Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

Pracuje do góry na gumkach . J

Pracuje do góry na gumkach . Jest rewelacja. Pensja bardzo wysoka.

w tej firmie mozesz sie tylko

w tej firmie mozesz sie tylko cofnac w rozwoju i stac niepelenosprawnym !! Powiem tak ŻAL mi was wszystkich bo ciągle narzekacie i się godzicie na to co wam robią !!! Żaden z was nie potrafi się postawić !! Wiec skończcie narzekać !! odpowiedz delete

po ile

Wiadomo coś po ile na święta w tym roku? - coś dołożą - może ze 7 stówek wpadnie...:)?

ŻAL MI TYCH LUDZI CO TAK KAPUJ

ŻAL MI TYCH LUDZI CO TAK KAPUJĄ ALE TO JUŻ ICH PROBLEM !:):P

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
bla bla

GDZIE TAM KAPUJĄ ? na jakim dziale i KTOOOOOOOOOOOOOOO ????

Opis stanowiska: Osoba na tym
@bla bla

Dobrze wiesz - chciało by się wiedzieć ....:)! - Nie martw się !- TY TEŻ KAPUJESZ ! :P:) - nikt nie jest bez winy !

kapuś

Stomil-aligator to WYLĘGARNIA KAPUSIÓW !!!!!!! - tam wszyscy na wszystkich skarżą i donoszą jak małe dzieci w podstawówce, a nawet gorzej! :):P ŻAL MI TYCH LUDZI CO TAK KAPUJĄ ALE TO JUŻ ICH PROBLEM !:):P

ALLIGATOR Blitzventil UNIVERSA
@kapuś

Racja- potwierdzam kapusiostwo w firmie to nagminna przypadłość , ale w innych firmach też to jest :(

msxy

Impreza się udała!

klam
@msxy

nie kłam :P!

msxy
@klam

Czego Ci brakowało? W zeszłym roku było trochę lepiej. Ważne ze w ogole była.

Alligator Polska Sp. z o.o. f

Alligator Polska Sp. z o.o. firma z Branży Motoryzacyjnej z udziałem kapitału niemieckiego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Kierownik Wydziału Produkcyjnego (obróbka skrawaniem) Miejsce pracy: Nekla Region: wielkopolskie Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kierowanie i organizowanie pracy na wydziale produkcyjnym, zarządzanie około 100 osobową załogą, nadzorowanie realizacji zadań produkcyjnych z zachowaniem założonego poziomu kosztów i jakości. Zakres odpowiedzialności: rozwój i doskonalenie metod i technik pracy, wdrażanie działań korygujących i usprawnień w podległym obszarze, współpraca z wszystkimi służbami zakładu w zakresie technologii utrzymania maszyn oraz jakości. Wymagania: doświadczenia w zakresie kierowania produkcją, znajomości zasad funkcjonowania systemów jakości (doświadczenie w produkcji automotive będzie dodatkowym atutem), znajomości technologii obróbki skrawaniem, znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego. Oferujemy: umowę o pracę możliwość uzyskania dofinansowania kosztów zakwaterowania (bliższe informacje pod podanym nr telefonu) możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji dodatkowe świadczenia płacowe i pozapłacowe w ramach tzw. „pakietu socjalnego” Oferty z dopiskiem „KIEROWNIK PRODUKCJI” wraz z oczekiwaniami finansowymi prosimy kierować pod podany adres, najpóźniej do dnia 03-11-2017 r.

drwal

Co chwile jakieś delegacje a to szwaby a to amerykusy, a to jeszcze inni?! - a jak nie płacili tak nie płacą!

wiur
@drwal

E tam !? A popatrz na parkingi dla pracowników - pękają w szwach! - od holery samochodów! i to niektóre nie byle jakie ! , robole powinni jeździć furami za 3-5 tys ,a tu i drogie mazdy, skody, mitsubishi jakieś terenowe za ponad 80 tys(!), są i seaciki, volksy, audice - także co niektórym widać robota pasuje....!!!:)

szary
@wiur

Pracowałem kilkanaście miesięcy w tym syfie i wiem jak tam jest Marne zarobki i do tego Ukraińcy a co do samochodów to zobaczcie po 16 jakie darmozjady nimi odjeżdżają przeważnie to śmieszni kierownicy rodzinka kumple starego wazeliniarze bo tylko na nich się robi tam Zwykły pracownik dla nich to śmieć a żeby nie oni to dawno by padli Napisał bym więcej ale szkoda czasu

Autobusik

Jednak zdecydowana wiekszość dojeżdża autobusem i nie ma samochodu...

praca

potrzebni: Księgowa/Księgowy ds. Rozliczania Podatku Vat Kierownik Wydziału Produkcyjnego p2 Automatyk - Elektronik Specjalista ds. controllingu

gfhty

ggfgfgf

Czy coś się zmieni w najbliższym czasie bo tak dłużej to się już nie da wytrzymać?

Adamus
@Adam

A co Ci się nie podoba?

Ciekawe jakie będą wypłaty za kolejny miesiąc??

Ryba

Jak jest każdy widzi, pytanie dlaczego. Poniżej opinia niezaleznych ekspertów (usunięte przez administratora) Myslicie, że cos w tym jest?

