Opinie o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scanfil Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanfil Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

Nowy 1

Jak wygasa praca na wózku 8 h jezdzenia czy trzeba robić inne prace magazynowe typu kompletacja?

Biedroneczka
@Nowy 1

Podobnie co kompletacja tylko że ściągasz złom z regałów wysokiego składu

Jak wygląda ścieżka awansu w PARTNERTECH MYSŁOWICE?

Heę

Awansu do czego ?

brutality

są różne sciezki kariery, zaczynasz na cięciu/gięciu - nie nadajesz się na cięcie i gięcie idziesz na nitowanie - nie nadajesz się na nitowanie idziesz na gratowanie - nie nadajesz się na gratowanie - idziesz na programistę albo planistę

ZylPanicz

Tak źle w tej firmie że co rusz to wracają stare gęby po emigracji, są tak słabi że gdzie indziej nie dają rady czy taka dobra firma?

zuch
@ZylPanicz

taka dobra, że wracają

Miki

Pytanie z innej beczki. Czy nowa blondynka z HRu ma kogoś???

Water man
@Miki

A co to za różnica? Ducki się dobrze integrowal z ta co nagrywał rozmowy nawet na Węgrzech przy wszystkich A jej mąż patrzył z boku jako brygadzista spawalni. W jakości też się Przytulali. Sądzisz że to czy ktoś kogoś ma przeszkadza jeszcze?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Zygus

(usunięte przez administratora)nie nadaje sie na brygadziste inaczej zwany Ali to taki cap nie potrafi rzadzic ludzmi jedna zmiana ktora potrafi (usunięte przez administratora) segmentow i tak stoi i stoi do nastepnego dnia kadra i biura nie widza co on wyprawia z Ukraina.Najszczescie juz nie pracuje tam przymus nagdodziny nie ma takiego czegos jak przymus.Trzeba rozplanowac i ludzia dawac prace a nie ukraina robi co chce a Ali heppy.Zmiencie tam brygadziste ktory oganie temat i bedzie jak w bombonierce czekoladki.Pozdrawiam Zygus :)

"""
@Zygus

Popieram

nick

wyslalem cv do jakosci na adres myslowice@scanfil.com i mi przyszedl mail zwrotny ze nie ma takiego adresu

Roberto Carlos
@nick

Może dlatego, że to nie jest adres email z ogłoszenia?

klin

pracuje zakład czy korona urlop

@klin

Normalnie robią mają gdzieś zdrowie pracownikow dwa potwierdzone przypadki a oni nic nie robią tylko brygadziści są zmuszeni wysyłać zdjęcia osób zarażonych i pytają się czy ktoś miał z nimi kontakt. Parodia normalnie to się nadaje na sprawę zbiorowa w sądzie. Dla takzwanego zarządu liczy się tylko pieniądz w ich kieszeniach

@Igor

To 2 osoby zakażone a firma nic z tym nie robi? A takie zakazy wszędzie..

@Marcin

Dopiero teraz zaczęli jak już pół firmy zarażone i bardzo duzo osób na kwarantannie mają gdzieś ludzi i ich zdrowie w zarządzie jest banda (usunięte przez administratora) i nie myślących ludzi

@Igor

Czyli wg Ciebie żadnych działań wcześniej nie podjęto? A co powinni zrobić, jak uważasz?

@On

Zamknąć zaklad jak inne firmy po potwierdzonym pierwszym przypadku . A jakies działania podjęto ale według mnie za późno i za małe jak na taką ilość ludzi .

@Igor

A druga sprawa po co wysyłają 15 Ukraińców na kwarantanne domowa jak mieszkają w 30 osób a reszta chodzi normalnie do pracy

@Igor

To ile jest tam osob zarażonych. Pytam bo chciałem z czasem złożyć papiery ale jeżeli firma nie dba o pracownika to sie nad tym zastanowie

@Marcin

Na dzień dzisiejszy jest już 6 osób zarażonych a firma dalej działa. To jest parodia normalnie brak słów na bezmyślność tzw góry ...

radek
@Marcin

produkcja w firmie została wstrzymana

@radek

Witam niestety informacje o zamknięciu zagłady są nie prawda ludzie dalej przychodza pracować i testować maszyny normalnie zakłamany zakład wraz z niektórymi ludzi ... PARODIA SMIECH NA SALI I ZALE ZE TAKCY LUDZIE MAJA PRAWA ZARZĄDZAĆ INNYMI LUDŹMI

Marysienka
@Marcin

Aktualnie 23 , z czego jeden zgon . Mogę się mylić co do liczby tak że zawsze ktoś może mnie poprawić .

@Marysienka

To dlaczego sanepid na takie cos pozwala jak tyle osob w tym 1 nie zyje? To juz powinna prokuratura wejsc

Arturek
@Igor

Czyli postojowe 50%. Tak byś chciał jak inne firmy? Czy lepiej, żeby splajtowała? Firma wprowadziła bardzo wiele rozwiązań zapobiegawczych, ale nikt się sam nie przyzna z kim się widział i czy miał czy nie kontakt, bo tego nie wie nikt. A jak pracownicy nie stosują się do wymogów bhp to jest dobrze? Nie narażają innych?

Odradzam

Brak podwyżek , bronią się tym że jest pandemia mimo że zakład pracuje, premie dają tylko wtedy kiedy wydajność jest 100%.

@Odradzam

Co do podwyżek to przed nimi zaczęli się czepiać o wszystko ucinać rogi bhp podnieśli rygor żeby czasem na podwyżkach nie stracić podwyżek nie ma a rygor pozostał jedna z najgorszych firm w jakich mi przyszło pracować odradzam każdemu, dziewczyny z Ukrainy pracują od 14 do 6 rano nieraz co jest całkowitym łamaniem prawa pracy wyzysk i nic więcej zarobki na bardzo niskim poziomie

Nihasa

Też tam pracowałem, niekompetencja, kolesiostwo to nagminnie stosowana metoda, kiedy cała zmiana fms-u zgłosiła niekompetencje brygadziaty temat został zamieciony pod dywan, kierownik który miał ochotę coś poprawić został usunięty a jego miejsce zajął koleś któremu słoma z butów wychodzi i wychodzić będzie, typowy obraz karierowicza, natoabene prawdopodobnie toczy się wobec niego sprawa karna o mobbing, pani od BHP też bagatelizuje zgłoszenia...monitoring służy do obserwacji pracowników, co jest nie zgodne z KP i wtedy jeszcze z umową, możliwe, że to zmienili...niestety związki zawodowe to też kpina reasumując przepracowałem tam ponad 3lata, po zmianach stanowiskowych w ostatnim roku mojej pracy, tj nowej kadry totalny bajzel i samowolka...

Jaki jest styl zarządzania kadrą w PARTNERTECH MYSŁOWICE?

nieuchwytny-cel

styl zarządzania jest taki, że jak kilka razy powiesz jakie masz prawa jako pracownik i odmówisz bezprawnych, przymusowych nadgodzin w weekend (bo oni wiecznie są ze wszystkim w plecy) to pod koniec miesiąca dostajesz wypowiedzenie, a potem najpewniej będzie brakować kasy w wypłacie :)

Asia

Macie zapewnione rękawiczki ?

Jo
@Asia

Mamy

Normalnie bawi mnie to tylko jak cos jest konkretnego w komentarzach to "administrator" tonusowa czyli jadna maja sobie duzo do zarzucenia skoro tak robia i nie sa czysci

Justy

A mnie bawi, jak ktoś pisze, że jest przerażony informacja, że jest koronawirus. Normalni ludzie wiedzą o tym już dość długo. I tego, że się zarażę boję się w pracy tak samo jak w sklepie, autobusie, czy na klatce schodowej. I dlatego często dezynfekuję ręce, czy staram się zachować dystans.

@Justy

No spoko tylko niektore osoby w roboxie maja kontakt ze stoma osobami a nie trzema pkt widzenia zalezy od pkt widzenia nie kazdy robi na (usunięte przez administratora) przy kompie i niektóre osoby sa bardziej narazone niz inne wiec prosze nie wyjezdzdzaj mi tu ze swoimi wypocinami ze sklepem i klatka schodowa

Poprawka pkt widzienia zalezy od okt siedzenia

Justy

No to zapraszam do miejsca siedzącego przy kasie w biedronce

Mirek

Co ma wykształcenie do siedzenia na kasie ??? Wielce wykształcona się odezwała ???? Trzeba się dowiedzieć po jakim wykształceniu ludzie pracują? Dopiero ubliżać ???? Pozdrawiam ????

Zbychu

Jak czytam wpisy to jestem przerażony sytuacją w tym zakładzie ???? ludzie którzy tam pracują a zakład jest rzekomo zamknięty przez koronawirus. Ludzie macie jedno życie co wy robicie ???? Gdzie jest sanepid i inspekcja pracy???? Tak pracują w Polsce nasze służby odpowiedzialne za takie właśnie sytuacje???? Brawo ???? Wprowadzają zakazy obowiązki a w zakładach ludzie narażają zdrowie i życie bo się boją ???? Mam nadzieje że dojdzie ten incydent do odpowiednich instytucji i zrobią z tum porządek...

Sebastian
@Zbychu

Mam wrażenie, że piszące tu osoby zostały siłą przywleczone do tego zakładu. Nie jest to jedyny pracodawca na świecie, w kraju, a nawet w regionie. Jaka jest zatem wiarygodność osób, które tak strasznie cierpiąc, ciagle pozostają w tej pracy? Albo jest im jednak zdecydowanie lepiej niż gdzie indziej, albo są takimi super pracownikami, że żaden inby zakład ich nie chce.

@Zbychu

Wejdź proszę na forum innych zakładów, znajdziesz tam podobne oszczerstwa, takim jesteśmy narodem, na wszystko narzekamy i zawsze jest nam źle. Nie bralbym tych wpisów na serio

ciekawy

A czyim kałem są smarowane te toalety? Pewnie ta asystentka rozlewa urynę kogoś ważnego. Nagrać i niech międzynarodowe komisje to zbadają

On

Co za bzdury , oszczerstwa, byłeś, widziałeś? Ludzie to brudasy i sami nie dbają o czystość i mienie zakładu. Prawda jest taka że co by zakład nie zrobił to będzie źle. Jak ktoś nie potrafi radzić sobie w życiu, o wszystko będzie obwiniać wszystkich A nie samego siebie. Ludzie przestańcie pisać takie bzdury!

John

Jak sobie zakład pracy pogrywa tak z wami to do PiP zgłaszać, do sanepidu, a później do sądu o stwarzanie zagrożenia dla życia i zdrowia. Jaja trza mieć, a nie bać się stracić robotę za najniższą krajową plus marna premia

@John

No niestety nie każdy może sobie pozwolić na utratę pracy w takich czasach jakie są ale dzięki za informacje co trzeba robić

Gery

Witam, Zastanawiam się nad aplikacja na jedno ze stanowisk "biurowych". Czy ktoś mógłby się podzielić opinią o atmosferze panującej w zakładzie? Czy kierownictwo jest otwarte na zmiany czy może to przysłowiowy beton? Jak wygląda podejście do pracowników i system ich wdrażania ? Z góry dziękuję za każdą opinie.

@Gery

Nie radzę aplikować do tej firmy na żadne stanowisko ponieważ nieważne co się potrafi i ile ma się szkole jak nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) komuś to nic nie osiągniesz a nawte jak wchodzisz to tam cię mają i tak cię traktują

Kamil

Witam jakie aktualne wynagrodzenie dostaje spawacz ? I jakie są dodatki do wynagrodzenia ? Mam zamiar złożyć CV . Z góry dzięki

Spawacz
@Kamil

3400 brutto ha ha ha chyba że przez pośrednika to od 29 do 31 na rękę jak tiga i rysunek ogarniasz

Hanna
@Spawacz

Dzięki za odpowiedź. Wydaje mi się, że zarobki które podałeś, są całkiem w porządku. A czy oprócz nich są jakieś dodatki pozapłacowe?

@Kamil

Oni powinni być zamknięci przez rząd i płacić taka karę żeby splajtowali i zamknęli kłamliwych ludzi w poerdlu a darzad do gułagu na roboty w kamieniołomie

Co jaki okres czasu w PARTNERTECH MYSŁOWICE można ubiegać się o podwyżkę?

nie można

Beneficjent 500 +

Ładny tam musi być bajzel i przesiew w tym Scanfilu czy jak to się tam zwie. Aplikowałem do tej pseudofirmy i jako oczekiwania finansowe podałem 2800-3000 zł brutto -co jest i tak "głodową stawką" na dzisiejsze czasy,i się nie dostałem. Nadmienię tylko ,że mam doświadczenie w pracy za granicą, Anglia,Belgia,Niemcy-w sumie 6,5 roku-jako monter,pracownik produkcji i logistyki. Ogólnie ok.15 lat pracy. Dwa języki ...jeszcze trochę innych uprawnień się znajdzie, pewnie niejednego HR-owca nakryłbym kapeluszem swoim doświadczeniem i wykształceniem,a oni mi z takim tekstem : "nie możemy Pana przyjąć,ze względu na krótkie okresy pracy". Nawet nikt nie wpadł na pomysł ,że pracowałem przez Agencje pracy TYMCZASOWEJ...Kogo Wy tam zatrudniacie za HR-owców? Doktorów,Profesorów,albo ludzi z 50-cio letnim stażem pracy? Hahahah. Parodia w tej Polsce, trzeba pakować walizki i znów wyjeżdżać do pracy za 2000 tys euro/miesiąc niż za 2000 zł i doradzam to wszystkim Polakom. Nic dobrego Was tu nie spotka w tym śmiesznym kraju. Nie dajcie sobą pomiatać i przyzwyczajać takie śmieszne firmy do płacenie Wam jałmużny. Pozdrawiam !

doom
@Beneficjent 500 +

Czego się spodziewać po osobie, która na pytanie " co macie zamiar zrobić z zatrważająco zwiększającą się liczbą odchodzących fachowców ?" odpowiada " niech się zwalaniają, wykonam jeden telefon i mam autobus ukraińców na ich miejsce " po czym zatrudniają osoby z innych, mniejszych firm o tej samej profesji na umowę zlecenie bo nikt już nie chce nawet zostawać na nadgodziny. Jakim ona może być wyznacznikiem działania HR-u jeśli w żywe oczy kłamała podczas afery z zeszłorocznym przestojem świątecznym, że to nie przestój tylko przerwa świąteczna i nie wypłacą żadnych pieniędzy. Na szczęście garstka ludzi nie dała się wy.d.y.mać i poszli z tym problemem do radcy prawnego, po czym pieniądze w kilka dni roboczych znalazły się na ich kontach :) więc samym faktem, że te przelewy poszły było potwierdzenie, że jednak działała niezgodnie z przepisami. Nie ma co sobie zawracać głowy tą firmą, niech sobie tam ukry skrobią detale, chociaż nawet oni zaczynają kumać co jest pięć i się zwalaniają bo gdzie indziej dostają kilka stów więcej za tą samą robotę. Firma była w miarę ok kiedy rządził stary prezes Pan A.G, potem lotem tnąco-koszącym zacząła pikować na łeb, na szyję, sięgając po coraz bardziej kontrowersyjne i balansujące na krawędzi kodeksu pracy rozwiązania. Jedyną kompetentną osobą w HR jest Pani K., urocza brunetka z wykształceniem i empatią, która zawsze była w stanie mi pomóc nawet jak przychodziłem z jakimś wnioskiem po czasie. Panią pozdrawiam ! reszta bez komentarza...

Wino666

Witam Brygadzista z doświadczeniem jaka posiada stawkę bazową? Plus premie ? Plus minus... Pozdrawiam

Jerzy
@Wino666

Jesteś zainteresowany zatrudnieniem? Niestety nie znam wysokości stawki, ale firma proponuje premie i atrakcyjny pakiet socjalny. Daj znać jeżeli zdecydujesz się aplikować.

Himera
@Wino666

Nie licz na wiele najniższe to około 2600 + 400 złoty dodatku oczywiście odlicz od tego podatek. Z wyższych to 3200 dochodząc do 4000. Ale nie wiem czy jest to opłacalne patrząc na natłok pracy. Ale kto co lubi. Ciągle wymysły i naprawdę niepotrzebne "standardy" firmy. Są jeszcze premie dla wszystkich ale to 400 zł które żadko jest wypłacane bo ponoć targetu nie robią...

satane
@Wino666

i nie zdziw się jak Cie wezmą na szkolenie z cyklu " jak zatrzymać pracownika bez wypłacania mu pieniędzy " lub " jak zmotywować czyt. zmusić pracownika do przyjścia na bezpłatne nadgodziny, o których, że są bezpłatne dowie się przy następnej wypłacie " albo jak Cie bedzie liderek albo menadżerek przymuszał do szukania sposobu jak komuś uciąć roga z karty BHP i pozbawić go premii i to najlepiej na końcu miesiąca żeby cały miesiąc przepracował na pełnych obrotach, a 30go CIACH ! i po sprawie :D (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Scanfil Poland Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanfil Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scanfil Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 76 ocen.

Scanfil Poland Sp. z o.o.