Opinie o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scanfil Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanfil Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

j*bać scanfil

najbardziej(usunięte przez administratora) firma w jakiej miałem nieprzyjemność pracować

j*bać scanfil
@j*bać scanfil

-Do administratorów - czemu usuwacie słowa nie będące wulgaryzmami ? niech każdy wie, że to (usunięte przez administratora) pieniądze za nadgodziny i za resztę miesiąca gdzie prawnie powinni zapłacić więc niech ludzie widzą jak ten blaszany kurnik funkcjonuje

Adi

To jest nie zgodne z prawem. Więc co dostaliście zamiast tego? Jakieś aneksy?

Jason
@Adi

aneksy i aneksy. umowy na rok. pracujesz normalnie i co z tego masz ? nawet ci nic na raty nie dadza

Hans
@Adi

Kolega dobrze mówi. Nie dość, niezgodne to i bezsensowne

Edek

Premia miesięczna wzrosła w porównaniu do poprzedniego roku, do tego doszło coroczne stażowe, więc chyba nie wszystko jest na gorzej. Pisze się źle albo wcale.

@Edek

To świetnie! Widać zatem wyraźnie, że firma PARTNERTECH MYSŁOWICE docenia swoich pracowników za zaangażowanie i ciężką pracę. Jak długo i czym zajmujesz się w tejże firmie? A może oprócz pensji podstawowej i premii pracodawca ten oferuje Wam jakieś atrakcyjne benefity? Jeśli możesz, to opisz Nam jeszcze i tę kwestię.

apluzina
@Edek

tak premia wzrosła o 100brutto i nie jest za darmo tylko trzeba na nią tyrać i kombinować jak zmieścić się w widełkach no i oczywiście trzeba mieć oczy w (usunięte przez administratora) żeby jej nie stracić, wszędzie czai się pani behapowiec od siedmiu boleści, która działa na korzyść zakładu, a nie pracownika, obcinanie rogów z karty bhp byle pierdołę, a po stronie montażu palety stoją na drodze ewakuacyjnej, pracownicy przechodzą po ścieżce wytyczonej pod wysokim składem, a wózki jeżdżą obok w bezpiecznej strefie, co za idiota to w ogóle przepchnął, jedna prawdziwa kontrola i kierownicy mają tak pojechane mandatami, że będą trzy lata za darmo pracować, jeden dzień l4 po premii, nawet jak najedzie Ci na nogę wózek widłowy i to nie z Twojej winy to idziesz na l4 pod koniec miesiąca i możesz zapomnieć o tej furze kasy... gdyby byli wporządku to pisałoby się o plusach ale czara goryczy przelała się już dawno w pracownikach. Ile można znosić to, że na każdym kroku ktoś rzuca ci kłody pod nogi, jakieś naloty tych menedżerskich (usunięte przez administratora)o każdej porze dnia i nocy żeby tylko kogoś przyłapać jak nie ma stoperów czy innej bzdury... problem jest w tym, że oni nie chcą dawać tych premii bo jeśli by chcieli to by dawali każdemu. Dlaczego ktoś kto (usunięte przez administratora) cały miesiąc i pod koniec na trzy dni zachoruje nie jest wyliczana proporcjonalna premia, przecież jako pracownik produkcyjny przysłużył się do wydajności. uczciwi co nie rewirują, nie spóźniają się i nie biorą żetona co tydzień mają zawsze pod górę, a ci, którzy sie niczym nie przejmują nagradzani są tak samo jak oni więc niech sie nie dziwią dyrektorki, że sie ludziom nie chce pracować, to produkcja, operatorzy, spawacze i monterzy pracują na premie dla całej '' elity '' z biur. zero wdzięczności i poszanowania dla cudzej pracy. wymagania wobec nas rosną w tempie przyśpieszenia bugatti veyron, a zarobki w tempie pijaka jadącego na wrotkach.

@apluzina

Należy Ci szczególnie podziękować za tę niewątpliwie wyczerpującą odpowiedź. Następnym razem pamiętaj jednak, że na forum publicznym zawsze posługujemy się kulturalnym słownictwem i nikogo nie obrażamy. Możesz doczytać o tych kwestiach w regulaminie serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Widać wyraźnie, iż pisałeś ten post pod wpływem negatywnych emocji. A czy rozmawialiście o tych ewentualnych premiach z Zarządem PARTNERTECH MYSŁOWICE? Może podczas spokojnych rozmów doszlibyście do jakiegoś porozumienia?

Adi

Od listopada dostaliście umowy na stałe? Minął okres 3 lat od wprowadzenia ustawy. Dajcie znać co i jak.

porucznig_borewidż
@Adi

hahahahahahah nikt nic nie dostał ;D

Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
niepewny

pojawiło się ogłoszenie na inspektora jakości w firmie SCANFIL, ale po waszych wpisach chyba nie będę aplikował, jak w dziale jakości?

NIE
@niepewny

wszedzie taki sam gnój kolego szukaj pracy gdzie indziej dobrze Ci radzę :)

Adi

Dziwię się że ludzie jeszcze tam pracują. Przecież jest 5% bezrobocia. Kopnijcie tą firmę w tyłek. Ja to już dawno zrobiłem. Pozdrowienia dla przygłupa Wołczyka.

@Adi

Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że jednym praca w PARTNERTECH MYSŁOWICE może odpowiadać, a innym już niestety nie. A zatem bardzo Cię proszę, abyś na forum nie generalizował, a także nie wypowiadał się w imieniu innych użytkowników. Przypominam Ci też o tym, iż nie wolno tu używać żadnych danych personalnych. Jak długo i na jakim stanowisku byłeś zatrudniony w tym przedsiębiorstwie?

Niedamysieokrasc

Firma na granicy (usunięte przez administratora). Nie wiem jakim głąbem trzeba być żeby w sytuacji w jakiej znajduje się firma jeszcze straszyć zwolnieniami pracowników, którzy i tak już od dawna rozglądają się za uczciwszą pracą. Firma idealna nigdy nie była, ale to do czego doprowadził nowy zarząd to jest poezja, pół roku i pójdziecie z torbami bo nikt nie będzie już dłużej pracował w takiej atmosferze za psie pieniądze. Zapraszam serdecznie PIP bo jest się do czego tu przyczepić.

pinoczet
@Niedamysieokrasc

dlaczego moderatorzy usunęli słowo " UPADŁOŚĆ " czy to kogoś obraża bądź narusza zasady kulturalnej wypowiedzi ? czy może jakieś koligacje ze scanfilem, któremu nie pasuje, ludzie prawdę w internecie mówią ?

cze gewarra

no i czy coś zdziałał PIP pseudo związki cos zdzialaly ? Smiech na sali... Ps ktos zrozumiał ostatni ostatnią wypowiedź dyrektora na temat losowania nagród dla najlepszych? to juz teraz sie losuje nagrody a nie wypracowuje ?

pinoczet
@cze gewarra

haahhahaha i wszystko jest pozytywne... '' kolejnym pozytywnym aspektem jest to... " to przechodzi ludzkie pojęcie, że ten kmiot jest aż tak bezczelny, podziękowania za nadgodziny, za które ludziom ukradli wynagrodzenie to już był szczyt chamstwa... mam nadzieję, że z biegiem czasu wszyscy się zaczną zwalniać i będą musieli zamknąć tą montownię. Wszystko o czym mówił ten moralny karzeł to stek bzdur i można to potargać i wrzucić do śmieci tak samo jak robi on z wnioskami o podwyżki... także kto się szanuje i ma iloraz większy od gąbki do mycia naczyń, nauczył się obsługiwać maszyn i ma ambicje rozwoju powinien się jak najszybciej zwolnić z tego pseudozakładu zwanego scanfil

Adi

Firma jest mega niepoważna , niedoceniająca fachowców. A najgorszą jędzą jest pani od HR. Lepszą kasę można mieć w małych firmach. Powinni pidpalić tą zdechłą budę.

@Adi

Naprawdę mam świadomość tego, że możesz mieć niemiłe wspomnienia związane z firmą PARTNERTECH MYSŁOWICE. Ale musisz wiedzieć, iż mimo wszystko staramy się tu pisać z szacunkiem o wszystkich. Odsyłam Cię do regulaminu Gowork: https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że niedawno tam aplikowałeś - a na jakie stanowisko?

@Agnieszka

Jak można się grzecznie odnosić do tych osusztów. Kłamią i oszukują na każdym kroku. Totalny brak szacunku do pracowników.

alkopoligamista
@Adi

nie dość,że pieniadze i tak sa goowniane to patrza jakby tu jeszcze komus ująć

Adi

Proponuję strajk i blokowanie tego (usunięte przez administratora) Liderzy dali sobie jaja obiąć za 500 brutto. Sprzedali się !!!

bigos
@Adi

liderów tu nie ma... sa tylko klakierzy tych marnych dyrektorzyn nazywanych przekornie menagerami, oni nawet nie wiedza co sie dzieje na zakładzie i co sie szykuje niebawem :D ale beda w szoku hahahahahahahah szykujcie popcorn i rozsiadźcie sie wygodnie bo lada chwila bedzie wesolo ale nie im :D teraz to my sie smiejemy ostatni ! za to złodziejstwo perfidne bekna wszyscy, ktorzy przylozyli do tego łape !

wszystko tylko nie szczajfil

wspaniała firma scanfil okradła pracowników z wypracowanych przez cały listopad nadgodzin w tym za 11go i 12go, do których przymuszali ludzi bo produkcja słaba i normy nie było... jak można zrobić ludziom takie świństwo i przed świętami ukraść po 1000zł z wypłaty i kazać odbierać nadgodziny, wyrafinowane i spremedytowane bydło rządzące tym blaszakiem powinno siedzieć w (usunięte przez administratora) ispekcja pracy powinna się też zainteresować faktem, iż w firmie od 19 grudnia formalnie jest przestój produkcyjny i scanfil chce wysłać ludzi na bezpłatne urlopy żeby znowu sie nachapać... co jest niezgodne z prawem pracy ponieważ wszyscy pracownicy są gotowi do działania, a przestój wynika z winy pracodawcy. Jeszcze chwila i ci (usunięte przez administratora) pójdą z torbami bo wszyscy się zwolnią. groźby, że jak ktoś pójdzie na l4 to ma wypowiedzenie są chyba jednoznaczne z tym, ze panuje tu atmosfera zastraszenia i mobbing. Zapraszamy PIP na pewno znajdziecie tutaj pole do popisu !

stary wyga - jeszcze z PT

pracuje prawie od poczatku i takiego bagna i mobbingu jak jest teraz to dawno nie widzialem... odkad odeszla stara ekipa z zarzadu Jarek N, Arek G to sie tak rozbestwili ci pseudo-menagerowie , ze glowa mala... tworza sobie oddzialy podleglych im kapusiow i gnebicieli, a nowi pracownicy plyna z nurtem tego g(`)wna i boja sie odezwac, jedynie garstka cos sie tam zbuntuje i postawi na swoim i chwala im za to. grunt to nie dac sie zastraszyc tym umyslowym impotentom i bedzie gitara

@stary wyga - jeszcze z PT

Nie używamy tu danych personalnych konkretnych osób - następnym razem o tym pamiętaj. W sposób bardzo dosadny wypowiadasz się o firmie PARTNERTECH MYSŁOWICE. Wspominasz o mobbingu, który oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika. Skoro takie rzeczy mają tam miejsce, to dlaczego nie zgłosiłeś tego wyżej postawionym instytucjom?

@Agnieszka

kto powiedzial, ze inspekcja pracy nie została powiadomiona... ?

@.

Nikt właśnie o tym nie wspominał - i stąd moja sugestia. Skoro w PARTNERTECH MYSŁOWICE była Inspekcja Pracy, to można przypuszczać, że sytuacja w tej firmie powoli zmienia się na lepsze. Jakbyś odniósł się do mojego stwierdzenia?

@Agnieszka

koledze chodziło pewnie o to, ze inspekcja zostala niedawno poinformowana ;)

Agnieszka

Bardzo dziękuję, że zechciałeś wyjaśnić mi tę kwestię za swojego kolegę. Ty pewnie też jesteś zatrudniony w PARTNERTECH MYSŁOWICE. A zatem dobrze byłoby, jakbyś przedstawił Nam tego pracodawcę w własnej perspektywy. Jak oceniłbyś poziom miesięcznych zarobków w tej firmie?

Pedro

Nikt nie trzyma na siłę w firmie. Jeśli praca w dobrej firmie nie odpowiada to trudno.

@Pedro

panie, dobra firma to firma, której zależy na wykwalifikowanej kadrze fachowców bo fachowa obsługa to zadowolony klient, dobra firma w dzisiejszych czasach to firma, w której pracownicy za wykonanie pracy ponad normę są nagradzani premią, a nie jakąś żałosną jałmużną często nie przekraczającą średniej dniówki, dobra firma to firma, w której wyżej wspomnianej '' premi '' nie próbuje się na siłę odebrać za najmniejszą pierdołę jak na przykład ucinanie rogów z tych śmiesznych kart bhp za chociażby za długie przebywanie w toalecie czy brudną koszulkę, dobra firma to taka, w której również przysługuje pracownikom pewien pakiet socjalny taki jak tanie obiady, darmowa kawa, opieka medyczna czy zwrot kosztów dojazdów jeśli tak jak ja jest się z innego miasta, dobra firma to firma, w której osoby nadzorujące poszczególne obszary to kompetentni i pomocni ludzie, a nie karierowicze prześlizgujący się jak śledzie pomiędzy obszarami i biurkami, nie mający pojęcia o pracy jaką wykonują ludzie im podlegli, uczestniczący w spotkaniach, które nic nie wnoszą i polegający na kaizenach czyli pomysłach pracowników co by jeszcze można ulepszyć i ile zaoszczędzić pieniędzy gdzie w nagrodę za pomysł, dzięki któremu firma zaoszczędzi 15 tysięcy, pomysłodawca jest nagradzany kilkoma złotymi (dosłownie), dobra firma to firma, do której klienci kolokwialnie mówiąc walą drzwiami i oknami, a nie ograniczają zamówienia widząc jaki (usunięte przez administratora) tu panuje, dobra firma to taka, do której pracownik wchodzi z uśmiechem, a nie politowaniem i ciekawością co dzisiaj znowu wymyślili żeby utrudnić nam pracę, dobra firma to firma, o której mówiąc czujesz się dumnie i nie wstydzisz się pochwalić swoimi zarobkami, dobra firma to taka gdzie kadra menedżerska słucha pracowników i stara się z nimi rozmawiać, a nie patrzy z góry z przeszklonego akwarium i opiera się na suchych statystykach z arkuszy kalkulacyjnych, nie wita się i nie podaje ręki bo oni są z elity hahahaha, dobra firma dba o to, a by pracownik nie został bez umowy na lodzie i jeszcze przed jej upływem przychodzi wynegocjować nowe warunki, a nie unika dialogu i odkłada podpisanie następnej na jutro przez dwa tygodnie, co jeśli w tym czasie stałby się wypadek ? przybiegliby z umową z datą wcześniejszą ? właśnie tak ! '' wielka, światowa '' firma gdzie pracuje około 500 osób, a tak prozaiczne czynności są na poziomie budowy u wujka władka. Dobra firma to następna jaką wybiorę po zakończeniu umowy z tym śmietniskiem

@Pedro

@Pedro Oczywiście - zawsze ma się przecież możliwość wyboru. Twoja wypowiedź jest dosyć oszczędna, ale już można z niej wywnioskować, że chwalisz sobie pracodawcę, jakim jest PARTNERTECH. To może na początek przybliżysz nam to, jak wygląda tam poziom zarobków - można liczyć już na atrakcyjną pensję?

@Agnieszka

nie można, pensje na montażu oscylują od 2300zł do 2600 brutto, magazynierzy 2500zł do 2800 brutto, operatorzy 2800zł do 3400 brutto więc są to raczej niewolnicze i głodowe stawki, do tego obiecywanie ludziom, że jak przyjdą w święto dostaną 200% po czym i tak nie dostają i takie sytuacje już kilkukrotnie miały miejsce, (usunięte przez administratora) i hochsztaplerzy bazujący na ludzkiej naiwności i korzystający z tego, że niektórzy ludzie są pod ścianą ( kredyt, dziecko), cwaniaczki bez sumienia kłamią w żywe oczy, a i ich klakierzy klaszczą w łapska... do tego jeszcze w ofercie pracy przeczytałem to - ''DOFINANSOWANIE DO POSIŁKÓW Dajemy możliwość codziennego korzystania z obiadów serwowanych w kantynie pracowniczej. Posiłki są współfinansowane przez pracodawcę. '' hahahahahahahhahahahahahahahhahahahha no takiego poziomu bezczelności to już dawno nie widziałem... gdzie te dofinansowania to sam się zgłoszę

Jarek
@nikt

operator wózka ma stawkę miedzy 2500 a 2800 brutto tylko? nie ma jakiś dodatków, premii ?

@Jarek

nie ma żadnych dodatków, premie jakieś tam wózkowi dostają ale marne tak jak reszta, to ochłap nie premia bo nie przekracza nawet 200zł brutto i to jeśli jest dobry miesiąc i plan wyrobiony ponad normę, tutaj się oszczędza na wszystkim, a przede wszystkim na pracownikach hali, operatorach, monterach, magazynierach, a to przecież właśnie pracownicy produkcji pracują na całą resztę, cóż stara zakładowa filozofia - uspołecznianie kosztów, prywatyzacja zysków

@nikt

@nikt Bardzo Cię dziękuję za wyczerpującą odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. Ale stawki, o których piszesz z całą pewnością nie można uznać za "głodowe". Ale oczywiście sposób patrzenia na tę kwestię może być różny. Wiemy już, że w PARTNERTECH MYSŁOWICE nie ma premii i dodatków. A co z rodzajem umowy - macie jej stabilny rodzaj?

@Agnieszka

Jak można mówić, że w obecnych czasach 2300zł BRUTTO to nie jest głodowa stawka ? Zapewne osoba, która nigdy takich "pieniędzy" nie zarabiała nie wie co to znaczy... Przypominam, że od 1 stycznia 2019 PŁACA MINIMALNA będzie wynosić 2250 zł BRUTTO. Naprawdę międzynarodowa Firma SCANFIL ma sie czym szczycić płacąc ludziom o 50 zł brutto więcej...

@Agnieszka

to zależy gdzie się mieszka aczkolwiek w rejonie i centrum aglomeracji średnia cena za mieszkanie wynosi około 1000zł, do tego 400zł na jedzenie dla jednej osoby, 150zł internet, telewizja i telefon, 100zł na dojazd (jeśli się nie ma auta bo wtedy dużo więcej) i zostaje nam magiczne 19zł i 5gr na ruchy tak więc nie jest to głodowa stawka bo z głodu nie umrzemy natomiast jest to stawka na pewno wegetacyjna

Agnieszka

Rozumiem Twoje rozżalenie, ale proszę Cię jednak, abyś zachował tu spokój. Jak sam nadmieniasz - płaca minimalna zmienia się dopiero od następnego roku, a zatem na razie ta obecna musi jakoś wystarczyć. A jak długi masz już staż pracy w PARTNERTECH MYSŁOWICE?

nikt

nikomu nie polecam tego kołchozu zarządzanego przez troglodytów Moje sugestie dla PARTNERTECH MYSŁOWICE: zamknąć ten kurnik Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: już nic nie da się zrobić wszyscy sie zwolnimy jeszcze w tym roku

Agnieszka

@odwieczny brak, czy te braki odnośnie do wynagrodzenia lub należności za nadgodziny są przez pracodawcę, z opóźnieniem, ale w końcu regulowane? Mógłbyś coś więcej na ten temat powiedzieć? Jakie jeszcze inne plusy wynikające ze współpracy z PARTNERTECH MYSŁOWICE możesz tutaj zamieścić? Ważne, aby takie informacje również pojawiały się na forum, ze względu na osoby zainteresowane zatrudnieniem w tej firmie.

Agnieszka

@rozbujana betoniara, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w PARTNERTECH MYSŁOWICE? Czy jesteś pewien, że w firmie panuje mobbing? To bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce w PARTNERTECH MYSŁOWICE? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie? @Janusz Rapu, a o jakich dokładnie zmianach mówisz? Jak atmosfera wśród pracowników?

@Agnieszka

Albo na krótkoterminowych umowach o pracę pod agencją albo na umowie o pracę pod SCANFILEM i oczywiście, że panuje mobbing ale z tego co widzę na razie pracownicy jeszcze to znoszą bo jest w miarę świeża ekipa, można przytaczać nazwiska przełożonych i konkretne daty ale po co skoro nawet nie wiem kto siedzi po drugiej stronie monitora. W każdym razie pracownicy są w posiadaniu maili, które przełożeni do siebie piszą i w jaki sposób opisują innych epitetami z podwórka w jakiejś patologicznej dzielnicy. Cały czas próbują siać farmazony, że ten powiedział o Tobie to, a ten tamto celem skłócenia dobrze zgranych brygad bo jak wiadomo skłóconą grupą łatwiej się rządzi... W końcu wulkan wściekłości wybuchnie i skończy się to zapewne srogimi naganami, redukcją etatów pracowników wyższego szczebla z mandatami z Państwowej Inspekcji Pracy włącznie :) Teraz po zmianie prezesa kończy się era kolesiostwa i wdrapywania się po plecach koleżków na wyższe stanowiska. Myślę, że 9 na 10 osób potwierdzi moją opinię, gdyby było inaczej to opublikowaliby szczegółowe wyniki ankiet zeszłorocznych o tym co się nie podoba w firmie, które były anonimowe aczkolwiek każdy dostał od brygadzisty login dopisany do nazwiska hahahhahahahahha :D Po rozmowach rocznych też jakaś dziwna cisza nastała. Generalnie atmosfera się psuje, menedżerowie nie mający co robić w domu, sprawdzający kamery i odwiedzający halę o 20 wieczorem to coś normalnego i nie jest to prześladowanie ? Wieczne kłamstwa odnośnie premii, której i tak nigdy ku*wa nie ma chociaż plan jest robiony na 2 tygodnie wstecz, niewypłacanie ludziom nadgodzin, grożenie przymusowymi nadgodzinami, czy pisanie o kimś w mailu od przełożonego do przełożonego " melepeta co zaniża normę " nie jest wg Ciebie odizolowaniem i zaniżaniem samooceny ? takich przykładów są dziesiątki ale wśród pracowników produkcji są bardziej kompetentni i wartościowi ludzie niż cała biurowa " elita " więc jakoś sobie poradzimy :)

@rozbujana betoniara

chodziło mi o plan robiony na dwa tygodnie wprzód oczywiście ;D

odwieczny brak
@rozbujana betoniara

A mnie sie tam w miarę dobrze pracuje oczywiście nie można brać firmy na poważnie bo sie nie da przykład: (usunięte przez administratora) za nie przestrzeganie specyfikacji produktu, która to nie istnieje a produkt robiony od x lat :D Największym minusem jest fakt nigdy nie zgadza si wypłata kumulacja niewypłaconych nadgodzin myślę, że równała by się już miesięcznemu wynagrodzeniu niestety niedorozwój umysłowy ludzi pracujących w księgowości tego nie może ogarnąć mimo cotygodniowych list osób z nadgodzinami w formie elektronicznej, drukowanej oraz odbić w systemie nadal jest to zbyt trudne.

Agnieszka

Aplikowaliście już na stanowisko specjalisty ds. transportu? Jaką formę zatrudnienia aktualnie proponuje ten pracodawca na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak ocenicie w tym momencie przebieg procesu rekrutacyjnego w tym miejscu? Swoimi wypowiedziami pomożecie wszystkim zainteresowanym zatrudnieniem w tej firmie.

W tej firmie chyba PIP nie zagląda. Łamane są prawa pracownika, co to za umowy na tydzień, a jak dobrą dostaniesz opinie to może na dwa .

rozbujana betoniara

PIP by się przydał chociażby żeby rzucił oko na kadry i to jakie paski dają ludziom, bez pieczęci, bez podpisu kadrowej, takie paski można sobie w domu drukować, żenada i kompromitacja, nie mówiąc o mobbingu i pogróżkach z wyssanymi z (usunięte przez administratora) argumentami, że tak jest w kodeksie pracy, a po zerknięciu w kodeks jakoś nigdzie nie piszę czegoś takiego

Jjjjj

Czy urlop dostaniesz w wakacje, czy robią z tym problemy?

narzekacz
@Jjjjj

jak im będziesz o nim trąbił od grudnia albo listopada to może Cie gdzieś w wolny termin wcisną ale to wczasy mają sie dostosować do scanfila, a nie odwrotnie... paranoja jakieś pogróżki, że nie ma urlopów bo produkcja bo to bo sramto, a potem i tak geniusze coś (usunięte przez administratora) i jakaś firma podziękuje za usługi wtedy WIELKI PRZESTÓJ, chodzisz po hali jak smród po gaciach i zastanawiasz się co by tu robić żeby czasem tylko ktoś z wyższej półki nie zauważył, że fizol nie ma roboty bo tutaj jak opierdolisz cały plan to w ramach nagrody musisz iść robić coś innego np na inny dział bo tam brakuje kogoś do wkręcania śrubki, a że akurat operujesz wykrawarką nowszej generacji to idealnie sie do tego zajęcia nadajesz i pewnie sie spełnisz, zakład ma obowiązek poinformować o przestojach i urlopach do 30go marca, tutaj robi się to tydzień przed Twoim urlopem, nieudolny zarząd łapie się brzytwy żeby ciągnąć tą karawanę dalej ale nastroje wrzą i w końcu ludzie się mega (usunięte przez administratora)

Agnieszka

@Maks, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w PARTNERTECH MYSŁOWICE. Czy możesz napisać coś więcej o pracy w tym miejscu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? @Heeh, nie bardzo rozumiem, o czym dokładnie piszesz. Czy mógłbyś jakoś doprecyzować swoją wypowiedź? W tym momencie niewiele wnosi ona do toczącej się dyskusji na temat pracy w PARTNERTECH MYSŁOWICE. Czy w firmie prowadzone są aktualnie jakieś rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

Janusz Rapu
@Agnieszka

Nie polecam sie tu teraz zatrudniać. Zmienia aktualnie wszystko na gorsze, co jeden pomysł to głupszy, zapowiada sie bardzo nieciekawy czas. Generalnie nastroje przynajmniej na produkcji są takie, że większość ludzi albo myśli o odejściu albo za chwile zacznie. Firma, w której nie docenia sie doświadczenia i umiejętności. Ktoś wcześniej napisał, że to firma dobra na zdobycie doświadczenia, żeby od czegoś zacząć. Może i tak było do niedawna ale na ten moment raczej bym nikomu nie polecił, żeby sie tu zatrudniał nawet przejściowo, robi sie takie (usunięte przez administratora) że po prostu szkoda sobie zawracać głowę. Serio.

Zostaw merytoryczną opinię o Scanfil Poland Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanfil Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scanfil Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 76 ocen.

Scanfil Poland Sp. z o.o.