Opinie o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Lolek

Goryl jeszcze raz ci napisze. Ostatni raz pisz ile chcesz.

@Lolek

O co wam w ogóle chodzi? Po co tak im forum tu zaśmiecać, jak to w ogóle teraz wygląda? :/

Elka
@Agnieszka

To pisz co tu wchodzisz,i czytasz. Nic na siłę Pseudo Agnieszka.Zajmij się swoją rodziną. A nie pisaniem i czytaniem na forum.

Elka
@Elka

To po co tu wchodzisz!?

Zibi
@Elka

No właśnie. Kiedyś jak się tam przyjmowałem to za to że byłem piekarzem obiecywali mi to i owo w kadrach ale jak już się przyjąłem to ćwiczyli mnie na początku jak psa dawali najgorsze roboty i robili wszystko żebym zrezygnował. Bo im nie potrzeba piekarzy tylko? No właśnie kogo?

Malwina
@Zibi

Szkoda czasu i zdrowia na taką pracę.Swiatki piątki się pracuje. Ciężka praca i nie wdzięczna.Weekendy pracujące.

@Malwina

No może i pracujące ale chociaż lepiej wynagradzane? Prawda?

@Malwina

No tak bo w innych piekarniach to te piątki i świątki to są wolne, prawda? Taka praca.

Natalia

Cześć, jak obecnie wygląda sytuacja w firmie ?Czy tak jak w opiniach stanowiska są na najniższej krajowej? Można liczyć na ew.premie ? :) widze ze ostatnie opinie były z roku temu ,więc chce się dowiedzieć czy cos sie moze zmieniło. Chce aplikować na ekspedientkę, ale widzę że oferują rozwój zawodowy ,rozumiem że są darmowe szkolenia i wsparcie przełożonego połączone z nauką ?

małopole

Witam. Chciałbym się wypowiedzieć o aktualnym pogorszeniu się warunków pracy w Inter Europol. Rozumiem wszystkie te narzekania, że ciężko współpracować w zgodzie z innymi pracownikami i kierownikami. Niestety w takich dużych miejscach pracy to powszechny problem. Natomiast tą BARDZO ciężką i odpowiedzialną pracę można było sobie wcześniej wynagrodzić niezłą pensją nabijaną nadgodzinami i nie najgorszą stawką. Niestety od kiedy właściciel się zmienił, wszystko się zmieniło. Coroczne podwyżki były coraz gorsze (25gr!) a obecnie wcale ich nie ma. Stawka sięgnęła dna, NAJNIŻSZA KRAJOWA. Nadgodziny? Trzeba się z nimi pożegnać. Nie ma co się starać i angażować bo nie ma różnicy w stawce między nowym pracownikiem, któremu trzeba pomagać a pracownikiem który posiada już doświadczenie i pojęcie o pracy. Kto mądrzejszy szuka innej bo takie pieniądze można dostać w każdej innej, lżejszej pracy. Szkoda marnować zdrowia. W efekcie zostaną same głąby i praca stanie się jeszcze cięższa. Wielka szkoda, że właściciel i cała zgraja prezesów nie liczą się z ludźmi, bo to właśnie od ludzi zależy co trafi do klienta. Dlatego właśnie uciekłem. Życzę powodzenia pozostałym.

Viktor
@małopole

Tak potwierdzam słowa "Małopole" w 100% więc nie będę powielać słów.To szczera prawda wszelkie niedogodności MOŻNA było sobie wynagrodzić nadgodzinami teraz to tylko wspomnienia.

@Viktor

Wałek :P wywalone jak firma chce

omnom
@małopole

Myślisz, że wystawienie kilku aut w europejskiej serii wyścigów długo dystansowych jest tanie?? Sciągnięcie kilku dobrych kierowców do teamu też nie było tanie. UTRZYMANIE TEAMU TO W (usunięte przez administratora) KASY. To już wiecie gdzie wasze premie idą robaczki kochane :*

Beata
@małopole

Zgadzam się z tobą,Pracowałam kiedyś w Markach

Krystyna
@Beata

Czy możesz też się coś wypowiedzieć na temat pracy tam? :)

Majcik
@małopole

Bo to cała prawda... Tak się teraz dzieje

Monster
@małopole

Same (usunięte przez administratora)pracują a te z agencji pakują co leci ... Stary pracownik się stara żeby nie pakować(usunięte przez administratora)... a (usunięte przez administratora) z tego ma .... Jeden pracuje x lat ... przychodzi nowy (usunięte przez administratora).. I ma jeszcze więcej na godzinę jak doświadczony pracownik który się stara ... zero szacunku i docenienia starego doświadczonego personelu ... nowi są lepiej traktowani ... zamieniani bo im ciężko ... a stary pracownik który tam (usunięte przez administratora)x lat dostaje gorszą , cięższą robotę ... bo on da radę!!!

Aga
@Monster

Tak to prawda.

@małopole

jak już coś piszesz to pisz prawdę. Kiedy niby nastąpiła ta zmiana właściciela?

@omnom

Te samochody nie są finansowane przez piekarnię a to co prezes robi ze swoimi pieniędzmi to jest jego sprawa. Tobie ktoś zagląda do portfela?

Szczera prawda jak się kabluje na współpracowników to ma się lżej tylko obserwują kogo tu sprzedać do pseudo kierowników po szkole podstawowej.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Leszno
Chamdło

Ooo tak na spedycji to jest (usunięte przez administratora) .... pracowałem to wiem, że kierowniczka jeszcze naganny nie dostała to dziwne ! Ale ona umie swojemu przełożonemu wejsc w (usunięte przez administratora) :-) Pozdrawiam ze spedycji tych wytrwałych i (usunięte przez administratora) kierowniczki, pewnie liderem został bo może wszystko.

Szarak

Z tego co wiem są związki zawodowe w firmie więc nie warto pisać żalić się tylko zapisać się do związków i takie sprawy zgłaszać.

Witek
@Szarak

Zwiazki ? A co oni zrobią? Nic ! A później taki pracownik bedzie na zwolnieniu, bo kierowniczka wszystko zrobi żeby (usunięte przez administratora)

SzukamPracy

A możecie napisac coś o spedycji ? Czy tam taki sam (usunięte przez administratora) jak na innych działach?

Elżbieta
@SzukamPracy

A co jest na innych działach? Wyobraź sobie, że ja tego nie wiem na przykład, bo nie jestem aż taka wtajemniczona w życie firmy. A chciałabym go ocenić jako pracodawcę, no bo ogółem warto czy nie?

@Elżbieta

Emi
@SzukamPracy

Szkoda twojego zdrowa na ten tu (usunięte przez administratora).

@SzukamPracy

Wszystko zależy na kogo trafisz tzn na jakich ludzi ale mało jest ludzi szczerych i pozytywnie nastawionych do innych współpracowników każdy patrzy jak tu kogoś podjebac puścić plotę itp. masakra

Emi
@Szarak

Tu odejdziesz i zaraz (usunięte przez administratora) Ci smarują!Tu tak fałszywe ludzie pracują. Sprzedają do kierowników. Plotę puszcza. Tak prawda.Wiem bo tu pracowałam.

Jaro

Szkoda zdrowia.

Hanna
@Jaro

Tak ciężko jest? Czy tylko o ta atmosferę chodzi? Dużo osób na spedycji pracuje?

Jack
@SzukamPracy

Osobiście tam pracowałem i widziałem co tam się dzieje i nie polecam .

@Jack

czyli na gorszy zespół trafiłeś? w zasadzie to z ilu osób on się składa i czy część z nich faktycznie pracuje stabilnie? chodzi Ci tylko o atmosferę? co ze specyfiką obowiązków i ogólnie wykonywanej już pracy?

Lalala
@SzukamPracy

Człowieku nie pakuj się tam! Tam to (usunięte przez administratora) ! Kierowniczka tylko ma swoich wybrańców, swojego chłopaka faworyzuje on może wszystko a pracownik nic, zastępca kierownika plociuch najgorszy !

@Lalala

Zgadza się ten zakład pracy to stan umysłu masz twarda psyche to dawaj chodź zobaczysz co znaczy zawiść między ludźmi. Są organizowane zebrania na których powinno rozmawiać się o poprawieniu wydajności jak usprawnić pracę a tam tylko kabluje jeden na drugiego zarówno na produkcji jak i na innych działach.

Maciek
@Szarak

Tu nie chodzi tylko o pracownikow ale pseudo kierowniczkow ! Myślę że jak oni byli by w porządku to takiego (usunięte przez administratora) nie było by ! Podobno w piekarni jest zwiazek zawodowy .... ze oni porządku nie zrobią, ploty, obgadywanie i dokuczanie jest karalne! Wszyscy widza słyszą i nikt nic nie robi. (usunięte przez administratora)

Dziki

Czy w zakładzie jest dużo cudzoziemców?

Hubert

Witam, chodzi mi o Malopole jak praca na magazynie, atmosfera, kierownicy? Czy praca polega na jeździe wózkiem?

Michał.

W roku 2023r.to dostaniemy...........

