Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: CUK Ubezpieczenia

zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-11-30 18:37:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [JH - 2014-11-27 19:58:29]:
Rzeczywiście takie ma się wrażenie podczas całego etapu rekrutacji i na szkoleniach początkowych w Toruniu.Potem to zależy gdzie trafisz na placówkę i jakich będziesz miała współpracowników...i tu już nie jest tak różowo.Jesteś dla nich konkurencją w wyścigu do premii,itd...
zdjecie uzytkownika
ona - 2014-12-03 10:24:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a może ktoś powiedzieć jak wygladała rozmowa kwalifikacyjna ta telefoniczna i pozniej ta bezposrednia? Jakich mniej wiecej pytań się spodziewać?
zdjecie uzytkownika
nacia - 2014-12-04 18:17:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ona - 2014-12-03 10:24:15]:
Rozmowa telefoniczna to ok.10 pytań również psychologicznych,drugi etap to również pytania,zadania np.w exelu lub symulacja ubezpieczenia i scenka np.w sklepie.Jak to przejdziesz to spotkanie w Toruniu i tam zadanie w grupie potem scenka i np.ćwiczenie z tabelką w excelu...a jak się dostaniesz to dwa tygodnie szkolenia wstępnego w Toruniu i wszystko w przyjemnej atmosferze...trochę stresu ale do przejścia.Duży minus to małe wynagrodzenie ok 1500 netto na początek a pracy dużo.
zdjecie uzytkownika
a tam. - 2014-12-05 09:26:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
rynek ubepieczeniowy się kończy.
A cuk chce coraz to więcej.
Skończy się zatrudnianie a zacznie ratowanie tonącego czyli zwalnianie, tylko że nie zaczną od siebie tylko od "Redukcji. (...) obawiać jedynie kupczyki zwane dla niepoznaki "doradcami klienta" czy temu podobny personel sprzedażowy, gdy nie wyrobią tzw. targetu - ustalanego przez mózgowców z zarządu na coraz wyższym poziomie. A pula klientów się kurczy i żeby się zesr@li, to wyżej d**y nie podskoczą. Jak długo można bowiem sprzedawać sobie nawzajem różne "produkty", by przełożony nie darł mordy o wyniki? Ale za to jedno jest pewne: prezesom i członkom zarządu krzywda się nie stanie - ba, nawet dostaną podwyżki uposażeń. W końcu im się należy, nieprawdaż? "
zdjecie uzytkownika
Ona30 - 2014-12-10 15:37:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nacia a możesz powiedzieć coś więcej na temat tych pytań np podac jesli jakieś pamiętasz? z góry dziekuje
zdjecie uzytkownika
nacia - 2014-12-10 20:33:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Ona30 - 2014-12-10 15:37:25]:
Są to standardowe pytania jakie można usłyszeć na większości rozmów.Liczy się twoja osobowość,entuzjazm i kreatywność i najlepiej biegła znajomosć obsługi komputera.Tyle mogę powiedzieć.Jeśli startujesz do Cuka to trzymaj się standartów dotyczących wizerunku( strój biznesowy na każdym etapie rekrutacji) przywiązują dużą wagę do wyglądu i się nie stresuj jest to do przejścia.
zdjecie uzytkownika
Polko - 2014-12-12 09:57:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszystko jest do przejścia przy odrobinie szczęścia i dobrej wiary w to, że ten sukces można osiągnąć. Powiedz mi jeszcze - przeszłaś tą rekrutację i co dalej się działo? Czy oferowali z miejsca jakieś szkolenia, możliwość awansu i podniesienia wypłaty, czy taki temat może być podjęty w (nie)dalekiej przyszłości?
zdjecie uzytkownika
nacia - 2014-12-12 12:05:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Polko - 2014-12-12 09:57:11]:
Szkolenie wstępne jest w Toruniu i to zanim rozpoczniesz pracę w placówce w swoim mieście.O awansie można pomyśleć jak masz osiągnięcia i staż pracy w Cuk.Wypłata na okresie próbnym jest stała taka jaką sobie wynegocjujesz na początku a potem wszystko w Twoich rękach są jeszcze premie... Mnie było z nimi nie po drodze.No i jak zawsze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!
zdjecie uzytkownika
hmm - 2014-12-15 13:29:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ci to za firmą z kapitałem zakładowym 5 tyś zł. Żeby nie było jak z amber gold. !
zdjecie uzytkownika
ann - 2014-12-20 09:34:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nacia - 2014-12-10 20:33:49]:
Nacia jakie zadania mialas wykonac w exelu? Wlasnie ide na rozmowe..
zdjecie uzytkownika
totoottotfdf - 2014-12-26 20:02:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
@nacia, a za to szkolenie o którym mówisz, w sensie za ten czas który bym tam był to mam zapłacone, dostane za to wynagrodzenie? a i jeśli chodzi o tą negocjacje to w jakich granicach kwot było by rozsądnie? ile można zarobić ogólnie w CUK Ubezpieczenia żebym wiedział jak mogę manewrować kwota. Z góry dzięks
zdjecie uzytkownika
ona - 2014-12-27 13:03:41 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Nacia Czyli kwote wynagrodzenia na poczatku mozna negocjować? bo slyszałam ze jest stała dla wszystkich świeżaków i wynosi 1500 zł??
zdjecie uzytkownika
nacia - 2014-12-27 17:18:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Odpowiedź na: [ona - 2014-12-27 13:03:41]:
Zawsze pada pytanie od pracodawcy odnośnie wynagrodzenia.Negocjacji nie ma cuk ma swoje widełki i się ich trzyma. Premia jest po okresie próbnym ale ile to zależy od twoich wyników,szału nie ma chyba ,że będziesz sprzedawać ponad swój target a ten jest zawsze wyśrubowany. Cuk stale szuka ludzi do pracy nie dlatego ,że się rozwija ale taka jest rotacja i mała kasa...
zdjecie uzytkownika
Eda - 2014-12-30 13:28:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jest może na forum ktoś kto przechodził rozmowę w sprawie otwarcia placówki franczyzowej Cuk? Wymagania formalne,które podali na stronie spełniam,wysłałam swoją aplikację i chciałabym się dobrze do tej rozmowy przygotować.W temacie ubezpieczeń trochę się podszkoliłam więc tego się akurat nie obawiam, ale zawsze jest jakaś niepewność czy czymś mnie nie zaskoczą :)
zdjecie uzytkownika
Doradca24 - 2015-01-04 14:38:56 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jaką stawkę godzinową netto dają nowemu doradcy ? 8zł ? czy może więcej ?
zdjecie uzytkownika
ada - 2015-01-04 22:27:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Doradca24 - 2015-01-04 14:38:56]:
1500 netto podziel sobie przez liczbę dni przepracowanych i masz stawkę godzinową...
zdjecie uzytkownika
Doradca24 - 2015-01-04 23:36:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ada - 2015-01-04 22:27:58]:
No raczej podzielę przez liczbę przepracowanych godzin a nie dni..... ale dzięki za info że 1500 netto ;) z informacji dostępnych w necie wynika że oddziały są otwarte 9 godzin lub 9,5 godziny od poniedziałku do piątku a w soboty 3 godziny to daje łączną sumę godzin w miesiącu spokojnie powyżej 200 więc to daje jakieś ~7zł netto na godzinę (nawet mniej :( ) dla przykładu w marcu 2015 wypadnie 221 godzin pracy (dla oddziału czynnego 9,5h pon - pt) to wychodzi ~6,8zł netto na godzinę, słabo trochę :(( Ada jeśli możesz powiedz mi coś o premiach ? Tak średnio ile da się wykręcić ? I jak z ilością klientów ? Jest ich sporo ?
CUK Ubezpieczenia "Wywiad z Kamila Jankowska - Kierownik Działu HR w firmie CUK Ubezpieczenia"
Jak wygląda proces rekrutacji, z ilu etapów się składa? Ponieważ współpracujemy z ponad 30 towarzystwami i mamy w naszej ofercie wiele  produktów proces kształcenia naszych pracowników jest kosztowny i długotrwały. Przykładamy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ jeśli wiążemy się z pracownikiem chcemy z wiązać się z nim na długo.   Jak to przedstawia się w praktyce? a) Selekcja nadesłanych CV b) Kontakt telefoniczny z wybranym...
zdjecie uzytkownika
ada - 2015-01-05 17:48:31 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Doradca24 - 2015-01-04 23:36:00]:
Generalnie miałam ma myśli godziny...:) co do premii to na okresie próbnym jej nie ma.Potem stopniowo coś tam jest ale bez szału.Na brak pracy narzekać nie będziesz przynajmniej w dużych miastach.Oczywiście praca 9 godzin to standard i często żeby się z wszystkim wyrobić ( wysyłka dokumentów, raporty,wewnętrzne raporty) są nadgodziny które przy takiej rotacji pracowników ciężko wybrać bo nie ma kto pracować.Atmosfera średnia raczej bez współpracy więc lepiej szybko się stać samodzielnym generalnie ciężko. Umowa o pracę to niezły wabik ale tylko na chwilę a zarobić się nie da...
zdjecie uzytkownika
DarrO - 2015-01-06 20:00:24 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wow ! 7zł na godzinę ? Stawka godna ochroniarza w supermarkecie ! Buhahahah !
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2015-01-06 21:05:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
…w CUK Ubezpieczenia pracuję wielu lat i jest miejscem gdzie realizuje swoje ambicje i plany…praca jest ciekawa a pracodawca traktuje nas z szacunkiem…CUK oferuje stabilną i atrakcyjną finansowo pracę, przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju…
zdjecie uzytkownika
ania - 2015-01-07 11:07:35 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-01-06 21:05:36]:
chyba nie znasz życia poza cuk, jeśli tak piszesz.
zdjecie uzytkownika
ada - 2015-01-07 11:19:28 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [pracownik - 2015-01-06 21:05:36]:
To chyba jakieś stanowisko kierownicze w centrali przy zarządzie...
zdjecie uzytkownika
kamila - 2015-01-08 20:47:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Miałam możliwość wzięcia udziału w rekrutacji CUK i dotarłam do III etapu. Jak dla mnie ciekawa to firma, która wyróżnia się spośród rynku pracy dużym zaangażowaniem w proces rekrutacji oraz profesjonalnym jej prowadzeniem. Miałam możliwość uczestniczenia w wielu rekrutacjach i rzeczywiście podejście do pracownika robi wrażenie. Jednak wiadomo wybiera się najlepszych, umiejętności działania w komputerze (Excel), kreatywność, optymizm i odporność na nowe sytuacje na pewno przy tego typu pracy się przyda.
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2015-01-21
Żródło: Gowork.pl
Wrocław
(dolnośląskie)
CUK Ubezpieczenia  to ponad 100 nowoczesnych placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie Polski.  Jesteśmy nr. 1 w Polsce na rynku doradztwa ubezpieczeniowego. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.   W związku z dynamicznym rozwojem firmy CUK Ubezpieczenia poszukuje osób na stanowisko Doradca klienta Miejsce pra
zdjecie uzytkownika
piotr - 2015-01-21 10:03:16 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [kamila - 2015-01-08 20:47:25]:
Jesuu jaki PR wpis. Niech już lepiej CUK nie robi takich "cudownych" wpisów, bo to żałosne jest.
zdjecie uzytkownika
Ktosia - 2015-01-22 21:28:58 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Rozmowę kwalifikacyjną mam już za sobą ! I mam mieszane odczucia. Babeczka z HR wydaje się wporządku, miła, sympatyczna, uśmiechnięta. Za to osoba reprezentująca zarząd jakaś taka gburowata, ponura, nic nie mówiła, słuchała tylko.
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUK Ubezpieczenia

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy CUK Ubezpieczenia?
Zadaj pytanie
x