Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

alkomat

Wiadomo coś ilu (i czy wogóle?) biurowych dmucha w alkomat przy wejśćiu i wyjśćiu ?! - bo roboli trzepią elegancko a biurowi to co? święte krowy ?

Operator urządzeń do obróbki g

Operator urządzeń do obróbki gumy Informacje ogólne Numer oferty: Oferta ważna: od 2018-01-11 do 2018-03-31 Stanowisko: Operator urządzeń do wulkanizacji . . Nazwa zawodu: Operator urządzeń do obróbki gumy Kod zawodu: 814102 Miejsce pracy: Nekla, powiat wrzesiński, gmina Nekla, woj. WIELKOPOLSKIE Ilość miejsc: 3 Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych (prasy, wtryskarki) Wykształcenie: Brak wymagań Wymagane doświadczenie: mile widziane Uprawnienia: Brak Umiejętności i doświadczenie: - mile widziane doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych, - sumienność i dokładność w pracy, - umiejętność pracy w zespole Wynagrodzenie: 2600.00 PLN System wynagrodzenia: Akordowy

dżdżownica

ukraina brać sie do roboty !- przecież to WY tu przyjehaliście zarobić! A nie polacy zapiepszają na maszynach a wy se siedzicie i jeszcze po 3 tysie chcecie?!!!!! - gdzie tu logika!!!!! - jak sie nie podoba to wracać na donbas ! i na wojne jeść żaby i dżdżownice :P:)!!!!

счастливый новый год 2018!

счастливый новый год 2018! Szczęśliwego nowego roku 2018! Happy new year 2018!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

немного денег, и вы управляете

немного денег, и вы управляете BMW и audi ...!?

только в зайце!

Oferujemy: umowę o pracę

robol

kierownictwo nawet życzeń nie złożyło w tym roku - :(:P - dziękujemy :P:P:P

smieh
@robol

te kierownictwo to wogóle lepiej nieh sie nie pokazuje- śmiech na sali

aligator

Święta za pasem, a świątecznego na koncie brak !:( - dokąd zmierzasz aligatorze nekla ?

hansik
@aligator

podobno będzie tylko gorzej, góra zza wielkiej rzeki nie chce się dzielić,

małpa
@aligator

Wstyd- żeby na święta "sortować ludzi" i dawać różnej wysokośći świąteczne !???- ludzie wszyscy mają takie same święta !!!!! - lepiej już dawać na święta każdemu tyle samo , a dodatek za niehorowanie wprowadzić - było by lepiej! , a jak ktośchce to nieh se choruje !- jego sprawa, jego cyrk i jego małpy !:P:)!!!!

niech spróbują

Prawdziwy test to dyrekcja na naszych stawkach niech utrzymuje rodziny..

barsik
@niech spróbują

racja!

bonusy
@niech spróbują

nas traktują jak traktują a bonusy to gdzie idą?

kabzel
@bonusy

premie za wysyłki, za złom i dodatki za niehorowanie co kiedyś były - gdzie one są !? - odpowiedź: W KABZACH ZARZĄDU !

grosz

Na święta sypli groszem ?! Niestety w tym roku uwzględniali nie tylko czas pracy i horobowe ale też nieobecnośći i inne :(:P - a to wszystko po to aby jeszcze bardziej obciąć robolowi świąteczne ! Wg mnie święta są równe dla wszystkich (tym bardziej boże narodzenie!) i każdy nie ważne ile chorował (czy 1 dzień czy pół roku - bo tacy też są...) powinien dostać tyle samo! np po 1000zł netto , ale powinni płacić co miesiąc za niechorowanie (podobno ma być od przyszłego roku) - ale już kiedyś obiecali i nic nie ma :( - kiedyś w stomilu były premie za niehorowanie (comiesięczna plus co kwartał większa premia za niehorowalność -co roku było to 1120zł netto - ale dobre i to - w innych zakładach do dziś płacą znacznie więcej za niehorowanie) i kropka!

@grosz

i te paczki na święta . wstyd i żenada.

słodycz
@pracownik

po paczce pierników tylko ! :P:) hahaha ! śmiech na sali ! a w volksie pełne reklamówy słodyczy !!!!!

piernik
@pracownik

NIE pierników -tylko krajanki ! :P:) !!!!

marti

w volkswagenie podwyżki po 250zł rocznie do pensji zasadniczej co miesiąc, na święta w tym roku dla wszystkich co rok minimum przepracowali jest po 3000zł netto plus drugie 3000zł netto w styczniu - razem na święta bonus ponad 6000zł - TO jest ŚWIĄtecznE !!!! a nie jak u was w stomilu po 600-700zł i to jeszcze trza przerobić 3 lata i nie chorować ! - kpina ! :):P i żal takiego zakładu! - walczcie o swoje! - strajkujcie!

VW
@marti

o który WIEŚVAGEN chodzi?? podobno o okolice Poznania że maja podwyżki a nie o VW Września :P

vw
@VW

we wrześni też- nawet ci co przez agencje :P :) - mało wiesz !:P:)

golf
@marti

racja- wolksvagen to wolksvagen - nie ważne czy antoninek, poznań, września czy komorniki itp - to JEDNA FIRMA ! z wieloma oddziałami !

paserati
@marti

Robie w volksie.... przeszła(e)m ze stomilu - Oj to kaska mi sie posypie !!!!

każdy kierownik powinien przep

każdy kierownik powinien przepracować przynajmniej raz w roku tydzień czy dwa na stanowisku pracowniczym, aby nie był tylko od kierowania, ale znał faktycznie temat pracy swoich podwładnych.

gt
@każdy kierownik powinien przep

I to na każdym stanowisku!

Dom na wzgórzu!

Radosnych i bogatych świąt bożego narodzenia, bogatego gwiozdora wielu prezentów pod choinkamia wysokich wypłat w przyszłym roku życzy firma alligator nekla !

użytkownicy mogli

zaczynamy 7.01 trzecią zmianą?

pod
@użytkownicy mogli

podobno tak

nick

wszyscy nie wyjdąstrajkować :(- komuchy zostaną- bo gdzie oni teraz pójdą....?

siema

siema!- kogo aktualnie u was potrzeba do rototy?

Stef
@siema

takich tanich i pokornych

M.A.
@siema

Nie mających dużych wymagań finansowych.

środków na podjęcie działalnoś

wiadomo coś od kiedy dodatek za niechorowanie wchodzi? - podobno od stycznia? (200zł/miesiąc)

dowiedzieliśmy się na posiedze

wiadomo coś po ile na święta płacą? Czy bendzie też taki podział jak w zeszłym roku? (10 różnych puli płacowych na świąteczne)?

siema

roboty - sry!

Regulamin i polityka prywatnoś

dużo osób - po znajomośći tam robi (od dyrektora po roboli - każdy ma znajomych tam !): -mamusie, -siostry -żony, mężowie -kochanki/kochankowie -szwagry -zięcie -znajomi znajomych itd Ale prawda jest taka ,że rodzina rodzine zawsze będzie bronić!

@Regulamin i polityka prywatnoś

Coś słyszałam że jacyś szwagrowie na P2 maja zakaz razem ze sobą chodzić na tą samą zmianę :D ciekawe czemu ?????

@doda

a tak się mówi że każdy z rodziny chodzą na taką samą zmiane :P

W systemie czasowym pracownik
@doda

weŹ sie za robote !!!!! nygusiaro!

@doda

przecież ja "pracuje" :P!

Zastosowanie określonego sposo
@doda

prawda jest taka , że rodzina rodzine zawsze będzie bronić ! i to nie tylko w tym zakładzie - jeśli coś ci sie nie podoba to siedź cicho ,

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil