Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń

Woś Nowy wpis

Chcemy jeździć 8 godzin i zarobić(usunięte przez administratora) nic pod stołem wszystko wykazane na kwitku

Jotef. Nowy wpis

Czytając co tu się wyprawia na tym forum to jakaś parodia... większość komentarzy napisała jedna i ta sama osoba... widać ktoś z byłych pracowników woli pisać stek bzdur niż zostawic ten ... i zająć się własnym życiem. W tej firmie to dobrze juz było.. nie pracuje tam już kilka lat ale mam kontakt z kilkoma ludźmi. O ile Patryk podpisałeś się prawdziwymi danymi to ubaw mam z Ciebie po pachy chlopie... piszesz jakieś nie stworzone rzeczy zamiast zająć się swoim życiem. Oczerniasz chłopaków a sam święty nie byłeś. Jeździłem kilka razy po Twoich trasach to Panie wspominały o tym łysym ze słuchawka co wszystko ogarniał. Nie pisząc juz o tych workach ziemniaków itp... ale lepiej bd jak zakończę w tym momencie bo za dużo wiem i niech zostanie to tylko w mojej głowie... (usunięte przez administratora)

Serio

Firma jak kazda inna korporacja zacznijmy od tego,chcesz zarobić trzeba zapracować. Nadgodziny są w każdej firmie i też placa.Tu plusem jest ze wszystko na konto przelewają regularnie w punkt do 10.kazego miesiąca wyplata.Warto robić Soboty i Poniedziałki płacą 100%."A dobrze jest tam gdzie nas nie ma."..

Hanna
@Serio

A jak płaca za te nadgodziny? Coś dodatkowo, czy jak za normalną stawkę godzinową? Czyli ogólnie polecasz firmę, dobrze ci się pracuje?

@Hanna

Ta sama osoba zadaje pytania i odpowiedzi banda idiotów.

Anna Nowy wpis

czyli Tobie w zasadzie jakoś gorzej się pracowało, że w ten sposób reagujesz? A odniesiesz się co do tego w takim razie? skąd te rozbieżności, wynikają z innych stanowisk?

Patryk

Nie wiem czym pan sroka i pan Janek się sugeruje opowiadając niestworzone historie , może to efekt ciężkiego dzieciństwa ,jeśli tak nie pomogę może jakiś psychoterapeuta . Chciałbym przypomnieć iż bezpodstawne oskarżenia są również karalne. 15 lat mojej ciężkiej pracy chcecie wrzucić do swojego worka , nie tędy droga pseudo pato koledzy . W razie problemu zapraszam oko w oko

Brygida
@Patryk

Atmosfera w firmie jest (usunięte przez administratora)

Franciszek
@Brygida

Coś ucięło, mogę się tylko domyślać, że raczej zadowolona nie jesteś? :D Opowiesz jeszcze raz o tej atmosferze, tylko bez przekleństw? :D

...
@Franciszek

Tu nawet można się domyślić do było dalej ha ah

@...

Wszystkie niewygodne wpisy usuwane są

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jakie warunki na kierowce kat b? Od której do której się jeździ?oraz jakie wynagrodzenie netto? Pozdrawiam

Ramzes

Nie polecam nikomu pracy jako kierowca w tej firmie. Praca od rana do wieczora za śmieszne pieniądze.

Wanda
@Ramzes

Śmieszne czyli ile mniej więcej?

Wiśnia

Jankoś jeszcze robi ?

Jop
@Wiśnia

Robi , robi

@Jop

Opowiesz coś więcej o tym Jankosiu co dalej robi? ;)

Wiśnia
@Anna

Robi czyli pracuje kiedyś ja też na gastro latałem , a coś więcej robi ?

Justyna

Ucho przystawia? O co chodzi?

Anymous

Wygumkowaliście go?

@Anymous

Ależ skąd aż taka sugestia? ;p

Czajka

Czy sroka jeszcze mamusi towar sprzedaje

Mustafa

Kto mieczem wojuje od miecza ginie . Powodzenia 60

Don pedros terroritas kutanos

Każdy udawał że nie mam tematu , a teraz wychodzi , ten dalej robi szok haha gdzie się podziały tamte prywatki niezapomniane .(usunięte przez administratora)

Justyna
@Don pedros terroritas kutanos

Ten dalej robi szok? Możesz wyjaśnić co masz na myśli?

Don pedros terroritas kutanos
@Justyna

Dżasta słuchaj moderator za dużo usuwa . Wszystko wtedy traci sens . Straciłem wątek nie mogę już odnaleźć . Jak chcesz to zadzwoń

@Don pedros terroritas kutanos

Jeśli coś jest niezgodne z regulaminem no to jest zmuszony usunąć, trzeba dobrze dobierać tutaj słowa, skoro chce się prawidłowo korzystać z tego forum. ;) Widzisz? Tego komentarza nie usunęli, bo nie mieli podstaw. ;)

Heros
@Anna

Niezgodne to jest to co się tam wyrabia .

Mariusz

Co wy ode mnie chcecie

Bleblun
@Mariusz

Coś więcej

Bono

Nie wszyscy co biorą odchodzą ..niestety

Pełen optymizmu

Miejmy nadzieje , że ci co wzięli to już swoje wzięli , odejdą i nie wrócą . Mike widziane również podwyżki i szacunek dla pracownika fizycznego . Razem w kupię damy radę , jesteśmy tylko ludźmi … nie osądzajmy dusz zagubionych …

Lelek

Nigdy więcej , co to w ogóle ma być ? Kto tym zarządza ?……. Słabo .

Okolop

I te zebrania , które nigdy nic nie przyniosły . Już kilku starych pracowników pokazało że można odejść i żyć lepiej . Pora na następnych . Kolesiostwo , rodzinka … tylko pawiana brakuje .

Matias

60 zł w bonach na święta . Dziękujemy tego budżetu nam brakowało . Teraz wiem że dzięki wam będę miał wszystkiego pod dostatkiem

Szczepek

Zacznijmy od tego że całego kierownictwa i dyrektorstwa w ogóle nie interesuje czas pracy , robią co chcą . Może na kilka godzin wpadną bo tak wypada . I te śmieszne nowe procedury , sami nabrali ile się da , a szukają w nas winnych . I jeszcze ten gość zatrudniony niby na magazynie co na godzinę przyjeżdża towar sprawdzać …. No tak wiemy z kim sypia

Marzena
@Szczepek

Skoro nie interesuje czas pracy to można przychodzić na ile się chce? :P

Rotu
@Marzena

Tak , tu tak to funkcjonuje

Psy

Firma spadła (usunięte przez administratora) . Niskie pensje , duże wymogi , orka orka i walki kierownictwa

Kowal

Kierownik może wszystko

Zorro

Dlaczego kierownik magazynu legalnie na terenie zakładu prowadzi komis samochodowy

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń