Opinie o MM Group w Bydgoszcz

dzban

a gdzie paczki premia świąteczna i gdzie składki nie płacone od września pięknie normalnie

sylwek

x gdzie wage dostaniesz za 10000 tyś do ilu kg jak mozesz linka podeslij na arek.01@vp.pl dzięki wielkie

@sylwek

zadzwoń do kalisto. wagi są od 8 tyś. - używane. Cany jakie podają to oczywiście netto. ja mam wage za 10 tyś 15t plus do tego jeden najazd w zestawie i wyświetlacz wew.. jeżeli nie ma w zestawie to musisz najazd dokupić lub zrobić. dodatkowo jeżeli chcesz to dokupujesz wyświetlacz zew. ok. 750zł. montaż wagi i dostawa była w cenie.

wage za 10 dostaniesz z leg na 3 lata

sylwek

kazdy ma swój cennik zalezy skąd piszesz ceny placów wachają sie od 1500 do 3500 netto , zalezy od lokalizacji, ładowarki też róznie chodzą za 10000 tyś to same opony a reszta to szrot na żyletki, waga nowa 16000 tyś,

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
x

ty sie znasz 4 lodki to od 102 do 105 ton a po 500 polskiego to nawet mialu nie kupisz po 500 to mozesz dostac z suek albo barter, gadane co do czynszu jak slysza ze handel weglem to celowo winduja ceny chyba ze sobie wynajmiesz plac na zadupiu ktorego nikt nie widzi a jak masz dojscie do polskiego eko i o grubego a nawet o drobnego po 500 brutto z transportem to chetnie wezme

do x

bo sie nie znasz 4 lodki to 92-95 t srednia za tone polskiego niech jest i nawet 500 zl to masz duzo mniej niz 60 tys. Rejestrator i ten caly osprzet jest duzo tanszy plac do 1500 zl wytargasz jak masz gadane samochod no ok do 20 kola ladowarka tez spoko zgadzam sie, waga 10000zl kupisz nawet taniej jak poszukasz ogrodzenie sprawy groszowe boksy zawsze mozna z czasem zroic

x

ktos usunal moj wpis wiec powtorze rejstrator po to ze jak ci ktos w nocy wegiel wyjuma to bedziesz wiedzial kto a wegiel mozesz kupic taniej ten ruski syf z ktk jak chcesz miec klientow na 1 sezon ktorzy 2 raz juz nie wruca ludzie wola dac troche wiecej ale miec lepszy wegiel co z tego ze na 1 lodce masz roznice w cenie od 1 tys do 1,5 tys jak drugi raz juz ci nikt nie wroci wiec nie wydaje mi sie ze sie (usunięte przez administratora) nie znam

do x

szczerze to za bardzo pojęcia nie masz na temat otwierania takiego biznesu jakie 60 mtys na 4 łodki jakii rejestrator czlowieku...

leo9199

ale czy wogole mozna z tego interesu dobrze zyc....

leo9199

ale czy wogole mozna z tego interesu dobrze zyc....

x

oplaca ale nie teraz szczyt sezonu jest latem

leo9199

Dzieki X za Informacje. .ale dlaczego myslisz ze sie nie oplaca?mozna dobrze zyc z tego interesu?

x

potrzeba na minimum 4 łódki węgla czyli jakieś 60 tyś waga 10 tyś łądowarka min. 15 tyś auto też od min. 15 tyś drukarka, drukarka fiskalna, komp, tel, program do prowadzenia sprzedaży plus pare innych pierdół typu łopata worki banery ulotki rejstator alarm kamery min 7 tyś, i teraz czy plac jest ogrodzony czy nie, czy jest biuro czy musisz postawić kontener to dodatkowe ok. min 8 tyś no i czynsz w zależności od 2 do 4 tyś policz razem bo mi się nie chce

leo9199

dlaczego sie nie oplaca? ile potrzebuje gotowki na otwarcie .

leo9199

dlaczego sie nie oplaca? ile potrzebuje gotowki na otwarcie .

xxxx
@leo9199

Chcesz informacji na temat otwarcia składu pisz macias20081@onet.eu

x

nie otwieraj nie opłaca się

leo9199

Mam pytanie oplaca sie samemu otworzyc sklad wegla?

piter

Jutro do pracy dajcie spokój temu dyrektorowi zawsze jak miałem okazje to mówi że go zdegradowałem :) he he co on może on nie jest osobą decyzyjną a zaczynał jako kierownik

B

Co ty a... Tyle to dostaliśmy samej premii za sprzedaż juz nie wspominajac o bonach na świeta...

a

możesz spoko zacząć co najmniej od 5 tyś na rękę

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group