PRACOWNIK

CO SIĘ DZIEJE Z ALLIGATOREM? CORAZ MNIEJ PRACY!!!!! CHODZIMY NA URLOPY . ALE ILE MOŻNA WZIĄĆ URLOPU ? CO JEST GRANE? NIEMCY UCIEKAJĄ Z POLSKI ?

@PRACOWNIK

To wszystko nie wygląda dobrze :( Mało zamówień to mało pieniędzy dla firmy i dla nas ciekawe kiedy zaczną się redukcje

Michu
@PRACOWNIK

Ciągle taka bieda, mało macie roboty i słabe zarobki nadal są?

Edyta

W komentarzach wspominacie o rotacji w firmie. @ogs Ty również piszesz, że z firmy odeszło kilka kolejnych osób. Możecie powiedzieć czy rotacja dotyczy całej firmy, czy może też najbardziej któregoś z jej działów? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Tadeusz
@Edyta

I biurowiec i produkcja niestety ludzie odchodzą

Edyta

@Byłymożesz powiedzieć coś więcej o swoich doświadczeniach z pracy w firmie? Pracy na jakim dziale/stanowisku dotyczy Twoja opinia? Rozumiem, że według Ciebie jest to ciężka praca. Co warto wiedzieć przed jej podjęciem?

B.
@Edyta

Cięzka i to na wszystkich działach, pieniadze też słabe za taka pracę a o reszcie wystarczy poczytać.

glaca
@B.

Dokładnie pracowałem tam jeszcze niedawno i potwierdzam wszystko. Warunki bardzo cięzkie i praca też to ludzie z tamtąd odchodzą, a nowych brakuje to braki zapychaja ukrainą a i tych coraz mniej chetnych. maszyny strasznie stare i sie psują a ty na akordzie i wypłata słaba. Pieniedzy brakuje na wszystko, a jak cos nie zrobione to potem tylko krzyki i pretensje, purpurowy wyzywa wszystkich a inni mu wtórują. Nie da sie normalnie tak pracować. Odczułem to na własnej skórze i ich nie polecam, wręcz odradzam.

Zorientowany
@glaca

Stomil Poznań nie zatrudnia Ukraińców. Syf jest i to fakt bo sadze się pulą i są wszędzie. Odwarzalnia to czysty grobowiec. Wypłaty są na czarnym końcu ogona Poznania. I zaczynają się od 1600 zł na stanowiskach operatorów maszyn. I kończą się na 2350 zł netto na stanowiskach sterowniczych i bardzbardzo odpowiedzialnych. 8h 5 dni. Sobota 75%, niedziela 100% + 100 zł brutto. Premia, jak bym ją kiedyś widział to 150 zł brutto. Stawki godzinie brutto to: Mikserowy 15 - 16 zł przy umowie na stałe. Walcownik 15 - 17,50 zł przy umowie na stałe. Kilka osób z racji ilości uprawnień i zdolności ma stawkę 20 - 21 zł. Gdzie w podobnych zakładach za ich wiedzę i zdolności figuruje stawka 28 - 34 zł. Prosty przykład sterowniczy na Walcowni. Stomil - 21 zł Firestone Wolsztyn 28 zł Bridgestone 34 zł Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko. Kolejny przykład to kalandrzysta i kolejny wstyd Stomil - 21 zł Firestone Wolsztyn - 26 zł Bridgestone - 31 zł. To terz jest bardzo odpowiedzialne stanowisko. Kolejny przykład to Mikserowy. Stomil - 15 - 16 zł Firestone Wolsztyn - 19 - 22 zł Bridgestone- 18 - 25 zł. (Nie oficjalnie) To jest porażka dla Stomila. Należy wspomnieć że Stomil posiada najstarszy park maszyn i bardzo okrojoną załogę na stanowiskach, często słabo wyszkoloną i jest to bardzo brudny zakład. Kadra wydziałowa to kilku mistrzów, 1 kierownik, 1 dyrektor na cały zakład. I niezrównowarzony psychicznie preses , wywołujący swoim zachowaniem u niektórych obrzydzenie do zakłamania i składania obietnic bez pokrycia jak to typowy kaszub w poznaniu. Cała branża gumowa to przemysł ciężki i zaliczany do bardzo szkodliwych, podobny do górnictwa. Stomil przy tak niskich zarobkach i przy starzejącej się załodze posiadającej duże doświadczenie oraz braku nowych, chcących pracować, pracowników, jest skazany na samozagładę w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Przestarzała technologia i dawno zakurzony dział technologiczny dopełnią dzieła. Tyle jeśli chodzi o Stomil Poznań przy ul. Starołęckiej.

hollyas
@Zorientowany

To jest temat o Alligator Polska (kiedyś Stomil w Środzie Wlkp. a później w Nekli), a nie o Stomil'u Poznań. To dwie zupełnie różne firmy (aczkolwiek w wielu kwestiach podobne).

Rysiek
@hollyas

Nekla największa bida...

andre

1 zł na h, szok to 165 zł brutto na miesiąc ha ha naiwni zadowoleni a za odra rece zacieraja i się smieją ;)

@andre

gdzie Ci dali 1zł ? ciekawe bo było trochę mniej

gość

Ja tam nie narzekam tam :P zdaża sie dużo roboty mieć ale to normalnie jak wszędzie no i podwyżka była o 1zł wiecej na h :P

gwrk
@gość

Nikt tu nie narzeka, to tylko mówienie jak jest. Opinie opisujące realia a nie puste obietnice są ważne i przydatne.

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil