Opinie o Benimet w Kostrzyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Benimet. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Benimet o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Benimet w Kostrzyn

Zygmunt

Witam ja osobiście mam zgoła odmienne zdanie. Współpracowałem z firmą Benimet współpraca przebiegała wzorcowo, bez zastrzeżeń miły kontakt i pełen profesjonalizm. Czy są dwie firmy Benimet w Kostrzynie nad Odrą ???

Krzysiek 123

Czytam te brednie i uwierzyć nie mogę, że są jeszcze tak tępi ludzie,którzy to piszą! Zadzwoniłem na numer "namierzony z google"? Serio?! A wysłałeś CV albo zadzwoniłeś do działu kadr chociaż? Trochę więcej zainteresowania. Nikt nie będzie czekał, aż książę łaskawie się zjawi, by podjąć pracę. Firma zatrudnia na czarno? Od tego jest k**** Inspekcja Pracy! Płot jest za drogi? Idź sobie, gdzie indziej! A jak ktoś pracuje 3 lata i nie dostaje premii to chyba o czymś świadczy. Może nie zasłużył? Wasze żale tu wylewane są żałosne ile wy macie lat? Kultury trzeba nauczyć?

zonk

Pracowałem w Benimecie kilka lat i co mogę powiedzieć to wypłata była zawsze na czas, premie też otrzymywałem i umowę posiadałem. A jeśli kogoś nie zatrudnia lub nie daje premii to pewnie też ma swoje powody. Prawda jest taka że w każdej firmie znajdują się ludzie którzy chcą pracować i pracują oraz tacy którzy się opierd... i chca mieć za to płacone.

NEW TABU """"

Chcesz być ruchany na kasie to właśnie w tej firmie możesz się dorobić długów i garba pracowałem tam 3lata i nigdy nie dostałem premii którą sobie wypracowałem bo szkoda się wypowiadać na temat bosa ,beznadzieja odradzam prace w,, benimecie ''

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Benimet odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
krzych421

witam wszystkich odradzam pracodawca ma swój swiat szuka ludzi z doswiadczeniem jak ktos taki przyjdzie nie zatrudnia a piec minut pużniej jest ogłoszenie za nadal potrzebuje z tego co wiem nie ja pierwszy i nie ostatni lekko niepoważne A DO TEGO ZATRUDNIA NA CZARNO

sideras

uwaga .Zrobienie tego plotu jest tańsze niz transoport tego złomu zagranice.Facet który sie tym zajmował wytwarzał płoty po bardzo niskiej cenie,ludzi wmieszał w firme,pozadłużał pracowników,nabrał na nich kredyty tylko po to żeby za friko narobic niemcom płotów.A kasa była potrzebna np. na remonty, a nie na wysyłanie szkopom prezentów!!Lepiej koorwa budować mieszkania ..nie wiem co o ty,m powiedzieć debil totalny! Z daleka od takich ludzi

wood-gd

Drugi raz dzwonię pod numer 609088803 (poszukiwania google namierzają goscia z firmy w Kostrzyniu "Benimet" Ogrodzenia) i pytam sie o zapotrzebowanie pracownika na informatyka. Człowiek w słuchawce odpowiada mi, że tak ale dziś nie ma czasu (po godz 12 w czwartek) i abym zadzwonił w poniedziałek. Dwa razy podobne zadania słyszę. To niech sie zdecyduje czy chce zatrudnić czy nie ma czasu na odbioeranie telefonów i podania szczegółów o ofercie pracy, albo niech sam dzwoni Krótko człowiek nie odpowiedni w relacjach zatrudnienia nowego pracownika

@wood-gd

Jeżeli zależy ci na pracy to nie dzwonisz na pierwszy lepszy napotkany w google numer, tylko: wysyłasz swoje CV lub przyjeżdżasz osobiście lub dzwonisz bezpośrednio do działu,który się zajmuje zatrudnieniem pracownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Benimet - Kostrzyn

Benimet
3.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • ul. Prosta 8
    66-470 Kostrzyn