Opinie o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. w Rzeszów

mela

ktoś się wybiera jako asystent hotelowy do tingwall?

an

byłam na rozmowie, było kilka osób z przedstawicielem firmy który cały wyjazd organizuje powiedział jakie warunki pracy i na czy ta praca polega, potem ta pani z agencji pracy pyta kto jest chętny i zapisuje, i jutro mam iść podpisać umowę a w czwartek ponoć jadę ale to dopiero jutro mi powiedzą. jak na kelnera to musisz umieć język, tak ogólnie to idź na to spotkanie jest całkiem sympatycznie

an

czy ktoś wybiera się jutro w sprawie pracy do ulotek w birmingham lub ktoś tam był i może napisać coś jak tam jest??

gosc

A wie ktos moze jak te domki sa rozdzielane? Tzn sami sobie wybieramy czy oni przydzielaja kto do jakiego : )

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Księgowa/Księgowy.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KRAJOWY KAT. C+E
Czatolin
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.
niki

Jakbyśmy mieli dostać bilety to byśmy już dostali,kierowca bedzie miał pewnie liste osób i to wszystko

ola

nie dostaniemy zadnych biletow do wydruku ani nic? tylko na nazwisko bedziemy jechac?

gosc

będzie ktoś w wieku 60 lat? o wow :) ciepłe rzeczy tzn bardziej zimowe? co po za tym trzeba koniecznie zabrać?

Dexter

Nie panikujcie tylkk wescie sobie cieple ubrana bo jak patrzylem na pogode to nieciekawie na ale to Walia w koncu. A i w nocy moze byc zimno w tych barakach. Tak z ciekawosci po ile lat macie?

@Dexter

jak to w anglii zimno i deszczowo a jeszcze nad morze!!! a wiekowo to raczej do wyboru do koloru każdy znajdzie wspólny język z tego co wiem to od 20 do 60 lat tak że nie jest zle

xx

Tak z dworca PKP,z parkingu,stamtąd odjeżdżają zawsze autokary:)

aaa

A jak masz w informatorze?! Jasno napisane dworzec PKP!!!

iwa

Tak napewno beda ściagac z wypłaty:)

stokrotka
@iwa

czy my na pewno odjeżdżamy z dworca pkp a nie pks,czy ktoś wie coś na ten temat???

Wydaje się że powinni ściągać z wypłaty raczej powiedzieli by mam żeby zabrać kasę na transport dodatkowo

gosc

z tego co mowili w agencji na spotkaniu, internet jest i tv ;) czy ktos wie co z kosztami transportu do pracy?? w tym meilu co wyslali pisze ''Na miejscu będziemy korzystali z usług firmy transportowej, która będzie odpowiedzialna za zapewnienie nam każdorazowo transportu do pracy. Koszt transportu będzie rozliczany cotygodniowo i powinien wynosić pomiędzy 12-15 £/tygodniowo'' trzeba miec dodatkowo kase na to czy po prostu sciagna z wyplaty? ktos cos wie dokladniej ??? :))) sr za takie pyt, ale nie wiem czy mi funtow wystarczy :D

@gosc

nie ma ani tv ani internetu parę razy pytałam panie z agencji i mówiły że trzeba sobie kupić internet bezprzewodowy jak ktoś chce mieć

gosc

kazdy powinien miec meila wszystko fajnie pisze w zalączniku, ciekawy tylko jestem jak z tymi mediami i czy jest internet??

l9

Miejmy nadzieje. Swoja droga to wydaje mi sie, ze grupa bedzie udana, wyczuwam duzo sympatycznych osob, a to jest rowniez wazne ''na koncu swiata'' :)

niki

No,także nie martw się bedzie ok:)

l9

Dzieki, faktycznie jest tak jak piszesz :)

niki

Wiadomość na maila przyszła,zobacz sobie i ty może też masz.

l9

Serio? Dlaczego tak? Skad takie info?

niki

Wszystko już wiadomo,zmienił się termin wyjazdu na sobote 7 rano:)

Zostaw merytoryczną opinię o PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O. - Rzeszów

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.
3.5/5 Na podstawie 120 ocen.

PROFESSIONAL WORK SERVICE SP. Z O.O.