Opinie o Izopanel w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Izopanel. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Izopanel o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Izopanel w Gdańsk

Minio

Cześć, na jakie zarobki można liczyć na produkcji?

Minio

A jakaś początkowa stawka, średnia albo cokolwiek orientacyjnego.

W firmie Izopanel poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Pracownik Produkcji?

kompot

ale to chyba jeszcze jest czas nie? nie zakończyli jeszcze? bo na ogłoszeniu jeszcze aktualne

gugu
@kompot

może ktoś już został przyjęty i się wypowie coś na ten temat???

Anon

Podjąć podjąłem, ale nie przy ostatniej rekrutacji, tylko grubo w zeszłym roku, więc nie wiem na ile informacje ode mnie będą dla ciebie przydatne, bo tak naprawdę nie wiem do końca o co pytasz.

@kompot

tzn że można jeszcze złożyć cv? długo sie czeka na odpo?

@dawidos

no o ile dobrze patrzę to tak, jeszcze chwilę jest. popatrz sobie na ogłoszenie tam, wszystko jest napisane. a z tym czekaniem do nie wiem. tak z doświadczenia to różnie bywa. jak mnie przyjeli po tygodniu do jednego zakładu i jak potem np. gadałem z kolegami to mówili że szybko, bo akurat produkcję zwiększali i potrzebowali kogoś na już. jak to tutaj wygląda to ci nie powiem.

@kompot

czyli zależy czy im się spieszy, spoko, dzieki

@dawidos

no ja tam nie wiem bo się takimi rzeczami nie zajmuję, też zależy ile kandydatów pewnie. nie ma co gdybać, kiedy będzie to będzie i tyle

@kompot

no tak, zobaczymy. dzięki jeszcze raz

Minio

Cześć, na jakie zarobki można liczyć na produkcji?

Andy

Hej, macie tylko jeden oddział w Polsce?

Ludź
@Andy

Siedzibę ma jedną z tego co się orientowałem, ale zasięg ma ogólnopolski

Kontroler jakości

Dostałem odpowiedź po wysłaniu CV na pracuj.pl- telefon od przyszłego kierownika kiedy mogę przyjść na rozmowę.

- ile ważę w Niutonach? - do czego służy ruchoma blaszka na końcu miary?

W firmie Izopanel niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Technolog. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5500 .

Sam

każdy by chciał. ale takie kwestie jak finansowe to chyba najbezpieczniej omawiać indywidualnie. ale to moje zdanie

Bertkowy

ja rekrutowałem sie na inne stanowisko, ale wydaje mi sie, ze nie ma szczególnej różnicy w samej rekrutacji, najpierw była wstępna selekcja, potem rozmowa z przelozonym i rozmowa z glowami firmy, stresik był ale bez zarzutów jak dla mnie

Ciekawski
@Bertkowy

w sensie jedna rozmowa czy dwie osobne? nie jestem pewien, bo troche niejasno to napisaleś

@Ciekawski

dwie osobne, sorki faktycznie niejasno wyszło, ale są dwie rozmowy

Ciekawski
@Bertkowy

dwie osobne powiadasz...czyli mogą nieźle maglować coś mi się wydaje

Kakało
@Ciekawski

Nie wiem czemu nie ma pierwszego komentarza i ciężko mi się odnieść ale jakie stanowisko by nie było to jak się przyłożysz i masz predyspozycje to nie powinno być tak trudno. Ważne żeby spróbować przynajmniej, ja zawsze do rozmów tak podchodzę na luzie

@Ciekawski

zakładanie gorszego scenariusza nigdy nie wychodzi na dobre heh, nie no myśle, że po prostu bardziej kwestia tego, że są to inne rozmowy z innymi osobami, to wcale nie oznacza, że będą cię męczyć, bez spiny totalnie

@Bertkowy

Rozmowy są na miejscu, czy zdalnie?

kat
@Lumbago

a co ci to za różnica? i tak rozmawiasz i tak.

@kat

Różnica jest taka że na miiejscu np można od razu zobaczyć obiekt czy coś więcej a na zdalnej nic

@kat

A ja np chętnie bym zobaczył jak to wygląda od wewnątrz wszystko

Eva

Orientuje się ktoś czy do działu Obsługi Klienta nie trzeba może ludzi? Czy raczej komplet i skład niezmienny? Myślałam nad wysłaniem aplikacji inicjującej, mam wiele lat pracy w BOKu, ale zastanawiam się czy ma to w ogóle jakikolwiek sens...

Nornica
@Eva

Nie słyszałam, żeby teraz kogoś przyjmowali ale myślę, że CV zawsze można złożyć ponieważ wtedy większa szansa, że jak będą np. potrzebować więcej ludzi to się odezwą do Ciebie w pierwszej kolejności, zwłaszcza jak masz niemałe doświadczenie. U nas nie ma dużej rotacji, powiedziałabym, że w miarę stała ekipa, nawet przy Covidzie nic się właściwie nie działo, ludzie się nie zwalniają, no i nie dziwi mnie to szczególnie, bo ekipa jest fajna pomimo paru sprzeczek czasami. Ale jak mówiłam, próbuj. Może być tak, że będziesz mieć tak dobre CV, że Cię jakoś dokooptują, kto wie. Łap byka za rogi póki nie ucieka.

rti
@Eva

raczej nie ma zapotrzebowania... ale inicjałki wysłać nigdy nie zaszkodzi, najwyżej zachowają papiery i odezwą się przy następnym naborze na stanowisko nic nie stracisz

Ryt
@rti

to wlaśnie wcale nie jest takie głupie, bo ja kiedyś wysłałem CV nawet jak nie było żadnego ogłoszenia, ale po prostu firma od dawna mnie interesowala i po kilku miesiącach odezwali sie do mnie, że tam wysyłałem CV, że widzieli moje takie i takie doświadczenie i że mają wolne jakies stanowisko. zakończyłem wspołprace około poł roku temu, ale wtedy pykło bardzo

Teddy
@Eva

Wyslij na bok@izopanel.pl. A nóż widelec

pikaczu
@Teddy

Teraz się pojawiły jakieś oferty pracy ale bardziej na produkcję. Zostawiam info jakby ktoś potrzebował.

Mins
@pikaczu

fajnie, że ktoś o tym pomyślał, nawet sam sobie zajrzalem ale ja bym mierzył bardziej na technika utrzymania ruchu juz od dawna szczerze powiedziawszy wypatruje oferty, ale mam pytanie co do godzin i dni w jakie sie pracuje tak w praktyce?

pikaczu
@Mins

a technik utrzymania ruchu nie pracuje też przy produkcji tak jak ona przebiega?

Mins
@pikaczu

pracuje, ale nie jest on typowo pracownikiem produkcji tylko już odpowiada za naprawianie urządzeń, linii produkcyjnych itp., a pracownik produkcji juz obsluguje te urządzenia bardziej o takie rozróżnienie mi chodziło

Bruno
@pikaczu

Szukają teraz technika utrzymania ruchu jak coś. tak tylko przekazuje info

Waldek
@Bruno

Chyba technika ZATRZYMANIA ruchu xD

kat
@Waldek

ty to jednak niezły kawalarz jesteś brawissimo

Vald

Ile czasu potrzeba żeby się nauczyć wszystkiego na utrzymaniu ruchu, co gdzie i tak dalej? Czy będzie ktoś ze mną, kto, powiedzmy przez miesiąc (nie wiem ile) mi pokaże co i jak i zerknie czy sobie radzę?

@Vald

a masz w ogóle potrzebne do tego doświadczenie i papiery? bo od tego na pewno musisz zacząć.

@Vald

bez oceniania czy coś, po prostu pytam z ciekawości

@kabachi

a jakie papiery są potrzebne tak właściwie jeśli mozesz coś doprecyzować?

@kabachi

i jak już pytam to przy okazji ile trwa faktycznie ten okres wprowadzania nowego pracownika? faktycznie miesiąc?

@Waldi

Żółte papiery sa potszebne.

