Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Pingwin pik pok

Od lipca w iglotexie wypłata będzie bardziej wyraźna .

www

Jeszcze wolne miejsca na statku...czekamy na reszte ekipy i odplywamy Pozdrowienia dla tych co maja JA..JA

noe
@www

to już Barka Noego wyrusza ? Mam jaja,ale nie wsiadam,utonę razem z tym całym bałaganem,jest to dla mnie wygodne i komfortowe

Aniol

Witam, chcialem powiedziec tylko ze to co dzieje sie teraz w tej firmie i niekompetencja dyrekcji to podkreslam EWIDENTNE DZIALANIE NA SZKODE FIRMY i ktos powinien za to odpowiedziec Bo jak monzna pozwolic odchodzic tak pracownikom i nawet sie tym niezainteresowac,chyba ze komus na tym zalezy panie M.W. OGARNI SIEPAN W KONCU TAKA FIRMA TO NIE GRA KOMPUTEROWA NIE DA RADY ZACZAC OD NOWA pozdrawiam

Tobiasz

Dzisiaj miałem rozmowę w sprawie pracy w firmie konkurencyjne. Dla koleżanek i kolegów z Krzeszowic, którzy planują zmienić pracę podaje kolejno zadawane pytania: 1. Imię i nazwisko (prosta odpowiedź) 2. Stanowisko zajmowane w dotychczasowej firmie 3. Staż pracy (miałem wrażenie, że im dłuższy tym lepiej. Dodatkowo czułem, że ma też to związek z lojalnością wobec aktualnego pracodawcy) 4.Jakich mam klientów i jaki asortyment kupują. 5. Roczny obrót z największymi klientami. 6. Jakie relacje mam z klientami (czy tylko biznesowe czy również towarzyskie) 7. Proszę podać powody dla których chce Pan się zwolnić (i w tym momencie nie wytrzymałem i zacząłem rzucać przykładami. Na pierwszy ogień poszli nasi menadżerowie z hanysowa. Wielki Dyrektor, absolwent zaocznej WSB płacąc 300 zł za semestr gdzie ja za przedszkole prywatne płacę 400 zł miesięcznie oraz jego piesek kierownik chyba przeczytali tylko jeden rozdział "Marketingu" Kotlera o 4p czyli product,price, place,promotion i myślą że to wystarczy. Tu muszę zaznaczyć że się im przyznałem o schowanym dyplomie. Ten pan powinien wiedzieć że nowoczesne zarządzanie to dzisiaj 4c czyli: customer value,cost,convenience i communication co oznacza wartość dla klienta,koszt,przystępność nabycia towaru i komunikacja z klientem. Jak wiecie stosunek do naszych klientów to masakra - tylko wskażę na czas realizacji zamówień i dostępność poszczególnych produktów oraz czas oczekiwania na odpowiedź ich zapytań. Kolejna sprawa to znajomość konkurencji. Oczywiście nasze hanysy nie wiedzą że o konkurentach trzeba wiedzieć przynajmniej tyle co o własnej firmie i reagować szybko na to co robi konkurencja- mam na myśli ruchy cenowe, promocje itp. Hanysy nie wiedzą co to benchmarking i co to SWOT, a przede wszystkim nie mają żadnej strategii. Lider na naszym rynku musi dbać nie tylko o niskie koszty ale nade wszystko o wysoki poziom obsługi klientów. U nas jednak wszystko opiera się na cięciu kosztów czyli obniżaniu realnych wynagrodzeń poprzez podnoszenie planów sprzedaży, jednym słowem na ciu...niu nas. Jak później się okazało oni wszystko o nas wiedzą! Życzę wszystkim powodzenia na rozmowach kwalifikacyjnych. Ja już mam nową pracę od 1 marca.

Skórcz
@Tobiasz

Brawo! Świetny i dosadny opis tego co u Was się dzieje. Myślę że Pan Prezes to przeczytał i się zastanowi nad przyszłością firmy. Wielka szkoda że tacy ludzie nas opuszczają!

mrożonka
@Tobiasz

Wow. Nie wiedziałam z kim pracuję. Wielki szacun i kapelusze z głów.

Borsuk
@mrożonka

Jesteście w błędzie, prezes nawet jak to przeczyta, to i tak będzie słuchał kłamstw ,,tych dwóch panów". Tylko skoro jest tak dobrze wg. ,,tych panów" . To dlaczego jest tak źle?????? I nic to nie zmieni, że ,,Ptaki" odlecą. Musieli by się ,,żółci" wymienić. Ponieważ gdzie nie wejdą to oddział leży i tylko prawnicy po nich sprzątają, ale jest dobrze.........

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

jjeesstem

Koleżanko z HR jak czytasz popatrz na prace biura w Rzeszowie za chwile zostanie tam tylko niekompetentny odrzut z renu K.K zwany omyłkowo kierownikiem

czarodziej

niektórym może przydać się ta definicja Szantaż – przestępstwo przeciwko wolności, polegające na próbie zmuszenia osoby do określonego działania lub zaniechania pod groźbą bezprawną zastosowania przemocy lub ujawnienia pewnych, częściowo lub w pełni prawdziwych informacji, których ujawnienie byłoby w opinii szantażującego dużą dolegliwością dla ofiary. Według polskiego prawa karnego na definicję groźby bezprawnej składa się między innymi groźba rozgłoszenia wiadomości uwłaczającej czci zagrożonego lub osoby jemu najbliższej, przy czym nie jest ważne czy sama "wiadomość" jest prawdziwa czy nie.

Beata
@czarodziej

Zostawcie Huberta w spokoju, dał się skusić ciemnej stronie mocy i sprzedał wszystkich swojemu mrocznemu panu z Lublina i pani z Krakowa, ale na pewno jeszcze powróci na stronę dobra lecz nie skutecznie, jak tylko w grubym brzuszku zaburczy. Pan i Pani napisane z małej litery bo to mali ludzie i wielka mi nie wchodzi. Dobranoc

buuuuu
@czarodziej

Hiubi zdemaskowany wstyd !!!

św. Jan

Tak więc zaczynamy.

@drugi

Widze, ze nie caly tekst poszedl, chyba przez buzki. Dokoncze: Ojcze Prezesie Szefie wszystkich szefow ( z Calym Szacunkiem dla Ojca Tadeusza Wl.) jesli mozesz, posluchaj czasem ludu, a ludzie, ktorzy od lat pracuja dla tej organizacji postawili kategorycznie NIE . Domyslam sie ze ktos sledzi to forum z otoczenia najwyzszej wladzy lub moze Pani Madzia, lecz to nie ma najmnieszego znaczenia. Szkoda mi i wielki zal bo budowalismy to kilka lat....?..?

me

YOUR CHOICE. YOUR DECISION!!!

simple historic

plan działania dla ph simple historic +20% target w marcu +20 % target w kwietniu +20 % target w maju kto nie zrobi temu bęc -za konkursy na teatr na koniec roku + 50%

drugi

Ponoć ma być lepiej , Mercik obiecał mistrz zmian.

@drugi

Chyba Cie wszystko oposcilo jak ten swiniopas pomoze, ten czlowiek to ludzi ma w tak glebokim "powazaniu" ze nawet nie zdajesz sobie sprawy a po za tym co handlarz zyletkami moze miec pojecie o mrozonkach

bezrobotny

Witam, Chciałem zapytać o teren Szczecina . Warto aplikować ? Mam doświadczenie w pracy PH i nie wiem czy dobrze trafiam

chopie
@bezrobotny

Chopie a ty umisz czytac? To sie pieronie poczytej wstecz to beesz wiedziol jak jest a tak jest w calej Polsce

Igloman

Tu niestety nikt nie chce juz pracowac, czy zaplacicie 1500zl czy 3000tys to i tak kazdy ma juz dosyc tej nieudolnie zarzadzanej firmy, ciagle zmiany systemow placy, potracen, wszystko byleby nie zaplacic pracownikom za duzo. 90%ph szuka pracy, caly rynek gastronomiczny wie co sie dzieje w iglo, to tylko kwestia czasu, kiedy aktualni ph znajda prace u konkurencji. Bedzie jak w farutexie, gdzie czynnik ludzki jest na ostatnim planie, pdzyjda nowi ph ktorzy nie maja pojecia o pracy, co miesiac nowi.

gospodarz

Kupie dwa byki i dwie krowy moga byc cielne

ale jaja

Kolego sympatyczny, kiedyś byłem kierowcą, od tego zaczynałem, teraz po kilku latach jestem ph i nie pierd.... mi jakiś karmazynow o tym ze komus sie w glowach poprzewracało, posłuchaj jak cie jebi.. klient za to że kierowca nie ma lub nie dowiozl towaru, po czesci wina magazynu. Dlatego my jesteśmy po środku, między młotem a kowadlem ale kto najbardziej w piz... dostaje.? PH!!!!

Specyfika wspomnianej wcześniej imprezy karnawałowej polegała na tym, że była to impreza zorganizowana przez moją parafię i była ona bezalkoholowa. Jednak nasz główny bohater zaczął od rozcieńczonego soku pomarańczowego a skończył w hotelowy drink barze. Efekt był taki, że po niedzielnej mszy zostałem poproszony na dywanik mojego proboszcza i niemalże ekskomunikowany a dlaczego to w następnym odcinku.

ale jaja

Ale wyjasnij o ch.. ci chodzi bo masz jakis problem czy sraczke i ja celebrujesz

Dzisiaj kolejny odcinek. jak tylko zjem kolacje i wypije drinka to powracam

gospodarz

Kupie dwa byki i dwie krowy moga byc cielne

Ph

Witam, to co się wyprawia na Wschodzie ludzkie pojęcie przechodzi, targety na maxa w górę lista aktywnych klientów do numeryki wyssana z palca - motywacji brak, szans brak na jakakolwiek realizację zadań, jak dopasujesz ceny do konkurencji to jeszcze Ci za marżę utną, golas 10 czeka jak nic, pytanie czy runie ostatni bastion w Białymstoku, wszystko na jednym cienkim włosku wisi !!

denat

podono nadzieja umiera ostatnia- umarła, wszystko umarło...

czesio

po kolei zamkna wszystko, Wojtus i Dyrektorek od ciasteczek teraz rzadza na poludniu, banda chamow

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala