Iglotex

cała Polska

Opinie o Iglotex

zyx 2017-02-05 13:32
".... Ale jest tez dobra strona medalu , ważne tylko żeby nie brzydzić się lizać pupki dyrektorostwa, bo jak trafisz na ciepłą posadkę to spokojnie przez parę lat możesz się uchować nie robiąc wiele ponad chwalenie, lizanie i lodzikowanie, bo tu jakość pracy nie jest najważniejsza tylko lojalność. "

1000% masz racje, normalnych w tej firmie jest bardzo mało, bo nie da się wytrzymać w takich warunkach
qqq 2017-02-05 13:45
".. albo w połowie mca podwyższa plan jak ci idzie za dobrze "

Albo wychodzi za dużo premii i wtedy na sygnał dyrektora albo prezesa kręcą parametrami w systemie ERP , widziałem akcje jak zmieniali pod koniec miesiąca oznaczenie marzowości przy produkcie bo sprzedaż wypadła za dobra.

Mieli wprowadzić przejrzysty system rozliczania ph ale nie opłaca się , bo trzeba by było wypłacać to co ludzi wypracują, lepiej wszystko zamiatać pod dywanik a ludziom tylko machać marchewką przed nosem, mają pracowników za stado osłów. Zawsze takie znajdą się.

iglo 2017-02-07 20:25
Nie ma Panowie innego wyjścia dla naszych rodzin jak zaciskać zęby i wytrwać od pierwszego do pierwszego. To co tutaj się dzieje ma miejsce nie od dzisiaj i tego nie zmienimy z uwagi na strukturę własnościową tej firmy, a jest to firma rodzinna i nepotyzm to norma. Ja przyjąłem zasadę, że unikam kontaktu z ludźmi, którzy ze względu na swoje postępowanie i traktowanie innych osób jak zwierzęta, kłamstwo i zakłamanie oraz pychę i butę są dla mnie marnymi robaczkami, które wcześniej czy później wyginą. Jedna dobra rada dla porządnych ludzi w tej w firmie - szanujmy się na wzajem!!!!
Lala 2017-02-07 20:32
Fajna robota i fajna firma, jak komuś ciężko musi zmienić pracę.
ph234 2017-02-07 20:40
Nie rozśmieszaj mnie Laluniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zygi. 2017-02-10 09:16
Hehe to masz dobre byłem kierowcą w piekarni zapierd. od nocy do południa za 1900zł. ponad 12 godzin dziennie. Zatrudniłem się w Iglotex jako kierowca rozwój to forma awansu awansowałem na PH, i jestem zadowolony. Pozdrawiam wszystkich chcących się rozwijać.
happy 2017-02-14 12:42
"Proste historie" - to bardzo dobre hasło nie tylko marketingowe!!!!!
Marysia 2017-02-15 23:06
Czy oferta przedstawiciela handlowego ds detalu jest jeszcze aktualna? Bardzo mi zależy na tej pracy bo znam firmę i wiem, że tu będzie mi bardzo dobrze. Jeśli ktoś wie ile mogę dostać na starcie byłoby fajnie? Czy są jakieś dodatki socjalne, typu leczenie ,sport?
Babajaga 2017-02-20 21:25
Tak sierotko Marysiu, ale nie w tym wymiarze:-)
Babajaga 2017-02-20 21:27
Tak sierotko Marysiu, ale nie w tej bajce:-)
Cierpliwy 2017-02-21 22:28
Pozostaje tylko czekać.
jaja kobyły 2017-02-24 21:19
Tak czytam te wasze komentarze zwlaszcza te wazeliniarskie to nie wiem czy mam was zalowac czy wam wspolczuc... od conajmniej roku mam spokoj z tym gownem zwanym dalej ig.... banda popaprancow i nieudacznikow, pociotkow, szwagrow itp, itd. A co wartosciowych ludzi to lepiej sie pozbyc bo du.. nie liżą. Klękło rok temu mocno? I co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Czarna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Miliony idą na reklamę "prostych histerii" a kto za to zaplaci ?? PH ! Ze swoich pensji, konkursow, premii itp.. A propos konkursow, łoją aż piszczy; stary ph przeliczy i wie jak go szwabia a mlody zadowolony bo dostanie jakis smieszny grosz dodatkowo.
Pozdro ;-)
Wzburzony 2017-02-25 19:23
Pracuję i będę bronił firmy. Tylko leniuchy mogą pisać takie bzdury, w pracy wysługiwać się innymi a tu proszę jaka aktywność. Może ktoś was inspiruje do tych wpisów? Każda firmę można przedstawić w najgorszym świetle, i nikt za to nie ponosi żadnej odpowiedzialności!!
były 2017-02-25 21:05
ja też się cieszę że w tym .... nie pracuję. A co do wpisów takich jak "Wzburzony" to są pisane po zamówienie. A zgadnijcie czyje. Co jakiś czas taki hymn pochwalny ukazuje się, jeżeli wpisy dobrze nie wyglądają.
były 2017-03-06 20:39
Czy to prawda, że Iglotex wygrał jakieś sprawy w sądzie w Gdyni o złamanie lojalek przez przedstawicieli?
Karolina 2017-03-09 13:32
Iglotex ma w swoich ofertach pracę głownie dla przedstawiciela handlowego Co możecie dodać na temat tego stanowiska?
zając 2017-03-09 20:57
Podpisz lojalkę, a później się dowiesz
były 2017-03-12 23:25
Pytanie mam oddział w Łodzi? Jeszcze istnieje? Co stało się z dyrektorem ds. Sprzedaży z tej placówki?Chodzi o dyrektora z 2016r. czy jeszcze pracuje? Bo ostatnio widziałem ogłoszenie i było jego imie i nazwisko i szuka magazynierów i kierowców w kątach wrocławskich? i placówka Iglotex Kraków?
olo 2017-03-15 11:37
jak jest w Sosnowcu?Szukają pracownik a ds obsługi klienta.Czy to jest jako PH??
zainteresowany 2017-03-15 17:56
Możecie skomentować coś o pracy magazyniera w Skórczu jakie warunki i płaca?Pozdrawiam
James 2017-03-15 18:18
Pracownika ds. obsługi klienta ?

Myślę że w tym wypadku po prostu chodzi o osobę do działu obsługi klienta po prostu, więc to nie jest PH ;).

Jeśli kierowniczka działu jest ta sama, która była za moich czasów, czyli Rosie , to akurat tutaj mamy do czynienia z bardzo sympatyczną osobą ;).

Tym niemniej więcej nie podpowiem, bo fizycznie w Sosnowcu nie byłem i jak sam oddział funkcjonuje nie mam pojęcia.
siedlczanin 2017-03-17 12:46
-jakie auto?
Gala 2017-03-20 14:35
Ktoś usuwa niepochlebne wpisy
już mnie to nie ma 2017-03-20 22:00
Mój wpis również został usunięty. Nie wiedziałem że działa tutaj cenzura. Teraz już wiem.
merkus 2017-03-21 21:48
To prawda ze w gdyni jakas rewolucja? oddzial ponoc na nogi stanal??
Gregor 2017-03-23 13:28
Witam, czy dowiem się na tym forum coś więcej w temacie pracy dla kierownika biura obsługi klienta? Czy ta oferta jest aktualna? Jakieś podpowiedzi przed złożeniem cv?
były 2017-03-23 20:14
Gregor w jakim oddziale?
Iza 2017-03-28 10:53
Iglotex jest laureatem prestiżowych konkursów konsumenckich i branżowych, m.in. Złoty Laur Konsumenta 2016 w kategorii żywność mrożona , Dobra Marka 2016 – Odkrycie Roku, Złoty Laur Konsumenta 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2013, 2014, 2015 dla marki Iglotex Godło "Teraz Polska" 2014, Można o tym pisać.
Eddy 2017-03-30 13:27
Witam jak wygląda praca na magazynie w oddziale w Krzeszowicach ? Warto aplikować ?
Andrzej 2017-04-01 17:10
Jakie są warunki finansowe dla przedstawiciela w kanale nowoczesnym ( podstawa + premia ) ? Zaprosili mnie na rozmowę do Krzeszowic, gdzie mam kawałek drogi i nie zwracają kosztów dojazdu. W obecnej pracy mam 2500 netto podstawy + do 30 % premii miesięcznej, z tym, że pracuję ok. 10 godzin dziennie. Czy w Iglotexie na sieciach czeka na mnie coś lepszego ?
Koksu 2017-04-02 22:49
Pozdrów panią kierownik jak sie wybierzesz
Darek 2017-04-14 12:20
Teraz przyjmują na kierowców w Toruńskim oddziale, może ktoś tu pracował albo pracuje i może sie wypowiedzieć jak tu przebiega praca, jak to w praktyce wychodzi z nadgodzinami i i ile na dzięń przeważnie się pracuje jako kierowca, no i jak atmosfera ?
Zawiedziona klientka 2017-04-14 15:40
Dzisiaj kupiłam mrożone truskawki - na opakowaniu napis bez szypułek 450 g z oznaczeniem partii 065173 GR i datą ważności 03.2019 .
Żałosne bo połowa była z szypułkami i 5 truskawek zgniłych.
Chyba jako pracodawcy jesteście do kitu skoro pracownikom jest wszystko jedno jaki towar wychodzi na rynek. A marka traci . Ja napewno w najbliższym czasie nie kupię nic waszej produkcji a szkoda.
Gambass Gastro 2017-04-15 17:23
Kwestia podejścia - Z mężem od lat zamawiamy asortyment w iglotexie, nawet jak się zdaży jakiś defekt , to od razu zgłaszamy i jeszcze nigdy nie było problemu z wymianą na pełnowartościowy. Dla Nas ważniejsze jest podejście i chęć naprawy sprawy.
Sikor ka 2017-04-17 14:00
Ja tam lubie z szypulkami. A zepute szybciej fermentuja w organizmie to i alko jest za free
Iglotex 2017-04-18 10:35
Dziękujemy za zakup naszego produktu i kontakt z nami. Przykro nam, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Jakość naszych produktów i zadowolenie konsumentów jest dla nas priorytetem, dlatego przekażemy sprawę do naszego Działu Kontroli Jakości w celu rozpatrzenia reklamacji. Prosimy o kontakt z nami pod adresem reklamacje_bok@iglotex.com.pl, przekazując swój adres e-mail do celów korespondencyjnych. Pozdrawiamy, Zespół Iglotex.
krakus 2017-04-18 17:57
Szukamy nowego kierownika . Myślę , że trzy miesiące doświadczenia wystarczą.
Pinguin 2017-04-19 11:01
Hortex nie, lepiej z D'aucy. Towar jakościowo dobry, pełnowartościowy i kazdy znajdzie w ich ofercie coś dla siebie. Polecam!!!
były - skórcz 2017-04-20 23:10
za mało płacą a za dużo wymagają szybciej i szybciej. zeby mieć (usunięte przez administratora) na wypłacie trzeba soboty robić na produkcji :P:P:P tyle w temacie
Zenek 2017-04-23 19:37
Widziałem, że firma ma sporą ofertę pracy i tak myślę, że pewnie mają nowych klientów. To dobrze dla nas pracowników, jest praca to będzie kasa proste.
aplikant 2017-04-28 21:14
I co z ogłoszeniem z ofertą na kierownika magazynu w Krzeszowicach. Aplikowałem już miesiąc temu gdzie w swoim CV napisałem , że zajmowałem podobne stanowisko w konkurencyjnej firmie, mam wyższe wykształcenie w kierunku transport i logistyka , posiadam znajomość języków obcych oraz wszystkie szkolenia z tematu zarządzania łańcuchem zaopatrzenia. Zero odpowiedzi. Z tego co przeczytałem na tym forum muszę jeszcze nauczyć się wynosić palety i preparować dokumenty magazynowe i być oratorem. Och to muszę jeszcze się dużo uczyć.
ph1 2017-04-28 22:05
kto zablokował to forum dzisiaj?????
Feliks 2017-05-02 18:33
Iglotex ma spore zapotrzebowanie na pracowników, czy firma powiększa rynek?
Wojtek 2017-05-07 17:23
Napiszcie uczciwie i z sensem ile zarabia kierowca kat. C i czy jeździ się cały czas ponad 12 godzin, czy raczej koło 10? Zastanawiam się nad aplikowaniem do Sosnowca.
driver 2017-05-08 09:36
Zależy jak wyrabiasz się z robotą (załadunek, rozładunek, dostarczenie do klienta z auta). Samej "czystej jazdy" możesz mieć 4-5 godz. Od ciebie zależy jak szybko z resztą się wyrobisz. Ja od wejścia do wyjścia z auta mam 8-9 godz w pracy. (usunięte przez administratora)
asd 2017-05-08 14:42
Ktoś pracował w oddziale w Smolcu? Jak tam jest?
Wojtek 2017-05-08 18:46

Nie napisałeś o zarobkach i ile sklepów dziennie.
Zuzulka 2017-05-09 22:19
Iglotex potrzebuje kierownika do magazynu w Lublinie. Czy ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie? Tak ogólnie jak się pracuje?
szofer z WLKP 2017-05-16 13:44
Chciałem serdecznie podziękować osobie odpowiedzialnej za zmianę opakowań produktów fresh to co zrobiła jest mega nie profesjonalne zapraszam do ich dystrybucji koszmar kierowcy pozdrawiam. Ps. jeszcze jej za to zapłacono OMG
Wiktor 2017-05-19 10:08
Iglotex przesadza wymagając od swoich pracowników żeby pracowali. Jak się zmęczą to powinni odpoczywać może wówczas będą zadowoleni z firmy. W pracy trzeba pracować!!
Zostaw swoją opinię o Iglotex - cała Polska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iglotex