Logowanie dla kandydatów/kursantów

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie

Profil firmy: CUK Ubezpieczenia

zdjecie uzytkownika
zeberka - 2014-10-07 10:40:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Praca w cuk to ciężki kawałek chleba, dużo stresu,obowiązkowe nadgodziny,wyścig szczurów i pensja niestety nie najciekawsza...
zdjecie uzytkownika
futrzak - 2014-10-30 03:38:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
nie dziwią mnie wcale Wasze opinie o pracy w CUK Ubezpieczenia. Głównie to co rzuca się od razu po przyjściu tutaj do pracy, a także łatwo to zauważyć tutaj w komentarzach na forum, to , że największą wadą w pracy jest ta tragiczna atmosfera opierająca się w głównej mierze na ciągłej rywalizacji zatrudnionych
zdjecie uzytkownika
irena - 2014-10-30 11:31:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (4)
Odpowiedź na: [futrzak - 2014-10-30 03:38:10]:
Niestety zgadzam się z tymi opiniami.Pracowałam bardzo krótko i również atmosfera na placówce pozostawiała wiele do życzenia...
zdjecie uzytkownika
zeberka - 2014-11-02 13:08:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Odpowiedź na: [Jasiu R. - 2014-06-11 19:52:31]:
Chyba w niewielu firmach pracowałeś skoro tak dobrze się o pracy w CUku wypowiadasz...
zdjecie uzytkownika
Ig - 2014-11-06 21:12:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Mnie najbardziej ciekawi po jakim czasie prowadzenia placówki franczyzowej CUK wychodzi się na swoje, bo faktycznie jak przejrzałem warunki współpracy, to tak jak mówicie nie trzeba dużego wkładu własnego na starcie.
zdjecie uzytkownika
hania - 2014-11-07 12:05:51 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Ig - 2014-11-06 21:12:11]:
To chyba zależy z jaką wiedzą w to wchodzisz.Ja pracowałam jako doradca cuka ale mam kontakt z koleżankami ze szkoleń które zaczynały franczyzę z zerową wiedzą tylko po szkoleniach wstępnych i lekko nie jest. Klienci lubią profesionalną i rzetelną info a na początku kariery to łatwe nie jest (30 towarzystw ubezp.) Po roku działalności jest światełko w tunelu ale bez łał...
zdjecie uzytkownika
tolek - 2014-11-13 18:56:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [hania - 2014-11-07 12:05:51]:
zgadzam się z opinią @hani. , że otwierać franczyzę Cuka bez żadnego doświadczenia to jak strzelać sobie właściwie w kolano. Zresztą chyba niewielu jest takich którzy na taki ruch się odważyli . Za to jeżeli masz już pewne doświadczenie i otwierasz swój punkt w dobrym komunikacyjnie miejscu to szansa na sukces jest spora
zdjecie uzytkownika
karola - 2014-11-23 15:25:23 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
30 towarzystw lol! padłam ...chyba tylko na ich plakacie reklamowym...
zdjecie uzytkownika
marcin - 2014-11-23 15:28:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Czy firma organizuje imprezy integracyjne itp. dla pracowników ? Jeśli tak, to jak one wyglądają (ogniska, spływy kajakowe, bankiety)? Taaak oczywiście! Na 10 lecie firmy zabrali pracownikom cukier i kawę super.
zdjecie uzytkownika
adam - 2014-11-24 13:59:17 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
30 towarzystw, w tym chyba Ergo Hestia x2 + MTU + You Can Drive, Warta też x2 i tak dalej, to im wyjdzie 30 towarzystw :)
zdjecie uzytkownika
paulina - 2014-11-26 12:16:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [karola - 2014-11-23 15:25:23]:
jak policzysz wszystkie produkty to będzie 30...
