Opinie o Drewno/Fachowiec w Częstochowa Odlewników 43

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Drewno/Fachowiec. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drewno/Fachowiec o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewno/Fachowiec w Częstochowa Odlewników 43

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Drewno/Fachowiec?

Katowiczan Nowy wpis

Po pierwsze to nie warto tam składać CV. Właściciel sokolowski jest (usunięte przez administratora) i to fauszywym tu ci będzie dziękował a kierownikowi powie że jestem do zwolnienia. Dobranych ma ludzi do siebie którzy mu biją brawo i oni są nie do ruszenia dyrektorzy, marketing, biuro obsługi. Mogą kraść gnoic pracowników i głowa im z karku nie spadnie. Prawda jest że jak tylko ktoś pokarze że można więcej osiągać to jest wyrzucany bez ostrzeżenia. Bo się wybija. Wymadrza. Na stanowiska kierownicze wybiera się zaufanych ludzi sklepów z Częstochowy dziwaków, którzy będą mieli ludzi za nic. Marketing to (usunięte przez administratora) Ale że ludzi na sklepie nie ma to jest twoja wina. Zakazy np że nie sprzedajemy na odległość przy lockdawnie, ale salon ma zrobić plan. Atmosfera rodem z bareji. Szkoda czasu naprawdę.

Chorracy Nowy wpis
@Katowiczan

jasne kolejny mistrz którego wszyscy skrzywdzili ...przeczytaj co napisałeś , jeżeli nadal dziwisz się że Cię zwolnili (tak sądzę po przeczytaniu ) to nie mam pytań.

Eidem

Odradzam pracę w tej firmie pracodawca myśli że wszystko może ludzi ma za (usunięte przez administratora) swych trzeba uważać żeby za głośno nie mówić co się myśli

J.
@Eidem

Nie wiem skąd taka opinia. Pracuję w tej firmię i muszę całkowicie się nie zgodzić. Pracodawca jest w porządku , należy tylko wykonywać swoje obowiązki.

Katowiczan Nowy wpis
@J.

I siedzieć cicho bo jak powiesz że internet leży i marketing i pan dyrektor marketingu lewe interesy robi na bilbordach - płaci za 4 a na mieście są 3 to jesteś do wywalenia. Nie ma ściągi ludzi z internetu a kasę biorą firmy za Facebook, strony itd. Pranie pieniędzy w spółce.

Choracy

Wystarczy robić to co się nam podoba a praca nie będzie ciężarem a przyjemnością, polecam!

Falafel
@Choracy

Jak może być przyjemnością jak ręcznie dźwigasz ponad normę;) mówię tu akurat o magazynie. Pewnie pracujesz na biurze. Zapraszam jak przyjedzie dostawa DERPAL:) ściągniesz kolego dostawę i zobaczymy jak będzie Ci przyjemnie po 20 drzwiach po 100kg i więcej;)

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Drewno/Fachowiec?

Falafel

Na cały etat. Umowa o prace

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Drewno/Fachowiec? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Eusebiusz

Witam jakies nowe informacje o pracy na magazynie jest okey czy srednio ?

@Eusebiusz

Witam, Aktualnie pracuje na magazynie i wszystko jest okey. Fajna atmosfera w pracy i dobre wyposażenie firmy. Polecam!

Eusebiusz
@Andrzej

Dzieki za Odpowiedz :) skoro jestes w temacie:) sa moze jakies przyjecia a jesli juz sa to osob na sezon czy dluzej szukaja ?:) ile osob pracuje na magazynie ?:)

@Eusebiusz

Nie ma za co :) Z tego co wiem to są aktualnie poszukiwani pracownicy, więc można śmiało składać CV :) I jeśli dobrze się orientuję to na magazynie pracuje około 30 pracowników.

Arboleda
@Andrzej

Sa przyjecia bo sie zwalnia ludzi bo nie pasują nie wiadomo czemu bo obowiązki sa wykonane. Jesli nie chodzi o prace wiec o co? Sympatie? Za mojej kadencji podziekowali 7 osobą. Który mieli staże nawet po kilka lat.

Anonimowy

Po zmianach na szczycie bardzo się poprawiło, chociaż ja ze znanym panem nie miałem wiele do czynienia. Jestem w miarę nowym pracownikiem i na umowie mam ponad średnią krajową + premia kwartalna za wyniki.

Barbara
@Anonimowy

Właśnie chciałam się dowiedzieć, jak wyglądają zarobki w Drewno/Fachowiec, dzięki. Powiedz coś więcej o tych zmianach w pracy. A co do premii, to od czego jest zależna?

Patrząc na wpis poniżej nie mogę uwierzyć, że ktoś takie rzeczy wypisuje. Pensje rzędu 2250, to najgłupsza rzecz jaką tutaj przeczytałem - kwota ta nie zbliża się do ceny netto a co dopiero do brutto otrzymywaną przez pracowników. Pracodawca może i mieć swoje wady, jednak jeżeli tylko wykonuje się powierzone zadania i obowiązki to nie ma najmniejszego problemu. Niestety z reguły komentarze pojawiają się negatywne, bo jak jest dobrze to nikt nic nie piszę, a komentują Ci którzy zostali "skrzywdzeni" (nie wykonują to o co się ich prosi). A przez takie osoby pozostali pracownicy mają tylko problem, bo są stawiani w złym świetle lub po prostu mają więcej do roboty.

