Opinie o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy IT.expert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w IT.expert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IT.expert Sp. z o.o. w Warszawa

Waldi

IT.expert to miejsce dla określonego typu osób i być może ludzie niezadowoleni mają swoje racje ale ogólnie jest spoko

bez lukru

Czytam, czytam i generalnie myślę, że większość opinii o ITE tutaj jest albo skrajnie zła (mowa nienawiści ala pis), albo skrajnie pozytywna (aż rodzą się wątpliwości co do ich autentyczności ;0) Ja pracuje w IT,expert od kilku lat. Co do: AA - ktoś napisał że to cham i prostak. Nie wiem, byc może - mnie przez tych kilka lat nie dal sie takim poznac. Dla mnie to raczej mrukliwy gosc ktory czuje sie odpowiedzualny za cala firme - od (usunięte przez administratora) do milionowych inwestycji, co pewnie moze rodzic frustracje. Jako dwudziestoparoletniej osobie (na poczatku pracy w ite) udalo mi sie (usunięte przez administratora) pare rzeczy - ale za kazdym razem bylo to tlumaczone moim mlodym wiekiem i niedoswiadczeniem a w efekcie uszlo mi to na sucho, AA jakos sie na mnie nie "wydarl" nie zmieszal mnie z blotem itp reszta ludzi - majac dwadziesciapare lat fajne bylo to, ze po pierwszych 2-3 miesiacach starsi, doswiadczeni inteligentni ludzie traktowali mnie jak partnera, kolege. Małe starcia z kolegami z pracy kojarze może z 3-4. nadgodziny - nie mam takich hardcorowych dosiwadczen jak co niektórzy piszacy posty (tak swoja droga sprobujcie szantazu - jesli nie placa, pojdzcie na zwolnienie lekarskie na 3 dni w goracym okresie, moze wtedy dostaniecie przelew?) Pewnie ze czasami zostawało sie w pracy 'po godzinach' - ale tylko wtedy, gdy wydalo mi sie to wazne. w pozostalych przypadkach z moich ust padał tekts ze bardzo lubie swoje zycie prywatne i z przykroscia odmawiam zrobienia jeszcze tego czy tamtego. jak do tej pory mnie za to nie wywalili atmosfera - ja sie ogolnie dogaduje z ludzmi, wiec dla mnie bardzo ok. szkoda ze nie ma jakichs spotkan integracyjnych organizowanych przez itexpert, bo wtedy pewnie daloby sie poznac lepiej wiecej ludzi. z minusow to na pewno brak socjalu, ktory bylby milym dodatkiem do pracy - chodzi mi glownie o opieke medyczna i karte multisport. Poza tym brak spotkan integracyjnych organizowanych przez pracodawce kiedys pewnie zmienie firme a ite bede kojarzyc jako miejsce w ktorym pracowalo sporo fajnych ludzi i gdzie nie trzeba bylo mowic 'panie prezesie' bo inaczej prezes czul sie urazony. prezesi sami skracaja dystans, ja oceniam atmosfere w ite wlasnie jako kolezenska (choc rozumiem ze inni moga miec gorsze zdanie) poza tym w tej firmie jest "tempo' ale ja chyba lubie czasami w pracy (bo w czasie wolnym juz nie bardzo) pozapier***ac

Waldi

IT.expert Sp. z o.o. to świetna firma, sądzę, że wiele osób jest bardzo zadowolonych. Widać to po ofertach pracy, mają jakieś pojedyncze wakaty. Super praca!!

do waldi
@Waldi

Widzę hr dalej w formie...

Daniel

Ja powiem krótko, jak jesteś w porządku, uczciwie i sumiennie podchodzisz do swojej pracy to dostajesz swoje wynagrodzenie i wszystko gra - tak to działa w moim przypadku. Jak zamiast pracą człowiek zajmuje się wtykaniem nosa w sprawy kierownicze to może powinien od razu na dyrektora startować? :)

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie IT.expert Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Project Manager
MS POS Poland Sp. z o.o.
Maja

@Hebuertus, dzięki za Twój głos w dyskusji, bo tak jak widziałeś wcześniej można było tak z forum wywnioskować. Masz też odmienne zdanie odnośnie warunków oferowanych przez IT.expert Sp. z o.o. Napiszesz coś więcej na temat benefitów czy szkoleń?

Hubertus

Proszę Was, to nie ulotki żeby przyjmowali wszystkich po kolei. Trzeba mieć jakąś wiedzę i pojęcie o IT. Doświadczenie może nie musi być ogromne, bo szkolą pracowników i dają szansę na rozwój, ale coś sobą trzeba reprezentować...

Maja

@Nick, dziękuję za odpowiedź. Ale z forum wynika teraz wiele niespójności, niektórzy z was piszą, że w IT.expert Sp. z o.o. przyjmują wszystkich, jak TY @nick, a z kolei @przemysław twierdzi coś kompletnie odwrotnego. Pytanie teraz kto tutaj ma w tym wszystkim rację?

Waluś

Jak ktoś pracując robi to co lubi to zawsze będzie zadowolony. Niektóre osoby pracujące w firmie i robiące coś z obowiązku wówczas zawsze będą miały powód do narzekania.

Gabriel

Osoby, które piszą te negatywy są chyba niepoważne. Myślicie, że szkalowaniem firmy na forum coś zyskacie? IT.expert jest za mocne żeby Wam się poddać. Zatrudniają mnóstwo ludzi, którzy są zadowoleni i robią naprawdę kawał dobrej roboty.

Przemysław

Wcale nie jest tak łatwo się tam dostać, bo wymagania mają duże. Przysłowiowi "ludzie z ulicy" nigdy nie daliby tam rady. Oferują stałą umowę o pracę i w zależności od stanowiska w miarę dobre wynagrodzenie. Co do tych "pozwalnianych" to wybaczcie, ale postawcie się na miejscu firmy, gdzie pracownik zawala projekt za projektem, a oni na tym tylko tracą klientów i pieniądze, to co mają zrobić? Pogłaskać takiego pracownika po główce, dać podwyżkę i prostsze projekty?

Anty-Przemysław
@Przemysław

Haha, no chyba sobie żartujesz Przemuś :) Duże wymagania? Duży to tam jest chaos. Nie raz mistrz wszechwiedzy AO przychodził i mówił, że jego kochaną platformę to mogą ludzie z ulicy obsługiwać po kilkudniowym przeszkoleniu. Także nie wiem w jakim zespole tam kiśniesz, ale na pewno nie znasz realiów lubelskiej placówki. 90% osób rezygnuje z własnej, nieprzymuszonej woli, bo mają w głowie motto: "Gorzej przecież nie będzie". Nie chodzi o hajs, bo jak ktoś dobrze pod biurko wchodził to coś tam mógł wywalczyć, ale byli tacy, co przez 2 lata nie mogli się podwyżki doprosić, bo dyro za nimi nie przepadał. I to nie miało znaczenia, że dana osoba zrobiła spore postępy. Apropo postępów, to o ile na początku coś tam można się nauczyć, to potem jest już tylko stagnacja. No, ale Ci co odeszli, na pewno teraz nie żałują - ich trud skończony :)

Maja

@Nieładnie, czy w takim razie skoro masz więcej informacji to możesz opisać pracę w IT.expert Sp. z o.o. w Twoim ujęciu? Piszesz o niepotrzebnym hejcie, wiadomo że jest go teraz dużo w Internecie, pytanie tylko czy jest uzasadniony tutaj na forum firmy.

Nieładnie

Widać, że niektórzy tutaj nie mają zielonego pojęcia o tym jak wygląda praca w it. expert, ale szerzą hejt na potęgę. Nieładnie

Maja

@Natalia dziękuje za odpowiedź, to na pewno konkretna wskazówka dla osób, które poszukują pracy w IT.expert. @ex-Machina, każdy ma prawo na forum do swojego zdania, nawet pozytywnego, warto jednak pamiętać, że należy podawać przy tym argumenty i uzasadnienie swojego zdania.

Wanda

Jak ktoś będzie chciał to zawsze oczerni firmę, a ja wiem że tu jest spoko praca.

ex-Machina
@Wanda

Ale jakie oczernianie? Lojalni ex-pracownicy ostrzegają nieświadomych straceńców :) Po co więcej osób ma popełnić ten błąd? Jedynie HR i wirtualni wyimaginowani pracownicy bronią firmy :)

Roberto

IT.expert jako firma nowoczesnych technologii potrzebują dobrych fachowców !!

Maja

@Natalia a możesz napisać, jak wygląda rekrutacja w IT.expert Sp. z o.o.? Czy może masz jakieś konkretne wskazówki dla osób, które mają zamiar wziąć w nim udział? To stresująca sytuacja, z której dzięki takiej pomocy, wiele osób może wyjść obronną ręką.

Natalia
@Maja

Maja wszystko jest na stronie :) https://www.itexpert.pl/kariera/ a do spotkania zawsze warto się przygotować.

No proszę - 3 pozytywne opinie w ciągu dnia - czyżby szukali kolejnego kozła ofiarnego na którego można będzie w przyszłości zwalić winę, wykopać i nie zapłacić?

były pracownik 2
@były pracownik

Ludzie w HR są chyba niereformowalni. Na dobrą opinie trzeba zapracować a nie walić ściemę...

Waleczny

Aplikuję do firmy i już wcześniej słyszałem sporo dobrego o nich. Choć mam opory na czytanie opinii na forum to widzę, że czasami warto. Ludzie już jak piszą pozytywnie to ze szczegółami a nie tylko hasła.

Wańka

IT.expert to nowoczesna firma i być może nie wszyscy dają tu radę.

Pola

Bardzo często osoby które maja zatarg z firmą piszą opinie. Chyba każdy wie, że to n ie są obiektywne opinie.

Rozsądny
@Pola

Należy sobie zadać pytanie dlaczego mają ten zatarg? Czy przypadkiem nie mieli słusznego powodu? Moim zdaniem w większości mieli a pracuje tu długo.

Zostaw merytoryczną opinię o IT.expert Sp. z o.o. - Warszawa

IT.expert Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 161 ocen.

IT.expert Sp. z o.o.