Opinie o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scanfil Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Scanfil Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scanfil Poland Sp. z o.o. w Mysłowice Brzezińska 59

Szczery

Szkoda czasu na ten zakład!!!. Wszystko to kolesiostwo, rodzina i dobre znajomi Same pocioty tam pracują. Ktoś kto zna się na pracy nie ma szans tam na stałą pracę. Plus zazdrość o wszystko, samochód, wakacje, żonę itd. Obgadają i zwolnią. Ci ludzie to zakompleksione przeszczepy, zfrustrowani seksualnie, którz mają władzę zniszczyć nowego pracownika i to robią z przyjemnością i uciechą. Codziennie jest to sesem ich życia.

Ryszard
@Szczery

Uuuu, widzę że mocno Cię wkurzyli. Ile tam spędziłeś? Od początku widziałeś że coś jest nie tak, czy zaczęło się wszystko sypać po czasie dopiero?

Szczery

Szkoda czasu na ten zakład!!!. Wszystko to kolesiostwo, rodzina i dobre znajomi. Same pocioty tam pracują. Ktoś kto zna się na pracy nie ma szans tam na stałą pracę. Plus zazdrość o wszystko, samochód, wakacje, żonę itd. Obgadają i zwolnią. Ci ludzie to zakompleksione przeszczepy, zfrustrowani seksualnie, którz mają władzę zniszczyć nowego pracownika i to robią z przyjemnością i uciechą. Codziennie jest to sesem ich życia.

Jak długo trwa proces awansu w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Bhaaa

Nie ma awansu. Jeśli nauczyłeś się wszystkiego na jakimś stanowisku ,to nie wypuszcza cię.

Stary

Pani Justyna wie ile cza ciągnąć ;) aby wyciągnąć w jakości. Nara

Ilona
@Stary

To straszne. Opłaca im się tak zwalniać doświadczonych pracowników? A moze mają ku temu inne powody, bo to aż niemożliwe się wydaje?

Parzu26
@Ilona

Żeby kogos wylali to naprawdę musi mocno podpasc. Jak robisz swoje to nikt się nie czepia. Ja zacząłem jako monter, a jak była okazja to pogadałem z liderem, sprawdzili mnie na CNC i jestem operatorem jeszcze ba kurs na wózki mnie wysłali za darmo. Dużo ludzi się zwalnia bo znajdują robotę za lepsze pieniądze. Podwyżki u nas marne.

@Parzu26

Serio za darmo? A jak długo już pracowałeś nim na ten kurs Cię wysłali? Podpisywałeś jakąś lojalkę?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Firma może duża ale w środku to kogucik brak miejsca na magazynie na cokolwiek tir za tirem do rozładunku za tę pieniądze nie warto do tego stare rampy opuszczane ręcznie żenada ekipa na magazynie spoko ale to tylko jeden pozytyw w tej pracy nie polecam

Zygus

Nie ma premi, zadnych nadgodziny w sobote, w tygodniu juz nie.Najnisza krajowa 2600 do reki 1800 i zyj.

hmm
@Zygus

Premia jest, jak jest wypracowana, nie ma się absencji oraz odciętych rogów z karty BHP. Nie zawsze jest pełna, ale bywa i 100%. Nadgodziny są. Pensja zależy od stanowiska i umiejętności.

Zygus

Nie

mateo
@Zygus

To jest oczywista nieprawda.

Hanna
@hmm

To w takim razie jak to wygląda naprawdę? Nie wiem już co mam na ten temat myśleć bo pojawiają się sprzeczne informacje. Jedni piszą, że premia oraz nadgodziny są a inni, że nie ma. W co wierzyć? Proszę o rzetelne informacje.

Fergusson
@Hanna

Tak, jest premia comiesięczna, nadgodziny płatne też. Dodatki stażowe i jubileuszowe i inne benefity.

Sikalafą

Premiowe widełki za moich czasów pare lat temu były tak skonstruowane by praktycznie niemożliwym było się w nie zmieścić... Jak na celach czy fms zrobiło się zlecenie to nagle na koniec miesiąca na montażu czy lakierni zawsze coś komuś nie pasowało i trzeba było zezłomować... Tak samo z kartą BHP, tyrasz cały miesiąc żeby 30go ktoś uciął z niej róg pod byle jakim pretekstem. Kierownicy z nielicznymi wyjątkami to obłudne kreatury (niektórzy nawet matury nie mają), którzy robią wszystko by uprzykrzyć innym pracę

Hanna
@Sikalafą

Wypowiadasz się jak to było kiedyś, może coś w tym temacie się zmieniło :) Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca w firmie i napisze jak wyglądają obecne premiowe widełki. Byłoby super!

