Opinie o Mixfirm w Płock

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mixfirm. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mixfirm o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mixfirm w Płock

Marek Nowy wpis

A to firma aktualnie ma problemy finansowe ?

Weronika Nowy wpis

Ostatnie komentarze na tym wątku dotyczą niewypłacalności Mixfirm. Można zauważyć kilka komentarzy na temat braku zapłaty wynagrodzenia za wykonaną pracę. Czy od tego czasu w firmie coś się zmieniło? Jakie zmiany zaszły?

Bebe Nowy wpis
@Weronika

Niestety jeszcze nie dostaliśmy swoich pensji ale kończą się sprawy w sądach więc .... mamy nadzieję że już za chwilę...

erf Nowy wpis

@Ciekaw25a mam nadzieje ze jendak dostaliscie juz pensje?

Pomocna1

Z tego co wiem kiedys mieszkal na podolszycach

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mixfirm? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Operations Coordinator - East
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
Ciekaw25a

Per nie wypłacił bo ma takie widzi mi się... Twierdzi że nie ma pieniędzy w spółce... Brak słów na to co robi... Zwleka już tak z tygodnia na tydzień, z miesiąca na miesiąc...

Ciekaw25a

Wie ktoś, gdzie on mieszka??? Ostatnim pracownikom też nie wypłacił pensji.... Poprostu DNO...

mixkrzak

Prezesik nie płaci kasy będzie ci wmawiać kłamać że na raty że później a miesiace uciekaja a kasa tylko w jego kieszeni. Wszyscy inni winni tylko nie on, kłamie ze wszystkim i wszystkich dla swoich korzyści.

KRZAK

prezesik a pamiętasz nas z ProfMedi tez nie płaciłes pracownikom ico ja czytam znowu zwalasz wine na kierowniczke jak u nas nie doczekanie pomozemy

CCC

jak sama zapłacisz jeszcze prezesikowi to dla siebie będzie miał benefity pieniedzy nie placi a benefity da dobre@

Ciekaw25a

Witam, nie orientuje się ktoś może, gdzie można odnaleźć tego prezesika? a odnośnie tego co się działo 3 lata temu w mixfimie, wypłacił wam w końcu wynagrodzenia? pozdrawiam

mixkrzzak

z każdą firemką prezesik tak robi ludzie pracują pświecają się a on zgarnia kase a pracownikom nie wypłaca kasy i się wybiela nie on tylko inni są winni 3 lata temu już pracownicy mixfirm to przeżyli nie zapłacił wynagrodzeń i zwalał na innych nie ma pojęcia prezesik jak się prowadzi firmy byle kase doić ma to we krwi

ha

no i mixfirm sie rozpadło ;] nic dziwnego z taka kierownicza ktorą była JOLA nie ma zielonego pojecia nawet jak taka osoba powinna sie zachowywać chciała traktować ludzi jak śmieci a sama została tak potraktowana jak to mówią karma wraca:)

nie

nie ma co przesadzac? a kto do dzis pracownikom pieniedzy nie wyplacil? a wydzierac sie i bluznić ta cala pani szefowa to moze na swoja rodzine, co jak co kazda z nas zalozyla sprawe tej oszustce tak samo warunki bhp jakie tam panuja żenada

kpina

firma? czy wy wiecie co to firma? napewno mixfirm do tego sie nie zalicza. a pani dyrektor chyba jest nią pierwszy raz, pozatym uważa sie za bóg wie kogo czaje ze ma jakies to stanowisko ale ludzie opanujcie sie co to ma byc?!

mixkrzak

na temat wyplaty to pewnie pisala sama pani dyrektor nikt inny ;) no a nowym osobą o ile sie takie znajda nic tylko zyczyc wyplaty w całosci i na czas chociaz jak kazdy wie malo to realne.

biuro mix

Określenie biuro hmm no chyba raczej ktoś bardzo mega przesadza. Bo do biura to naprawdę bardzo daleko. Wygląd tragedia. szkoda gadac

Mix przeboje

Ciekawe jest kto napisał ze wypłata zawsze na czas. No kurde normalnie szok. Wypłata powinna być do 7 listopada a my dostaliśmy dzisiaj. Na dodatek nie tyle co powinno być. A może Pani dyrektor się coś wypowie albo jakiś podlizuch??????czekamy

Mix przeboje

hah

no warunki zajebiste tam panuja ^^ no i niestety zeby dostac pieniadze trzeba sie sądzić , kwestia czasu i im to upadnie ;]

*****

Prawda. Dyrektor żenada. Dzwoni dziś ze rozmowa za godzinę. Po rozmowie od razu szkolenie. Praca od jutra. No porażka. To ma być biuro? ? Zajebiste warunki

Zostaw merytoryczną opinię o Mixfirm - Płock

Mixfirm
2.4/5 Na podstawie 27 ocen.
  • Kolady 3
    02-691 Płock