Opinie o A-Trybut - Polski HR S.A. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy A-Trybut - Polski HR S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie A-Trybut - Polski HR S.A. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A-Trybut - Polski HR S.A. w Kraków

Opak

Moglibyście mi powiedzieć co się dzieje z ich stroną internetową ? Bo mi niestety ona nie działa i nie wiem teraz gdzie szukać ofert pracy w A-Trybut - Polski HR... :( Słyszałem, że dla kogoś w moim stanie fizycznym jest to idealna agencja pracy. Nie zawsze wszystko pewnie jest kolorowo no ale jak w każdej firmie.

Anka

Z własnego doświadczenia wiem, że nie warto ubiegać się tam o pracę. Jest tam spora rotacja pracowników i wyzysk. Zarobki nie na poziomie najniższej krajowej, ale nie dużo wyższe (od wypłaty do wypłaty można przeżyć-zaciskając pasa). Nastawieni są na osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Wypłaty raz w terminie a raz nie - to różnie bywa. Osobiście nie polecam tej firmy, sama tam kiedyś pracowałam i nie wspominam tego miło, wręcz przeciwnie.

Baca
@Anka

Anka, na umowie o pracę tymczasową przekroczyli termin płatności która jest na umowie ? Ja bym poszedł do PIPu albo nie opowiadał bredni. Wątpię. Oczywiście, że nastawieni na Osoby z orzeczeniem jeżeli jest to ich profil działalności. Mają sporo ofert, wystarczy wejść na ich stronę. Płacą jak każdy, nie oferują przecież stanowisk dyrektorskich. Pójdziesz bezpośrednio do sklepu, dostaniesz tyle samo lub mniej. Jak macie ambicje meneżerskie nie korzystacie z tego typu firmy. Proste. Duży plus za przestrzeganie praw Osób niepełnosprawnych z czym u zwykłych pracodawców jest bardzo duży problem.

infinity

Kto czekał na nowe oferty pracy w A-TRYBUT to ma dzisiaj dobry dzień, niech zajrzy na nowe ogłoszenie które opublikowali. Moim zdaniem oferta godna uwagi. A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnos... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5718623?keywords=&region=

Wercia

Nikomu nie polecam. Kiepski pośrednik, kiepska praca, fatalna płaca, dziwne warunki umowy.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
wercia

nikomu nie polecam, kiepski pośrednik, kiepska praca, dziwne warunki umowy

@wercia

Zgłaszają cie do zusu nawet jak nie podejmiesz pracy a później nie chcą z toba rozmawiać aby to odkręcić.Masakra nie idźcie do nich bo to jest poniżej krytyki co z ludźmi wyprawiaja.

Integra
@Ewa

Nie rozumiem Twojej opinii. Firma działa dobrze, traktuje pracowników tak jak powinna, zgłasza do ZUS-u a Ty jesteś niezadowolony. Organizują szkolenia a wszystko jest złe. Może powinieneś przemyśleć swoje nastawienie do nich. Jest przecież wielu innych pracodawców.

gość

Witam , Czy z 3 gupą mam szansę na pracę w a-trybut czy tylko zatrudniają z 2 i 1 ?

Alicja

Pochodzę z Warszawy. Długo szukałam pracy, jednak z moim schorzeniem było to trudne. W innych firmach zajmujących się pomocą osobom niepełnosprawnym w znalezieniu pracy Panie traktowały mnie przedmiotowo. Paniom zależało tylko na tym żebym tylko poszła szybko do sklepu do pracy. Nie miały dla mnie czasu nawet odebrać telefonu. Minimum uprzejmości. W A-trybucie było inaczej. Pani Katarzyna i Pan Rafał byli bardzo mili, wszystko mi wyjaśnili. I co ważne - odbierają telefony. Pracuje... mam nadzieje, że jak najdłużej. Polecam.

Smutny

Witam, Proszę mi powiedzieć czy rzeczywiście tak jest, że obiecują człowiekowi pracę a potem nic z tego nie wychodzi, nie będę ukrywać, że wodzą mnie tak za nos i nie wiem do końca co robić, czy liczyć na nich czy też szukać czegoś innego. Pozdrawiam

Weronika

Nie chodźcie tam do pracy tam wyzyskują, wiem to. Pani[usunięte przez moderatora] to osoba, która liczy tylko na zysk na nic innego

Mariusz

firma masakryczna dzisiaj znów na Gumtree nowe ogłoszenia " poszukujemy specjalisty ds rekrutacji z orzeczeniem" Oni powinni mieć takie hasło " Atrybut" wieczni poszukiwacze skarbów

ola
@Mariusz

rowniez od roku aplikuje do nich na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji pracownikow i mam orzeczenie.Nigdy mnie nie zaprosili na rozmowe a jak sie zdarzylo, to potem zero odpowiedzi jaka decyzja..faktycznie poszukuja skarbow.ciekawe ile placa

uff

te agencje wszystkie po jednych pieniadzach.proponuja glownie zlecenie/dzielo, niepelnosprawni - zdarza sie umowa o prace.poszukuja pracownikow idac na ilosc np. proponuja osobie, ktora nie moze dzwigac prace na magazynie na Ursynowie - wczesniej nie analizujac cv, czy ta osoba moze,nadaje sie i czy szuka takiej pracy ,skoro aplikowala na inn stanowisko.

Paulina

Firma masakryczna nie mają żadnych ofert, tylko oszukują wciąż proszę o c.v. nawet kilka razy w miesiącu a nic nie załatwiają

kandydat

zgadza się ta firma wciąż oszukuje niech nikt tam nie idzie do pracy oni wyciągają tylko c.v. i nic nikomu nie załatwiają jak ja byłem na rozmowie to powiedziano mi, że już kogoś przyjęli na stanowisko " specjalisty ds rekrutacji" a za tydzień znów ogłoszenie takie samo. Na dodatek, osoby które tam pracowały już nie pracują uwaga na P [usunięte przez moderatora]

AnA

Ogłoszenie na stanowisko konsultant ds. rekrutacji znów się pojawiło. Mam wrażenie, że to kolejna firma która żeruje na dofinansowaniach z PFRON. Wstyd!!!!

ja:)

Witam pracowałam w tej firmie i jestem bardzo zadowolona, zarobki w porządku i napewno większe niż najniższa krajowa:), wypłata zawsze na czas, miła atmosfera w pracy, każdy chętnie pomoże. Dla wścibskich nie pracuję tam już ponieważ przeprowadziłam się:) ale jak tylko wszystko się ułoży napewno nawiążę ponownie współpracę z tą firmą.

Annnn
@ja:)

Nie prawda , gdy 10 wypada w weekend zawsze mam po weekendzie.. zal na szczescie w pip już powiedzieli co robić

gość

Witam Mam pytanie a raczej prośbę. Mam w najbliższym czasie iść na rozmowę w tej pracy ( w katowicach). proszę o więcej szczegółów oraz czy to jest regułą/? jakie zarobki są w tej firmie? Proszę o szybką odpowiedź Dziękuję

Monika27
@gość

Firma "krzak". Jestem niepełnosprawna i pracowałam w róznych firmach, ale ta przechodzi sama sobą!!! Nigdy nie widziałam żadnego przedstawiciela tej firmy, całe formalności załatwiałam z "kimś" przez maila! Pracowałam przez tą firmę 3 miesiące, a później tu o dziwo wcześniejszej pochwały dostałam wypowiedzenie z resztą nie tylko ja! Świadectwa pracy nieotrzymałam do dzisiaj a pracowałam tam rok temu! Żenada. Marne zarobki i traktowanie jak "ufoludka"!!! ODRADZAM TĘ FIRMĘ (GDAŃSK). Teraz pracuje w innej firmie, która zatrudnia osoby niepełnosprawne i jestem przeszczęśliwa!

RaV
@Monika27

Pani Moniko, czy zgłosiła Pani byłemu pracodawcy, że nie otrzymała świadectwa pracy ? Coś mi się zdaje, że nie :) (przecież mogło zaginąć na poczcie itp ) Co Pani ma na myśli pisząc, że nie tylko Pani otrzymała wypowiedzenie ? Dziwi mnie, że po ROKU od rozstania pisze Pani ocenę firmy, zastanawiam co albo KTO Panią do tego przekonał. :)

Zostaw merytoryczną opinię o A-Trybut - Polski HR S.A. - Kraków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy A-Trybut - Polski HR S.A.?

Kandydaci do pracy w A-Trybut - Polski HR S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

A-Trybut - Polski HR S.A.