Opinie o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Michna Sp. z o.o. Sp. K.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Michna Sp. z o.o. Sp. K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michna Sp. z o.o. Sp. K. w Pelplin

XXXXXXnXxx

Praca w belkach jako tako jest okej ale Pani M.P i jej synkowie są dobrze dogadani z szefem i robia co chcą. Zero szacunku i sprawiedliwości do pracowników. NIE POLECAM!!!!!

Tony
@XXXXXXnXxx

Ta kobieta to istny (usunięte przez administratora)!! Jakby człowiek się nie starał dla niej i tak będziesz wszystko robił źle.. Tak jak pisali poprzedni rozmówcy można sobie napsuć zdrowia. Myślę, że gdyby uzbierała się odpowiednia liczba osób śmiało można posądzić tą firmę o (usunięte przez administratora)i pociągnąć do odpowiedzialności tą kobietę. Nigdy nie spotkałem się z typem takiego człowieka.. Omijać szerokim łukiem!!

Marzena

1.Anonimowe wpisy nigdy nie są wiarygodne ukrywając się pod fałszywym imieniem kolega z kolegą prowadzi krytyczne dyskusje.2.w żadnym zakładzie pracy nie ma samowoli jest ktoś odpowiedzialny za pracę i pracowników.3.praca to nie spotkanie towarzyskie rozmawiaj tak żeby nie przeszkadzało Ci to w pracy.4.wszelkie problemy zgłaszaj koordynatorowi lub bezpośrednio w zakładzie pracy szefowi.chyba że jest to twoj wyimaginowany problem.5.nie zaczynaj pracy mówiąc że chcesz pracować swoim tempem to nie praca ma dostosować się do pracownika ale odwrotnie.6. jeżeli nie dajesz rady nie obwiniaj o to innych szukaj pracy dostosowanej do twoich możliwości i zdrowia.pozdrawiam wszystkich pracowników.

Mike
@Marzena

Są wiarygodne, bo jak ktoś ma już totalna WKU... To napiszę , a teraz to praca się do pracownika dostosowuje lub firma znika z rynku , nara!!!!

Lola Nowy wpis

Dzień dobry. partner wstępnie zainteresował się pracą jako pracownik zieleni. Ma on wyrobione wszystkie mile widziane formy prawa jazdy z opisu C+E oraz T. zastanawiamy się ile więcej dzięki temu mógłby zarobić. czy wiadomo?

Marzena

Jacek Soplica
@Marzena

Pani Marzeno, Strona gowork.pl to miejsce, które umożliwia publikowanie zarówno pozytywnych, jak i negatywnych opinii na temat wszystkich polskich pracodawców. Wielką zaletą tego serwisu jak fakt, że opinie te można wystawiać w formie anonimowej i ja nie widzę potrzeby, by każdy z osobna wyrażający swoje zdanie na temat współpracy z Pani osobą przedstawiał się imieniem i nazwiskiem. Zdaje sobie sprawę z faktu, że jest to w pewnym rodzaju cios w Pani stronę, ponieważ nie jest w stanie Pani się "odegrać" , co z reguły ma Pani w zwyczaju. Co więcej, żadne śledztwo w firmie z Pani strony nie jest w stanie wytropić potencjalnych osób, które mają coś wspólnego z zamieszczeniem tutejszych komentarzy. Rozumiem, że czytanie obciachowych treści na swój temat nie należy do przyjemnych rzeczy, jednak na pewno zdaje sobie Pani sprawę, że komentarze te nie wzięły się z nikąd. Zapewniam też, że to nie krytyczna dyskusja dwóch osób, bo sam jestem już tą trzecią . W nawiązaniu do Pani odpowiedzi i próbie wybielenia, oczywiście w większości punktach ma Pani rację, ale proszę nie mylić pracy z (usunięte przez administratora). To dwa różne pojęcia o których często zdarza się Pani zapomnieć. Komentarz ten daje wiele do myślenia i doskonale pokazuje jaki jest zarys pracy przy Pani nadzorze, czego również nikomu nie polecam. Gdyby w końcu Pani zdała sobie sprawę jak wiele osób Pani skrzywdziła, być może wtedy komentarz ten wyglądałby inaczej, a według mnie powinien być przeprosinami. Jednak Pani osoba nigdy nie dopuści do siebie myśli , że "ja" też czasami mogę nie mieć racji i "ja" też robiąc, lub mówiąc pewne rzeczy mogę krzywdzić innych. Pozdrawiam, Były pracownik.

Mike Nowy wpis
@Marzena

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy Michna Sp. z o.o. Sp. K. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jak jest ta oferta na stronie agencji na produkcje to ile tego doświadczenia trzeba mieć żeby kogoś przyjęli? U rzeźnika piszą ze minimum dwa lata a przy produkcji nie doprecyzowali. Myślicie ze parę miesięcy wystarczy?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Xxxxxxxxxx

Serdecznie nie polecam zatrudnienia w tej firmie na produkcji (usunięte przez administratora) Niestety za wizytę u terapeuty nie zwrócą pieniędzy. A to rzecz konieczna po zakończeniu współpracy z brygadzistką M. Ta kobieta to tyran. Nie sądziłem że można wciskać przycisk na maszynie nie tym palcem co trzeba. Co byś nie zrobił to i tak źle.(usunięte przez administratora), rozmowa zakazana, jakieś rozdzielanie osób które mają że sobą dobry kontakt by tylko nie rozmawiały. Ciągłe straszenie kierownictwem i wymyślanie jakiś abstrakcyjnych zasad. Tylko osoby co mają wszystko w (usunięte przez administratora) zdołają tam popracować więcej niż miesiąc bo ta baba to istny wysysacz energii życiowej.

XXXXXXnXxx

Wiola

Wszyscy uciekają? A macie teraz faktycznie jakieś większe zapotrzebowanie na ludzi? Wcześniej z tego co widziałam oferty pojawiały się także na innych portalach a teraz widzę tylko te poglądowe na stronie www. Jakie macie teraz zarobki na produkcji skoro w tamtym roku stawka zaczynała się od 3,5 tys w górę?

xxx

Bez przesady. da się wytrzymać. przez swoją głupotę odszedłem . teraz żałuję.

Nie wiem o co chodzi z ta rodzinka, ale skoro nie trafisz na nią to warunki spoko się układają, skoro poprzednik żałuje? Jak na takie można trafić? Czy obecnie jest jeszcze na to szansa?

Andre
@XXXXXXnXxx

Również tam pracowałem i poznałem tą chorą rodzinkę. Ktoś kto nie chce się denerwować i zepsuć sobie przy nich zdrowia, niech sobie odpuści pracę z tymi ludźmi. Naprawdę jest dużo lepszych i bardziej przy zdrowych zmysłach prac w Belgii. No chyba, że trafisz na inny dział, bez tej kobiety wtedy jest ok.

@Andre

Opiszesz przy tym te inne działy? Jak się na nich robi? I generalnie czy możesz jakkolwiek wpłynąć na to by na nie trafić? Interesuje mnie oferta i każda porada będzie przydatna

Tony

pracownica

wiec tak co do firmy Michna zastrzezenia sa jedne warunki mieszkaniowe minus 370 za osobe paranoja nie dosc ze walą nas na wypłacie to jescze za mieszkanie ... kordynator polski (usunięte przez administratora) ma po całosci dla niego masz (usunięte przez administratora) tylko cos z nim załatwic masakra a co do pani M Z TEGO CO WIEK (usunięte przez administratora) JAKICH MAŁO...I DOBRZE ZE NIE ZGODZIŁAM SIE PRACOWAC TAM KURCZAKI jedno powiem kokosów brak pracuje ale juz nie długo MARTYNA

Miłki

Bardzo nie polecam pracy w firmie w belkach na kurczakach. Praca sama w sobie nie jest zła lecz brygadzistka M. bardzo, ale to bardzo psuje atmosfere, oraz człowieka. Psychika po jakimś czasie pracy jest zniszczona. Tam przetrwa tylko jedynie jej rodzina i osoby które trzymaja paluszka wiadomo gdzie ... I niestety nikt na tym nie panuje

@Miłki

Pytanie mam, czy widziałeś opinie tu zamieszczane przed podjęciem się zatrudnienia? zauważyłem, że taki wątek ze trzy miesiące temu był już tu poruszany. Ktoś pisał natomiast, że normalnie dało się robić, wiec od czego to w zasadzie zależy? Jakieś predyspozycje własne? Ja i tak dopiero za jakiś czas cos sobie będę wyszukiwał. Tu gdzie opisujesz stale są oferty?

Laki

Ludzie proszę przestańcie oczerniać tą Firmę. Jeśli się komuś nie podoba to wypowiedzenie i koniec. Sam pracowałem dla Pana Michna jak i dla syna i nie mam zastrzeżeń. Za wszystko było zapłacone zawsze na czas. Polecam tą Firmę. Ale za leżenie i narzekanie nigdzie nie płacą. Trzeba pracować to proste. Moim zdaniem są w porządku. Polecam

laki

zatrudnienie przez firmę Michna daje dobry start w obcym kraju.; bez załatwiania formalności związanych z wynajęciem mieszkania masz w pakiecie pracę z mieszkaniem.

xyz

wpisy tu zamieszczone niewiele mają wspólnego z opinią o pracy. Mowa tu o ubojni kurczaków ,gdzie rzeczywiście praca jest uciążliwa za względu na ilość godzin i niewykwalifikowanych pracowników.

Czy zdarzają się nadgodziny w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

post

gorszego (usunięte przez administratora) to nie jadłem, już lepiej smakuje pasza dla zwierząt, oby ta firma upadła z wielkim hukiem

Artur
@post

Kupiłem w bedronce golonko w sloiku ...jakaś masakra ..jakby ktoś nasypał do mięsa nawozu i mielonego drewna - porażka

Czy firma Michna Sp. z o.o. Sp. K. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Baśka

Sugerowano upadek firmie ale z tego co widzę na stronie stale są ogłoszenia. Jak się jeździ w tym roku na wózku? Zaciekawił mnie punkt w ogłoszeniu, który nawiązywał do poczucia własnej wartości w organizacji, w jakim to kontekście? Co firma teraz takiego oferuje, że pracownik może mieć takie odczucia? I jakie są teraz stawki na widlaku?

Jacek

A co się takiego porobiło, że ich teraz szuka? Na stronie firmy jest min. ogłoszenie na rzeźnika. Wiesz, ile płaci?

Qulson

Witam pracował ktoś jako pracownik linii do pakowania słoniny, wędlin, przetworów mięsnych w Belgii w okolicy Muscron i mógłby się podzielić opinią na temat pracy, zarobków, atmosfery oraz samej współpracy z pracodawcą w zakresie organizacji logistyki związanej z relokacją na miejscu pracy.

Irek

Dlaczego w tym zakładzie odrabia się pszysługiwane przerwy czy to jest legalne ? Bo ja nic takiego nie słyszałem .czy ma ktoś na to jakieś sensowne wyjaśnienie .

Renata
@Irek

W sensie ze zostajecie np 15 minut po zakończeniu pracy? Czy o to ci chodzi?

Danuta

Dużo godzin się pracuje - to znaczy ile dziennie? Weekendy też pracujące?

Bezdomny

Ile w tych czasach zarabia się w czasie pracy 12 godzin u Michny n miesiądz no nie zgadniecie .ukraińcy lepiej zarabiąją Niż Polaki kobita przynosi najnisza krajowa i jakieś anexy no mam pytanie czy iść z tym bagnem do Sądu na. Zobaczę i się dowiem o co biega .

Lolo
@Bezdomny

Ale z Ciebie analfabeta, nie rozumiem co piszesz. Chciałam się czegos konkretnego dowiedzieć. Czy stawki są na umowie? Podobno pracuje się na umowie o pracę, więć muszą być stawki/godzinę? Jeśli sa , to czarno na białym ile zarobisz...

Zabka

Witam polecam firmę Michne jest ok pracuje w tej firmie juz dluzszy czas i nie mogę nic złego powiedzieć o tej firmie. Pracuje w firmie belki mila atmosfera co do pracowników to w każdej firmie jest problem z Polakami. Bardzo miły jest pan Piotr Warminski zawsze mily i uśmiechnięty zawsze pomoże taki jak pan Piotr więcej ludzi powinno być w każdej firmie.

Kogucik
@Zabka

Zgadzam się z opinią ząbki pan Piotr powinien być kordynatorem zawsze pomoże nie ma zeczy nie możliwych dla niego pozdrawiam

xxx
@Zabka

Piotr Warmiński .. śmiech na sali.. dwie twarze.

Aga
@Zabka

a najlepiej wychodzi mu wchodzenie bez mydła

Żuk
@Zabka

Nie polecam pracy w tym obozie ktury ma i prowadzi swój kodex pracy.

Paulina
@Żuk

Swój kodex pracy? A podasz jego zasady w takim razie?

Zostaw merytoryczną opinię o Michna Sp. z o.o. Sp. K. - Pelplin

• Jak się pracuje w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Michna Sp. z o.o. Sp. K.?

Kandydaci do pracy w Michna Sp. z o.o. Sp. K. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.

Michna Sp. z o.o. Sp. K.