Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

izor

Była nadzieja ze ktos przeprosi za traktowanie jak smiecia , nie dotrzymywanie obietnic i klamstwa jak ostatnio i to głupie kłamstwo. wystarczyczyło przyjść i podac reke,ale nie. jak to mowia dzieci - teraz juz sie nie liczy!!!

ten szczególny dzień się budzi

Kto ostatni w Gdyni ten gasi światło. Acha i bym zapomniał pani prawnik. Proszę nie zapomnieć o przysłaniu mi pogróżek i ostrzeżeń listem, o tym co mogę i czego nie mogę robić. Ale to tak na biegu, bo kończy mi się akurat papier w kiblu

Chack

od lipca wypłata będzie bardziej wyraźna.

klajmatag

Ja też wchodzę tu przedostatni raz. Szkoda czasu. Będzie ostatni wpis i koniec.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

mrożonka

Więcej tu nie wchodzę.

mrożonka
@mrożonka

Kto śmiał podszywać się pod mój nick i pisać że sie juz nigdy nie odezwę. Do puki tu pracuję będę pisała o tym syfie.

żalżycia

nie ma to jak pozbyć się starych zuzytych szamt żeby oczyscić powietrze wokół siebie a potem udawać że nic się nie stało i układać sobie wszystko według swojego misternego planu. Ten który wypadł z gry już się nie liczy, nie może się już bronić. Tak, to dobra strategia. A może wystarczyło by na siebie popatrzeć z boku? może przynać się że nie zawsze było się swiętym? może wtedy byłoby mnie stać aby "spalić wszystko co złe na stosie zapopomnienia" i przestać jątrzyć i siać nienawiść? może zatem warto nie palić za sobą wszystkich mostów i wbrew znakom na niebie i ziemi unieśc się trochę wyżej by odpowiedzieć na wyciągniętą dłoń? nadal pozostaje mi wiara że w człowieku człowiek jest....

nowy

Chciałbym zapytać jak jest na stanowisku specjalista ds. zarządzania łańcuchem dostaw w oddziałe w Krzesziwicach ? moze ktoś coś ?

pyza
@nowy

Nie pakuj się tu chłopie. Szukaj innej firmy. Chcesz użerać się z naszymi hanysami?! Szkoda zdrowia i czasu.

@pyza

A co własnie u was słychać? Czy hanysy o których tak ostatnio głośno dalej pracują?

nowy

Koledzy a jak się pracuje w Rzeszowie bo chcę aplikować na kierowce ??

kolombo

słyszałem że jednego przydupasa już pogonili, ciekawe co z resztą i z panią dyrektor

bambo

Nawet nie będzie wspomnień z odwiedzin u nauczyciela szkółki parafialnej w Pcimiu, zwolennika reform społecznych, przedstawiciela chłopstwa w walce z samowolą szlachty, współpracownika Kostki-Napierskiego.

bambo

Nie rozumiem niektórych ludzi, którzy twierdzą że zależy im na rodzinie a nic nie robią żeby to zmienić i liczą na cud. Cudu niestety nie będzie i jeśli dalej będą tkwić w tym bagnie to pójdą na dno. Myślą że wspinanie się po Alpach, jedzenie lodów na wrocławskiej i zbieranie grzybów to szczyt ich możliwości.Nawet to im nie pozostanie.

św. Jan

Zanim nastapi ten dzień będa znaki na niebie i w internecie np. ten skan

gospodarz

Kupie dwie cielne jalowice i piec bykow moze byc rasa arabskochinduska kupie terz cztery maciory i jednego knura platne gotowka.

św. Jan

Straszenie Go bólem i więzieniem nic więc nie dało a wręcz przeciwnie - dodało mu siły i jeszcze bardziej zmotywowało aby głosić prawdę. I tak będzie!

gregory
@św. Jan

nie wiem o czym pan mówi panie SWIĘTY, nie przypominam sobie takich rozmów, za To pan niejednokrotnie mnie straszył i nadal to robi, zatem powiem Panu że nie boję się już pana! Nie wiem tylko co chce pan przez to osiągnąć bo jakby nie patrzeć dla pana róznież nic dobrego z tego nie będzie. Jak sam pan pamięta razem tańczyliśmy w tym "tangu" do którego sam mnie pan namawiał przekonując o swoich dobrych zamiarach. Chyba to żadne kłamstwo nie jest prawda?

św. Jan

Według Tertulliana (w Opisie Heretyków) Jan został zesłany (przypuszczalnie na Patmos) po tym jak zanurzono go we wrzącym oleju i jak nic z tego powodu nie ucierpiał! Prawdopodobnie jego grób znajduje się na wzgórzu Ayasoluk w miasteczku Selçuk w okolicach Efezu.

św. Jan

On wysławszy swojego anioła oznajmił przez niego za pomocą znaków słudze swojemu Janowi, że stanie się to w dniu kiedy słońce wzejdzie o 6.38 a zajdzie 17.02

św. Jan

Ulęknijcie się Boga i dajcie mu chwałę bo godzina sądu Jego nadeszła!

św. Jan

Nadszedł czas aby wszystko się wypełniło.

www

Noe Jak bedziesz tonol,barka podplynie Przemysl

xyz

Czyli podstawa? Dla RDS,RKS to niezla pensja

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala