Opinie o PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bydgoszcz

bARTEK

Byłem Zwiedziłem Widziałem na własne OCzy co tam się dzieje To Nie Firma . To jakaś komercyjna komedia o pseudo zakładzie NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dementor

Zdecydowanie Najgorsza z Firm produkcyjnych w których Miałem okazje PRacować W Bydgoszczy, jest o Wiele więcej firm Produkcyjnych LEpszych od Mico Paca ..w samym Parku przemysłowym jest 5/6 lepszych PRodukcji OSobiscie ODradzam Wszystkim ;-)

Ucho

Do Miko Paca Tylko Uchodzców;-)

Wawa

Maja problemy z znalezieniem ludzi poszła opinia po Bydgoszczy no cóż po przez ludzi jak się zarabia,stawki pracownik produkcji ma 10,50 brutto na rękę do tego dostajesz premię ale!! premia jest tylko wyrównaniem do sredniej krajowej .Pracujesz sobota niedziela jak przypadnie zmiana. na rękę dostajesz max 1600 to jest zakład który płaci najmniej w Bydgoszczy ze wszystkich zakładów.Agencje pracy które werbują ludzi do pracy , nie sa w stanie zwerbować więcej Dlaczego ? ludzie przekazują info jak jest skoro zakład chce mieć ludzi do pracy musi niestety zachęcić czymś np.podniesienie stawki godzinowej ,pracownika trzeba zmobilizować czyms do pracy jeżeli pan Dyrektor nie zmieni pewnych norm to niestety problem z ludzmi będziecie mieli co raz gorszy z rok na rok.Ukraincy co byli wyjechali wracają spowrotem do Polski ale nie do MIKO PACU, tez poszła opinia o Was wśród Ukrainców i tez nie mają ludzi ochoty przyjezdzać. To nie ten czas że można pracownikowi dac ochłapy i brak mobilizacji dalszej by został dalej,dzisiaj ten czas wygląda inaczej pracodawcy zaczynają walczyć o pracowników. Także powoli ludzie sami już zaczynają odchodzić ,no cóż nie będzie komu robic .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ostrożny

Jeżeli trafiłeś na tą stronę zanim zacząłeś pracować w tej mordowni to dziękuj za to niebiosom. Powiem krótko, mimo iż moja praca w w/w przybytku była tylko epizodem to pozostawiła trwały ślad na mojej psychice. Apeluję, zastanówcie się po trzykroć zanim tam pójdziecie pracować. Obóz pracy, to delikatne określenie, bo w Auschwitz mieli lżej.

Aleks

Ogólnie to jeśli ktoś zna się na tej branży to moim zdaniem powinien próbować pracy w Miko PAc, wiadomo że jest to praca niejako fizyczna, własnymi rękoma, więc nie każdy wytrzymuje pewne tempo, nic dziwnego w tym

bylapakowaczka

Hehehe, czytam i oczom nie wierze, pracowalam w miko ponad dwa lata, 2 mies przez agencje potem zaklad, na poczatku bardzo ciezko, po uzyskaniu wprawy jako tako. Brygadzisci w porzadku, filar to filar-idiota i tyle. Pakowaczki zgrane, pomocne, atmosfera do zniesienia. Wchodzac ubierasz czepek, klapki na oczy i jazda. Odbebiasz swoje i do domu. Wynagrodzenie nienajgorsze. Pozdrawiam wszystkie brygady.

ZavkaFans

który z operatorów th jedzie na sterydach na nockach na białym proszku a po pracy jest redaktorem naczelnym :D ?

@ZavkaFans

zapytaj ktoregos wprost jezeli Cie to tak interesuje

xxx

sekreatarki niekooperatywne i zamknięte w komunikacji. Rzucanie słuchawka bez wysłuchania do konca? i to ma byc firma z motto "thinking out of the box"?

było mineło

nie polecam nikomu pracy na magazynie bo zaje* masakryczny... nie dosc ze czlowiek ma mase obowiazkow magazyniera/etykietowego to jeszcze kazdy zrzuca swoje obowiazki na chlopakow z magazynu, sprawdzanie wszystkiego za wszystkich, kontrolowanie wszystkiego za wszystkich a w nagrode podwyzki po parenascie groszy. nie dajcie sie omamic rozmowami kwalifikacyjnymi bo góra tylko czeka na łosiów! W Bydgoszczy jest duzo wiecej lepszej pracy w ktorej na prawde cie docenia!

Nico

Nie polecam ,po pierwsze fatalne płace,po drugie masz po 4 czy 5 maszyn i biegasz do nich by zdarzyć,nooo chyba z masz chody u brygadzisty ,bo każdy tutaj brygadzista ma swoich pracowników pupili którzy maja lajtowe maszyny czy przebierają palety,które są zle spakowane czy złe detale,jedynie jest jeden brygadzista który jest człowiekiem.p. Michał,p.Agnieszka którzy są prawdzimy luzmi. Niektórzy brygadziści wyręczają się pracownikami,np. robia do nich nalężace czynności, niektóre panie z kontroli jakości także się wyręczja pracownikami zamiast same ruszyc sie do pracy po co ? większości rzeczy dzieje się na zmianach gdzie szefostwo idzie do domu tak by nie widzieli za dużo Tak się pracuje w mico pac,maja agencje pracy którzy werbują ludzi do pracy ale nic z tego, ludzie uciekają i uciekać będą sa zatrudnieni nawet ukraincy także dziekuja zza prace to swiadczy o czym ? Jeżeli chodzi o ustawiaczy 15 zl na godzine dostajesz na dzień dobry mowie o kwocie brutto Tazke można by tu jeszcze innych rzeczy napisac innych , sam zakład ma problemy z zatrudnieniem pracowników niestety.

kamil

ustawiacz maszyn ma płace beznadziejną?mam informacje że ma ok.3000 netto do ręki.to prawda\\\\\\?Jak wyglądają wekendy u was w firmie?rozumiem że płatne 100 procent czyli można zarobić kto chce tak?a to co napisałes o tej firmie to nie jest zaskoczenie dla mnie jakieś...nie widziałem jeszcze dobrych opini o swoich firmach na żadnych forum gowork...przejzałem chyba z 20 zakładów mniej więcej i każdy jest objechany tak jak ten.nie ma pracy idealnej w polsce nie oszukujmy sie.chcecie prace bez stresu to do warzywniaka trzeba iść...takie firmy tak niestety działają.\\\\\dostane odpowiedz na tą wiadomość?Prosze bo mam rozmowe a mieszkam daleko i nie wiem czy jechac.\\\\\\\\\\\zarobki plus jak wygląda płaca za wekendy.z góry dziękuje za odpowiedz możliwie jak najszybszą

kamil

a dowiem sie jesszcze w jakim przedziale jest płaca dla ustawiaczy maszyn?\są to wieksze pieniążki czy jakieś 3 tys brutto/netto. rozumiem że wekendy płatne 100 procent?A sytuacja firmy widze jak we wszystkich innych...nie widziałem firmy na forum gowork która by nie była zjechana do suchej nitki przez pracowników więc to nic nowego.czekam na odpowiedz na tą wiadomość.\\potrzebuje jak najwięcej konkretów

Miko Pac --- nie polecam nikomu!!!

Witam!!! Serio, w firmie panuje ogólny chaos, zero organizacji, choć są niby zatrudnieni ludzie (koordynatorzy), wyzysk, atmosfera typu: potopić się wzajemnie w łyżeczce wody..... Kierownictwo uwielbia donosicieli....., płaca beznadziejna.... Weekendy pracujące, czyli omijać tę firmę jak najszerszym łukiem....... tyle na ten temat, nie wierzysz zatrudnia się w tej firmie, poznaj od podszewki, a przekonasz się sam... i będzie: a nie mówiłem.... Pozdrawiam.

kamil
@Miko Pac --- nie polecam nikomu!!!

a powiesz mi czy ustawiacz ma naprawde 3 tys netto do ręki. i jak z wekendami ,płatne 100 procent..?tylko te informacje potrzebuje

kamil

Witam.Mógłby ktoś opisać jak wygląda praca na wtryskarni w tej firmie.Jak amtosfera i podstawa jak płaca i wekendy.Potrzebuje informacji .

Mazurek

witam.Chciałem dowiedzieć sie ile może miej więcej zarobić technik serwisu?Nie prosze o konkretną kwote tylko w przybliżeniu i czy wekendy pracujące a jeśli tak to jak płatne?Prosze o odpisanie bo nie wiem czy jechać na rozmowe do nich a mieszkam bardzo daleko.Z komentarzy tutaj niestety nic nie moge wnioskować.Można liczyc na 3000 netto?Czy zarobki są zdecydowanie wyższe?

A ty się nie podszywaj pod innych gamoniu, tylko zajmij cie się swoim beznadziejnym życiem cpunie

mmagisterxxxxxxxxxxxxxxxx

Tak, święta racja-do roboty!!! a nie chowacie się za maszynami i udajecie ,że coś naprawiacie przez 8h chodząc na fajki i kawki po drodze spijając...........

Ogarnijcie Się

Proponuje Panu Marcinowi i Panu Sebastanowi wzięcie na wstrzymanie i wypisywanie takich bzdur , jeden to nieudacznik życiowy a drugi to psychopata. Nie bronię teraz Michała F. bo osobiście go nie znoszę i nie mam z nim najlepszego kontaktu ale chłopaku dajcie już spokój z wypisywaniem tych bzdury . Marcin weź się za sypanie materiału w prettlu a Ty Sebastian nie wiem co tam robisz najlepiej dorośnij i weź się jeszcze za edukację chyba . Pozdrawiam Mechanik

Imprezowicz

musze to napisać a zarazem się Spytać Co Odjebał Szanowy Pan krzysztof w Kiblu na imprezie firmowej? Nic Tylko Wstyd i że tacy ludzie u nas pracują... skandal.. A Pan Filar Nie lepszy wchodze do gibla A ten narkotyki donośnie na sedesie wciąga

miwopar
@Imprezowicz

Wy weźcie sie do roboty nygusy śmierdzące,a nie bzdury wypisujecie .

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.9/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Dąbrowa 21
    85-147 Bydgoszcz