Opinie o PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rekrutacji.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Bydgoszcz

Julita

@abraham fillar'um, nie rozumiem czemu ma służyć Twój komentarz. Forum publiczne to nie miejsce na wymianę takich informacji. Ponadto niedozwolone jest opisywanie konkretnych osób. Strona Gowork ma być zbiorem informacji o pracy - Twoja wypowiedź odbiega od tematu tego wątku.

abraham fillar'um

PYTANIE DO WAS NIEZAWODNI MIKOPAKOWCY CZY Mihael Jakóbowsky ma caly czas ta dobra anfetamine? mysle czy nie sprobowac swoich sil ponownie w miko pacu ale musze miec pewnosc ze Majki postawi mnie na nogi pozdrawiam

Julita

@OSTRZERZENIE, @FIRMO OTWÓRZ OCZY!, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem strony Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Zawiera dane osobowe konkretnej osoby i obraża ją, dlatego może zostać usunięty. Jeśli pracujesz w Miko Pac lub po prostu masz jakieś informacje odnośnie pracy w tej firmie to zachęcam Cię do napisania kolejnego wpisu. Upominam tylko, że powinien być zgodny z regulaminem.

Onomatopeja

Julita wydaje mi się ,że jesteś wynajęta osoba by ocieplić wizerunek firmy . Doskonale każdy z nas wie jaka opinie ma aktualnie firma . Nawet Ukraińcy stad uciekają .... jeżeli chodzi o temat ,który poruszyłem to fakt z załatwianiem problemów jest cyrk na kółkach . Proszenie się o nadgodziny itd to tez norma . Nie mówiąc o naliczaniu wypłaty ,która jest obliczana z programu a i tak są błędy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Julita

@Majka, tak jak wspomniałam we wcześniejszym komentarzu - nie wolno opisywać i obrażać innych pracowników lub też kierowników. Takie komentarze mogą zostać usunięte. Dodając komentarz akceptujesz regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin więc proszę, abyś się do niego stosowała.

Żal.pl
@Julita

Nie mogą a powinny jako administrator tej strony już dawno powinnaś to zrobić zgodnie z regulaminem

Majka

Uwaga na pana Jakubowskiego bo to gościu który włazi w (usunięte przez administratora) kierownikowi panu Filarowi pewnie razem się walą w (usunięte przez administratora) na zmiane

Julita

@operator, @Matesz, przypominam, że forum Gowork.pl to nie miejsce na obrażanie innych pracowników. Jest to niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin zatem wasze komentarze mogą zostać usunięte.

Julita

@Onomatopeja możesz napisać, co dokładniej masz na myśli? Czy kwestie wynagrodzenia w Miko Pac, jak w każdej innej firmie, nie są regulowane zapisami umowy? Czy masz na myśli inne deklaracje, które nie dotyczą bezpośrednio wysokości wynagrodzenia? Daj znać, to jeden z najbardziej palących tematów i często jest w centrum zainteresowania potencjalnych pracowników.

Onomatopeja

Może ktoś zamiast pisać bzdury na temat Pana F wypowie się na temat osoby naliczającej wynagrodzenia i załatwiającej wszelkie papiery związane z firma . Mówi jedno robi drugie a i tak wychodzi trzecie :D śmiech na sali

Julita

@Nick nie jestem pracownikiem Miko Pac, stąd też moje pytania. Zastanawiam się, jak dokładniej funkcjonuje ta firma. W zakładce kariera na stronie internetowej firmy, opisana jest w kilku słowach polityka pracownicza firmy. Na pierwszy rzut oka wygląda to całkiem nieźle - firma deklaruje, że chce dążyć do partnerskich stosunków między pracownikiem a pracodawcą. Rozumiem, że w praktyce tego nie widzicie?

Belgia

Filar a kto to taki

Feliks

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Tomasz

Będzie dobrze jak każdy zajmie się swoją pracą!!!

xxxxxx
@Tomasz

Święta racja ????????

Julita

@ANIA a kim jest ta osoba, o której piszesz w firmie Miko Pac? Jest Waszym szefem? Czy jest to współpracownik? Jeżeli to drugie to może porozmawiajcie z szefem, że jedna osoba w pracy psuje atmosferę i wpływa to na Waszą jakość pracy.

ANIA
@Julita

Ania Tak piszesz z podejżliwoscią na temat Mej wiedzy? hmm Zastanawia Mnie to Czy kiedykolwiek Tam pracowałaś... Jest Smiesznym Kordynatorem Tej śmiesznej Produkcji - jeżzeli To można Produkcją nazwać . HA

qwwwwwwwqq
@ANIA

Dlaczego osoby które nic nie robią są lepiej traktowane????

@qwwwwwwwqq

Bo dobrze kłamią

@Julita

Zrozum dyrektora to nie obchodzi w ogóle, mam wrażenie że ten gość nie ma pojęcia o wielu rzeczach liczy się wynik końcowy . Tam dowodzi kto inny, taki pan nikt który wszystkich mierzy swoją miarką, a kto ma tam dobrze, a ten kto najlepiej kłamie i mu donosi. W większości ludzie są tam tak obślizgli ehh straszne szkoda słów.

ANIA

NIE OSZUKUJMY SIĘ , ZA CAŁĄ NIEPRZYJEMNĄ ZŁĄ, NERWOWO -Napiętą atmosferą sTOI PAN FILAR .WYSTARCZY ZE ON ZNIKNIE I ODRAZU KAZDEMU BEDZIE SIĘ LEPIEJ PRACOWALO. pOZDRAWIAM SERDECNZNIE.

Julita

@Stary pracownik skoro piszesz, że w pracy w firmie Miko Pac miałeś spoko ludzi, to czy oni nie odpowiadali za atmosferę w firmie? Bo to akurat dziwne, że atmosfera nie współgrała z osobami tam pracującymi.

Julita

@DETENOR ja Cie całkowicie rozumiem, że masz prawo być zdenerwowany i zły, ale nie możesz nikogo obrażać, bo to łamie regulamin forum (http://www.gowork.pl/regulamin). @Stary pracownik czyli po części zgadzasz się z negatywnymi opiniami o Miko Pac, ale mimo wszystko Ty byłeś zadowolony z pracy?

TomEkK BDG
@Julita

Pani Julito z Tej Pracy żadna Osoba Zadowolona Być Nie Może Takie Są Fakty Ludzie przejżyjcie na oczy bo zanim się otrząśniecie To Ukraincy was Tak wycyganią że będedzie im jedli z tacki zrobinej na termo hali Pozdrawiam Serdecznie Tomek

Cinkciabgcoonh
@TomEkK BDG

Tomek weź się za robotę analfabeto xD

Stary pracownik
@Julita

Ja jestem zadowolony z pracy spoko ludzie atmosfera trochę gorzej ale wszystko w granicach normy

Julita

@Szalona chcesz powiedzieć, że nie wszyscy pracownicy tak samo intensywnie pracują w Miko Pac? Może skoro uważacie, że to niesprawiedliwe to zgłoście to szefowi? Bo dlaczego tylko jedno stanowisko pracy się tak zachowuje? Czy to oni pełnią jakąś ważniejszą część pracy w firmie?

Haha

Dyro kazał myć maszyny i wozić palety operatorom haha

Szalona

Czytam te bzdury i nie wieze pisza ludzie którzy.tam pracuja a prawda jest taka ze wy sami robicie taka atmosfere panowie operatorzy.oczywiscie nie do wszystkich to sie tyczy ile razy mozna was prosic ile raz krzyczymy po imieniu i zlyszymy zaraz nie teraz o (usunięte przez administratora)Znowu ile razy was szukamy a wy albo z telefonami albo pogawedki a ja sie pytam gdzie praca zarabiac chcecie miljony. I(usunięte przez administratora) Robicie ja osobiscie jestem zadowolona jesli chodzi o gadanie na innych jest tak wszedzie bylo i tak zostanie wy panowie nie lepsi jestescie plotkarze wiec kolejnym razem zanim cos napiszesz to zastanow sie i zadaj sobie pytanie czy szczerze.pracujesz

Zostaw merytoryczną opinię o PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PACCOR (BYDGOSZCZ) POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.9/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Dąbrowa 21
    85-147 Bydgoszcz