Iglotex

Opinie o Iglotex

Kolęda 2016-12-28 17:59
No i niestety po Świętach:-(((
Kolęda 2016-12-28 19:42
Święta były super. Jedynie w Wigilię ktoś próbował mi je zepsuć wysyłając smsa z szatańskiego numeru 66.........., który w moim domu wszyscy znają!!!!!!!!!
SATANAS 2016-12-29 09:51
ZAPOMNIAŁEM DODAĆ 18. TAK WIĘC ZAPIS WYGLĄDA NASTĘPUJĄCO: 666 666
SATANAS 2016-12-29 09:58
PLUS JESZCZE JEDNA SZÓSTKA OCZYWIŚCIE:-)
Richard 2016-12-29 17:35
ende
Epilog 2016-12-30 22:11
Na fb.
Ziemowit 2017-01-04 18:21
Firma solidna a ja chcę aplikować na kierownika działu trade marketing. Czy ktoś ma wiedzę na temat aktualnej potrzeby w firmie oraz jakie są zarobki
Zenek 2017-01-04 21:17
Chyba jeszcze kolega nie wytrzeźwiał po Sylwestrze. Jak wszystkim wiadomo i co można sprawdzić na głównej stronie naszej kochanej firmy, istnieje zapotrzebowanie tylko na stanowiska, na których trzeba zapier...lać. Tak więc możesz zostać albo handlowcem albo kierowcą. Powodzenia.
NG 2017-01-06 20:21
Raczej miejsce jest zajęte, 15tys można spokojnie prosić
A firma tak sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w środku, pracownik nie doceniany
Pytanko 2017-01-18 18:01
Czy Iglotex prowadzi nowe przyjęcia do pracy? Bardzo bym chciał tu pracować. Jak ktoś ma wiedzę w tym temacie proszę o info. Czy PH ds detalu ma w miarę dobre warunki?
Były kandydat 2017-01-24 12:03
Strasznie nieprofesjonalne podejście do kandydata i problemy z komunikacją wewnątrz!
Ostatnio miałem okazję kandydować na wyższe stanowisko kierownicze w jednym z oddziałów w Polsce. Rozmowa przebiegła dość sprawnie, na końcu została wyrażona wstępna decyzja o podjęciu współpracy. W cierpliwości czekałem na wiadomość od potencjalnego przyszłego pracodawcy. Po niecałym tygodniu dostałem telefon od pani z HR, od której dowiedziałem się że dyrektor oddziału do którego kandydowałem był zadowolony z mojej osoby i chce mnie zatrudnić. Ale moja radość skończyła się wraz z rankiem następnego dnia, ponieważ zadzwoniła do mnie sekretarka z oddziału że dziękuje za moją kandydaturę ale nie jestem brany pod uwagę powołując się na decyzję dyrektora, zupełnie nie wiedząc o telefonie z dnia poprzedniego! Obiecała to sprawdzić i zadzwonić ponownie. Do dziś cisza i nikt tam nie odbiera telefonów ode mnie!
Czesio 2017-01-27 00:04
Może napisz jaki oddział będzie łatwiej. To zbyt ogólne w tak dużej organizacji
bla bla 2017-01-29 17:59
ludzie uważajcie bo traktuje ludzi jak smie.....
Djblase 2017-01-30 21:22
A jak dział kontroli jakości w Skórczu? Warto tam pracować? Jaka jest Pani kierownik?
ph123 2017-01-31 09:12
A czego oczekiwałeś?!!! Przecież to rodzinna firma i brane są pod uwagę szczególne "umiejętności" czyli nepotyzm.
były 2017-02-01 22:51
Jak tam Panowie przedstawiciele zadowoleni z nowych warunków?
WarFrame 2017-02-02 07:47
Generalnie trzeba się narobić na dziale produkcyjnym i to za najniższą krajową. Praca jak w akordzie wiecej wiecej i szybciej jednak płaca to juz inna bajka. Iglotex bazuje na stałych pracownikach z okolicznych wiosek zwanych tez ( LEŚNIAKI) . Reszta jak juz się zdecyduje to tzn z łapanki na okres sezonowy , pozniej zwolnienia, nie przedłuzanie umowy. I jeszcze ich chory system naliczania godzin. Robisz nadgodziny, sobota czasem niedziela, pozniej masz coś w tygodniu wolne bo jakas awaria , przestój to ci nadgodziny zabierają i wychodzi ze soboty , niedziele robisz za darmo, śmiech na sali :P:P . Stanowczo odradzam tam prace !!!!!!!!!!!!!!
Rzutki 2017-02-04 09:20
Chyba przeginacie z tym narzekaniem!. Wszędzie gdzie jest dobrze pracujący ściągają znajomych, rodzinę.
były ph 2017-02-04 14:38
Potwierdzam to co kolega napisał pracowałem w tej firmie dobrze że lojalki nie podpisalem
pechajuzobojetny 2017-02-04 20:43
Wszystko się zgadza - nepotyzm w czystej postaci oraz totalna niekompetencja!!!!!
były ph 2017-02-05 12:05
To dlaczego nie wyjechałeś do Irlandii?
xyz 2017-02-05 13:26
Popieram, potwierdzam, takie są realia w tej firmie
Człowieka zwalniają tylko za to ze jest bardziej kompetentny niż jego przyłożony, ale kierownik ma dyzo śliny i smaruje wszędzie gdzie trzeba albo jest z rodziny i nikt nie jest w stanie go dotknąć.

Chcesz czegoś ociągnąć a przy okazji zarobić to nie w tej firmie.
zyx 2017-02-05 13:32
".... Ale jest tez dobra strona medalu , ważne tylko żeby nie brzydzić się lizać pupki dyrektorostwa, bo jak trafisz na ciepłą posadkę to spokojnie przez parę lat możesz się uchować nie robiąc wiele ponad chwalenie, lizanie i lodzikowanie, bo tu jakość pracy nie jest najważniejsza tylko lojalność. "

1000% masz racje, normalnych w tej firmie jest bardzo mało, bo nie da się wytrzymać w takich warunkach
qqq 2017-02-05 13:45
".. albo w połowie mca podwyższa plan jak ci idzie za dobrze "

Albo wychodzi za dużo premii i wtedy na sygnał dyrektora albo prezesa kręcą parametrami w systemie ERP , widziałem akcje jak zmieniali pod koniec miesiąca oznaczenie marzowości przy produkcie bo sprzedaż wypadła za dobra.

Mieli wprowadzić przejrzysty system rozliczania ph ale nie opłaca się , bo trzeba by było wypłacać to co ludzi wypracują, lepiej wszystko zamiatać pod dywanik a ludziom tylko machać marchewką przed nosem, mają pracowników za stado osłów. Zawsze takie znajdą się.

iglo 2017-02-07 20:25
Nie ma Panowie innego wyjścia dla naszych rodzin jak zaciskać zęby i wytrwać od pierwszego do pierwszego. To co tutaj się dzieje ma miejsce nie od dzisiaj i tego nie zmienimy z uwagi na strukturę własnościową tej firmy, a jest to firma rodzinna i nepotyzm to norma. Ja przyjąłem zasadę, że unikam kontaktu z ludźmi, którzy ze względu na swoje postępowanie i traktowanie innych osób jak zwierzęta, kłamstwo i zakłamanie oraz pychę i butę są dla mnie marnymi robaczkami, które wcześniej czy później wyginą. Jedna dobra rada dla porządnych ludzi w tej w firmie - szanujmy się na wzajem!!!!
Lala 2017-02-07 20:32
Fajna robota i fajna firma, jak komuś ciężko musi zmienić pracę.
ph234 2017-02-07 20:40
Nie rozśmieszaj mnie Laluniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zygi. 2017-02-10 09:16
Hehe to masz dobre byłem kierowcą w piekarni zapierd. od nocy do południa za 1900zł. ponad 12 godzin dziennie. Zatrudniłem się w Iglotex jako kierowca rozwój to forma awansu awansowałem na PH, i jestem zadowolony. Pozdrawiam wszystkich chcących się rozwijać.
happy 2017-02-14 12:42
"Proste historie" - to bardzo dobre hasło nie tylko marketingowe!!!!!
Marysia 2017-02-15 23:06
Czy oferta przedstawiciela handlowego ds detalu jest jeszcze aktualna? Bardzo mi zależy na tej pracy bo znam firmę i wiem, że tu będzie mi bardzo dobrze. Jeśli ktoś wie ile mogę dostać na starcie byłoby fajnie? Czy są jakieś dodatki socjalne, typu leczenie ,sport?
Babajaga 2017-02-20 21:25
Tak sierotko Marysiu, ale nie w tym wymiarze:-)
Babajaga 2017-02-20 21:27
Tak sierotko Marysiu, ale nie w tej bajce:-)
Cierpliwy 2017-02-21 22:28
Pozostaje tylko czekać.
jaja kobyły 2017-02-24 21:19
Tak czytam te wasze komentarze zwlaszcza te wazeliniarskie to nie wiem czy mam was zalowac czy wam wspolczuc... od conajmniej roku mam spokoj z tym gownem zwanym dalej ig.... banda popaprancow i nieudacznikow, pociotkow, szwagrow itp, itd. A co wartosciowych ludzi to lepiej sie pozbyc bo du.. nie liżą. Klękło rok temu mocno? I co [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Czarna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Miliony idą na reklamę "prostych histerii" a kto za to zaplaci ?? PH ! Ze swoich pensji, konkursow, premii itp.. A propos konkursow, łoją aż piszczy; stary ph przeliczy i wie jak go szwabia a mlody zadowolony bo dostanie jakis smieszny grosz dodatkowo.
Pozdro ;-)
Wzburzony 2017-02-25 19:23
Pracuję i będę bronił firmy. Tylko leniuchy mogą pisać takie bzdury, w pracy wysługiwać się innymi a tu proszę jaka aktywność. Może ktoś was inspiruje do tych wpisów? Każda firmę można przedstawić w najgorszym świetle, i nikt za to nie ponosi żadnej odpowiedzialności!!
były 2017-02-25 21:05
ja też się cieszę że w tym .... nie pracuję. A co do wpisów takich jak "Wzburzony" to są pisane po zamówienie. A zgadnijcie czyje. Co jakiś czas taki hymn pochwalny ukazuje się, jeżeli wpisy dobrze nie wyglądają.
były 2017-03-06 20:39
Czy to prawda, że Iglotex wygrał jakieś sprawy w sądzie w Gdyni o złamanie lojalek przez przedstawicieli?
Karolina 2017-03-09 13:32
Iglotex ma w swoich ofertach pracę głownie dla przedstawiciela handlowego Co możecie dodać na temat tego stanowiska?
zając 2017-03-09 20:57
Podpisz lojalkę, a później się dowiesz
były 2017-03-12 23:25
Pytanie mam oddział w Łodzi? Jeszcze istnieje? Co stało się z dyrektorem ds. Sprzedaży z tej placówki?Chodzi o dyrektora z 2016r. czy jeszcze pracuje? Bo ostatnio widziałem ogłoszenie i było jego imie i nazwisko i szuka magazynierów i kierowców w kątach wrocławskich? i placówka Iglotex Kraków?
olo 2017-03-15 11:37
jak jest w Sosnowcu?Szukają pracownik a ds obsługi klienta.Czy to jest jako PH??
zainteresowany 2017-03-15 17:56
Możecie skomentować coś o pracy magazyniera w Skórczu jakie warunki i płaca?Pozdrawiam
James 2017-03-15 18:18
Pracownika ds. obsługi klienta ?

Myślę że w tym wypadku po prostu chodzi o osobę do działu obsługi klienta po prostu, więc to nie jest PH ;).

Jeśli kierowniczka działu jest ta sama, która była za moich czasów, czyli Rosie , to akurat tutaj mamy do czynienia z bardzo sympatyczną osobą ;).

Tym niemniej więcej nie podpowiem, bo fizycznie w Sosnowcu nie byłem i jak sam oddział funkcjonuje nie mam pojęcia.
siedlczanin 2017-03-17 12:46
-jakie auto?
Gala 2017-03-20 14:35
Ktoś usuwa niepochlebne wpisy
już mnie to nie ma 2017-03-20 22:00
Mój wpis również został usunięty. Nie wiedziałem że działa tutaj cenzura. Teraz już wiem.
merkus 2017-03-21 21:48
To prawda ze w gdyni jakas rewolucja? oddzial ponoc na nogi stanal??
Gregor 2017-03-23 13:28
Witam, czy dowiem się na tym forum coś więcej w temacie pracy dla kierownika biura obsługi klienta? Czy ta oferta jest aktualna? Jakieś podpowiedzi przed złożeniem cv?
były 2017-03-23 20:14
Gregor w jakim oddziale?
Iza 2017-03-28 10:53
Iglotex jest laureatem prestiżowych konkursów konsumenckich i branżowych, m.in. Złoty Laur Konsumenta 2016 w kategorii żywność mrożona , Dobra Marka 2016 – Odkrycie Roku, Złoty Laur Konsumenta 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2013, 2014, 2015 dla marki Iglotex Godło "Teraz Polska" 2014, Można o tym pisać.
Zostaw swoją opinię o Iglotex - cała Polska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iglotex