Opinie o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol w Marki

Lilli

Posty są kasowane po co niech wszyscy wiedzą jak tam jest ludzie odchodzą 50 schodów żeby wejść do szatni i na palarnie a trzeba się jeszcze odbić kto to wymyślił architekt (usunięte przez administratora) sami to windą jeżdżą a tu człowiek siły niema bo jest duszno powietrza niema i jeszcze ić na przerwę masz 15 min odbij się i pokonaj te kureskie schody nie zdążysz wejść a już musisz schodzić a zjeść kanapkę jak indor super

Chętny do pracy

Jakie są stawki na nockach ? Podwyżki w planie firmy ? Bo jak widać po waszych postach kiepsko zarabiacie, taka duża firma powinna doceniac pracownika a tym bardziej pracownika który już pracuje kilkanaście lat.

@Ona

A mocno da się to odczuć, że te grupki są? Czy może jednak atmosfera jest całkiem ok pomimo, że zespół jest podzielony? no bo czasami w firmach są grupki, które lepiej żyją z kierownictwem i są niemili i wykorzystują tych, którzy nie mają aż takich przywilejów, dlatego zastanawiam się jak tutaj jest...bo można się nie lubić, ale spoko jeżeli jednak nikt pod sobą dołków nie kopie.

Mufik30

A jak z nagrodami w piekarni ? Kiedyś były, później wycofali nagrody a teraz znów podobno są? @pracodawca

@Szarak

hm...a napisałbyś co to są za nagrody dla tych osób? dostaje się dodatkowe pieniądze, czy może są to jakieś bony lub vouchery do sklepów? I te nagrody to za udział w jakichś konkursach w pracy? no już pomijam ten fakt kto je dostaje, ale ciekawa jestem za co one są tak oficjalnie przyznawane

Sobota Nowy wpis

Od początku maja na Malopole przychodzi nowy proacownik Tomasz G. W poprzedniej pracy donosił na wszystkich , pracę załatwił mu kierownik z miejscowości wszebory jego sąsiad. Uważajcie na niego jest Szalony i niepoczytalny

Mefi Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Hej. Jaki jest czas oczekiwania na ewentualny telefon w spraiwe rekrutacji? Tak źle zacząć tam pracę? W opisie stanowisk na Produkcje jest napisane żę może być system zmianowy, idzie się dogadać z grafikiem by był wymienny ? Chodzi mi o firme w Markach.

Możesz iść z tym wszędzie i tak zostanie to pod dywan zamiecione.I I tak będzie to na jego korzyści a ty że sobie to wymyśliłaś taka jest polityka tej firmy .Chcesz spokojnie pracować i z uśmiechem do domu wracać ,i zostać docenionym pracownikiem to znajć sobie coś innego chyba że tak chcesz .Marki ,czy Małopole ?

Ruda Nowy wpis

Jak ja to czytam wszystko, to aż mi przykro się robi, że takie osoby są w ogóle do roboty zatrudnianie. Bo jedyne co potrafią, to oczernić, ocenić, nie znając do końca czy ktoś ma rację, czy jej nie ma. A najlepsze jest to, że co drugi człowiek nawet wypowiedzieć się w ojczystym języku nie potrafi, ale smsy na forum dziwnego podtekstu wypisują co chwilę. Dobre miejsce, żeby degradować, a "Natalka" też przez mamę sędzie nie nauczona, że takie sprawy jeżeli mają miejsce, to się rozwiązują gdzie indziej i wtedy obowiązują trochę inne zasady. Ale pisma też nauczona nie jest przez mamę sędzie. Bo to nawet nie jest postać prawdziwa, tylko jakiś niespełniony desperat, który szanować się nie potrafi. Aż szkoda mi patrzeć na tę patologię co się dzieje na tym forum. Jestem zaskoczona że coś takiego jesczce ma miejsce w 21 wieku, dobrze że się kamieniem nie rzucacie w siebie.

Ruda Nowy wpis

To chyba nie od początku czytasz, bo właśnie obelgi się zaczęły od strony tego wariata. Ale tłumaczyć się zamiaru nie mam, bo nie ja ten cyrk zaczęłam. Koniec dyskusji, pozdrawiam.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Aga

Nadgodziny są dodatkowo płatne i wliczane do danego miesiąca.

@Aga

Ile tak mniej więcej wychodzi nadgodzin w skali miesiąca? Na jaki dodatek do tych godzin można liczyć? Czy nie ma problemu z tym, aby nie zostawać na nie?

Edzys

Szkoda zdrowia i ràk. I na zastępców kierownika. Rozmawiasz z nim coś w cztery oczy a już cała zmiana wie..

@Edzys

To czy jest to jakaś szkodliwa praca, skoro piszesz, że szkoda zdrowia? Możesz rozwinąć, co miałeś na myśli?

Pracownik 1

Nadgodziny są tylko jak przychodzisz do pracy 100% płatne, czyli za dzień płacone jak za dwa, na dniu wolnym jak przyjdą i spytają czy przyjdziesz

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

#Pracownik

(usunięte przez administratora) A co do mojej opinii o firmie to jest oczywiście negatywna, każdy tylko myśli jak by cię tu zgnoić. Zastępcy na pierwszej zmianie? Tragedia. Nie ma szans dogadania się z nimi jeżeli się nie pójdzie do głównego zmianowego. , Noc? Jeszcze gorsza. Główny kierownik wogole nie jest decyzyjny - nie ma jaj podjąć decyzję, i wykorzystuje stanowisko do (usunięte przez administratora). ewentualnie posiada - (usunięte przez administratora). Zastępcy? (usunięte przez administratora),(usunięte przez administratora) 2 zm? Wybaczcie ale nie chcę powtarzać się znów:) ogólnie - jeżeli państwo chcecie stracić zdrowie i nerwy - to zapraszam do tej firmy. A co do nadgodzin - jak ciebie potrzebują bo ludzie są na urlopach to możesz i 2 tygodnie bez przerwy robić, jak ty potrzebujesz dorobić a jest mniej roboty,to możesz ich w (usunięte przez administratora) pocałować - takie są tu nadgodziny . Poczytajcie sobie komentarze poniżej i zobaczycie sami jacy ludzie tu pracują. Na mnie również przyszedł czas chociaż pracuję tu 13 lat. I byłam na każdej zmianie. Natomiast jeżeli miałabym wybierać zmianę jak już to proponuję 1 z tego Sajgonu to tu jest chyba najspokojniej, a zarobki bardzo porównywalne

@#Pracownik

Muszę się zgodzić z tą opinią w szczególności 2zm to porażka mówię o pp2 kierownictwo śmiechu warte aż szkoda mówić o tym co się dzieje. Najlepiej wszystko zamieść pod dywan i pogadają pogadają i przestaną takie mają podejście główni kierownicy. Pozdrawiam

@#Pracownik

Skoro już tak szczegółowo piszesz o tych zmianach, to możesz napisać, w jakich godzinach się one odbywają? Standardowo 6-14, 14-22 i 22-6, czy jakoś inaczej? I jeśli chodzi o zmianę nocną, to można liczyć na jakiś dodatek nocny?

Xdjejsjsjsjskk

Dokaldnie tak jak pan napisał. Dodatki nocne za 2 i 3 zmianę

16nastka

A jak opiszecie prace na cukierni? W markach.

Aga

Posty są kasowane, bo pracodawca myśli że ludzie między sobą nie rozmawiają. O wszystkim rozmawiają, o tym że stawki godzinowe są różne, o nagrodach o wszystkim związanym z pracą.

@Aga

To skoro stawki są różne, to może dasz znać, na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek? Orientujesz się w tym temacie? Jeśli tak, to podaj widełki. :) no chyba, że to jakaś tajemnica. Mam zamiar tu zaaplikować

@Aga

O jakich nagrodach piszesz? Co to za nagrody? Za co się je dostaje? Wyjaśnij, jeśli możesz. :) Będę tu aplikować :P

Mateo

Ja tyle lat pracowałem w piekarni, cieszę się że tam nie pracuje, chociaż zaznalem smaku k@urwisk jakie tam pracują! A ta największa jak widać bez kut@asa żyć nie może i już kolejnego "przyjaciela" ma :-) powiem ze robi najlepszego loda na świecie! Polecam !

Moro

Najgorsze jest to że jak ktoś ma pojęcie o robocie tutaj to jest niszczony bo zrobią tak że jak coś wiesz i umiesz zrobić to cię upokorzą i osobę którą promują wywyższą ponad ciebie choćbyś najlepiej to zrobił to osoba którą promują kierownicy i tak będzie najlepsza

Mufik30

@Mufik30

Nagrody dostają tylko Ci co kabluja na innych Ci którzy się starają pilnują żeby towar był taki jak w specyfikacji nie pasują kierownikom. Jest stała brygada co dostaje nagrody szczególnie na 2 zm.

Heniek
@Szarak

To samo jest na nocy .... trochę zaczerpnęłem informacji, na każdym dziale a na spedycji to nikt o nagrodach nic nie wie, to wiadomo kto tam dostaje nagrody - facet kierowniczki ze spedycji i pewnie te osoby co tam z kierowniczka trzymają dobrze a @Pracodawca to nawet nie wie komu nagrody przekazuje bo te osoby co pracują nic nie dostają bo kierownictwo bajki wciska żeby tylko nagroda wylądowała u kapusia

Heniek
@Szarak

O już mój post skasowany. To napisze jeszcze raz na cukierni kierownik potrafi docenić pracownika, nocka szok bałagan, produkcja nocka jeszcze gorszy bałagan, spedycja tam to stan umysłu. A co do nagród jak wyżej napisane nie każdy kierownik docenia, (usunięte przez administratora)

@Heniek

Czyli nagrody według uznania kierownika. A jak się już uda ją złapać to ile mniej więcej wynosi? Warto się starać?

Szarak

Nie warto uwierz mi nie warto nie z takimi kierownikami bo to i tak nic nie da możesz nawet robić za trzech a nagrodę dostanie ta osoba która ......

Lajk

Podobno nawet 500 czy 600 zł można dostać ale jaka w tym prawda to niewiadomo. Ogólnie słyszałem że 200 , 300 na ogół pracownik dostaje ale to tylko wybrany, nie ważne czy pracujesz za 2 osoby to i tak kierownictwo nie doceni

@Lajk

To ogólnie do tej nagrody wybierają tylko jedną osobę? Jak jest więcej osób które się starają tak jak piszesz, to nie dają premii kilku osobom na raz?

Ewelina

Szkoda gadać i pisać.Na tych zmianach.Na każdej zmianie jest fatalny bałagan.

@Ewelina

Masz na myśli bałagan organizacyjny? Dlatego jest takie zamieszanie z premiami i kto ile dostanie? Kierownik na nockach przecież powinien pilnować porządku. W końcu to on odpowiada za to jak pracują ludzie, nie?

Aga

Nagrodę dostają tzw. pupilki. Pracownik ktory żyje źle z kierownictwem nic nie dostanie a np.bardzo dobrze pracuje, starą się i tak może pożegnać się z dodatkową nagroda

@Aga

I co miesiąc jedynie te dwie osoby dostają tę dodatkową kasę? Trochę słabo to wygląda :/ Ale co zrobić? A sama podstawa jak wypada? Ile tu w ogóle ludzie pracują, po kilka lat, czy rotacja jest?

Szarak

Kierownicy pilnują tylko swoich pupili i im dają nagrody dlaczego ludzie wyżej mają wywalone na to co się dzieje na działach zajmują się głupotami zanim wsiąść się za kierowników którzy siedzą na telefonach i ciężko co kolwiek zgłosić bo poprostu ich niema. Udają że nie widzą niedługo to (usunięte przez administratora) pęknie miejmy nadzieję

@Szarak

A jakie to są nagrody? I co trzeba w ogóle zrobić żeby takim pupilem zostać?

Kwiatek

Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda atmosfera w dziale kadr? Szukają asystenta i zastanawiam się czy warto.

Chętny do pracy

@Chętny do pracy

Najniższa na dzisiejszy dzień to 2700zł netto. Więc nie wiem kto pisze takie bzdury, że w piekarni zarabia sie najniższą. Pracuje tu moja siostra i proszę mi uwierzyć, że najniższej niema. Ludzie piszcie chociaż prawdę. Nikt nikogo na siłę w danej pracy nie trzyma. Wiem, że w piekarni jest socjal, są premie. A, że ciężko to jest wszędzie, a że ludzie się między sobą nie dogadują to też jest wszędzie. Sama mam ochotę iść tam do pracy. Ja pracuje naprawdę za najniższa krajową , bez żadnych dodatków, premi itp. I też w mojej firmie żrą się pracownicy. Jedynie co mnie trzyma to system 2 zmianowy, wolne weekendy i blisko do pracy.

Lulu
@Ona

No, właśnie masz system zmianowy wszystkie weekendy i święta wolne, a tam tak nie mam. Święta nie święta trzeba iść do pracy jak Ci wpiszą w grafik.

@Lulu

No dobrze ale wtedy pewnie masz wyższą stawkę za prace w święto albo weekend a dodatkowo masz też wolne tylko wypada w inny dzień. Powiesz jakie są benefity z socjalu o których wspomniano w poprzednim komentarzu? Coś fajnego?

Ala
@Chętny do pracy

W firmie wszyscy na wyższych stanowiskach po ukladzie. Jedna wielka rodzina.

@Ala

Wszedzie tak jest... Różnica tylko w zarobkach. W każdej pracy są grupy ludzi, jedni się lubią, a drudzy nie. Zależy na kogo się trafi pewnie. Wychodzę z założenia, że mogę kogoś nie lubić, ale nie muszę być nie miła ????‍♂️ Ale wiem, że ludzie bywają różni....

@Ala

To żeby awansować też trzeba mieć znajomości? Pisząc o rodzinie masz na myśli że są faktycznie spokrewnieni czy to tylko przenośnia?

Zdenerwowany

Chciałem tylko ostrzec byście uważali jeśli pracujecie na nocy na produkcji otóż radzę się wystrzegać osoby o ksywie PALECIAK napleciak czy jak mu tam, otóż tej osobie się wydaje że chyba przesem w tej firmie jest a tak naprawdę to ucho lideròw zamiast zająć się swoją robota to wtrąca się w nie swoje sprawy i donosi jak się dzis oficjalnie dowiedziałem kopal miedzy innymi kopał pode mną dołki. Także żebyście nie byli zdziwieni jak dostaniecie naganne z nie wiadomych przyczyn od kierownika. Nie pozdrawiam szczególnie jego

Mirek

Co masz na myśli że szkoda zdrowia? Atmosfera taka kiepska? Ty też robiłaś za minimalną? Żadne podwyżki się nie zapowiadały że zrezygnowałaś?

@Nadia

Pracuje się Świątki piątki.Kasa może być.Ale weekend jeden w miesiącu.Pupilki mają więcej.Szkoda Twoje zdrowia człowieku.

Zuzanna
@@Nadia

A ten weekend normlanie płatnie, czy płacą jakoś ekstra? No chyba, że u nich wtedy odbiera się w tygodniu dzień wolny, jak to u nich jest?

Ona

Coś za coś. Albo praciesz za najnizszą od pn. do pt. Albo pracujesz jak Ci wypadnie NIE ZA NAJNIZSZĄ.

@Ona

O co chodzi z tym, że pracujemy za najniższą od poniedziałku do piątku? Weź wytłumacz, bo szukam pracy a takie wpisy mnie martwią. Zależy mi na pracy, gdzie będzie stabilne zatrudnienie a tu widziałem, że pisali o umowach, że są git. Jak z tymi zarobkami i o co chodzi, że jak wypadną nam inne dni to mamy więcej hajsu?

Lilli

Ona

Wysyłam CV przez formularz i cisza... Czy przez formularz na stronie, jest możliwość zatrudnienia?

Do pracy

Czy można wybrać zmianę i jaka jest stawka ,?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol - Marki

• Jak się pracuje w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 53 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Piekarnia Szwajcarska Inter -Eurpol
2.5/5 Na podstawie 140 ocen.
  • Słoneczna 22
    05-270 Marki