@Hanna

W Scanfil nie ma czegoś takiego jak "premiowe widełki", bo nie ma premii. Są podwyżki co roku, bony, szkolenia, dofinansowania do różnych rzeczy.

Witam! Jak wygląda praca na produkcji? Czy praca jest samodzielna czy linia produkcyjna siedząca? Jaka stawka godzinowa?

zenek

Oczywiście, że są premie.

Mikołaj
@zenek

A w jakiej wysokości są te premie? Co ma na nie wpływ? Większość pisze, że jednak są te premie, więc Wam zaufam :D

Parzu26
@Mikołaj

Premie są co miesiąc, raz 3 stówki, raz 4 stówki. Nadgodzin teraz mało, ale jak znasz się ba robocie to zawsze coś wpadnie. Co roku stażowe, grucha na wakacje, jakieś bony dla dzieci. Teraz mamy tez za darmo opiekę medyczną. Jak trzeba to i kurs za darmo zrobią. Na początek robisz przez agencje, ale ba umowie, jak sue sprawdzisz to po kilku miechach idziez pod niech. Jak sumiennie pracujesz, nie na skarg, itp. to nasz spokoj, brygadzista sie nie czepia. Praca łatwa, czysta. Atmosfera jest spoko, teraz dużo cześć Polaków pomaga kolegom z Ukrainy. Cześć leserow narzeka, zwalnia sie, a potem pyta czy przyjmują, bo chcą wrócić.

operator cnc

Jeżeli chodzi o samą firme to zmieniła się w korporacje w której najwazniejszą rzecza są słupki i wykresy w exelu. Szkolenie nowych operatorów lezy i kwiczy bo trzeba robić wydajnosc. Dyrektor nie zna sie na produkcji kierownik za to o tym wie i tylko mu przesyła słupeczki. z rodzinnej atmosfery zrobiła się szczujnia na drugą osobę. Norma ,norma i norma ,kasa lezy w stosunku do pieniedzy dla doswiadczonych operatorow na rynku pracy. Jest to idealna firma aby sie nauczyć i uciec z fachem, jezeli jestes kumaty, bo tak to nikt Ci wszystkiego w 3 dni nie wytłumaczy do konca :D papierkowej roboty jest do zesrania, brygadzisci pełnią role Pani z HR wiecznie w emailach odpisując na fiu bzdziu kierownika, lider jest męczony debilizmami które dostaje z góry. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła bo jest chore kierownictwo. Jedynie zmina menadzera i dyrektora pomoze firmie na ten moment lata swietlne na dziale mechanicznym poszły w zapomnienie.

@operator cnc

ten zły

W firmie od jakiegoś czasu dzieje się bardzo źle, powodem jest niestety obecny zarząd. Ilość osób jaka odchodzi sama z tej firmy jest nie do pomyślenia i mówimy tu o liderach, kierownikach, specjalistach i inżynierach. Oby tak dalej to zostaną z ręką w nocniku...

Nic bardziej mylnego
@ten zły

Skomplikowany temat. Może problem tkwi *CHOCIAŻBY* w dawaniu podwyżki 200 pln brutto i twierdzeniu, że inflacja w naszym kraju według firmy wynosi zaledwie 5,1%? Nawet w TVP takich pasków z inflacją 5% już od dawna nie ma... :) Plus jeszcze pomysły o zwiększaniu wydajności za magiczne 300 złoty brutto podwyżki... Bareja się śmieje z grobu czy to jest miś na miarę naszych możliwości?

Kandydat123

Byłem umówiony na rozmowę o pracę na 13:30, po czym nie otrzymałem żadnej informacji czy rozmowa wgl się odbędzie. Pani z HR oznajmiała, że oddzwoni, ale jak dzwoniłem/pisałem nie otrzymałem odpowiedzi. Do rozmowy nie doszło, żadnych przeprosin z strony firmy. Nie polecam, mają gdzieś kandydatów.