Kazimierz

Widzę, że zdementowałeś informacje o zarobkach w Fachowcu. Możesz napisać czy pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia? Jak z atmosferą? Dzięki za wypowiedź.

Nie wazne

Nasywa mi jedno zasadnicze ile pan Tomek wam płaci za te posty albo znając go każe wam pisać te brednie w ramach 2250 brutto (usunięte przez administratora)

Mariusz

Polecam! Firma fajna. Płaca jak na warunki lokalne dobra. Przedsiębiorstwo zapewnia wszystko co potrzebne do pracy - od miłej atmosfery do udogodnień takich jak prysznice, czy zaplecze gastronomiczne. Wszystko w porządku.

Iwona

@mankiet twierdzisz, że Drewno/Fachowiec zatrudnia pracowników na czarno - a masz na to jakieś dowody? To dość mocne oskarżenie, a przyznam szczerze, że cieżko mi jest uwierzyć w takie praktyki na współczesnym rynku pracy pracownika. Czy ktoś zmuszał Cię w firmie do zostawania w pracy po godzinach? Niewolnictwo to rownież dość mocne słowa - dlaczego dokładniej tak twierdzisz? Tylko konkrety budują na forum obraz pracodawcy.

mankiet
@Iwona

No jasne że tak,ten pracodawca to cwaniaczek który żeruje na ciemnocie i głupocie pracowników magazynowych. Kiedyś lat temu nie było rynku pracownika,szef firmy potrafił to bardzo dobrze wykorzystywać i on dobrze wie że ja wiem.Teraz może się zmieniło bo zmienił się rynek pracy choć nie jestem pewien,może zmieniła się świadomość polskich pracowników może nie. Nie jestem na polskim rynku już 10 lat .Ale pamiętam jak pracowało się na magazynie po 12 godzin jeszcze na Północy w Częstochowie na magazynie. Ten pracodawca to typowy polaczek dorobkiewicz kosztem polskich nieświadomych pracowników. Pozdrawiam i nie polecam tej firmy.

mankiet

Pracowałem w tej firmie na magazynie.Kierownicy,jest ich dwóch inteligencją nie grzeszą ,wystarczy zamienić kilka słów z nimi i wszystko jasne. To nie jest praca tylko niewolnictwo. Wiecznie płacz że trzeba zostać dłużej bo firma potrzebuje,kasa oczywiście na czarno i to nędzne grosze.Dobrowolski a ściślej mówiąc jeden z współwłaścicieli firmy powie prawdę tylko jak się pomyli. On nie trawi ludzi którzy znają języki obce i prezentują sobą inną wartość on po prostu tego nie znosi,tak jak dwóch kierowników,którzy nawet po polsku nie potrafią się wysłowić bez przerywnika..........! Totalne dno. Najchętniej zatrudniają na magazyn ludzi po podstawówkach bo takimi łatwo sterować i można im wmówić wszystko. Nie respektują żadnych przepisów kodeksu pracy,tylko ładują w balona swoich pracowników.

Iwona

Dokładne informacje na temat wypłaty @Veronia dostaniesz na rozmowie rekrutacyjnej. Na pewno różni się ono w zależności od stażu pracy i od doświadczenia. Ważniejsze jest czy Drewno/Fachowiec zapewnia stałą umowę o pracę na czas nieokreślony?

Iwona

@Leon długo pracowałeś w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia i benefitów oferowanych pracownikom.

Veronia

Powiedzcie moi drodzy ile teraz sie zarabia w Czwie ?? 2200brutto ? i 500 do sześciuset pod stołem ?? Bo ponoć tyle tam dają.

Iwona

Pracujesz w tej firmie? Bardzo chętnie poznamy Twoje wrażenia z pracy! Jak wygląda proces rekrutacji? Co możesz poradzić osobom aplikującym?

Leon
@Iwona

Nie polecam - szczególnie imć (usunięte przez administratora)- mały człek o wysokim ego. Jeśli będziesz mieć dobre zdanie o sobie to ten jegomość tego nie strawi. Potem będziesz mieć czkawkę że tam aplikowałaś bo może nie było warto.

kj

@kewik no najlepiej to by bylo chyba tam do nich napisac i zapytac czy kogos szukaja do pracy moze..

kw

firma bardzo droga,nie dotrzymuje terminow dostaw NIE POLECAM

Ja pracuję na stanowisku biurowym. Jest świetnie.

Pracowałem w Fachowcu w Radomiu w pierwszych latach istnienia salonu pod super kierownikiem ziomem z radomia, który już tam nie pracuje wtedy był ekstra skład. Wg mojej opinii było ok. Kasa na warunki lokalne w normie, praca ciekawa (były wtedy możliwości awansu), szkolenia i sala gimnastyczna na piłkę. Nie wiem co się teraz tam dziej e i kto pozostał - jak bede w kraju to coś więcej napisze.

Sony

(usunięte przez moderatora) to pewno jeden z właścicieli?:)

Zostaw merytoryczną opinię o Drewno/Fachowiec - Częstochowa

Drewno/Fachowiec
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Drewno/Fachowiec