Opinie o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

san

może ktoś powiedzieć jak wygląda system zmian w tej fabryce słodyczy w UK ? z tego co dowiedziałem się telefonicznie nie ma dodatku za noce . czy zmiany są na różne godziny czy pracuje się tydzień na noce a tydzień w dzień np. ? trochę nie wyobrażam też sobie pracy codziennie przez miesiąc również na noce bez dnia wolnego. czy można wziąć dzień wolny przykładowo raz na tydzień? Bo jeśli nie to jak wygląda nawet kwestia zakupów choćby wody do picia ?

Generalnie jest bardzo mało wpisów od osób które już korzystały z pośrednictwa tej agencji. Tak sobie myślę, że pewnie było dobrze i nikomu nie chce się pisać?

Pola

Witam, wybieram sie na słodycze do Anglii w terminie 9.10.2017, mam troche obaw bo to mój pierwszy wyjazd, jest ktos kto jedzie w tym terminie albo ktos kto wyjezdzal w tamtych latach i mogłby napisac cos wiecej np. jak konkretnie wygląda ta praca i czy jest bardzo ciężko?

Pola

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Księgowa/Księgowy.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Iwona

Każdy słyszał dobre opinie o PROFESSIONAL WORK SERVICE, ale czy ktoś był w pracy za granicą z tą agencją i może te pozytywne opinie potwierdzić. Jest teraz wiele ofert pracy za granicą (http://www.gowork.pl/praca/professional-work-service-sp.-z-o.o.;pr), więc potwierdzenie tych opinii byłoby stosowne.

Ewelina

Nie byłam jeszcze na wyjeździe ale jak widzę tak dużo ofert różnych to myślę sobie, że musi to być opłacalne dla agencji ale i dla ludzi. Jak jest źle nikt nie wyjeżdża a agencja nie ma kasy bo nie zarabia.

PNowaczek

Słyszałem o PROFESSIONAL WORK SERVICE sporo dobrych opinii, ludzie chwalili ich za dobra opiekę za granicą. Słyszałem, że agencja nie pobiera w ramach współpracy żadnych opłat od kandydatów. Czy mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie się najlepiej pracuje?

Kanandra

Z tego co słyszałem, ten coroczny wyjazd do fabryki słodyczy finansowo wychodzi bardzo korzystnie. Czy może ktoś to potwierdzić?

Piotrek

Co ciekawego słychać w agencji? Widziałem, że mają długa listę ofert. Może ktoś podpowie jaką robotę warto brać żeby dobrze zarobić? Będę wdzięczny za pomoc.

Spinka

Tak mało piszecie o agencji a widzę, że bardzo starają się .

Iwona

Odwiedzacie profil na fb firmy PROFESSIONAL WORK SERVICE? Znajdziecie tam informacje o aktualnych ofertach pracy jak i również ciekawe artykuły na temat rynku pracy. https://www.facebook.com/ProfessionalWorkService/

Praczka

Jaka pracę oferują w Anglii dla kobiet? Słyszałam, że kobiety były bardzo zadowolone i zarobiły dobre pieniądze. Może ktoś ma wiedzę i mógłby się tym podzielić? Ludzi chwalą sobie firmę za dobrą organizację pracy oraz warunków bytowych na miejscu, super.

looe

Asja czy możesz napisać ile tygodni pracowalas ? Dzieki.

Tala

Witam. Chciałabym wraz z chlopakiem wyjechać do pracy za granicę. Praca typu przy produkcji. Czy moglibyście polecić jakąś dobrą agencje pracy? Lub ktoś może potrzebuje 2-3 osób? Okres od połowy maja, czerwca do nawet kilku lat. Rzeszów. Z góry dziękuję.

asja

Wyjazdy do Angli sa bardzo oplacalne, byłam w grupie z przedłuzeniem i zarobiłam ponad 2000F jest to wyjazd sezonowy ale warto poczekac, nie mam innej pracy i to wystarcza mi na prawie cały rok, praca lekka ale monotonna mimo wszystko jest prosta, zakwaterowanie w karawanach lecz w dobrym standardzie, organizacja na miejsu dobra, kordynator pomocny, no nie ma na co narzekac polecam

looe
@asja

Asja czy mozesz nspisac ile tygodni pracowalas ? Dzieki .

ANGLIK

Witam, wyjezdzal ktos w tym roku do Uk na slodycze? jak praca.jakie wynagrodzenie,warunki mieszkaniowe itp. warto wyjezdzac,prosze o info. pozdrawiam

swoja
@ANGLIK

Witaj,...Jedz jak masz zamiar pracowac. Z pelna odpowiedzialnoscia polecam. Poznalam ta agencje z b.dobrej strony.Gdyby nie moj wypadek przed samym wyjazdem,bylabym czwarty raz pracownikiem ,czego bardzo zaluje...Nawet dostalam popozycje dolaczenia w pozniejszym terminie,pomimo braku informacji z mojej strony,-ze nie wyjade,bylam miesiac w szpitalu.I gdybym miala taka mozliwosc,pojechalabym do pracy.Warunki mieszkaniowe sa dobre.Zarobki tez.Tylko to praca sezonowa.

krycho

No dobrze, ale wiadomo jakich warunków pracy można się teraz spodziewać, bo oprócz dobrej podstawy jest szansa u nch na stabilne zatrudnienie, co jest dobrym znakiem.

bairiti

Jedzie ktoś w czwartek 13go do Anglii??

swoja

Tak,na godzine 7,20,nie jestem pewna,ale taka stawka jest w UK-najmniejsza,chyba ,ze masz mniej niz 21..Za mieszkanie placisz jak wszedzie.Bylo to 50 funtow tygodniowo.Ja bylam wraz z moimi wspollokatorami zadowolona.Pokoiki nie duze,ale wszystko na miejscu..Kochnia-wyposazona,salonik z kominkiem na gaz...Urokliwe miejsce...Polecam.No,chyba ,ze jestes nastawiona na apartamenty z wyzszej polki-to daj sobie spokoj.Bo zawsze bedzie cos ,co nie bedzie pasowalo.Ta praca jest sezonowka,i wez to pod uwage.

Arkam

Z tego, co pamiętam (a było to 2 lata temu) w Anglii zmiana trwała 12 godzin — oczywiście z przerwami. Praca nie jest łatwa, ale zarobki całkiem przyzwoite. Dobre dla ludzi, którzy nie chcą wyjeżdżać z kraju na dłużej. Jedziesz, spinasz poślady przez kilka dni i przywozisz trochę funtów.

Zostaw merytoryczną opinię o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. - Rzeszów

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
3.5/5 Na podstawie 120 ocen.

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.