zdjecie uzytkownika
Gość - 2014-11-26 13:09:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Proces rekrutacji potencjalnych pracowników uważam za ciekawy i odpowiedni pod względem weryfikacji umiejętności na stanowisko Doradcy Klienta, wypowiadam się na ten temat, ponieważ go przebrnąłem. Co najważniejsze atmosfera podczas rekrutacji była przyjazna, jak wiele osób wie, w praktyce różnie to wychodzi w innych firmach. Szczerze zostałem miło zaskoczony podczas przechodzenia przez cały proces rekrutacyjny, zaczynając od wstępnej rozmowy telefonicznej, w której usłyszałem nawet kilka pytań psychologicznych, co naprawdę było ciekawym doświadczeniem, po prostu się tego nie spodziewałem. Podejście do Nas rekrutowanych było koleżeńskie już od samego początku co stworzyło przyjemną aurę, umożliwiono Nam wykazać się w różnych sytuacjach, trudnych i nieprzyjemnych, jak i tych przyjemnych. Jeśli chodzi o opinie osób wypowiadających się tutaj to niestety należy patrzeć na to wszystko z pewnej perspektywy, ponieważ to do jakiej placówki trafisz i z jakimi ludźmi pracujesz nie może skreślać całej firmy. Jedni z chęcią w przyjaznej atmosferze będą z Tobą pracować, a inni będą podkładać Ci kłody pod nogi, tego nie zmienisz. Co do ilości materiału to prawda, jest tego naprawdę bardzo dużo, jakby nie patrzeć jest to multiagencja, a nie tylko jedno towarzystwo ubezpieczeniowe. Jeśli ktoś nie boi się ilości materiału do nauki to na pewno sobie spokojnie poradzi, chyba że ilość nauki na początku pracy go po prostu psychicznie zniechęci, potem się nie dziwie, że widzę komentarze różnego rodzaju.
zdjecie uzytkownika
Eda - 2014-11-27 11:20:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jak chcesz iść na swoje, czyli otwierać franczyzę to ważne jest żeby dobrze znać lokalny rynek. Trochę wiedzy do przyswojenia jest na pewno, bo to jednak multiagencja.Dobrze że klienci znają markę, to już sporo pracy masz mniej.Ja się tematowi franczyzy przyglądam, po wychowawczym też bym chciała zacząć coś własnego w tej branży.
zdjecie uzytkownika
JH - 2014-11-27 19:58:29 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Podczas rekrutacji odniosłam wrażenie, że firmie bardzo zależy na pracownikach :)
W każdej korporacji jest "ciśnienie" i "stres" jednak w niewielu szanuje się pracowników dlatego jestem pozytywnie zaskoczona.
zdjecie uzytkownika
kerry - 2014-11-27 22:01:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Eda - 2014-11-27 11:20:26]:
szczerze mówiąc to nie wiem czy franczyzy są akurat najlepszymi wyborami co do otwierania własnego biznesu. Musisz mieć swoje biuro w naprawdę dobrej lokalizacji , aby dorobić się dużych pieniędzy na tego typu interesie. Na Twoim miejscu poszukałbym roboty w branży która kosztowałaby Cię mniej czasu i zachodu
zdjecie uzytkownika
pracownik - 2014-11-30 18:37:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [JH - 2014-11-27 19:58:29]:
Rzeczywiście takie ma się wrażenie podczas całego etapu rekrutacji i na szkoleniach początkowych w Toruniu.Potem to zależy gdzie trafisz na placówkę i jakich będziesz miała współpracowników...i tu już nie jest tak różowo.Jesteś dla nich konkurencją w wyścigu do premii,itd...
zdjecie uzytkownika
ona - 2014-12-03 10:24:15 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a może ktoś powiedzieć jak wygladała rozmowa kwalifikacyjna ta telefoniczna i pozniej ta bezposrednia? Jakich mniej wiecej pytań się spodziewać?
CUK Ubezpieczenia "Wywiad z Kamila Jankowska - Kierownik Działu HR w firmie CUK Ubezpieczenia"
Jak wygląda proces rekrutacji, z ilu etapów się składa? Ponieważ współpracujemy z ponad 30 towarzystwami i mamy w naszej ofercie wiele  produktów proces kształcenia naszych pracowników jest kosztowny i długotrwały. Przykładamy ogromną wagę do procesu rekrutacji, ponieważ jeśli wiążemy się z pracownikiem chcemy z wiązać się z nim na długo.   Jak to przedstawia się w praktyce? a) Selekcja nadesłanych CV b) Kontakt telefoniczny z wybranym...
zdjecie uzytkownika
nacia - 2014-12-04 18:17:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [ona - 2014-12-03 10:24:15]:
Rozmowa telefoniczna to ok.10 pytań również psychologicznych,drugi etap to również pytania,zadania np.w exelu lub symulacja ubezpieczenia i scenka np.w sklepie.Jak to przejdziesz to spotkanie w Toruniu i tam zadanie w grupie potem scenka i np.ćwiczenie z tabelką w excelu...a jak się dostaniesz to dwa tygodnie szkolenia wstępnego w Toruniu i wszystko w przyjemnej atmosferze...trochę stresu ale do przejścia.Duży minus to małe wynagrodzenie ok 1500 netto na początek a pracy dużo.
zdjecie uzytkownika
a tam. - 2014-12-05 09:26:00 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (3)
rynek ubepieczeniowy się kończy.
A cuk chce coraz to więcej.
Skończy się zatrudnianie a zacznie ratowanie tonącego czyli zwalnianie, tylko że nie zaczną od siebie tylko od "Redukcji. (...) obawiać jedynie kupczyki zwane dla niepoznaki "doradcami klienta" czy temu podobny personel sprzedażowy, gdy nie wyrobią tzw. targetu - ustalanego przez mózgowców z zarządu na coraz wyższym poziomie. A pula klientów się kurczy i żeby się zesr@li, to wyżej d**y nie podskoczą. Jak długo można bowiem sprzedawać sobie nawzajem różne "produkty", by przełożony nie darł mordy o wyniki? Ale za to jedno jest pewne: prezesom i członkom zarządu krzywda się nie stanie - ba, nawet dostaną podwyżki uposażeń. W końcu im się należy, nieprawdaż? "
zdjecie uzytkownika
Ona30 - 2014-12-10 15:37:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Nacia a możesz powiedzieć coś więcej na temat tych pytań np podac jesli jakieś pamiętasz? z góry dziekuje
zdjecie uzytkownika
nacia - 2014-12-10 20:33:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Ona30 - 2014-12-10 15:37:25]:
Są to standardowe pytania jakie można usłyszeć na większości rozmów.Liczy się twoja osobowość,entuzjazm i kreatywność i najlepiej biegła znajomosć obsługi komputera.Tyle mogę powiedzieć.Jeśli startujesz do Cuka to trzymaj się standartów dotyczących wizerunku( strój biznesowy na każdym etapie rekrutacji) przywiązują dużą wagę do wyglądu i się nie stresuj jest to do przejścia.
zdjecie uzytkownika
Polko - 2014-12-12 09:57:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wszystko jest do przejścia przy odrobinie szczęścia i dobrej wiary w to, że ten sukces można osiągnąć. Powiedz mi jeszcze - przeszłaś tą rekrutację i co dalej się działo? Czy oferowali z miejsca jakieś szkolenia, możliwość awansu i podniesienia wypłaty, czy taki temat może być podjęty w (nie)dalekiej przyszłości?
zdjecie uzytkownika
nacia - 2014-12-12 12:05:42 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [Polko - 2014-12-12 09:57:11]:
Szkolenie wstępne jest w Toruniu i to zanim rozpoczniesz pracę w placówce w swoim mieście.O awansie można pomyśleć jak masz osiągnięcia i staż pracy w Cuk.Wypłata na okresie próbnym jest stała taka jaką sobie wynegocjujesz na początku a potem wszystko w Twoich rękach są jeszcze premie... Mnie było z nimi nie po drodze.No i jak zawsze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!!
Ogłoszenia pracy odpowiedz
2014-12-12
Żródło: Gowork.pl
Toruń
(kujawsko-pomorskie)
CUK Ubezpieczenia  to ponad 150 nowoczesnych placówek mieszczących się zarówno w małych, jak i dużych miastach na terenie Polski.  Jesteśmy nr. 1 w Polsce na rynku doradztwa ubezpieczeniowego. Współpracujemy ze wszystkimi wiodącymi na polskim rynku Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.       W związku z dynamicznym rozwojem firmy     CUK Ubezpieczenia poszukuje osób na stan
zdjecie uzytkownika
hmm - 2014-12-15 13:29:03 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ci to za firmą z kapitałem zakładowym 5 tyś zł. Żeby nie było jak z amber gold. !
zdjecie uzytkownika
ann - 2014-12-20 09:34:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Odpowiedź na: [nacia - 2014-12-10 20:33:49]:
Nacia jakie zadania mialas wykonac w exelu? Wlasnie ide na rozmowe..
Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CUK Ubezpieczenia

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy CUK Ubezpieczenia?
Zadaj pytanie
x