Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

BUDYŃ

To se strajkujcie- ja jestem brygadzistą i mam ponad 3000zł netto - to nie strajkuje ide pracować! (choćby sam!:P:))!

Diapauza – to wywoływany czynnikami zewnętrznymi,

przydał by sie strajk generalny?!.... :):P

budyń

pod gruszą w tym roku 960 zł na rękę . trochę dołożyli

gość

a ile płaca na te stanowiska pracy????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

Nie wierzę

Specjalista do spraw controllingu zarabia 2100?!

ditru
@Nie wierzę

Dla mnie również bardzo mało prawdopodobne że w controllingu mają tylko takie wynagrodzenie. Ale z drugiej strony - ile dajesz z siebie tyle otrzymujesz w zamian. Za chodzenie na pogaduszki nie płacą tylko za pracę.

Podróżowanie w czasie – przemieszczanie się w przó

Na wielkanoc podobno po 300 zł netto .... - niewiele :( - choć i tak więcej niż w zeszłym roku! - cieszcie sie!

ZAJĄC

Wiadomo coś po ile na zajączka?

Króliczek
@ZAJĄC

Tak składamy się po 120 pln.

akord

niedługo podwyżki?

Celebryta J.J. nawet zatrudnił do swojego biura młodziutką dziewczynę. Dziewczyna nosi głowę wysoko i pewnie zarabia krocie za chodzenie po hali jak na wybiegu!

do Pracownik
@pracownik

Ta mlodziutka lalunia co ja celebryta J.J. do siebie zatrudnil to z jego rodzinnych stron pochodzi czyli wszystko jasne. Teraz szuka znowu technologa i oczywiscie będzie to dziewczyna. Ten nygus juz ze starosci glupieje. Ta blondyna ze zbytu co ją puka i sponsoruje to mu chyba juz nie starcza, szkoda laski, ale jak taka naiwna to trudno.

gość

ciekawe jakie teraz beda wypłaty za luty oby znów nie było jaj jak ostatnio ..........

gość

szkoda juz wchodzić na tą strone z powodu tego spamera niedorozwoja a administracja tej strony pewnie nic z tym nie zrobi

gość

ogarnij sie ty (usunięte przez administratora) z tym spamowaniem !!!

ej śmiertelni wrogowie postanawiają połączyć siły

witam serdecznie: obecnie zakład w nekli potrzebuje na stanowiska: -specjalista do spraw kontrolingu -kontroler jakośći -mechanik -elektryk podania można składać w dziale kadr i płac

garsia

DOKŁADNIE !- czyli.... - wszyscy razem brać wypowiedzenia w łape i szturmem do dyrektora!!!!! - i wtedy albo "rybki albo akwarium" - albo ma pracowników ,ale musi im godnie płacić, albo...- ma "akwarium" - w którym jedynymi rybkami będzie on i jego biurowi....- tyle ,że bez pieniędzy :(- bo kto na nich zarobi..... :(??? - NO KTO ?! Także do dzieła! - niedługo zobaczą co to znaczy odchodzenie masowe pracowników! - dopiero sie zacznie.....

BUDYŃ
@garsia

CHYBA MARZYSZ!!! ZNAJDŹ CHOCIAŻ JEDNEGO KTÓRY Z TOBĄ ZŁOŻY WYPOWIEDZENIE

Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Umowa o pracę na czas
@BUDYŃ

TY !!!!! :P:P:P

PRACOWNIK

Zła praca nie jest Ale Kierownictwo razem z Dyrektorm DO WYMIANY..2500 minimum do Reki KAZDY POWINIEN ZAROBIC>A nie jak ludzie zarabiaja po 1600 żł

@PRACOWNIK

W kwestii kierownictwa na pierwszy ogień do odstrzału powinien iść J.J zwany "celebrytą". Nie ma większego podpi...alacza, cwaniaka i dupowłaza. Napuszony i sztywny, kursuje między swoim biurem a dyrektorskim gabinetem, a tam... donosi, skarży, napuszcza dyra i daje "dobre" rady. Dla dyra jest nieoceniony, bo dyrek zaślepiony. J.J. to mistrz robienia wrażenia, że coś się wie, coś się umie, ale to tylko wrażenie. Celebryta jest typowym darmozjadem, biorąc za swoją pozorną pracę 7-8tys. netto, ujeżdżając służbowym samochodem (bardzo głęboko musiał komuś wejść). Jak to się ma do ciężko pracujących ludzi na produkcji?

0,1%
@były pracownik

Zgadzam się w 100%. Celebryta J.J to kawał s...ki i k....y. Ja też przez niego odszedłem z tego kołchozu. Pracowałem w biurze i wiem co nie co ;). Ale co z tego. Dyrektor produkcji szanuję i lubi BMW Biernych Miernych Wiernych nic nie wnoszących do firmy idio....ów.

była_stomilka
@0,1%

Szkoda ze przez takie zera jak J.J. odchodzą z firmy wartościowi, myślący i doświadczeni ludzie. Ten szkodnik niszczy zakład od środka a dyr jest w niego zapatrzony, żenada. Warto wspomnieć o podrywach pana J.J. Oblech zwalcza kryzys wieku średniego gruchając z pracownicami (ode mnie prawie w pysk nie dostał). Jakiś czas temu wydało się że posuwa blondynę z działu sprzedaży, z tego co się dowiaduję (Poznań jednak nie jest taki duży), to nadal trwa i to intensywnie. Dziwne że jej kierowniczka toleruje ten chory układ.

sir

wsszędzie dobrze gdzie nas nie ma !:)- uciec ale dokąd ? - oto jest pytanie- aby nie wpaść z deszczu pod rynne !:)?

brygadzista

popieram- racja - minimum 2800-3000zł netto ! - dla pracowników za taką prace!

Nmk69
@brygadzista

W Bridgestone nowi maja na szkoleniach po 3tys

zacznijcie godnie płacić , bo wam ludzie - dobrzy pracownicy - uciekają !!!!!!!!!!!!!!!

Te w Wenecji czy na Maderze zapadają w pamięć dzię

jak na razie - podwyżek brak!:(

wrubel

podobno teraz biurowiec mają rozbudowywać.... !!!- lol!? - po co? - aby więcej nierobów tam zmieśćić !!!!!!!????????? - co to sie wyprawia!

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil