Opinie o Stomil w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Stomil. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Stomil o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stomil w Sanok

milena

Najgorsze jest to że firmy te zarabiają miliony a pracownikom płacą jałmużnę.

huta

To nie stocznia czy tez huta żeby tworzyć związki zawodowe! Tam trzeba pracować a nie (usunięte przez administratora) się! Czasy komuny i PGR-ów minęły

Żyje się po to aby dobże zjeść

Żyje się po to aby dobże zjeść. CZEŚĆ GŻMOTY ! Właśnie wróciliśmy z żonom, naszym wypasionym BMW za 137 tysięcy złoty ze śniadanka w eskluzywnej hotelowej restałracji. Ja zjadłem farfale ze szparagami stryskanymi limonką (dla niekumatych - to drogie zielone egzotyczne jajkowate warzywo) i wędzonym łososiem (dla niekumatych - to ryba, której kawior kosztuje 15 tysięcy złoty za 10 gramów) za 387 złoty, a żona jak zwykle ryby - Jambalaje z owocami morza za 139 złoty i szaszłyk ze skrzydlicy i mauży za 372 złoty oraz jajecznicę z 15 ekologicznych jajek z pierwszego tłoczenia na szynce parmezańskiej stryskane ketszupem i majonezem. Do tego wypiła dwa lampiony ekwadorskiego wina za 88 złoty, jeszcze napiwek 20 złoty - ot i takie śniadanko za ponad 2 tysiące złoty. Nooo ale ja kochani żygam kasą, no po prostu żygam kasą. A jak Wasze śniadanie - no niech zgadnę - pociumkaliście dżemik z mirabelek ?

majówka

Majówka do odrobku - dwa dni plus piątek po majówce pracujące

so
@majówka

racja - kiepsko to rozwiązali teraz trza odrobić majówke - die soboty pracujące plus ten piątek po majówce (owe soboty będą odrabiane w 4 dni- w zależnośći od tego kto na jakie zmiany chodzi)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Stomil? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
:(- komuchy zostaną- bo gdzie

:(- komuchy zostaną- bo gdzie oni teraz pójdą....?

xd

Ho HO - jest nowy kierownik na P2 - młody okularnik-siusiumajtek - ciekawe ile wytrzymie ? I jakie innowacje wprowadzi ? :P

blondi

Kiedy wywaląwreszcie tą blondi ze stanowiska kierownika p2 ??? Przecieżto jak ona rządzi to śmiech na sali !!!!!

Miki
@blondi

Dawno temu emeryt powiedział mi tak: "nie sluchaj jej jesli chodzi o sprawy techniczne bo sie nie zna. Masz sluchac tylko mnie!". Robie tak do dzis :).

@blondi

jest nowy kierownik od wczoraj :P zobaczymy jak długo da rade :X

qwerty

A najmilsza osoba w tej firmie to sekretarka. Zawsze usmiechnieta i pozytywnie nastawiona do ludzi :). Skarb

Techno

Najlepszą decyzję ostatnich lat była rezygnacja pracy w tej firmie. Teraz mam kontakt z maszynami z 21 wieku a nie z muzeum. Nikt nie krzyczy. Kultura i uporządkowana produkcja, nie wspominając o zarobkach.

@Techno

czyżby do VW trafiłeś?

scerka
@Techno

w vw to cie wycisną jak ścierke i powiesząna sznurku ;):P !

Techno lets go
@666

A co? Między Neklą a Wrześnią nic więcej nie ma? Same pola co?? Jeżli tak myślisz to lepiej dla Ciebie będzie jak nie będziesz się ruszać stamtąd!

s pola
@Techno lets go

s pola

jacol

Czy idzie wycignac na 8 godzin 3000 zł w tej firmie.

@jacol

ha hahahahahahha, takk jako lizodup

kogel
@666

Nie - nie idzie- max 2000 - tam jest akord :P! - czyli jeden wielki galimatias i kogel mogel !

błotniak

I znowu bajoro błotka na parkingu :p ;) - a zarząd nic! - olewają !

Gdzieś
@błotniak

W tej firmie każdy wszystko olewa... gosciu od infrastruktury zalatwil sobie i wjeżdża razem z kierownikami choć kierownikiem nie jest wiec parking ma gdzieś. Bhp też ma gdzieś mimo że ktoś w tym błocie może się poślizgnąć i coś sobie złamać. Więc my przy maszynach też miejmy wszystko gdzieś.

dokładnie!

DOKŁADNIE !

bloto
@Gdzieś

Na czas takich roztopów to wszyscy pracownicy powinni wjeżdżać na plac (przez barierke koło portierni) !

a kto
@Gdzieś

Zarząd wszystkim pracownikom powinien teraz umyć auta i zwrócić koszty zużycia ich pojazdów (zawieszenie itp)

kicok
@a kto

Jak żeśta chcieli kicoki to do lasu

jajo

Hej Czy zajączek do stomilu już zawitał ? :)???

BLEEEE
@jajo

byndzie przed świntami po 4 jaja na każdego

bonbon
@BLEEEE

A kasiora i bony ?

racuh
@BLEEEE

przed świyntami za puźno , a kiedy my mumy pokupić jadło świunteczne , te zajunce, jaja, kiełbe

bolo

Sokolski z rewolwerówek - weź sie do roboty ściemniaczu jeden !!!!!!!!!!!!!

gggg
@bolo

a nie na fajki co pół godziny łazi i żuli papierosy

aligator

Heja stomilowcy-aligatorowcy! - jak tam po wypłatach ?! (obciętych;)?):P

bamber

Elo! - czy na majówke teżcoś dają "świątecznego"? pozdro!

gomanos

Racja - biurowi na produkcje za pensje pracownicze , a pracownicy do bióra! - oni najlepiej wiedzą co i jak (bo mają styczność z tym co robią - a nie jak biurowi)

Informacje ogólne Numer ofert

Informacje ogólne Numer oferty: StPr/18/0173 Oferta ważna: od 2018-02-22 do 2018-03-30 Stanowisko: Ślusarz-spawacz . . Nazwa zawodu: Ślusarz-spawacz Kod zawodu: 722204 Miejsce pracy: Orzechowo, powiat wrzesiński, gmina Miłosław, woj. WIELKOPOLSKIE Kategoria: Oferta pracy stałej zgłoszona przez pracodawcę Ilość miejsc: 3 Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Brak Umiejętności i doświadczenie: Wykształcenie: minimum zawodowe Wymagane doświadczenie: mile widziane Uprawnienia: mile widziane uprawnienia lub chęć zdobycia kwalifikacji Umiejętności i doświadczenie: mile widziane doświadczenie na tym stanowisku lub chęć nauki spawania Wynagrodzenie: 4000.00 PLN System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Warunki pracy Data rozpoczęcia pracy: 2018-02-23 Miejsce pracy: 62-322 Orzechowo System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną Wynagrodzenie brutto: 4000.00 PLN Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony Wymiar etatu: w pełnym wymiarze Liczba godzin pracy w tygodniu: 40 Zmianowość: jedna zmiana Praca w wolne dni: NIE Zatrudnienie od zaraz: NIE Zapewnienie zakwaterowania: NIE Zapewnienie wyżywienia: NIE Pracodawca pokrywa koszty przejazdu do Polski: NIE

salcesonik

Za dużo biurowych jest i dobrych ludzi na wysokich stanowiskach brakuje! Część obecnych biurowych na produkcje (zwłaszcza młodych technologów) a za nich poprzyjmować ludzi doświadczonych - a nie siusiumajtków

kielbasa

Ta firma już leży i kwiczy ! :) - jej koniec jest bliski i nieuchronny (bez włożenia pieniędzy w remonty i zmian w zarządzie - nie ma dla niej przyszłośći !:))

bekon

Nakupili nowych maszyn na gume , trzaskają prawie same braki , i teraz potrzeba ludzi do przebierania tego na umowe tymczasową na zlecenie ! :P:) (a - i owi ludzie będą dopisani do akordu ludzi pracujących na gumie - oznacza to spadek wypłat !:()

Zostaw merytoryczną opinię o Stomil - Sanok

• Jak się pracuje w Stomil?

Zobacz opinie na temat firmy Stomil tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stomil?

Stomil