Opinie o Europa Ubezpieczenia (Tu Europa S.A.) w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TU EUROPA S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TU EUROPA S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TU EUROPA S.A. w Wrocław

Jakubas

TU EUROPA S.A. jest zwycięzcą w rankingu "PRZYJAZNA FIRMA " czy wiedzieliście o tym? Ale opinie o firmie jak widzę są skrajnie podzielone i już mnie nie to nie dziwi.

Hej, czy może ktoś napisać co teraz obecnie się w tej firmie? Zastanawiam się nad wysłaniem CV. Z góry dziekuję :)

Alicja

Odnośnie tego o czym wcześniej pisaliśmy @dim, nie widziałam tego wcześniej ale na goworku jest wywiad ze strony TU EUROPA i można w nim przeczytać o tych benefitach. Wspomniane były kursy językowe, premie, prywatne przychodnie czy jak wszędzie pakiety sportowe. Podsumowując jest tego sporo, ciekawe jak z zastosowaniem w praktyce.

Jakubas

Mają jak widzę trochę ofert pracy. Może mi ktoś podpowie jaka jest atmosfera w firmie ? Jakie wymagania na start stawiają?

Aplikowałeś do firmy TU EUROPA S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Alicja

Dzięki za odpisanie samego procesu rekrutacji @dim, tym bardziej, że teraz jest wiele aktualnych ofert w EUROPIE. Co możesz powiedzieć o warunkach jakie Ci zaproponowali? Czy są duże benefity, które można uzyskać poza wypłatą?

dim
@Alicja

W deklarowanym czasie otrzymałem propozycję zgodną z moimi oczekiwaniami. O benefity nie pytałem, piszą o nich w ofertach, a mnie interesuje jedynie opieka medyczna.

dim

Jestem w końcówce procesu rekrutacyjnego na stanowisko administratora i opiszę, jak to wyglądało w moim przypadku. Otrzymałem propozycję w znanym serwisie na literę L. Po rozmowie z panią z zewnętrznej firmy rekruterskiej po kilku dniach przystąpiłem do testu (SQL, PL/SQL itp.). Test nie za bardzo skomplikowany, czas 1 godzina. Po 2 dniach otrzymałem pozytywną ocenę i propozycję rozmowy już w Europie. Rozmowa trwała niecałą godzinę, uczestniczyła osoba z HR i dwie osoby z IT. Pytania z zakresu obowiązków wymienionych w ogłoszeniach oraz dotyczące mojego doświadczenia i przebiegu kariery, żadnego lania wody, przyjazna atmosfera. Na moje pytania otrzymałem konkretne odpowiedzi. Dodatkowo wykonałem krótki test psychologiczny. Obiecano mi odpowiedź w ciągu 2 tygodni.

Alicja

@Anna skoro proces rekrutacyjny jest Twoim zdaniem, tak nieprofesjonalny, to czy mogłabyś go w skrócie opisać? Dla każdego potencjalnego pracownika liczą się fakty, więc na pewno zainteresowani, chcieliby wiedzieć jak to wygląda, bez czyjeś oceny.

To co się tam dzieje to koszmar. Proces rekrutacji na specjalistę aplikacji biznesowych to dno i kawał mułu. Nikt tam nie chce pracować nawet z przyjmowanych osób, bo od razu wystawiają nowe ogłoszenia dot tych samych stanowisk. Skoro Departament Informatyki to gówno i dno, to co dopiero Administracji. Życzę szybkiej upadłości i wygrania dla osób składających pozew zbiorowy przeciwko Tu coś tam.

Alicja

A czy ktoś wie @jamatin na czym ten program naprawczy ma polegać? To rzeczywiście informacja, która napawa optymizmem. Pytaniem kluczowym jednak w tej chwili jest to, co w pozycji pracownika firmy się zmieni.

JakManiek

Jeśli jest jakiś program naprawczy to zawsze warto próbować. Dobrze że ktoś chce to robić i ratować firme oraz stanowiska pracy! Pewnie potrzeba też mobilizacji ze strony załogi, dobrej i wydajne pracy.

jamatin

Ostatnie badanie opinii pracowników wypadło bardzo słabo, znacznie poniżej średniej w Polsce, średniej w branży i wyników z poprzedniej takiej ankiety - to mówi samo za siebie. Zarząd chce wprowadzić program naprawczy ale nie czarujmy się dobre czasy w tej firmie już się skończyły, teraz to już tylko nadmiar pracy, niedobór etatów, słabe pensje, brak możliwości rozwoju.

Jakubas

Jaki jest powód, że tak mało aktywni jesteście na forum? Mam nadzieję, że pracuje się dobrze i atmosfera poprawiła się i dlatego nikomu nie chce się już pisać? Firma ma ostatnio spore zapotrzebowanie na pracowników!

Alicja

Zastanawiacie się jak przebiega proces rekrutacyjny do TU EUROPA S.A.? Na stronie internetowej firma opisuje ten proces krok po kroku: http://tueuropa.pl/kariera.htm#rekrutacja

Dużo pracy, mało ludzi, trzeba liczyć głównie na siebie. Jako nowy pracownik nie można liczyć na wsparcie i pomoc. Koledzy z departamentów mają tak dużo swojej pracy, że nie mają czasu, aby przy przyuczyć nową osobę. Trzeba uważać na ludzi. Są nieszczerzy.

Alicja

@krawczyk myślę, że nazwa pokoju 'sala operacyjna' jest ciekawa i nietuzinkowa. I z pewnością nie ma nic wspólnego z prawdziwą salą operacyjną :)

krawczyk

dyrekcja mało sympatyczna, pracownicy śmieszni w swym lansie no i jeszcze nazwa pokoju 'sala operacyjna':):):) odradzam;)

Alicja

TU EUROPA S.A. stawia również na ludzi młodych i chętnie poszukuje do pracy studentów/stażystów! Więcej informacji możecie dowiedzieć się z wywiadu - http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,80232,wywiad-marta-jarosz Co o nim sądzicie?

monia

hejka, czy ktoś u was może ma doświadczenie w pracy jako asystent albo asystentka zarządu? bo widzę oferta pracy się pojawiła i zastanawiam się czy warto wysłać do nich cv, przede wszystkim interesuje mnie czy będzie mi się to opłacało finansowo i czy duża presja jest

ONA

Wie ktoś może jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds administracji? jakie wynagrodzenie oferują? czy są możliwości awansu?

spikuś

cos czuje, że ostatnie komentarze @spiko i yy są pisane przez wynajętych przez spółkę pracowników - słabe to strasznie, no ale jakoś trzeba podreperować wizerunek:) Idzicie, szybko sie przkonacie jak jest kolorowo i jak z wami bedzie sobie firma pogrywała...

Zostaw merytoryczną opinię o TU EUROPA S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w TU EUROPA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TU EUROPA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TU EUROPA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 3 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

TU EUROPA S.A.