Opinie o MM Group w Bydgoszcz

hhhh

Wuju sam czytam te twoje posty i myślę że już nie pracujesz,nie masz racji w paru kwestiach(usunięte przez administratora) Powiem ci jedno jaka cena taki węgiel sam palę tym i powiem ci że jak teraz nie dostajemy z węglopolu to jest super. Nie wiem czy wiesz jak węgiel ma dużo kalorii to bardzo zabija komin. Po za tym e każdej firmie są jakieś problemy. Mi też się nie podoba parę rzeczy np. zwolnienia kierowców to był ich poważny błąd po po złości dużo tajemnic firmy wyszło na jaw. Tak ogólnie pracuję jako kierowca praca nie jest ciężka może trochę za długo ale takie czasy. Jak mnie zwolnią to poszukam innej ale zazwyczaj nie zwalniają bez przczny. Tak naprawdę nikt prawdy nie powie. Pozdrawiam wszystkich.

paco

kolego eko-folia sie mało sprzedaje fakt , ale chocby nawet to nie widzialbym problemu isc i tone czy dwie przezucic,chocazby z nudów. a z kawa pisze prawde i z tego co mam kolegow na innych skladach tez tak maja , pozatym co mozna robic zwlaszcza teraz gdzie jest po sezonie mając 3-4 wyjazdy dziennie co?????? no chyba ze ty teraz sprzedajsz 10 razy wiecej niz ja to moze nie masz czasu na kawe.wkoncu sklad skladowi nie rowny...

paco

kurde ludzie przeczytałem to forum dwa razy i uwiezyc nie moge skad takie wpisy i gdzie większa polowa ma rozum!!!!same głupoty i pierdoły!!jestem kierownikiem skladu i jakos nie nazekam. praca jak każda raz lepiej raz gorzej ale ogolnie jest dobrze. wyplata w terminie co najwazniejsze , większość dnia sie nic nie robi tylko siedzi i pije kawe za kawą i pierd...li o głupotach z kierowcą, wiec na co tu nazekac. jak sie komus nie podoba to niech sie zwolni i na kuronia idzie.a nie psuje nastroje chcacym pracowac. siedzicie tutaj i pierdo....licie glupoty za glupotami. np kontrole co tydzien,chyba w waszych snach bo jakos u mnie sa co miesiac lub dwa tak jak i na innych skladach. a do wpisu wyzej kolego co mnie obchodza tam jakies drzewa w białych czy staw, mnie interesuje zeby byla wyplata w terminie za ktora utrzymuje zone i dziecko. a jesli chodzi o klientów to nikt ich nie zmusza do zakupu sami widza co kupuja , u mnie tam chwala i wracaja nawet jesli jak to wszedzie piszecie kupuja kamien i mial ale wracaja i dalej kupuja. a wiesz baranie jeden z drugim dlaczego??? bo u konkurencji kupia jeszcze gorszy badziew i oszukaja ich nie o 20kg(jak to pokazala przekupna telewizja tvn ) tylko o 100 czy 200kg. a ze sie znajdzie czasem jakis nieogarniety klient co przyjdzie jak 2tygodnie leje deszcz i on chce suchy wegiel to swiadczy tylko o jego ilorazie inteligencji(bo ciekawe skad mam go wziac).

Ryś

Na policję??? a z jakiej okazji???

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Waszczeniuk

Gold

Dostał ktoś pit z MM ?

ryży
@Gold

Tak , ja już dostałem , wczoraj z GG a dzisiaj z MM poleconymi .

xx
@ryży

A dostał ktoś wezwanie na policję ???

working class

Ja dostałem pit z gg work.

malat

No panowie troche dobrych wieści. w 50% firma sie wywiązuje, (usunięte przez administratora) Odnośnie zmłomu, to wydaje mi sie że składy muszą mieć na swoich placach pozwolenie na prowadzenie takiej działalności chyba że sie myle. Mimo to mam nadzieje że rodzime skupy obronią sie przed tym wrzodem rodem z piekła.

tronin

Tak, tak złom tylko że na tym trzeba się znać, trzeba umieć palić (mieć uprawnienia) itd. Zawsze można się dowiedzieć jak to wygląda z punktu widzenia prawa pracy bo nie przyjmowałeś się na złom tylko na skład węgla...

KU

TOM WTEDY PÓJDĄ W RUCH WEKSLE HAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

do roboty

niedługo dojdzie złom ... wiec nikt niebędzie narzekał na brak roboty...

wyluzuj

(usunięte przez administratora) Mają czas do końca miesiąca i tyle. Potem piłka po twojej stronie jest.

życie

jakby wypowiedział się ktoś życzliwy dla pracowników z księgowości ( anonimowo ) czy faktycznie może tak się stać to uratowałoby to wiele rodzin. oby nie rzecznik

Wujek Dobra Rada
@życie

Jestem byłym "Kierownikiem" Składu ;). Kilka dni temu rozstałem się z tym wspaniałym pracodawcą. Pozdrawiam wszystkich

kk
@Wujek Dobra Rada

A PO PIT-ach ANI WIDU ANI SŁYCHU

Kierownik artysta

u mnie też lipa z nudów robię grafikę węglem jak do rysowania to idealny no chyba że trafisz na kamień :)

jjjj

dziś dzwoniłem do P.(usunięte przez administratora) i poinformowała mnie, że firma jest w trakcie wysyłki PIT

ciekawski

Witam. Dostał już ktoś PIT z firmy? Podobno mają czas do końca lutego, czyli kila dni tylko. A jak sprzedaż idzie? Czy siadła całkowicie? Ktoś się może podzieli jakie utargi w lutym. Nie piszcie dokładnie tylko przedziały. Np. do 10k, 10-20 k , 20-30 k.

xxx
@ciekawski

Obowiązkiem pracodawcy jest wysłać PIT-y do końca lutego Puki co brak. Sprzedaż kicha a kwoty nieważne bo aż wstyd się przyznawać jakie

ktos

Kierownicy i kierowcy mają obowiązek wykonywania poleceń służbowych tak więc jaką odpowiedzialnością chcesz ich obarczyć ? Ciekawe czy Ty nie wykonujesz poleceń swego szefa ? Ludzi nikt siłą nie zaciągał na skład i nie kazał kupować(usunięte przez administratora). Też mam dość tej chorej firmy ale nie stawiajmy wszystkich pracowników w jednym szeregu. Co ma wspólnego np. kier. składu z Ustrzyk Dolnych do dosypywania kamienia w Białych Błotach. Myśl co piszesz a nie obarczasz wszystkich dookoła odpowiedzialnością co suma summarum podejrzewam Ciebie nie dotyczy

wali mnie to

Pewnie że nie gra A może firma dała powody do tego żeby tak się o niej wypowiadać ?

ktos

Teraz tak masz rację ale wiecznie padać nie będzie a idzie do lata (chociaż nie zamierzam do lata tu pracować)Też mam puki co same plusy z zaznaczeniem na razie. (usunięte przez administratora)

bzyk

jeśli to nie zaszkodzi to napisz tak ok. jaką sumką chcą cię obciążyć

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group