Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: CUK Ubezpieczenia

zdjecie uzytkownika
Eda - 2014-12-30 13:28:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest może na forum ktoś kto przechodził rozmowę w sprawie otwarcia placówki franczyzowej Cuk? Wymagania formalne,które podali na stronie spełniam,wysłałam swoją aplikację i chciałabym się dobrze do tej rozmowy przygotować.W temacie ubezpieczeń trochę się podszkoliłam więc tego się akurat nie obawiam, ale zawsze jest jakaś niepewność czy czymś mnie nie zaskoczą :)
zdjecie uzytkownika
Doradca24 - 2015-01-04 14:38:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jaką stawkę godzinową netto dają nowemu doradcy ? 8zł ? czy może więcej ?
zdjecie uzytkownika
ada - 2015-01-04 22:27:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Doradca24 - 2015-01-04 14:38:56]:
1500 netto podziel sobie przez liczbę dni przepracowanych i masz stawkę godzinową...
zdjecie uzytkownika
Doradca24 - 2015-01-04 23:36:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ada - 2015-01-04 22:27:58]:
No raczej podzielę przez liczbę przepracowanych godzin a nie dni..... ale dzięki za info że 1500 netto ;) z informacji dostępnych w necie wynika że oddziały są otwarte 9 godzin lub 9,5 godziny od poniedziałku do piątku a w soboty 3 godziny to daje łączną sumę godzin w miesiącu spokojnie powyżej 200 więc to daje jakieś ~7zł netto na godzinę (nawet mniej :( ) dla przykładu w marcu 2015 wypadnie 221 godzin pracy (dla oddziału czynnego 9,5h pon - pt) to wychodzi ~6,8zł netto na godzinę, słabo trochę :(( Ada jeśli możesz powiedz mi coś o premiach ? Tak średnio ile da się wykręcić ? I jak z ilością klientów ? Jest ich sporo ?
zdjecie uzytkownika
ada - 2015-01-05 17:48:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Doradca24 - 2015-01-04 23:36:00]:
Generalnie miałam ma myśli godziny...:) co do premii to na okresie próbnym jej nie ma.Potem stopniowo coś tam jest ale bez szału.Na brak pracy narzekać nie będziesz przynajmniej w dużych miastach.Oczywiście praca 9 godzin to standard i często żeby się z wszystkim wyrobić ( wysyłka dokumentów, raporty,wewnętrzne raporty) są nadgodziny które przy takiej rotacji pracowników ciężko wybrać bo nie ma kto pracować.Atmosfera średnia raczej bez współpracy więc lepiej szybko się stać samodzielnym generalnie ciężko. Umowa o pracę to niezły wabik ale tylko na chwilę a zarobić się nie da...
zdjecie uzytkownika
DarrO - 2015-01-06 20:00:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wow ! 7zł na godzinę ? Stawka godna ochroniarza w supermarkecie ! Buhahahah !
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-01-06 21:05:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
…w CUK Ubezpieczenia pracuję wielu lat i jest miejscem gdzie realizuje swoje ambicje i plany…praca jest ciekawa a pracodawca traktuje nas z szacunkiem…CUK oferuje stabilną i atrakcyjną finansowo pracę, przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju…
zdjecie uzytkownika
ania - 2015-01-07 11:07:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-01-06 21:05:36]:
chyba nie znasz życia poza cuk, jeśli tak piszesz.
zdjecie uzytkownika
ada - 2015-01-07 11:19:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-01-06 21:05:36]:
To chyba jakieś stanowisko kierownicze w centrali przy zarządzie...
zdjecie uzytkownika
kamila - 2015-01-08 20:47:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Miałam możliwość wzięcia udziału w rekrutacji CUK i dotarłam do III etapu. Jak dla mnie ciekawa to firma, która wyróżnia się spośród rynku pracy dużym zaangażowaniem w proces rekrutacji oraz profesjonalnym jej prowadzeniem. Miałam możliwość uczestniczenia w wielu rekrutacjach i rzeczywiście podejście do pracownika robi wrażenie. Jednak wiadomo wybiera się najlepszych, umiejętności działania w komputerze (Excel), kreatywność, optymizm i odporność na nowe sytuacje na pewno przy tego typu pracy się przyda.
