Opinie o Izopanel w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izopanel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Izopanel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izopanel w Gdańsk

Witam. szukam pracy, od jakiegoś czasu zainteresowała mnie firma Izopanel, ponieważ słyszałem o niej kilka dobrych, potwierdzonych opinii. Zatem jak najlepiej dowiedzieć się czy kogoś przyjmują? Oferty są na stronie, czy na portalach rekrutacyjnych, czy może najlepiej zgłaszać się prosto do firmy?

Bogdan
@Marcin

Jakie dokładnie opinie słyszałeś Marcinie na temat Izopanel? Napisałeś, że były one pozytywne, więc może podzielisz się z forumowiczami tym co wiesz na temat tego pracodawcy? Z góry serdecznie dziękuje.

@Bogdan

No konkretnie to Ci nie przytoczę, kumple mówili, że są spoko warunki, oboje tu pracowali, więc nie wyciągnęli sobie tego z czterech liter, a i ja nie mam powodu, żeby im nie wierzyć.

Tekkan
@Bogdan

no chyba lepiej poczekać aż ktoś sam od siebie napisze jakąś opinie niż przekazywać to co mówią inni ludzie jak w głuchym telefonie

Szanowny Kandydacie. W opisanym przez Pana procesie rekrutacji brało udział kilkudziesięciu kandydatów, z których tylko kilku zostało zaproszonych na spotkania, a tylko jeden został zatrudniony. Procedura rekrutacji zakłada informowanie o jej wynikach wyłącznie kandydatów, którzy przeszli etap preselekcji i zostali zaproszeni do rozmowy oraz zostali zakwalifikowani do drugiego etapu, nie zaś wszystkich, którzy wysłali do nas CV. Uważamy, że Twoja opinia, iż firma Izopanel nie szanuje ludzi jest zarówno dla firmy jak i jej pracowników wysoce krzywdząca. Życzymy Ci powodzenia w poszukiwaniach pracy i mamy nadzieję, że znajdziesz miejsce, w której będziesz się realizował. Pozdrawiamy!

Zosia

@pracownik napiszcie jakie są zarobki No i atmosfera ;)

Zenon
@Zosia

Zarobki na poziomie rynkowym albo powyżej. Atmosfera jest taka jak ją ludzie w danym dziale kreują. Ja nie mam zastrzeżeń.

Bogdan
@Zenon

Czy pracodawca ten dba w jakikolwiek sposób o to, aby atmosfera pracy w tej firmie się polepszała? Niektórzy pracodawcy organizują np. wspólne wyjścia integracyjne, dlatego chciałem wiedzieć, czy pracodawca ten również tego typu wyjścia organizuje.

Majkel
@Bogdan

Wszystko zależy od działu. Niedawno kilka działów biurowych miało okazję być na 2 dniowym szkoleniu połączonym z pobytem w ośrodku Spa. Relacja na FB firmy, można zobaczyć zdjęcia. Atmosfera w firmie jest dobra, w dzisiejszych szczególnych czasach w innych firmach w branży wprowadza się obniżki wynagrodzeń, zwolnienia grupowe itp. Tutaj - mówi się o tym że właściciel gotów jest zrezygnować z zysku a wręcz czerpać z zysków z lat ubiegłych aby utrzymać zatrudnienie. Czy to się uda - nie wiadomo. Ale sygnały dla pracowników w obecnej sytuacji - bezcenne.

Xx
@Majkel

Przecież też są obnizki pensji oraz zwolnienia....

dr yry
@Bogdan

dział handlowy - tak, reszta się nie liczy więc - nie

Majkel
@Xx

Firma skorzystała z Tarczy Pomocowej, było skrócenie czasu pracy o 1/8 i adekwatne zmniejszenie zarobków. Jak pracowałeś mniej, to chciałeś zarabiać tyle samo? Nic nie słyszałem o zwolnieniach, odeszło kilka osób z produkcji bo słyszało że na budowie pewniejsza i lepiej płatna praca. Teraz się kończy sezon budowlany i pewnie żałują...

Typ

Jak wygląda praca w dziale logistyki? Jaka jest atmosfera?

Pracownik-nie wymyślony

Naprawdę? To są argumenty i odpowiedź na pytanie o pracę w logistyce? W biurze nie ma żadnego (usunięte przez administratora)więc kolego nie wiem czyja to opinia, ale serio jak się ma takie rzeczy do powiedzenia to naprawdę lepiej milczeć. (usunięte przez administratora) Powody do zwolnień są różne przecież a ta opinia ma się nijak do prawdziwej sytuacji. Wstyd robisz "(usunięte przez administratora)biuro izo" i żal to jest taki, że takie osoby tu pracują. Na szczęście zdecydowana większość pracowników wykazuje się wyższą od ciebie kulturą. Odpowiadając na pytanie "Typa", które sam (usunięte przez administratora)pewnie zadał żeby móc wcisnąć swoją odpowiedź, to pracę tu polecam. Ciężko jak wszędzie, bo logistyka to ciężka robota, a to każdy kto się tym zajmuje doskonale wie, ale atmosfera normalna i spoko ekipa.

Kontroler jakości

Dostałem odpowiedź po wysłaniu CV na pracuj.pl- telefon od przyszłego kierownika kiedy mogę przyjść na rozmowę.

- ile ważę w Niutonach? - do czego służy ruchoma blaszka na końcu miary?

Tam jest dobrze

Panowie, tam jest dobrze gdzie nas nie ma. Sposób w jaki prezentujecie swoje niezadowolenie (pomijając kulturę oraz styl wypowiedzi) jest mało - fajny. O każdym swoim niezadowoleniu rozmawiajcie z bezpośrednim przełożonym, a nie w otwartej, ogólno dostępnej przestrzeni i jak sądzę, patrząc na godzinę - po kilku butelkach bursztynowego napoju. Bądźcie profesjonalni w swoim zakresie działania i bądźcie zadowolenie ze swojej - podkreślam swojej pracy. Niezadowolenie wobec pracy innych osób pozostawcie dla siebie. Po co ktoś, kto bedzie to czytał - ma oceniać Was, chociażby za styl wypowiedzi czy też kulturę w jej prezentowaniu. Pozdrawiam Kolega z innej firm.

potencjalny pracownik

Witam staram się o pracę w tej firmie. Będę wdzięczny za jakąś świeżą opinie dziękuje z góry

@potencjalny pracownik

Co by Cię interesowało?

Kinia

Czy wie ktoś jak wyglada proces rekrutacyjny w tej firmie ?

@Kinia

W każdym dziale inaczej, za zatrudnienie odpowiada dyrektor działu. W przypadku biur to 1-2 spotkania z kandydatem, rozmowa na temat doświadczeń zawodowych, kompetencji związanych ze stanowiskiem, oczekiwań firmy oraz pracownika. Na ostatnim etapie określane są oczekiwania finansowe oraz dotyczące wyników pracy na stanowisku. Na produkcji najczęściej szuka się pracowników z doświadczeniem w pracy w firmie o zbliżonej charakterystyce produkcji, najlepiej z doświadczeniem w firmie konkurencyjnej lub w branży. W przypadku magazynów są to umiejętności obsługi wymaganego sprzętu, wózka widłowego itp.

Uśmiałem się jak to czytałem. Skąd masz takie info? Bo chyba nie z doświadczenia. Praca, ciężka ale za uczciwą kasę. Zawsze do 10 wypłata na koncie i wiesz, za co kasę dostajesz. Powyższy opis to kpina zresztą jak widać po poziomie wypowiedzi.

Gościu
@pracownik

Hmmmm. Powiem Ci, @pracownik że pracowałem tam kilka lat temu przez jakiś czas i widzę, że nic się nie zmieniło. To co piszę @Rewersok2 jest prawdą. A tak na poważnie to pochwal się swoim stanowiskiem w tej firmie.

Wybacz, ale przychylam się do opinii, że poziom słownictwa w komentarzu jest niski. Jak można pisać o byłych współpracownikach że są debilami? Jak to o Tobie świadczy? Piszemy na forum, starajmy się dbać o interpunkcję, słownictwo, nie robić błędów na poziomie szkoły podstawowej. A ta informacja o bezpłodności :-) Przepraszam, ale też się uśmiałem, nie wierzę w zabobony. Oczywiście chemia ma wpływ na organizm człowieka, ale przy bezpośredniej długotrwałej styczności. W firmie są instalacje i raczej się nie zdarza aby czegoś dotknąć, szczególnie ... w okolicach płodnych... Na produkcji kolorowo nie jest, ale z tego co wiem zarobki są na poziomie powyżej średniej krajowej i nikt kto tam pracuje nie narzeka. Rotacja jest niewielka. Wadą na pewno są wyższe temperatury na liniach z pianą (specyfika produkcji), no i nie jest to praca dla osób które nie myślą, trzeba mieć sporo wiedzy i doświadczenia (wdrożenia pracownika trwa ponad 6 miesięcy). Zastanawiam się o co chodzi z tą walką o przeżycie, ale to już pozostawię innym.

Izoludek

Opinie poniżej odnoszą się do pracy na Produkcji. Jestem pracownikiem biurowym, więc o pracy w części produkcyjnej się nie wypowiem, mogę się podpisać tylko pod tym co się dzieje w Biurach. I uważam że gdyby opierać się na opiniach z początku listy, ktoś mógłby powziąć wrażenie że Izopanel to firma od której trzeba się trzymać z daleka. A z tym się zdecydowanie nie zgodzę, ale do rzeczy... Atmosfera - według mnie dobra, ludzie są uśmiechnięci, pomagają sobie. Nie ma podziałów między działami ani tzw. "czarnych owiec" czyli osób które rozwalają atmosferę w firmie albo "szepcą w ucho" Dyrekcji. Przynajmniej takich nie widzę. Nikt nie odmawia współpracy, wręcz chętnie ją proponuje. Oczywiście jak w każdej firmie są działy które się lubią bardziej lub mniej (bo ktoś od kogoś chce więcej), ale nie wpływa to negatywnie na poziom relacji miedzy ludźmi. Organizacja/jakość firmy - część działów stoi pod kątem organizacji i stosowanych rozwiązań wysoko, w niektórych przydałyby się nowe narzędzia, rozwiązania, być może świeża krew. Standard raczej powyżej średniej rynkowej, choć na pewno przydałby się nowy system ERP i jeszcze parę udogodnień. Ale wiem że nad tym się pracuje, w ostatnim czasie min. nad intranetem. Zarobki - uzależnione od stanowiska, poziomu w strukturze oraz systemu premiowego. Co najmniej na poziomie rynkowym, choć są działy gdzie stawki są znacznie wyższe niż rynkowe. Pieniądze na koncie zawsze do 10tego. Prezes firmy dba o pracowników i bardzo chętnie dzieli się zyskami firmy, zwłaszcza z tymi których efekty pracy są widoczne. Lokalizacja, standard pracy - produkcja mieści się w kilku budynkach na ul. Bysewskiej, biura i część magazynów po drugiej stronie ulicy, na Budowlanych. Zakład spory, większość budynków ma kilka lat więc jest nowa. Standard biur fajny (Budowlanych), na Bysewskiej trochę gorzej. Możliwość rozwoju - firma zatrudnia ok 120 osób, więc możliwości awansu w większości działów są raczej ograniczone (w biurach większość działów to 2-3 osoby), ale jeśli ktoś chce coś zrobić i umie się z tym przebić na szczebel Dyrekcji, jest zauważany i doceniany. W tym momencie w firmie mówi się o sporych zmianach, więc pewnie otworzą się nowe możliwości. Oferty pracy, rekrutacja - firma ma bardzo ambitne plany rozwojowe, więc można oczekiwać nowych stanowisk, głównie w działach związanych ze sprzedażą i produkcją . Głównym narzędziem poszukiwania kandydatów są pracuj.pl i polecenia pracowników, choć czasami firma korzysta z agencji personalnych. Jeśli interesuje was praca tutaj - wejdźcie na portal pracuj.pl lub pogadajcie ze znajomymi którzy tu pracują, ewentualnie zawsze zostaje telefon do kadr. Zdarza się że trafia się ciekawa osoba z potencjałem i pod nią robi się stanowisko. To tak po krótce...

@Izoludek

Dzięki za tak rozbudowaną wypowiedź. Na pewno będzie ona pomocna dla osób, które są zainteresowane pracą w tej firmie. Mam jednak jeszcze jedno pytanie odnośnie możliwości rozwoju. Czy pracodawca organizuje szkolenia lub kursy dla swoich pracowników, które podnosiłyby ich kwalifikacje?

Klient

Pracownicy chwalą sobie prace , dobre wynagrodzenie.

@Klient

Skąd masz takie informacje? Z Twojego nicku wynika, że jesteś klientem Izopanel. Czy rozmawiałeś o warunkach zatrudnienia z pracownikami firmy Izopanel?

Barbara

@Lix, świetnie, dzięki za Twoją opinię. Nie wspomniałeś nic o atmosferze pracy. Czy możesz powiedzieć jak wyglądają relacje między pracownikami? Czy można liczyć na dobrą współpracę i wzajemną pomoc? Interesuje mnie też czy pracodawca organizuje szkolenia, które mogłyby podnieść kwalifikacje pracowników i prowadzić do ewentualnego awansu.

Barbara

@Lix, więc zachęcam Cię do tego, żebyś powiedział jaka naprawdę jest praca w Izopanel. Jakie warunki zatrudnienia proponuje pracodawca? Czy można liczyć na dodatki do podstawowego wynagrodzenia w postaci premii finansowych lub pozapłacowych? Jaka atmosfera pracy panuje w firmie?

Lix
@Barbara

Firma Izopanel rozwija się bardzo prężnie, potrzebuje do tego więc coraz więcej ludzi aby obsłużyć nowe komórki w firmie. Dodatkowo ogromny nacisk jest położony na poprawę/dopilnowanie jakości produktu, co skutkuje dużym zapotrzebowaniem kadrowym na istniejące stanowiska. W firmie od zawsze są praktykowane umowy o pracę, od 1 dnia zatrudnienia. Można liczyć na kartę Multisport, a dodatkowo w planie jest wprowadzenie prywatnej opieki medycznej dla wszystkich pracowników. Premie do wynagrodzenia są wypłacane co miesiąc za osiągnięcia w sferze danego działu.

Barbara

@Pająk, Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem, dlatego może zostać usunięty. Przypominam, że na forum nie można obrażać innych osób i używać w stosunku do nich obraźliwych określeń. Mówi o tym regulamin tej strony: https://www.gowork.pl/regulamin Jeśli zechcesz wyrazić kolejną opinię w tym wątku to proszę o to, aby nie naruszała ona regulaminu.

Dawid

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić! Idealnych firm nie ma tak jak i nie ma takich pracowników.

Lix
@Dawid

Opinie, opiniami. Pamiętaj, że to duża firma i nie może sobie pozwolić na te rzeczy, które zarzucają użytkownicy poniżej.

Tomasz

Zastanawiam się dlaczego tak cicho jest na forum, tak dobrze się pracuje?

Zbynio

Zwykła złośliwość przemawia przez niektóre osoby. To nie jest opinia o firmie!!!

Cezary

Czy to dobra praca jest przyczyną, że przestaliście pisać?

Romek

Jutro jade tam na rozmowę o pracę, ciekaw jestem jaka ofertą zostane zaszczycony ;)

tytus
@Romek

daj znac czy warto tam w ogole jechac bo chcialem zlozyc cv

maciek

starałem się o prace w tej firmie w zeszłe wakacje, widniały ogłoszenia dot. pracy jako technolog ale zależało mi na pracy w zawodzie więc pofatygowałem się o więcej zdobyłem nr. do kierownika działu w którym starałem się o prace oraz do osoby w kadrach odpowiedzialnej za rekrutacje. Napisałem maila z prośbą o spotkanie oraz rozpatrzenie mojej kandydatury. nie dostałe odpowiedzi na nic ani na aplikacje ani na maile ani na nic. wystarczyło odpisać "dziękujemy za zainteresowanie, nie spełnia Pan wymagań" choć takiego pretekstu nawet by nie było ponieważ jestem po Politechnice i to specjalizacji dot. dokładnie tego czym zajmuje się zakład : pianki poliuretanowe -ODRADZAM ! BRAK KULTURY, ŻEBY KIEROWNIK DZIAŁU ORAZ GŁÓWNY SPECJALISTA HR NIE ODPISAŁ pozdrawiam Maciek

@maciek

Dzień dobry Panie Macieju, Jeżeli jest Pan nadal zainteresowany, to proszę o ponowne przesłanie informacji dot. Pańskiej kandydatury. Nie mogę odpowiadać za to co się działo rok temu, ale mogę powiedzieć, że teraz będzie pan zadowolony z kontaktu. Z wyrazami szacunku,

aje=

master x jak najbardziej masz racę, a tym bardziej że jak widzę szukaja teraz ja tak wysokie i specjalistyczne stanowiska jak Technik Utrzymania Ruchu i Analityk strategiczny w Gdańsku, i wątpię żeby takie osoby zwolnili

Zostaw merytoryczną opinię o Izopanel - Gdańsk

• Jak się pracuje w Izopanel?

Zobacz opinie na temat firmy Izopanel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izopanel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Izopanel?

Kandydaci do pracy w Izopanel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Izopanel
4.5/5 Na podstawie 623 ocen.