Opinie o CSL Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CSL Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CSL Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSL Sp. z o.o. w Szczecin

Nie polecam najgorszemu wrogowi. Jest (usunięte przez administratora) i to na najwyzszym poziomie. Ingerencja w kompetencje kierowników. Obrażanie pracowników na forum całego działu. Porównywanie pracowników do „zera”. Idąc na nowe stanowisko pracy nie ma żadnych materiałów przygotowujących do pracy- kompletny chaos. Dowiesz się tylko tyle ile przekażą Tobie pracownicy. Inwigilacja na każdym kroku, co się powie na przerwie lub w dziale, a może się nie spodobac Pani Prezes zaraz do niej trafia. A później to już jest wieszanie psów na tej osobie. Nie bez powodu kiedyś odszedl prawie caly dział Agencji Celnej, później finansowy a aktualnie jest ciągła rotacja w Spedycji Lądowej.

Przemysław Hołowacz
@Anonim

Anonimie, dziękuję za bardzo ostrą opinię. Odnośnie firmy to mamy ustalone bardzo konkretne zasady jakich trzeba przestrzegać. Są one oparte na wartościach firmy, które opisują jak powinna wyglądać postawa pracownika. Zawsze (byłem na wszystkich spotkaniach) było sygnalizowane przez Panią Prezes jakie postawy są ok, a jakie nie. Było to z szacunkiem, stanowczo, ale z szacunkiem i otwarcie przekazane (nie za plecami). Odnośnie szkoleń pracowników to firma posiada certyfikat ISO 9001, gdzie wyraźnie jest napisane, że do każdego stanowiska są przygotowane instrukcje obsługi klienta. Są one na pewno, ale nie wiem czy zaktualizowane. Dodatkowo przez pierwszy okres, nowa osoba ma nad sobą mentora, który szkoli i pilnuje nowego pracownika. Przyjże się tej ścieżce wdrażania pracowników jeszcze raz. Możliwe, że trzeba coś poprawić. Za tą uwagę dziękuję. Rotacja jest i wynika ona z różnych powodów, w większości przypadków prywatnych. Mimo wszystko w firmie pracuje od wielu latk spora grupa osób które utożsamiają się z firmą i są wdzięczne za to, że firma w nie inwestuje (duża ilość szkoleń z różnego zakresu) i daje możliwości rozwoju (bycie project managerem w nowych sprawach). Mimo wszystko życzę udanej dalszej kariery zawodowej. Pozdrawiam Przemysław Hołowacz

Marcin Klauza BST Nowy wpis
@Przemysław Hołowacz

Osobiście jestem pod wrażeniem osoby pana Przemysława H. Fantastyczny i cieply człowiek. Myślę że najlepiej obrazuje to cytat H.Forda Spotkać się to początek; zgodzić się to postęp; pracować razem to sukces.

Były pracownik Nowy wpis

Bardzo długo pracowałam dla firmy Csl . Ja odnoszę zupełnie inne wrażenie,niż mój poprzednik. Byłam bardzo zadowolona z kontaktu z Panią Prezes,a co więcej w każdej sytuacji gdy miałam problem ,dostałam ogromne wsparcie i dużo serca. Firma oferuje masę szkoleń, dzięki czemu można rozwijać swoją wiedzę. Jeżeli ktoś przykłada się do pracy ,zawsze jest to zauważone i doceniane. Trzeba chcieć,a z Panią Prezes można góry przenosić. Pozdrawiam serdecznie.

Zofia

Ktoś pisał o krzykach, ale inny zaprzeczył, więc moim zdaniem wyszło na zero. Bardziej mnie zastanawia to zdanie o małej pensji na początku, a później dobrej. Ciekawe o ile złotych lub tysięcy wyżej?

Przemysław Hołowacz Nowy wpis
@Zofia

Pani Zofio, co do zasady początkowa pensja zależy od doświadczenia i umiejętności. Firma na ogół zatrudnia osoby świeżo po studiach, więc bez doświadczenia. Pierwsza podwyżka jest po 3 miesiącach, następna po roku i kolejna po (łącznie) 2 latach pracy wraz z przejściem na umowę na czas nieokreślony. Dalsze podwyżki zależą tylko od zaangażowania pracownika. W mojej ocenie doświadczony pracownik (4-5 lat stażu) zarabia rynkową pensję na jego stanowisku. Firma stosuje system premiowy (dzieli się zyskiem), który polega na comiesięcznej premii w wysokości 15% z zysku (marża III stopnia). Dodam, że od samego początku firma zatrudnia na umowę o pracę. Pozdrawiam Przemysław Hołowacz

Kacper

Ktoś poniżej pisze o mobbingu, to faktycznie problem w firmie?

Przemysław Hołowacz Nowy wpis
@Kacper

Moim zdaniem jest. Pytanie czy ten "ktoś" zna znaczenie tego słowa i czy może odnieść się do konkretnej sytuacji. Struktura firmy jest bardzo płaska i tak naprawdę pracownicy (nie tylko przełożeni, ale każda jedna osoba) powinni się traktować z szacunkiem. Nie koniecznie muszą być to miłę rozmowy, trudne też bywają, ale z szacunkiem. Jeżeli tak nie jest to Zarząd spółki (o ile wie o tym) od razu to ucina. Pozdrawiam Przemysław Hołowacz

Firma CSL Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kierownik agencji celnej. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection

Płace na początku niskie, w miarę rozwoju stają się godne. System premiowy., polegającej na dodatkowej premii do wypłaty w zależności od zaangażowania pracownika i wyników finansowych działu. Może nie być w ogóle dodatku, ale często jest w wysokości kilku set złotych, a czasami nawet więcej. Firma kładzie duży nacisk na szkolenie nowych pracowników. Możliwy bardzo duży rozwój pod względem wiedzy. Praca nie należy do łatwych. Jest ciężka. Jednak wyżej wspomniany system premiowy często potrafi to wynagrodzić. Pracowałem bardzo długo, nie słyszałem, żeby Pani Prezes przeklinała. Potwierdzi to każda osoba znająca Panią Laurę, więc powyższe komentarze są pisane pod wpływem emocji. Ze wszystkich oddziałów w firmie 90% odejść to głównie z działu Agencji Celnej. Moim zdaniem wpływ na to miało nieprofesjonalne zarządzanie tym działem. Teraz jest nowy kierownik i powinno się to zmienić. Dodatkowo sytuacje pogorszyło zwiększenie pracy z nowymi firmami. Więcej pracy , przy źle zarządzanym dziale nie ułatwia podjęcia decyzji o pozostaniu. Reasumując, CSL to firma która: Płaci na początku mało, później dobrze System premiowy w zależności od wkładu w pracę Płaci na czas Szybko zostaje podpisana umowa o pracę Stawia na szkolenie pracowników Trzeba pracować ciężko

Przemysław Hołowacz
@były pracownik

Dziękuję za opinię! Myślę, że odzwierciedla ona firmę w 100%. Pozdrawiam Przemysław Hołowacz

Niezadowolony pracownik

Odradzam. Zdecydowanie odradzam, atmosfera napieta jak plandeka na żuku i to od samego początku. Jestes na starcie alfą i omega no to może wtedy będziesz miec troszke luzu. Sytuacja w firmie podchodzi pod mobing , wiecznie mało mało.... a tylko zrób coś źle, chociaż robisz daną rzecz pierwszy raz, już wieszaja psy na tobie.

Były Pracownik

Zdecydowanie odradzam. Bardzo duże tempo pracy, okropna atmosfera, wiele płaczu i przekleństw, Pani Prezes krzycząca nieustannie na swoich podwładnych i do tego pensje tak niskie, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Olbrzymia rotacja w dziale agencji celnej, tam praktycznie niewiele osób już wytrzymuje. Część na wypowiedzeniu, część jeszcze nie ale już zaczyna się rozglądać za CZYMKOLWIEK innym. Obóz pracy. Koszmar. Nie piszę tego pod wpływem emocji, minęło już bardzo dużo czasu od mojego zwolnienia. Do tej pory mam kontakt z ludźmi, którzy jeszcze tam pracują i wiem, że jest coraz gorzej.

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie CSL Internationale Spedition Sp. z o.o.? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o CSL Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w CSL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CSL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

CSL Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Tadeusza Wendy 14
    70-655 Szczecin