zdjecie uzytkownika
piotr - 2015-01-21 10:03:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
Odpowiedź na: [kamila - 2015-01-08 20:47:25]:
Jesuu jaki PR wpis. Niech już lepiej CUK nie robi takich "cudownych" wpisów, bo to żałosne jest.
zdjecie uzytkownika
Ktosia - 2015-01-22 21:28:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rozmowę kwalifikacyjną mam już za sobą ! I mam mieszane odczucia. Babeczka z HR wydaje się wporządku, miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Za to osoba reprezentująca zarząd jakaś taka gburowata, ponura, nic nie mówiła, słuchała tylko.
zdjecie uzytkownika
nie etatowiec - 2015-02-02 09:34:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
A czy rozmowę w sprawie nie pracy na etacie, ale współpracy (niezależny doradca cuk) ktoś przechodził? Chodzi mi o konkrety, nie atmosferę.
zdjecie uzytkownika
SONIA - 2015-02-02 17:43:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Byłam na spotkaniu w HOTELU.Swięta prawda to co napisała Ktosia.Dowiedziałąm się,że o wynadrodzeniu się nie rozmawia na tym etapie.Jeśli mnie wybiorą to na trzecim.Umowa o pracę to wabik-umowa zlecenie.Praca w biurze,poza nim rozmoszenie ulotek,jesli trzeba to wizyta u klienta.To rownoważny system pracy tzn.jak przepracujesz rok to szansa ,że odbierzesz nadgodziny.Było ironicznie,głupie uśmieszki,dyskredytowanie kandydata.żenada!!! pytania,pewnie na kreatywność:Do czego służy cegła,oprócz budowy,ksiązka,długopis........ Zdecydowanie nie polecam .Jesli 7 zł za godzinę ..... a przy 9 godzinach to jeszcze mniej:(
zdjecie uzytkownika
ania - 2015-02-03 18:04:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [SONIA - 2015-02-02 17:43:11]:
Nie wiem w jakiej firmie byłaś na rozmowie ale w cuku to chyba nie było. Temat wynagrodzenia jest juz na pierwszy spotkaniu, umowa jest próbna na okres trzech miesięcy,potem na rok. Nadgodziny są do wykorzystania nawet na okresie próbnym jeśli oczywiście są.Zadania na kreatywność owszem są ale głównie w Toruniu 3 etapie i uważam,że są do przejścia.
zdjecie uzytkownika
misiek - 2015-02-05 15:43:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kamila - 2015-01-08 20:47:25]:
Kamilo, czy mogłabyś przybliżyć na czym polega zadanie w exelu?
zdjecie uzytkownika
MagdaK - 2015-02-07 21:34:21 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
cóż można powiedzieć o CUK Ubezpieczenia - banda oszustów i wyzyskiwaczy, rzeczywiście unikają jak mogą zaangażowania swoich środków, prowizje dostajesz jakieś groszowe i to dopiero po co najmniej dwóch miesiącach. Nadgodziny - robi się tego full, a dostajesz kasę pod stołem - chcą jak najmniej wydać. Nacisk na sprzedaż ogromny, a jak zaczniesz kumać system prowizyjny, to potrafią go zmienić na swoją korzyść wstecznie - robili to już nie raz i wielu się pożegnało z tą firmą, dlatego są ciągłe nabory. W Toruniu nikt nie chce tam pracować, ludzie przechodzą do konkurencji (np. PBU i inne) bo chcą lepiej płacić. Nygusy i wyzyskiwacze - właściciele i ich usługiwacze, zero profesjonalizmu i dbania o pracownika. NIE POLECAM
CUK Ubezpieczenia "Wywiad z Kamila Jankowska - Kierownik Działu HR w firmie CUK Ubezpieczenia"
Jak wygląda proces rekrutacji, z ilu etapów się składa? Ponieważ współpracujemy z ponad 30 towarzystwami i mamy w naszej ofercie wiele  produktów proces kształcenia naszych pracowników jest kosztowny i długotrwały. Przykładamy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ jeśli wiążemy się z pracownikiem chcemy z wiązać się z nim na długo.   Jak to przedstawia się w praktyce? a) Selekcja nadesłanych CV b) Kontakt telefoniczny z wybranym...