@Waldi

naucz się czytać ze zrozumieniem, zależy jak ci idzie, nie ma jakiegoś czasu. a wymagania to ty chyba masz w ofercie nie?

kabachi

a tobie współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

@kabachi

nie bardzo wiem co miałbym czytac bardziej ze zrozumieniem niż do tej pory. ale portal nie jest po to żeby dawać tego typu rady

texmex

jakie umowy proponują?

@texmex

O pracę, naturalnie.

@texmex

Inne nie wchodzą w grę. No chyba, że ktoś bardzo chce i to sobie z nimi załatwi w jakiś sposób. DOmyślnie UoP dla wszystkich.

Morning
@szaman

e no zawsze mi się wydawało ze to raczej właśnie umowy o prace są pożadane i to najlepiej na jak najdluższy okres żeby mieć coś pewnego. chyba że studenci wolą zleceniówke ze względu na kase czasem

@Morning

No to już nie mi oceniać co kto i jak sobie chce i co mu pasuje i z jakich pobudek. Pewnie masz rację w ogólnym rozrachunku.

texmex

super, dzięki

@szaman

Witam a propo tego wątku chcę zapytać jeszcze czy umowa jest najpierw na okres próbny i czy później jest na określony (o ile oczywiście się dostane, to mówię tylko tak na zaś) czy od razu nieokreślony? No i jeszcze taka kwestia, tak jak mówiłem, pytam tak na zaś - można na produkcji jakoś liczyć, że np. jak się dobrze pracuje i zna stanowisko to czy można jakoś na wyższe stanowisko się dostać?

@szaman

tak pomieszałem, chodzi mi o awans jakby nie było zrozumiałe.

kk
@Krzysz

wydaje mi się że rzadko kiedy się zdarza żeby dał ktoś umowe po okresie próbnym od razu na czas nieokreślony

@kk

Niby tak, ale nigdy nie wiadomo, dlatego wolałem dopytać kogoś kto wie jak to konkretnie tutaj wygląda

tatar

Jak mnie przyjmą na produkcję to raczej już od nowego roku jak teraz ogłoszenie wstawiali? Czy może być wcześniej?

@tatar

no pomyśl - ile ci zostało do nowego roku? raczej zanim wszystko dopną z tobą to minie czas.

a bardzo ci się pali?

Oxel
@tatar

Myślę, że nikt ci tak nie rozwieje wątpliwości, jak oni sami. My się nie zajmujemy rekrutacją, więc tego nie wiemy. Zadzwoń, napisz, cokolwiek.

tatar
@Rollo

Nie, plus to i tak by nic nie zmieniło, bo nie przyspieszyliby procesu, bo mi się spieszy, więc no.

@tatar

no to nic już ci nie poradzę, oby ci sie powiodło

Adam "20 złotych"

Metry, musze jechac dużo metrow.

Gwiazdor

I jak tam, premia świąteczna się podobała?

@Gwiazdor

a co było?

Rox

chciałbym sie podzielić swoimi odczuciami co do pracy, bo widzę, że niektóre opinie są tak porozrzucane po jednym zdaniu i czasem ciężko coś sensownego przeczytać, zatrudnilem sie tutaj kilka lat temu na operatora produkcji, nie mialem jakiś szczególnych obaw ani trudności z dostaniem sie, bo w sumie doświadczenie mialem z kilku firm i uprawnienia na wózki już też od dawna. jeśli chodzi o obowiązki to nie widze dużych różnic obsługiwanie maszyn, wózka, ładowanie wszystkiego co trzeba i kontrolowanie czy z tymi wyrobami jest wszystko ok i w razie czego reagować. jak już napisałem kilka firm mam za sobą i różnych pracodawców, ale tutaj mam jedne z lepszych warunków, ani razu tak nie miałem, żebym coś innego podpisał a co innego bylo potem w trakcie pracy, sami ludzie jak to ludzie jedni ok, drudzy tylko do przywitania, wynagrodzenie uczciwe i mi pasuje. jak ktoś sie zastanawia albo ma jakieś pytania to śmiało pisać

Matik
@Rox

A doświadczenie jest konieczne, żeby się dostać? Czy wystarczy mieć UDT i przyjmą?

@Matik

tutaj cie zaskocze, ale nie jest wymagane ani doświadczenie ani uprawnienia na wózki, fakt są plusem, ale nie są konieczne do przyjęcia, ja akurat mialem już wyrobione zanim sie zgłosiłem, więc nie wiem jak to wygląda w sumie z tymi co przychodzą bez, czy w pracy mogą je wyrobić czy jak

Matik
@Rox

Jakoś mnie to nie zaskoczyło specjalnie ale i tak dzięki. Ktoś mi da znać czy uprawnienia można wyrobić jakoś w ramach pracy?

Jackow
@Matik

raczej tak, bo w końcu będą potrzebne

nest
@Matik

A nie lepiej mieć z głowy i wyrobić przed podjęciem pracy? Wygodniej dla wszystkich. Jak już będziesz pracował, to ciężej będzie znaleźć na to czas. A tak to pykniesz, przyjdziesz już z uprawnieniami i przynajmniej będziesz miał jakąś wiedzę podstawową.

@nest

to jedno, że lepiej już iść że tak powiem ze wszystkimi potrzebnymi papierkami na rozmowe, ale poza tym to tak jak pisalem mnie przyjęli i mialem te uprawniania wcześniej a nie wiem jakby bylo gdybym nie mial i tez nie wiem czy może nie startował też ktoś kto nie miał i wybrali mnie, to trzeba zawsze brać pod uwagę że często co nie jest wymagane jest mile widziane i potem może przeważyć

Pendolino
@Rox

po co się tak rozwodzicie i tak nie wywróżycie czy się dostanie czy nie, musi spróbować.

@Pendolino

jasnowidzami nie jesteśmy, ale chyba pomóc i doradzić można po to jest to forum

Pendolino
@Rox

ok, to można doradzić i tyle a nie ciągnąć i ciągnąć temat, piszcie ale,,z jakimś sensem

obiwan
@Matik

ale wiesz że chwile trwa wyrabianie?

PP
@obiwan

Ile wy wyrabialiście?

PP
@obiwan

Słyszałem że i dwa tygodnie trzeba na to czekać a to sporo czasu

torin
@PP

tak mniejwięcej tyle właśnie, czasami krócej czasami dłużej. troche schodzi

@Pendolino

Podbijam komentarz. To forum o Izopanelu, a nie o wyrabianiu uprawnień. Serio nie ma co ciągnąć tego wątku.

Qsza

Musiałem pożegnać się z firmą ale chcę powiedzieć, że zdobyłem tutaj doświadczenie, które mi się przydaje teraz bardzo. Pozdrawiam wszystkich z Izo.

Mach
@Qsza

A na jakim stanowisku tutaj byleś? Możesz sie podzielić jakimiś doświadczeniami z pracy?

@Mach

W kontroli jakości robiłem a co?

Przy tej okazji pozdrawiam Kobre :D

@Qsza

a może jakieś konkretne informacje o pracy dla tych, którzy chcą się czegoś dowiedzieć, a nie same pozdrowienia

Qsza

Och jaki Pan Nick niecierpliwy. Z tego co wiem to też portal dla pracowników więc chyba można coś napisać. Zresztą życzliwość na forum to też oznaka że praca jest spoko bo ludzie się dogadują no nie? Jak mnie coś takiego irytuje...

@Qsza

dobrze, skoro już mamy ważną role pozdrowień ustaloną, może wreszcie ktoś coś napisze o samej pracy

Qsza

A co byś chciał wiedzieć Kolego Sarkastyczny?

@Qsza

chcialbym wiedzieć jak wygląda kwestia obowiązków, czy jest ciężko i jak dogadywanie sie kierownictwa z pracownikami? pozdrowienia od Kolegi Sarkastycznego

Qsza

Pracuję na produkcji, myślę że wiadomo jakie są obowiązki, no normalne, kazdy ma swoje zadania. Ciężko jest jak komuś się nie chce robić. Jak wiesz po co się chodzi do pracy to nie powinno być większych problemów. Współpracowników ja np. lubię i dobrze mi się żyje. Wiadomo czasami ma się ochotę komuś coś powiedzieć niemiłego jak nawali no ale to już normalne chyba wszędzie.

