Iglotex

cała Polska

Opinie o Iglotex

były 2017-02-25 21:05
ja też się cieszę że w tym .... nie pracuję. A co do wpisów takich jak "Wzburzony" to są pisane po zamówienie. A zgadnijcie czyje. Co jakiś czas taki hymn pochwalny ukazuje się, jeżeli wpisy dobrze nie wyglądają.
były 2017-03-06 20:39
Czy to prawda, że Iglotex wygrał jakieś sprawy w sądzie w Gdyni o złamanie lojalek przez przedstawicieli?
Karolina 2017-03-09 13:32
Iglotex ma w swoich ofertach pracę głownie dla przedstawiciela handlowego Co możecie dodać na temat tego stanowiska?
zając 2017-03-09 20:57
Podpisz lojalkę, a później się dowiesz
były 2017-03-12 23:25
Pytanie mam oddział w Łodzi? Jeszcze istnieje? Co stało się z dyrektorem ds. Sprzedaży z tej placówki?Chodzi o dyrektora z 2016r. czy jeszcze pracuje? Bo ostatnio widziałem ogłoszenie i było jego imie i nazwisko i szuka magazynierów i kierowców w kątach wrocławskich? i placówka Iglotex Kraków?
olo 2017-03-15 11:37
jak jest w Sosnowcu?Szukają pracownik a ds obsługi klienta.Czy to jest jako PH??
zainteresowany 2017-03-15 17:56
Możecie skomentować coś o pracy magazyniera w Skórczu jakie warunki i płaca?Pozdrawiam
James 2017-03-15 18:18
Pracownika ds. obsługi klienta ?

Myślę że w tym wypadku po prostu chodzi o osobę do działu obsługi klienta po prostu, więc to nie jest PH ;).

Jeśli kierowniczka działu jest ta sama, która była za moich czasów, czyli Rosie , to akurat tutaj mamy do czynienia z bardzo sympatyczną osobą ;).

Tym niemniej więcej nie podpowiem, bo fizycznie w Sosnowcu nie byłem i jak sam oddział funkcjonuje nie mam pojęcia.
siedlczanin 2017-03-17 12:46
-jakie auto?
Gala 2017-03-20 14:35
Ktoś usuwa niepochlebne wpisy
już mnie to nie ma 2017-03-20 22:00
Mój wpis również został usunięty. Nie wiedziałem że działa tutaj cenzura. Teraz już wiem.
merkus 2017-03-21 21:48
To prawda ze w gdyni jakas rewolucja? oddzial ponoc na nogi stanal??
Gregor 2017-03-23 13:28
Witam, czy dowiem się na tym forum coś więcej w temacie pracy dla kierownika biura obsługi klienta? Czy ta oferta jest aktualna? Jakieś podpowiedzi przed złożeniem cv?
były 2017-03-23 20:14
Gregor w jakim oddziale?
Iza 2017-03-28 10:53
Iglotex jest laureatem prestiżowych konkursów konsumenckich i branżowych, m.in. Złoty Laur Konsumenta 2016 w kategorii żywność mrożona , Dobra Marka 2016 – Odkrycie Roku, Złoty Laur Konsumenta 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2013, 2014, 2015 dla marki Iglotex Godło "Teraz Polska" 2014, Można o tym pisać.
Eddy 2017-03-30 13:27
Witam jak wygląda praca na magazynie w oddziale w Krzeszowicach ? Warto aplikować ?
Andrzej 2017-04-01 17:10
Jakie są warunki finansowe dla przedstawiciela w kanale nowoczesnym ( podstawa + premia ) ? Zaprosili mnie na rozmowę do Krzeszowic, gdzie mam kawałek drogi i nie zwracają kosztów dojazdu. W obecnej pracy mam 2500 netto podstawy + do 30 % premii miesięcznej, z tym, że pracuję ok. 10 godzin dziennie. Czy w Iglotexie na sieciach czeka na mnie coś lepszego ?
Koksu 2017-04-02 22:49
Pozdrów panią kierownik jak sie wybierzesz
Darek 2017-04-14 12:20
Teraz przyjmują na kierowców w Toruńskim oddziale, może ktoś tu pracował albo pracuje i może sie wypowiedzieć jak tu przebiega praca, jak to w praktyce wychodzi z nadgodzinami i i ile na dzięń przeważnie się pracuje jako kierowca, no i jak atmosfera ?
Zawiedziona klientka 2017-04-14 15:40
Dzisiaj kupiłam mrożone truskawki - na opakowaniu napis bez szypułek 450 g z oznaczeniem partii 065173 GR i datą ważności 03.2019 .
Żałosne bo połowa była z szypułkami i 5 truskawek zgniłych.
Chyba jako pracodawcy jesteście do kitu skoro pracownikom jest wszystko jedno jaki towar wychodzi na rynek. A marka traci . Ja napewno w najbliższym czasie nie kupię nic waszej produkcji a szkoda.
Gambass Gastro 2017-04-15 17:23
Kwestia podejścia - Z mężem od lat zamawiamy asortyment w iglotexie, nawet jak się zdaży jakiś defekt , to od razu zgłaszamy i jeszcze nigdy nie było problemu z wymianą na pełnowartościowy. Dla Nas ważniejsze jest podejście i chęć naprawy sprawy.
Sikor ka 2017-04-17 14:00
Ja tam lubie z szypulkami. A zepute szybciej fermentuja w organizmie to i alko jest za free
Iglotex 2017-04-18 10:35
Dziękujemy za zakup naszego produktu i kontakt z nami. Przykro nam, że nie spełnił on Pani oczekiwań. Jakość naszych produktów i zadowolenie konsumentów jest dla nas priorytetem, dlatego przekażemy sprawę do naszego Działu Kontroli Jakości w celu rozpatrzenia reklamacji. Prosimy o kontakt z nami pod adresem reklamacje_bok@iglotex.com.pl, przekazując swój adres e-mail do celów korespondencyjnych. Pozdrawiamy, Zespół Iglotex.
krakus 2017-04-18 17:57
Szukamy nowego kierownika . Myślę , że trzy miesiące doświadczenia wystarczą.
Pinguin 2017-04-19 11:01
Hortex nie, lepiej z D'aucy. Towar jakościowo dobry, pełnowartościowy i kazdy znajdzie w ich ofercie coś dla siebie. Polecam!!!
były - skórcz 2017-04-20 23:10
za mało płacą a za dużo wymagają szybciej i szybciej. zeby mieć (usunięte przez administratora) na wypłacie trzeba soboty robić na produkcji :P:P:P tyle w temacie
Zenek 2017-04-23 19:37
Widziałem, że firma ma sporą ofertę pracy i tak myślę, że pewnie mają nowych klientów. To dobrze dla nas pracowników, jest praca to będzie kasa proste.
aplikant 2017-04-28 21:14
I co z ogłoszeniem z ofertą na kierownika magazynu w Krzeszowicach. Aplikowałem już miesiąc temu gdzie w swoim CV napisałem , że zajmowałem podobne stanowisko w konkurencyjnej firmie, mam wyższe wykształcenie w kierunku transport i logistyka , posiadam znajomość języków obcych oraz wszystkie szkolenia z tematu zarządzania łańcuchem zaopatrzenia. Zero odpowiedzi. Z tego co przeczytałem na tym forum muszę jeszcze nauczyć się wynosić palety i preparować dokumenty magazynowe i być oratorem. Och to muszę jeszcze się dużo uczyć.
ph1 2017-04-28 22:05
kto zablokował to forum dzisiaj?????
Feliks 2017-05-02 18:33
Iglotex ma spore zapotrzebowanie na pracowników, czy firma powiększa rynek?
Wojtek 2017-05-07 17:23
Napiszcie uczciwie i z sensem ile zarabia kierowca kat. C i czy jeździ się cały czas ponad 12 godzin, czy raczej koło 10? Zastanawiam się nad aplikowaniem do Sosnowca.
driver 2017-05-08 09:36
Zależy jak wyrabiasz się z robotą (załadunek, rozładunek, dostarczenie do klienta z auta). Samej "czystej jazdy" możesz mieć 4-5 godz. Od ciebie zależy jak szybko z resztą się wyrobisz. Ja od wejścia do wyjścia z auta mam 8-9 godz w pracy. (usunięte przez administratora)
asd 2017-05-08 14:42
Ktoś pracował w oddziale w Smolcu? Jak tam jest?
Wojtek 2017-05-08 18:46