zdjecie uzytkownika
MagdaK - 2015-02-07 21:40:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-01-06 21:05:36]:
Jeżeli chodzi o możliwość zarobkowani, to chyba pisze to jakiś pracownik centrali na ich zlecenie. Niestety, żeby dostać podwyżkę np. 100zł, musisz na nią "zasłużyć" ciągłymi testami przełożonych przez pół roku, a możesz się wyłożyć na jednym elemencie składowym w ciągu tego czasu i czekasz kolejne pół roku. Atmosfera - pewnie, że zależy od ludzi, ale ocenianie i zarobki są niewspółmierne. Krótko mówiąc, wymagają a płacą, że śmiech na sali, nie dając nic w zamian, bo ciągle tną koszty (a szefostwo, podobnie jak w sejmie, rozbija się furami na rajdach i trwoni kasę, którą Wy na nich zarabiacie). Powodzenia NIEWOLNICY.
zdjecie uzytkownika
MagdaK - 2015-02-07 21:45:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [Ktosia - 2015-01-22 21:28:58]:
Szczera prawda, niby atmosfera super, firma przyjazna itp., a później wyzysk za grosze. Zapytajcie się DLACZEGO ZMIENILI NAZWĘ Z CENTRUM UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH NA CUK UBEZPIECZENIA - BO MIELI TYLE NEGATYWNYCH OPINII NA FORACH O PRACODAWCY, ŻE TO BYŁO JEDYNE WYJŚCIE. Wcześniej mieli spółkę jawną, a teraz Sp zoo SK - uciekają od odpowiedzialności oszuści. Nawet PZU nie chce z nimi współpracować, bo się na nich poznało. Lepiej poszukać uczciwych pracodawców gdzie indziej.
zdjecie uzytkownika
MagdaK - 2015-02-07 21:47:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Odpowiedź na: [nacia - 2014-12-12 12:05:42]:
O jakim awansie Ty marzysz????? Po roku najwyżej dostaniesz znaczek CUK jako medal dla frajerów.
zdjecie uzytkownika
HR CUK - 2015-02-17 11:10:39 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [MagdaK - 2015-02-07 21:45:42]:
@Magdo K.
Firma zmieniła nazwę ponieważ rozszerzyła gamę oferowanych ubezpieczeń. Stara nazwa (Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych) kojarzyła nas tylko z jedną grupą polis. Dziś CUK to także ubezpieczenia majątkowe, podróżne, na życie oraz wiele innych. I to był jedyny powód zmiany nazwy. Z racji tego, że firma wciąż się rozwija, naturalnym krokiem była także zmiana formy prowadzenia działalności gospodarczej na spółkę z o.o.
Dział HR
CUK Ubezpieczenia
zdjecie uzytkownika
Smok - 2015-02-18 17:40:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Przecież PZU współpracuje z CUK, przynajmniej taki jest stan na teraz
zdjecie uzytkownika
Ewelina - 2015-02-18 20:36:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
@HR CUK
Szkoda, że Dział HR nie odniesie się do wypłacania wynagrodzenia przez firmę bez oskładkkowania, co było praktyką przez wiele lat, a i nadal w niektórych działach ma miejsce.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-02-20
Żródło: Gowork.pl
Toruń
(kujawsko-pomorskie)
CUK Ubezpieczenia (na rynku od 2001r.)  to ponad 150 nowoczesnych placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie Polski. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.   W związku z dynamicznym rozwojem firmy CUK Ubezpieczenia poszukuje osób na stanowisko Doradca klienta Miejsce pracy: Toruń Decydując
zdjecie uzytkownika
kamila - 2015-02-21 20:07:52 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [misiek - 2015-02-05 15:43:49]:
hejka:) zadanie polegało na przepisaniu tabeli z imieniem nazwiskiem adresem peselem wiekiem potencjalnych klientów i była ona bardzo długa a czasu niewiele wiadomo ze nie da rady się jej przepisach więc trzeba podejść taktycznie , formuła na wiek, sprawdza tez szybkość i omyłkowość kandydata:)powodzenia
zdjecie uzytkownika
ada - 2015-02-23 12:24:45 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [kamila - 2015-02-21 20:07:52]:
Zadanie z exela nie jest najważniejsze...ważniejsze są scenki z kreatywności.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUK Ubezpieczenia

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy CUK Ubezpieczenia?
Zadaj pytanie