@Qsza

No i widzicie? DAŁO SIĘ? Dziękuję bardzo za info.

on
@Qsza

Chyba pracowałeś, a nie pracujesz ;) Taka poprawka, zanim się jakiś zamęt zrobi i ktoś znowu doczepi

@on

A racja mój błąd, tutaj się kąśliwi zdarzają, dzięki

JedynyQsza

Fajnie to tak się podszywać pod kogoś? Ja bym nigdy tak nie powiedział o nikim, zwłaszcza na anonimowym forum. Jak jesteś taki odważny to się przedstaw tutaj.

Olaboga
@JedynyQsza

Przecież nie przedstawiasz się imieniem i nazwiskiem tylko inicjałem gościu

Krystian

Brak miejsca parkingowego dla kierowców ale jeśli chodzi o rozładunek jak najbardziej wszystko ok zostałem wpuszczony obrazu na teren firmy i rozładowany rozładowany 30minut całe auto

Komunapanel

Ktoś ostatnio staje na głowie żeby polepszyć ocenę firmy na tej stronie xD Usuwanie komentarzy i wpisy od niby pracowników jak jest świetnie, brawo chyba zatrudniliście ludzi od propagandy z TVP :) Gratuluje towarzysze zrobiliście 200% normy xD

Były P

HR'y, nudzi się wam i podbijacie opinie o firmie? Ludzie i tak wiedzą co i jak z tą firmą...

Bei11

Jestem z Izopanel już blisko dwa lata i jak na razie firma nie naruszyła mojego zaufania. Kasa zawsze na czas, atmosfera bardzo dobra a nawet poznałem tu kilka osób, z którymi jestem bliżej w zyciu prywatnym, warunki też ok. Uważam, ze jak ktoś jest czepialski to w żadnej pracy mu nie będzie dobrze, dlatego trzeba widzieć pozytywy.

@Bei11

Kasa zawsze na czas?! Jasne , szczegolnie za zeszly miesiac.

Obliczyłeś już odsetki? :d

@Scooby

"Pracownik, który nie otrzyma pensji w terminie, ma bowiem prawo do: - zgłoszenia sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy; - złożenia pozwu do sądu pracy. Niewypłacenie pensji stanowi wykroczenie, ponieważ pracodawca narusza swój podstawowy obowiązek względem pracownika. To, że pracodawca popełnia przestępstwo, wynika wprost z art. 218 Kodeksu karnego: „Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.” Dziekuje , do widzenia.

Malina
@Zdzichu

Póki co, zamiast zgłaszać to gdzie trzeba piszesz na forum i nie da się nawet zweryfikować czy mówisz na serio czy nie. Strasznie mnie denerwuję jak ktoś takie rzeczy niezgodne z prawdą pisze w internecie bo teraz tyle tego się narobiło, nie wiadomo w co wierzyć w ogóle.

@Zdzichu

To ciekawe, potrafisz skopiować wygooglane hasło, a jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jak dobrze przeczytałem z Twojego wpisu wcześniejszego, masz zarzut, że raz w ciągu Twojego zatrudnienia (bo gdyby było więcej, byś wypunktował wszystkie niedotrzymane terminy), spóźnił się przelew na konto, może podziel się z forum ile później te pieniądze otrzymałeś... A w artykule 218 KK, jest wspomniane o uporczywości, złośliwości. Jedyna złośliwość, którą widać, to Twój wpis.

@Scooby

W piątek, 8.10 wypłatę "na czas" dostali tylko ci , którzy mieli konto w banku Santander. Reszta pracowników otrzymała wypłatę w poniedziałek 11.10. Nie ma znaczenia, czy sytuacja zaistniała tylko raz , a nie więcej, bo może być tak , że to się powtórzy. Faktem jest , że nawet jednorazowe niewypłacenie pracownikowi pensji na czas jest niezgodne z prawem. Widzę że albo osoba z marketingu ostro działa na goworku , aby jak najlepiej przestawić firmę , albo pracownicy przydupasy-wazeliniarze piszą ochy i ahy...

Teddy
@Zdzichu

No to ja może gwoli wyjaśnienia napiszę, że "na czas" to każdego 10-tego dnia miesiąca. W październiku przypadał on w niedzielę. Więc to że nie miałeś kasy na koncie w niedzielę tylko w poniedziałek to faktycznie zbrodnia, za którą należy ukrzyżować zarząd firmy i całe kierownictwo. Napisz o tym do odpowiednich organów i zawieś ogłoszenie na najważniejszych portalach i w gazetach. (usunięte przez administratora)

Karolcia
@Scooby

Taki jesteś przemądrzały, a nie znasz przysługujących tobie praw, wnikających JASNO z kodeksu pracy – śmiech na sali, pewnie pracujesz na produkcji, tam dużo takich przemądrzałych, co wiedzą "wszystko". Poniżej wyjaśnienie dla takich (usunięte przez administratora) jak ty i i Teddy: „Jeśli ustalony dzień wypłaty wynagrodzenia za pracę jest dniem wolnym od pracy, wynagrodzenie wypłaca się w dniu poprzednim” (art. 85 § 3 Kodeksu pracy). Również i w tym przypadku środki powinny być udostępnione „fizycznie” pracownikowi na koncie w dniu poprzednim, a nie dopiero w tej dacie przelewane. Realizacja przelewu musi więc być wykonana w takim terminie, który pozwoli na dochowanie określonego przepisami wewnątrzzakładowymi terminu, będącego dniem wypłaty bądź dniem poprzednim, jeśli dzień wypłaty jest dniem wolnym od pracy. Przykładowo – gdy wynagrodzenie powinno być wypłacone w sobotę 10 grudnia, to środki na koncie pracownika powinny być dostępne już w piątek 9 grudnia. Gdyby 10 grudnia wypadał w niedzielę, to stosując zasadę, o jakiej mowa w art. 85 § 3, wypłata powinna być na koncie pracownika już w piątek, 8 grudnia." (usunięte przez administratora)

@Karolcia

Gdzieś zostało napisane przeze mnie, że to nie jest prawda? To, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, to nie moja wina :( Jasnym jest, że tak to wygląda od strony litery prawa, ale nie oszukuję się, że zawsze będzie idealnie, moim zdaniem jednodniowe opóźnienie jest niczym w wymiarze wieloteniej współpracy. Dlatego śmieszy mnie ten cały gwar bo ktoś za późno dostał wynagrodzenie (o 1 dzień, zaznaczam), pamiętajmy że są miejsca gdzie miesiącami ludzie nie dostawali wynagrodzeń z różnych przyczyn, a tu mówimy o zwykłej pomyłce, jak sądzę. Ale oczywiście, możesz wnosić ze Zdzichem o obliczanie należnej grubej kasy z tego względu, jakby co tam na stronce powinien być wzór.

Looki

Można gdzieś zobaczyć zdjęcia dotychczasowych realizacji? Jakiś fejs z aktualnościami, czy coś?

Man
@Looki

Możesz zobaczyć calkiem sporo choćby na oficjalnej stronie

info
@Looki

Strona główna firmy, zakładka realizacje. Ale Fb też prowadzą.

Ofel
@info

realizacji jest naprawde sporo i robią wrażenie jak dla mnie

Bei11
@info

a realizacje naprawdę robią wrażenie

^%$&^

Gdzie są pieniądze ja się pytam ?

Ha
@^%$&^

nie martw się, ja też sobie zadaję to pytanie za każdym razem, gdy wychodzę z galerii w dniu wypłaty hahaa

Mieczysław

Dobra, to może podasz jakie są rzeczywiste stawki? Bo każdy narzeka, ale żeby podać konkrety to już nikt się nie kwapi...

Pff
@Mieczysław

Idź a się dowiesz :) Parafrazując klasyka: praca spoko tylko ludzi to ...

Ha

już żarcikiem rzucić nie można?

Zostaw merytoryczną opinię o Izopanel - Gdańsk

• Jak się pracuje w Izopanel?

Zobacz opinie na temat firmy Izopanel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Izopanel?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 6 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Izopanel?

Kandydaci do pracy w Izopanel napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Izopanel
4.5/5 Na podstawie 623 ocen.

Izopanel