Nie napisałeś o zarobkach i ile sklepów dziennie.
Zuzulka 2017-05-09 22:19
Iglotex potrzebuje kierownika do magazynu w Lublinie. Czy ktoś ma jakąś wiedzę w tym temacie? Tak ogólnie jak się pracuje?
szofer z WLKP 2017-05-16 13:44
Chciałem serdecznie podziękować osobie odpowiedzialnej za zmianę opakowań produktów fresh to co zrobiła jest mega nie profesjonalne zapraszam do ich dystrybucji koszmar kierowcy pozdrawiam. Ps. jeszcze jej za to zapłacono OMG
Wiktor 2017-05-19 10:08
Iglotex przesadza wymagając od swoich pracowników żeby pracowali. Jak się zmęczą to powinni odpoczywać może wówczas będą zadowoleni z firmy. W pracy trzeba pracować!!
driver 2017-05-28 12:25
Napisałem ale "moder" nieprzychylnych nie puszcza. Nie jeździsz tylko po sklepach. Nie ma już podziału gastro- detal. (usunięte przez administratora) Zarobki, to temat rzeka. (usunięte przez administratora)
driver 2017-05-28 14:30
Napisałem 3 razy i nie przepuścili.
Miś Koralgol 2017-05-29 22:54
Super Firma pieniądze każdego 10...byłem w trzech oddziałach i powiem tak...sprzętem którym pracują magazynierowie...przeżytek...jakaś masakra i przy tym wszystko robią na czas...pracuje tam troche meliniarstwa ale to ułamek reszta to dobrzy fachowcy chętni do współpracy...jedyne żale to że zimno i sprzęt mógłby być sprawniejszy reszta jest OK..pozdrawiam
nick 2017-06-02 15:02
Jak ktoś chce zostawać od godziny do dwóch po zmianie ośmiogodzinnej to jest idealna praca dla niego. Szczerze nie polecam tej firmy. System szkolenia jest beznadziejny - to co Ci dany pracownik powie masz zapamiętać, zapisać i non stop się pytać. Bywa i tak, że dwie osoby uczą na raz. Lepsza praca w telemarketingu - wybija ósma godzina Twojej pracy i się rozłączasz - tutaj po jednej nadgodzinie dają ci jeszcze coś do zrobienia. Nikogo to nie obchodzi czy masz dzieci, psa - najważniejszy jest zysk. Praca dobra dla starych kawalerów i panien.
Franek 2017-06-04 19:13
@nick Ubawiłam się Twoją wypowiedzią do łez. Straszne rzeczy z tymi nadgodzinami, myślę że w zimę nie miałeś tak dużo pracy? Może znajdziesz jeden pozytyw?
cienki bolek 2017-06-16 17:24
No ale cóż są równi i równiejsi jak w Cesarstwie Rzymskim. Byli obywatele Rzymu i niewolnicy. Ach zapomniałbym go Gladiatorach!!!!
kieroo 2017-06-17 12:23
napisz mi na maila piotrekll@op.pl
kierooo 2017-06-17 17:29
napisz mi na maila:
piotrekll@op.pl
Jim 2017-06-17 21:53
Kierowcy w Waszych oddziałach też płacą tylko za czas jazdy a załadunek i rozliczenie nie jest wliczone w czas pracy w Toruniu jest to praktykowane jak i załadunki wieczorne , które są obowiązkowe oczywiscie dojazdy i wszystko inne nikogo nie interesują ,nie wspominając o czasie którego na życie prywatne nie starcza , 6 dni pracy pełna orka , jak jest u Was bo w Toruniu nie jest dobrze reżim jak za A.H
kierooo 2017-06-19 10:15
a ile punktów dziennie trzeba objechac? i czy stała trasa czy codzinnie cos nowego?
Dalailama 2017-06-20 10:50
Czy Wy macie świadomość,że buduje się Wam w Olsztynie konkurencja która już prowadzi rozmowy z czołowymi przedstawicielami z rynku?? Czy wy to wiecie?? Podkupią lepszych z konkurencji .. Czas chyba zacząć dbać o pracownika.
Ziemowit 2017-06-20 18:49
Iglotex ma spore potrzeby kadrowe i może zrobić niespodziankę?
driver 2017-06-26 16:36
Sami sobie na to pozwalacie. Masz tacho? Jeździsz w sobotę i po wyciągnięciu karty bierzesz (nie czekasz aż łaskawcy ci dadzą) 45 godz odpoczynku. Wszystko w temacie.
Zostaw swoją opinię o Iglotex - cała Polska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iglotex