Opinie o MM Group w Bydgoszcz

ktk

potwierdzone info - powinno wystarczyć

e

wiesz o domyslanie sie tu nie chodzi ! licza sie konkretne fakty , to tak jakbym ja przypuszczał że jestes gejem heh

ciekawy

a skad masz taka informację???? przeciez kilka składów ma być???? po co zwozili mienie z innych składów?

CZARNY

Czy może ktoś napisać które z pozostałych składy sprzedają węgiel, mają ładowarkę i auto do wywózki....

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
!!!!

Lepiej PRZYTOMNA napisz co z wypłatami a nie się tu mądrujesz.

były

Ta "przytomna" to raczej jest nieprzytomna bo wypisuje takie bajki. Navireo ruszy tak samo jak dostawy węgla :)

biurowy

ciekawy, to ściema nie ma jeszcze wypłat... I niestety ale szybko nie będzie !

@biurowy

a dlaczego nie? podobno maja byc na poczatku tyg, jak komornik zwolni konta !!! przeceiz na wyplaty musi byc, nie moze tego zajac!!!!!!!!!!1

MMgroup

ja juz mam wypłate pozdro dla wszystkich fizycznych :)

@MMgroup

ale masz na serio czy walisz ściemę???? a jaki bank?

ziomek

Do skarbówki musisz się udać na początku marca i tam wypełnić oświadczenie w którym musisz opisać sytuacje w jakiej się znajdujesz w dodatku możesz się oprzeć wyrokiem sądowym i ile takowy posiadasz. Poza tym ty nie składasz pitu do końca lutego tylko firma ma obowiązek dać Ci rozliczenie do końca wyżej wspomnianego miesiąca.

dobra kolego jesli nie bedzie ,to powiedz mi co mamy teraz zroobic jak do lutego trzeba pity oddac do skarbowki

torremto

Nie będzie żadnych świadectw ani PITow chyba ze z sadu po rozprawie. Jedzcie do Sadu pracy na toruńskiej w Bydgoszczy to na kazdej wokandzie jest offsetgroup mm group gg worl mm work skladywegla.pl itd

ooo

ma już ktoś kasę?

auu

Ja poszukałem innej pracy i to jeszcze przez rejestracje na rekrutacyjnej rowulcji... tam wyszukują ofert poprzez wszytskie agencje jak sie zapiszesz ;)

hmm

I brak wypłatki........ I (usunięte przez administratora)

Bycie słupem jest ok ale bycie pracownikiem słupa nie ta bydgoszcz to (usunięte przez administratora)

a

przyjęte czy przesunięte jakieś tępaki z monitoringu

edek

No chyba nie ,sa nowe przyjete.mam na poczcie firmowej ich nazwiska matoly

s

czapiewska znalazla sobie prace w auchuan a skrzypek w niepamietam azwy a to byly 2ostatnie kadrowe

madry

BRAK SŁÓW DO TYCH WASZYCH KOMENTARZY.....JUŻ OD 4 MIESIĘCY KAŻDY WRÓŻY ZAMKNIĘCIE, BRAK WYPŁAT, A PRAWDA JEST TAKA ŻE JA MAM KASĘ CO MIESIĄC NA KONCIE.!!!!!!!!!!!!!!! A SKĄD INF ŻE DZIAŁ KADR NIE MA?????? ŻARTY???? DAWAJ KONKRETY A NIE BANAŁY PISZESZ!!!!!!! DLA MNIE OPCJA JEST PROSTA NIKT NIKOGO W TEJ FIRMIE NIE TRZYMA NA SIŁĘ, WIEC JAK CI NIE PASUJE TO ZAMIAST SIE UZALAC I WYPISYWAC GLUPOTY ZNAJDZ SOBIE LEPSZA ROBOTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ktk

ludzie, ta firma już kończy swój żywot. sprzedają wyposażenia składów. wszystko idzie do likwidacji. od 1 stycznia nie ma działu kadr. facet z końską grzywą został zwolniony dyscyplinarnie i każdego to czeka. mało tego pieniądze się skończyły... jeśli chcecie iść na zwolnienia to nie macie szans że kasę dostaniecie, bo kto się zajmie sprawami kadrowymi????

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group