logo Iglotex

Iglotex

Skórcz

Opinie o Iglotex

Tunel 2016-11-22 22:18
Może dzisiaj to zrobię. Chce tam wrócić.tam było tak pięknie i blogi i cisza może dzisiaj tam wroce
noname 2016-11-23 12:39
myslalem wczoraj ze to juz koniec ale okazalo sie ze moze pomoga antybiotyki
. 2016-11-23 17:01
nikt nie wierxył wiec uwierzycie wszyscy
honest 2016-11-28 12:24
Czy ostatnia przykra sytuacja to był przypadek czy coś innego?!!!
honest 2016-11-28 15:35
Never
omega 2016-12-09 11:53
haha
Bolo 2016-12-09 13:13
Zabawne i śmieszne. Nie wiem czy to przypadek, ale podobna historia spotkała naszego gladiatora maximusa, który zbyt późno wyciągnął miecz z pochwy. A chciał być cezarem i kita.
oczy kobry 2016-12-11 08:48
Przestroga dla wszystkich chcących pracować w IGLOTEX .Firma zatrudnia przed sezonem potem zwalniają .Mają stałych kierowców którzy są zatrudnieni cały rok .Uwaga na obiecanki 3000 zł netto
nie płaca premii bo coś tam z planem nie wyszło zawsze coś . Praca po 12 13 godzin za 2200 w najlepszym przypadku ,praktycznie dwa etaty za 2200zł netto.Flota aut praktycznie nie do jazdy same złomy. Generalnie nie polecam oddziału Koszalin
Nick 2016-12-18 09:14
I te śmieszne wypłaty, podstawy. Osoby [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] scieme dostają po ponad tysiąc więcej wypłaty od chłopaków którzy angażują się w robotę. Czas najwyższy wziąść się za tych firmowych kolezkow.
Gruby 2016-12-18 09:34
Witam jak tam sytuacja w Skorczu ? Doszły mnie słuchy ze wielki magazynier w buksach moro odszedł.
kk 2016-12-21 21:59
Och na prawdę dziękuje za te komentarze na fb. WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
zd 2016-12-22 12:44
wesołych świąt!
kobra 2016-12-22 23:00
wąż- ssssssssssssssssssss
Sasza 2016-12-23 15:34
Adin nul diewiat
George Michael 2016-12-26 11:37
I TO JEST PRAWDZIWY PRZYKŁAD GŁĘBOKIEGO ŻALU, SMUTKU I PRZEBACZENIA. WYŚPIEWAŁEŚ DLA MNIE NAJPIĘKNIEJSZY UTWÓR NA ŚWIECIE: "YOU HAVE BEEN LOVED". A DLA SIEBIE ZAŚPIEWAŁEŚ PROROCZO: "LAST CHRISTMAS" ŻEGNAJ GREAT G.M. !!!!!!!
Dzieciątko 2016-12-27 08:09
I w ostatniej chwili dwa extra prezenty pod choinkę. Cudowne Święta!!!
Kolęda 2016-12-28 17:59
No i niestety po Świętach:-(((
Kolęda 2016-12-28 19:42
Święta były super. Jedynie w Wigilię ktoś próbował mi je zepsuć wysyłając smsa z szatańskiego numeru 66.........., który w moim domu wszyscy znają!!!!!!!!!
SATANAS 2016-12-29 09:51
ZAPOMNIAŁEM DODAĆ 18. TAK WIĘC ZAPIS WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO: 666 666
SATANAS 2016-12-29 09:58
PLUS JESZCZE JEDNA SZÓSTKA OCZYWIŚCIE:-)
Richard 2016-12-29 17:35
ende
Epilog 2016-12-30 22:11
Na fb.
Ziemowit 2017-01-04 18:21
Firma solidna a ja chcę aplikować na kierownika działu trade marketing. Czy ktoś ma wiedzę na temat aktualnej potrzeby w firmie oraz jakie są zarobki
Zenek 2017-01-04 21:17
Chyba jeszcze kolega nie wytrzeźwiał po Sylwestrze. Jak wszystkim wiadomo i co można sprawdzić na głównej stronie naszej kochanej firmy, istnieje zapotrzebowanie tylko na stanowiska, na których trzeba zapier...lać. Tak więc możesz zostać albo handlowcem albo kierowcą. Powodzenia.
NG 2017-01-06 20:21
Raczej miejsce jest zajęte, 15tys można spokojnie prosić
A firma tak sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w środku, pracownik nie doceniany
Pytanko 2017-01-18 18:01
Czy Iglotex prowadzi nowe przyjęcia do pracy? Bardzo bym chciał tu pracować. Jak ktoś ma wiedzę w tym temacie proszę o info. Czy PH ds detalu ma w miarę dobre warunki?
Były kandydat 2017-01-24 12:03
Strasznie nieprofesjonalne podejście do kandydata i problemy z komunikacją wewnątrz!
Ostatnio miałem okazję kandydować na wyższe stanowisko kierownicze w jednym z oddziałów w Polsce. Rozmowa przebiegła dość sprawnie, na końcu została wyrażona wstępna decyzja o podjęciu współpracy. W cierpliwości czekałem na wiadomość od potencjalnego przyszłego pracodawcy. Po niecałym tygodniu dostałem telefon od pani z HR, od której dowiedziałem się że dyrektor oddziału do którego kandydowałem był zadowolony z mojej osoby i chce mnie zatrudnić. Ale moja radość skończyła się wraz z rankiem następnego dnia, ponieważ zadzwoniła do mnie sekretarka z oddziału że dziękuje za moją kandydaturę ale nie jestem brany pod uwagę powołując się na decyzję dyrektora, zupełnie nie wiedząc o telefonie z dnia poprzedniego! Obiecała to sprawdzić i zadzwonić ponownie. Do dziś cisza i nikt tam nie odbiera telefonów ode mnie!
Czesio 2017-01-27 00:04
Może napisz jaki oddział będzie łatwiej. To zbyt ogólne w tak dużej organizacji
bla bla 2017-01-29 17:59
ludzie uważajcie bo traktuje ludzi jak smie.....
Djblase 2017-01-30 21:22
A jak dział kontroli jakości w Skórczu? Warto tam pracować? Jaka jest Pani kierownik?
ph123 2017-01-31 09:12
A czego oczekiwałeś?!!! Przecież to rodzinna firma i brane są pod uwagę szczególne "umiejętności" czyli nepotyzm.
były 2017-02-01 22:51
Jak tam Panowie przedstawiciele zadowoleni z nowych warunków?
WarFrame 2017-02-02 07:47
Generalnie trzeba się narobić na dziale produkcyjnym i to za najniższą krajową. Praca jak w akordzie wiecej wiecej i szybciej jednak płaca to juz inna bajka. Iglotex bazuje na stałych pracownikach z okolicznych wiosek zwanych tez ( LEŚNIAKI) . Reszta jak juz się zdecyduje to tzn z łapanki na okres sezonowy , pozniej zwolnienia, nie przedłuzanie umowy. I jeszcze ich chory system naliczania godzin. Robisz nadgodziny, sobota czasem niedziela, pozniej masz coś w tygodniu wolne bo jakas awaria , przestój to ci nadgodziny zabierają i wychodzi ze soboty , niedziele robisz za darmo, śmiech na sali :P:P . Stanowczo odradzam tam prace !!!!!!!!!!!!!!
Epilog 2017-02-03 20:50
Chyba trzeba napisać że Iglotex to nie korpo, raczej garażowy bałagan, tyle że ogromny. Przede wszystkim żeby tam pracować trzeba mieć miękki kark do przytakiwania, brak własnego zdania i wilgotny języczek, bo firma kocha lizusostwo, abytylkość, tyczasowość, bylejakość, nepotyzm i staropolskie prywaciarskie kanciarstwo - a to widać w każdym rogu: dosłownie wszędzie pracują tu znajomi , rodzina, znajomych pociotki, kuzyni, wujkowie, syn teściowej, córka kolegi i... rodzinka rodzinki, pojazdy to w większości stary złom po naście lat (zaczeli wymieniać na ciut lepszy złom, ale używany), PH jeżdżą Ibizą na gaz, RKS toledo 1,2 na gazie, plany jak za dobrze idą to potrafią zmienić w połowie mca, no i najważniejsze - permanentnie kantują na kasie za premie! Jak wypłacają premie miesieczne to kasa jest sensowna, ale częściej nie wypłacają. W ciagu ostatnich paru lat rocznie wymieniało sie od 30% do 50% załogi handlowej z tego powodu (bo ich okantowali na premii raz, drugi wiec za trzecim pa!) Poodchodziły nawet całe oddziały. Z tego tez powodu firma ma masę spraw w sądzie pracy, które przegrywa hurtem. System premiowy zmienia sie ze 3 razy w roku (raczej nie na lepsze) i na pewno nie dostaniesz zasad premii na papierze (bo jeszcze byś do sądu poszedł) więc trzeba zdjęcia robić jak prezentują nowy system , bo premie są oczywiście uznaniowe, czyli możesz się wypracować plan ale to firma uzna albo nie czy dostaniesz cała premie czyli tylko część, albo w połowie mca podwyższa plan jak ci idzie za dobrze, albo obetną bo sprzedałeś za dużo tego, a za mało tamtego i firma na tym mniej zarabia, albo jak ci za dobrze idize to po przestaną Ci wywozić. Powód zawsze się znajdzie żeby uciąć kasę! Na rynku firma uchodzi za drogiego i bardzo niesolidnego dostawę, więc b. ciężko się sprzedaje od nich towar. Nie ma dodatków typu pakiet sportowy, deputat.... itp. Jest opieka medyczna ale b. lichy pakiet i nie na każdym stanowisku. W sezonie lodowym jest za to sporo konkursów od dostawców i na tym można dorobić, tyle że do tego też już sie dobrali i nie pozwolą ci wziąć kasy od dostawcy za konkurs jesli nie zrobisz min. 90%. Ponadto niektórych zatrudniają na samozatrudnieniu, albo na śmieciówce, a w tej firmie to b.ryzykowne. Chcą też podpisania lojalki - odradzam, obiecują dod. przywileje ale realnie to lojalka nic nie daje i nie wszyscy ją podpisali .
Rzutki 2017-02-04 09:20
Chyba przeginacie z tym narzekaniem!. Wszędzie gdzie jest dobrze pracujący ściągają znajomych, rodzinę.
były ph 2017-02-04 14:38
Potwierdzam to co kolega napisał pracowałem w tej firmie dobrze że lojalki nie podpisalem
pechajuzobojetny 2017-02-04 20:43
Wszystko się zgadza - nepotyzm w czystej postaci oraz totalna niekompetencja!!!!!
były ph 2017-02-05 12:05
To dlaczego nie wyjechałeś do Irlandii?
xyz 2017-02-05 13:26
Popieram, potwierdzam, takie są realia w tej firmie
Człowieka zwalniają tylko za to ze jest bardziej kompetentny niż jego przyłożony, ale kierownik ma dyzo śliny i smaruje wszędzie gdzie trzeba albo jest z rodziny i nikt nie jest w stanie go dotknąć.

