Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

yuo

Nijaki Mercik dalej pracuje i miesza ciort wie jakie uklady panuja w firmie i co obiecal . Probuja gasic pozary ale robia to nieudolnie obawiam sie ze z lekka za pozno . No coz konkurencja zaczyna ostro pracowac nad przejeciem klientow a my zbytnio sie tym nie przejmujemy . Klient chce hortex i nic to zmieni , krotka pilka szukaja u konkurencji . Ciekawe jak dlugo beda jeszcze zwiekszac numeryke do asa . To nie tak ze my PH nie mozemy sie dostosowac do zmian panujacych w korporacji tylko niech robia to z glowa a nie fiutem . Dlaczego jeszcze tutaj pracuje ? A no dlatego ze czekam na konkretna oferte , cv poszlo w obieg. Pozdrawiam wytrwalych i nowych zeby niedali sobie sprac dyni.

prącisław

Witam,wchodze tu żeby dowiedziec się jak wyglada sytuacja w FIRMIE pt.IGLOTEX czy warto tracić czas i zdrowie ,a tu Du.a jakies wypociny PHowców......... Proste historie////Trudne sprawy Pozdrawiam i oczekuje na treściwe pouczające wpisy....

lokalny

Wszysto się zaczęło od Pana z Gilett plany kosmiczne ludzie bez wizji zarobienia kasy. Staliśmy się dystrybutorem tylko własnej marki klienci potrzebują dystrybutora co wszystko sprzedaje i szukają takich A konkurencją korzysta bo sami im dajemy klientów.Czemu nie mamy hortexu? czemu Algida bez akcji?czemu gusseppe konkurencja może miec taniej i z pakietami? Można wymieniać dalej ale najważniejsze to szacunek do ludzi.Pracuje długo w tej firmie ale takich poniżej braku szacunku i docenienia dobrych ludzi jeszcze nigdy nie było i dlatego odchodzimy.A właściciele czasem powinni przejechać się po oddziałach i posłuchać ludzi na dole co im każe szukać roboty i dlaczego tak się dzieje. Realne plany,szacunek do ludzi,akcje producentów czołowych i dostępność asortymentu oraz godziwe wynagrodzenia to klucz do ratowania tego okrętu który niestety tonie jak tytanik.

PH
@lokalny

Cała prawda. Wszędzie jak widzę te same problem wynikające z nieudolności i niekompetencji zatrudnionej kadry tzw. "managerów".U nas, w Olsztynie i w Krzeszowicach widać to dobitnie chociaż w tych ostatnich ma się jak słyszę coś zmienić

placzek

iglotex to stan umysłu

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

eurocash

kiedy to padnie ?

Borsuk

Nadal piszecie bzdury nie z tej ziemi. Jeszcze raz proszę. Napiszcie jakąś konstruktywną uwagę o tym co naprawdę się dzieje. Kto przyczynia się do tego, że wszystko pada na pysk, sprzedaż maleje w zastraszającym tempie ,przez kogo zwalniają się ludzie i kto uwala ( roz......la) kolejny oddział w tej firmie. W Toruniu jest ktoś kto mógłby to przekazać Włodarczykom......

map
@Borsuk

Jak jesteś taki mądry to sam daj konstruktywna uwagę do Marka aby przekazał Tadeuszowi ??? Myślisz że Marek jest ślepy i tego nie widzi i nie mówi tego Tadkowi. ?? Oni mają to w (usunięte przez administratora) i trzymają tego Gamonia czarusia dalej.o5 cała filozofia

Jaro
@Borsuk

Przez kogo? Problemy Igloteksu zaczęły się po zatrudnieniu Jarosława M. Prawdziwy człowiek demolka. Kiedyś RKS pokazał mi jakie ten dyrektor z bożej łaski pisze do nich mejle w dni wolne od pracy. To już nie tylko nadaje się do sądu pracy ale do sądu z powództwa cywilnego o nękanie.

aaaaa2

Jak tam z pakietami z Algidy i nowościami? bo konkurencja już na południu sprzedaje a u nas pakietów i nowości brak ;)

Brawo

A co tam w Skórczu się dzieje

rozi

i pisze się nie "a biggest" tylko "the biggest" analfabetko z tłumacza google!!!!

?

chyba że stanie się cud i przejdzie pan na jasną stronę mocy :-)

?

Tak ma pan rację, nie było warto. Zbyt wysoka cene przyszło mi zapłacić. Dziekuję za ta terapię wstrząsową. Do zobaczenia w "ciepłym kraju".

Do p. Tadeusza

Panie Tadeuszu, niech Pan interweniuje i ratuje tą organizację póki jeszcze czas. Zatrudniani są dyrektorzy, którzy nie mają zielonego pojęcia o branży, wyciągnięci z różnych korporacji skąd zostali wypluci za mobbing, neurotyzm i niekompetencję. Dzieci mają zbyt mało doświadczenia aby to udźwignąć.

Poznaniak
@Do p. Tadeusza

Ejjj masz coś do nowego dyrektora Szwarc ??że niby mobing? Hahhah aha powodzenia

donkey

Of course it was not worth it to start with you

aaaaa

Bielsko sie posypało

@aaaaa

Bingo! Kto nastepny? Krzeszowice, Sosnowiec, Kielce czy co tam jeszcze zostalo na poludniu? No to Madzia bedzie miala roboty

pingwin pik pok
@aaaaa

naraszcie

??

Podobno czas goi rany...g..prawda.. dlaczego??? powiedz dlaczego???..... nie ma juz azylu nigdzie i nigdy..potworna pustka i beznadzieja...czy słońce jeszcze kiedyś będzie cieszyć tak jak kiedyś??.....i ciągle pytanie na które nie znam odpowiedzi- czy było warto??????

dzielnicowy

Wóz z woźnica dostaniesz. happy ??????

anty iglotex

pan tadeusz
@odp

to zdrobniale pankracy...,

placzki

Beczycie z tymi autami jak by to Bóg wie co było.

iglo
@placzki

Tu chodzi o podstawowe narzędzia pracy jełopie, większość PH jeździ zlomami które nie są sprawne technicznie.

złomiarz
@iglo

jeśli jest nie sprawne technicznie to do niego nie wsiadaj,a jeśli ktoś każe nim jechać to niech da Ci to na piśmie.U nas to działa,dostaję inne ale sprawne,nie koniecznie nowe.

Max target

W Iglotex są ciągle obiecane nowe samochody co nowy dyrektor to nowa marka i nowe cele . Pewnie trwają testy który najlepszy Cebulową dwa razy zamieszać w prawo i raz w lewo Czary mary hokus pokus ...

Daj sobie spokój z łodzi wszyscy są na wypowiedzeniach do konca miesiaca słyszałem że mają przenieść do Sochaczewa będziesz miał pracę na chwilę i jeszcze cię ns kasę oszukaja duzo naobiecuja a później kicha

bogdan

Czy ktoś wie jak wygląda praca w Łodzi? Jakie są tam warunki? Poszukują teraz logistyka i zastanawiam się czy wysłac tam CV

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala