Opinie o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scanfil Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanfil Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

czesio

Praca jak na początek ok. Doświadczenia się tutaj nie docenia bez względu na to czy jesteś wózkowym, spawaczem czy operatorem cnc. Za mało zarabiasz? zwolnij się, tylko to usłyszysz. Ponadto od jakiegoś czasu firma nie pozwala, a wręcz zakazane jest przenoszenie ludzi z produkcji na inne stanowiska. Od kilku miesięcy szuka się narzędziowców, kontrolerów jakości, pomimo kilkunastu obiecujących kandydatów nie wybrano nikogo "bo nie". Nie podoba Ci się na produkcji? zwolnij się, i tak cię nie przeniesiemy bo ludzi brak na produkcji, a może nie masz po prostu pleców. Nie marz nawet o tym, że ktoś da Ci szansę. Chcesz mieć lepiej to pracuj ciężko w pocie czoła, szczególnie w letnim okresie. Chcesz się nauczyć czegoś nowego, zapraszam serdecznie na rok, dwa. Dłużej bez perspektyw, nie daj Boże trafić do jakiegoś dziwnego brygadzisty to i tydzień za dużo. Ogólnie produkcja jak każda, jednak niektóre jednostki zniechęcają skutecznie. Pozdrawiam Serdecznie stary fms ;) Ach tak, ta firma to teraz SCANFIL, nie Partnertech

Jjjjjj
@czesio

A czy urlop w wakacje dostaniesz bez problemu, czy pracownicy muszą się dogadywać między sobą???

Maks
@czesio

Trudno się zgodzić z "czesio". Jest wiele przykładów, że osoby z produkcji awansowały.

Heeh
@Maks

Z mizernym skutkiem

Welder

Za to można sobie przygarnac cudze żony. A na spawalni dobrze płacą. Z urlopami nie ma problemów.

Agnieszka

@Kamil, jesteś zainteresowany pracą w PARTNERTECH MYSŁOWICE? A może już ją podjąłeś? Jeśli tak, to jaka jest Twoja opinia na temat podejścia pracodawcy do pracownika w tym miejscu? W Internecie nie znalazłam niestety aktualnych ofert pracy w tej firmie. Czy wiecie o jakichś obecnie prowadzonych naborach? A może jest rekrutacja otwarta?

Kamil

Jakie są zarobki na magazynie jako operator wózka i czy tam faktycznie się większość czasu jeździ czy tylko sporadycznie?

Leszno
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Robert

Czyżby tak dobrze się pracowało i nie ma chętnych do pisania.

Agnieszka

@Ja - a czy możesz napisać więcej o swoich doświadczeniach związanych z pracą w PARTNERTECH MYSŁOWICE? Co dokładnie jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Wspominasz, że pracodawca łamie Prawo Pracy - czy możesz przytoczyć konkretne sytuacje, w których miało to miejsce?

Bolek

Zgadzam się od kilki miesięcy są oferty na inne stanowiska ale ludzi z produkcji nie puszczają bo jest ich za mało. W ofertach pracy pisze że jest możliwość rozwoju zawodowego. Dobry żart jak nie masz znajomości to nigdzie się nie wciśniesz. Praca dobra na rok lub dwa zdobyć doświadczenie i uciekać z tego syfu. Brak jakiejkolwiek organizacji pracy plany produkcyjne zmieniają się co 8 godzin wszystko pilne na wczoraj. O podwyżkach i premiach można zapomnieć. Jeśli trzeba rozwiązać jakichś problem to każdy tak zwany "INŻYNIER" odbija piłeczkę i boi się wziąć odpowiedzialności na siebie. Może po prostu brak im kompetencji jak przyjmują ich po znajomościach. O tej firmie można napisać książkę taki bajzel

haha

szkoda gadac na produkcji siedz do rownej 6/14/22 wczesniej nie wyjdziesz nawet jak masz jeden jedyny autobus, nawet jak przyjdziesz wczesniej pol godziny a wozkowi i kontrola jakosci wykompana i przebrana od za 10 stoi pod zegarem zeby tylko sie wczesniej odbic i isc do domu. nie podoba sie to idz gdzie indziej. taka polityka. ludzi brakuje wszedzie a i coraz wiecej ludzi daje sobie spokoj jak widzi to kolesiostwo i uklady. przychodzisz do nowej firmy myslisz ze bedzie lepiej a jest tak samo a nawet gorzej niz gdzie indziej

nick

cos w tym jest. ciagle te same oferty pracy maja wiec wiadomo ze ludzie nie zostaja tam zbyt dlugo. nikomu na niczym nie zalezy i tak sie kreci kabarecik

Agnieszka

@Banan, jakich konkretnie informacji chciałbyś się dowiedzieć? Co najbardziej Cię interesuje? Sprecyzuj swoje pytanie.

Banan

Ktos moze napisac jak wyglada obecnie sytuacja w firmie? Warto isc na montera/magazyniera?

M@rek

witam a jak pracuje się na stanowisku programisty ? i na jakie pieniądze można liczyć?

zwolniony Scanfil Sieradz

W Sieradzu jest jeszcze gorzej, nastąpił okres przedświąteczny więc zwolnienia czas zacząć, tylko w tym roku nie są zwalniani najmłodsi stażem czy pracownicy ManPower ale polecieli po biurach i doświadczonych pracownikach z kilkunastoletnim stażem.

boss

Hej, wiadomo czy nadal jest szansa załapać się w Sieradzu chociazby na inżyniera produktu? Wiadomo, że jak się posiada odpowiednie doświadczenie to jeszcze lepiej o nich świadczy, ale ważne jest to, że wypłata jest w pełni terminowa. Dzięki za odpowiedź

fms

CZLOWIEKU JA NIE PRACUYJE TAM OD 5 LAT I SA NON STOP OFERTY TE SAME.....WIEC JAK MASZ GLOWE TO POMYSL CZEMU TAK JEST.....PRZEZ 5 LAT NIEMOGA ZNALESCOPERATOROW MASZYN???? TYLE TO MOZE TRWAC REKRUTACJA DO NASA DO LOTU NA MARSA A NIE NA KRAWEDZIARKE CNC...TO NAWET TOKARKA NIE JEST GDZIE PROGRAMOWANIE JEST 10 RAZY TRUDNIEJSZE

Lukaszeq

Ja tam jezdziłem wozem wysokim i powiem szczerze ta firma to jakies jaja są. A topiona jest celowo zeby sobie koszty zrobic unikac płacenia podatków. Gdyby nke machloje ten syf juz dawno by nie istniał. Zludzi sie idiotów robi wielka łapanka i zatrudnienie nie wiadomo jaka świetlana przyszłość a tak serio to bardziej stabilne jest rozdawanie gazety na skrzyzowaniu na zleceniówce. Pozdrawiam Kulhawego wielkiego kierowniczyne

mała kasa nie polecam nitowanie bez konca a egzaminy z rysunku w manpower to parodia nikt tam nie potrzebóje rysunku tylko robi to samo co inni wielki szwedzki szajz jak i gdzie indziej premi nie ma a soboty do odebrania

pracoholik

Dużo ofert pracy jest za granicą na prasy krawędziowe tylko że musisz się jakiś czas przemęczyć i zdobyć doświadczenie do czego Scanfil nadaje się w 100 %.

pracoholik

Witam Odnośnie pracy w Mysłowicach. Jeśli chodzi o FMS to zatrudnienie odbywa się przez zewnętrzną firmę umowami srają po tygodniu potem po dwa tygodnie potem na miesiąc. Więc zarabiasz na siebie i firmę która pośredniczy pomiędzy Tobą a Scanfilem patologia. Zarobek na początek 2500 brutto po trzech miesiącach 2800 brutto na premie nie masz co liczyć. Praca 3 razy po 12 godzin później 3 dni wolnego na dwie zmiany. Jeśli chcesz się nauczyć pracy na maszynach to możesz aplikować nauczą Cię wszystkiego od podstaw będziesz miał solidną wiedzę żeby potem znałeś lepszą pracę. Jeśli masz doświadczenie to poszukaj czegoś gdzie dadzą Ci zarobić więcej. Brak organizacji pracy za dużo papierkowej roboty. Co do dupowłazów jest ich sporo z tego co zauważyłem ze wszystkim latają i zgłaszają żeby Ci (usunięte przez administratora) i złapać plusa. Co do inżynierów którzy tam pracują to chyba większość po znajomościach bo niektórzy mają tak małą wiedzę i zadają tak banalne pytania że aż wstyd żeby koleś na takim stanowisku tego nie wiedział. Jeśli chodzi o awans to raczej nie możliwe żebyś z robole stał się jakimś specjalistą. Jeśli ma ktoś wiedzę ile zarabiają tam programiści CNC to bardzo proszę o informacje

fachowiec
@pracoholik

Ta firma jest w ogóle jakaś niepoważna.Byłem tam kiedyś na rozmowie w sprawie pracy, ale pytania mi zadawane zupełnie mnie zaskoczyły i to niemiło.Mam duże doświadczenie w zawodzie co udokumentowałem,a tu jakaś młoda osoba che mnie przepytywać z zakresu mojego wykształcenia i wiedzy.Nie wiem o co tu chodzi?Przyszedłem w sprawie pracy czy na egzamin zawodowy? Szkoda czasu i pieniędzy na dojazd.

jeśli przez stabilną rozumiesz:popracujemy do póki są zlecenia a potem won to jest to stabilna praca :)

Zostaw merytoryczną opinię o Scanfil Poland Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanfil Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scanfil Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 76 ocen.

Scanfil Poland Sp. z o.o.