Chcesz czegoś ociągnąć a przy okazji zarobić to nie w tej firmie.
zyx 2017-02-05 13:32
".... Ale jest tez dobra strona medalu , ważne tylko żeby nie brzydzić się lizać pupki dyrektorostwa, bo jak trafisz na ciepłą posadkę to spokojnie przez parę lat możesz się uchować nie robiąc wiele ponad chwalenie, lizanie i lodzikowanie, bo tu jakość pracy nie jest najważniejsza tylko lojalność. "

1000% masz racje, normalnych w tej firmie jest bardzo mało, bo nie da się wytrzymać w takich warunkach
qqq 2017-02-05 13:45
".. albo w połowie mca podwyższa plan jak ci idzie za dobrze "

Albo wychodzi za dużo premii i wtedy na sygnał dyrektora albo prezesa kręcą parametrami w systemie ERP , widziałem akcje jak zmieniali pod koniec miesiąca oznaczenie marzowości przy produkcie bo sprzedaż wypadła za dobra.

Mieli wprowadzić przejrzysty system rozliczania ph ale nie opłaca się , bo trzeba by było wypłacać to co ludzi wypracują, lepiej wszystko zamiatać pod dywanik a ludziom tylko machać marchewką przed nosem, mają pracowników za stado osłów. Zawsze takie znajdą się.

iglo 2017-02-07 20:25
Nie ma Panowie innego wyjścia dla naszych rodzin jak zaciskać zęby i wytrwać od pierwszego do pierwszego. To co tutaj się dzieje ma miejsce nie od dzisiaj i tego nie zmienimy z uwagi na strukturę własnościową tej firmy, a jest to firma rodzinna i nepotyzm to norma. Ja przyjąłem zasadę, że unikam kontaktu z ludźmi, którzy ze względu na swoje postępowanie i traktowanie innych osób jak zwierzęta, kłamstwo i zakłamanie oraz pychę i butę są dla mnie marnymi robaczkami, które wcześniej czy później wyginą. Jedna dobra rada dla porządnych ludzi w tej w firmie - szanujmy się na wzajem!!!!
Lala 2017-02-07 20:32
Fajna robota i fajna firma, jak komuś ciężko musi zmienić pracę.
ph234 2017-02-07 20:40
Nie rozśmieszaj mnie Laluniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zygi. 2017-02-10 09:16
Hehe to masz dobre byłem kierowcą w piekarni zapierd. od nocy do południa za 1900zł. ponad 12 godzin dziennie. Zatrudniłem się w Iglotex jako kierowca rozwój to forma awansu awansowałem na PH, i jestem zadowolony. Pozdrawiam wszystkich chcących się rozwijać.
happy 2017-02-14 12:42
"Proste historie" - to bardzo dobre hasło nie tylko marketingowe!!!!!
Marysia 2017-02-15 23:06
Czy oferta przedstawiciela handlowego ds detalu jest jeszcze aktualna? Bardzo mi zależy na tej pracy bo znam firmę i wiem, że tu będzie mi bardzo dobrze. Jeśli ktoś wie ile mogę dostać na starcie byłoby fajnie? Czy są jakieś dodatki socjalne, typu leczenie ,sport?
Zostaw swoją opinię o Iglotex - Skórcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iglotex