Michal

Co wam napiszę. Tu z tej piekarni ci zastępcy kierowników. To się nadają......Że nic nie robią a im te tłuste (usunięte przez administratora) rosną i kałduny.

Mikołajka

Podaj jako nius. Bo jestem na zwolnieniu . Co jest grane.

Anka

Śnięty Weź nie pisz bajek.Bo żadnych niusów nie ma. Pozdrawiam

Grenek

Aj tym żółtych koszulkach odpieprza.

@Grenek

Tak to jest po 3 klasach szkoły podstawowej jak ma się trochę władzy.

Grenek
@Szarak

No jak ten dostał władze małotal.To sobie wali konia z Facebooka foty gruzinek. (usunięte przez administratora)

Hej.. Jak czytam te forum ludzie narzekają na zastepcow kierowców też się slyszy U mnie też na popołudniowej Kierowniczce też odwala.Kto zna jà to wiedzą ludzie jaka jest też potrafi być chamidło jednym słowem.

Dexy
@Marek

Sucha

Nieznajoma

Proszę o zmianę operatora pakowania na pierwszej zmianie Moniki Samsel, bo nie wykonuje swojej pracy! Najlepsi to Adrian, Szymon i Daria!

Gal Anonim
@Nieznajoma

A możesz jaśniej sformułować z jakich obowiązków ta operatorka się nie wywiązuje. Ja nie mam do niej zastrzeżeń.

Marian
@Gal Anonim

No właśnie, popieram. Raczej nie o pracę tu chodźi , bo Monia dobrze pracuje i zna się na tym. Jak wrócisz do pracy to się z nią zamień.

Irga
@Nieznajoma

No Hej. I co otrzymałaś to co pisałaś?

Widmo

Pisać i czytać.

Edek

Nie mówiąc i nie pisząc o popilkach Który w tylek wchodzą.

Edek

Co was boli . Pisać i jeszcze raz pisać. Pisać swoje żale od tego są fora. Pozdrawiam.. Ciekawych rzeczy można poczytać na tym forum.

Echo

Widać widać ŻÓŁTODZIÓB K.S. TAK TAK DOBRZEE O NIM LUDZIE MOWIA W PRACY . CZYLI W BARDZO ZLYM ZNACZEniu . Mówią prawdę i co jest tu napisane. To jest prawda. Spoko ktoś napisał. Że jest (usunięte przez administratora) społeczna, BUC, (usunięte przez administratora). Fałszywa (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)znów my odbija w tej pracy.

Tekilis

No jak nie pasuje to wiesz gdzie brama.

Barbie

Ta co pisze na Stefana i Kaśkę bardzo mi przykro że nie macie własnego życia:( Tak naprawdę każdy wie że Kaśka akurat jest najbardziej odpowiednia osoba na to miejsce. Zawsze była wymagająca i krzykliwa nawet jak stała na maszynie. Jest opanowana i stara się by nikomu nie było źle. Ta osoba co pisze na nią myślę że jest po prostu zazdrosna...Ale czego? Milionom obowiazka, chodzeniem później na przerwy, zbieraniem ochrzania? Moim zdaniem jest sobą i się nie zmieniła. Tak trzymaj Kasia.

Barbie

A czemu ma zejść? Nie da ci tej satysfakcji. Dla mnie to dziecinada pisząc na kogoś widocznie jestes mało wartościowy i nie masz własnego życia. Ps. Osoby które znaja się, moga sprawdzić kto jest autorem tych wpisów;)

Igy
@Barbie

A Ty adwokat? Ty lepiej patrz jak chodzisz. Jak jeździsz po ulicy. Bo za pewna siebie jesteś. Młocie srający.

Cfyl
@Igy

Pan (usunięte przez administratora) Anonimowy kozak. Podpisz się (usunięte przez administratora). Takie fora zrobili dla takich niedorajdow życiowych jak Ty i Wy banda (usunięte przez administratora). Wylewają żale. Młocie (usunięte przez administratora) co za tekst.

Telila
@Barbie

Jak chce to niech stoi. Jak chce to niech się rozbierze. Jej Brocha.

Hm

W tej burdelowni to się robi coraz gorzej. Ludzie ludzie obgadają moment za plecami. Jedno drugie od lepszego. Mam to w dupalu czy Kaśka jest niby liderem.O kand dupala potłuc. Stefaniak też Kaśkę nastawia. Też jest dobry ogon. Napisze tak. Miej wyjeban....a będzie Ci dane.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol - Marki

• Jak się pracuje w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 53 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol
2.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Słoneczna 22
    05-270 Marki