Jerzy
@Kandydat123

Jesteś pewien, że na ciebie nie czekali skoro już miałeś umówioną godzinę? Zamiast czekać na oddzwonienie trzeba było samemu dopytać o co chodzi. Ja bym na twoim miejscu próbował to wyjaśnić.

Życzliwy
@Kandydat123

Też byłam umówiona na rozmowę do której nie doszło i nie odpowiadają na tel ani na smsy

Dhdh

Cześć czy są u was co roku jakieś podwyżki.??

ddd
@Dhdh

niko
@Dhdh

obowiązków :)

Zakupy

Jak wygląda praca i atmosfera w dziale zakupów/zaopatrzenia? Jakie widełki finansowe można oczekiwać? Praca w jakich godzinach?

BumSzakalakaBumba

Serdeczne pozdrowienia z lepszego miejsca dla Starej Gwardi z Multipacka ;-) oraz dla całej ekipy TX-a ;-) oraz dla Jakości :-) Ps. Nie dajcie się tam :-D

Młody Spawacz
@BumSzakalakaBumba

mam nadzieję że nie z SAGu piszesz - komentarzy są podobne

Ppp

Cześć a możecie napisać jaka atmosfera panuję tam na Magazynie?

Dhdh

A w jakich granicach mniej więcej się kształtują?

Czy firma PARTNERTECH MYSŁOWICE w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

życie_gięterskie

kiedyś pracownika szkoliło się miesiąc dzień w dzień po 8h, żeby w końcu mógł pracować samodzielnie. teraz prawdziwych operatorów jest tam 10%, a reszta to lenie co chcą tylko pedał albo START naciskać

Bubel

Niestety, to corpo poza szkoleniami ze sprawdzania segregacji śmieci nie prowadzi żadnych szkoleń. Niestety brak perspektyw na rozwój pracownika (szkolenia na innych stanowiskach / działach, są przeprowadzane przez osoby które mają akurat luźniejszą robotę). Tylko wybrani mają możliwość odbyć szkolenie np. z serwisantem przy uruchomieniu nowej maszyny, ale są to osoby niekompetentne (Kicek :) ) które zdobytej wiedzy nikomu nie przekażą (aż w końcu sami zapomną), ponieważ obawiają się o swoje posady.

Czy pracownicy PARTNERTECH MYSŁOWICE mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Bubel

Niestety nie ma żadnych form integracji.

Patka

Czy w zakładzie jest nieformalnym nakaz szczepienia pracowników.

Dddd

A czym tak w skrócie zajmuję się u was magazynier i czy warto tam składać CV. Dzięki za odpowiedź.

TajnusAgentus

Jeśli chodzi o CNC to nie polecam FMS,lider jest świeży a stanowisko ma poprzez koneksje i (usunięte przez administratora) wie o gieciu itd.,brygadzisci niektórzy spoko tam samo jak i pracownicy ale w dużej mierze są koneksje koneksje i jeszcze raz koneksje...jssli potrafisz więcej niż oni bądź chcesz się uczyć np.robota lub czegoś innego jesteś blokowany i nie rzuca Cię na robota mimo że np potrafisz, jak to tam mawiają "nie masz siły przebicia w tej firmie aby coś zdziałać" jednym słowem największą kapa jest właśnie przez te znajomości,niektórzy czują się jak bogowie i cisną,podsmiechuja się i nie tylko z innych,

Dawid
@TajnusAgentus

chłopie jakie CNC, średnio wyposażone, rozklekotane trumpfy i (hahahahha) amady... jak chcesz zobaczyć CNC to jedź do HAAS'a albo MAZAK'a i zobacz centra obróbcze, wytaczarki, frezarki, tokarki. to co jest w scanfilu nawet ukry potrafią obsłużyć... jak małpa cały dzień nauczy się sekwencji klikania to se na gięciu poradzi

Witam jakie są zarobki w tej firmie czy są nadgodziny i realne premie ?

Biedroneczki są w kropeczki
@Anonim

Nadgodziny jak najbardziej są, zależy jeszcze o jaki dział pytasz, bo to druga sprawa mierzona adekwatnie do długości Twojego języka... jeśli wiesz co mam na mysli

Zostaw merytoryczną opinię o Scanfil Poland Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scanfil Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scanfil Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scanfil Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scanfil Poland Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 76 ocen.

Scanfil Poland Sp. z o.o.