Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń

Anno pieczaro

Jak wstawić kogoś kto nie ma pojęcia , a udaje się że ma ??? Gorzka wódka popłynęła i cyganów nam przyniosła . Puścił się w budowę , maciera gwiazdorzy i komisarza D aut(usunięte przez administratora)

Grek

Co to za dziwny pan przyjeżdża towar sprawdza o którym nie ma pojęcia ??? Ma on ciemną karnację pewnie coś cygani .ponad 200 tysiecy brakow a tak … nowe mieszkania , zapasy koksu . I te przebijane daty . Weź już się w końcu krzyś ogarnij

k.

WItam. JAawygląda praca kierowcy kat. b w Toruniu i ile moża zarobić? Jaki dzienny czas pracy? Z góry dziękuje za odp.

Hehe
@k.

2500-3500 z praca 6/7 i kupą nadgodzin

Piotras
@Hehe

Wow to dlatego ciągle szukają rotacja jak cholera jak za takie grosze to nikt nie będzie jeździć

Igor

Brak szacunku dla pracownika

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Remek

Dlaczego kierownik sprzedaży ma swoje palety na chłodni ???? My ciagle braki a on ma swoje .

Szymek

Oddajcie nasz socjal

Dl
@Szymek

Karolak dostał

Śliwunek

Dalej Wasinka gania za Jankiem ?

Kowal

Podwyżki 200 zł brutto . Teraz zarabiamy 100 Zł więcej od Najniższej krajowej . Dodatkowo gość , który ustala trasy - nie ma pojęcia , wiedzy itp .

Speed

Najwazniejsze aby magazynierzy przyszykowali towar , kierowcy wyjechali za bramę . Wtedy kierownictwo i cała zbędna elita dostaną wysokie profity . Tak dokładnie zbierają wszystko co możliwe za naszą prace. Wiele ludzi wyżej postawionych nie ma pojęcia o tej pracy od strony fizycznej. Cały socjal został przeznaczony na mizernego Karolaka , aby mógł reklamować pierożki . Orka za małe pieniądze .

A.
@Speed

Tak? A jedziesz z tym towarem i sprzedajesz klientom, czy czekają na Ciebie? Fakturę sam wypisujesz czy masz już przygotowaną? Trochę wzajemnego szacunku dla wspólnej pracy. Ty już siedzisz w domu a ktoś nadal pracuje, żebyś jutro miał z czym ze tę bramę wyjechać

Hehe
@A.

Tobie już ładnie bajek nawciskali , a najlepsze jest to że jeszcze to powielasz ???? szok

Hendi

czy można niżej upaść ? No właśnie niewiadomo . Zabranie premii pracownikom bo tak . chore

@Hendi

Możesz opisać sytuację nieco dokładniej? Rozumiem, że pracownicy nie są zadowoleni, jednak w obecnej sytuacji wiele firm jest zmuszonych do obniżania wynagrodzenia. Czy poza tym coś się ostatnio zmieniło w Iglotex? Zastanawiam się, jaka jest obecnie atmosfera.

@Hendi

Zabrali wam premie ? to piękna jest ta firma

Jestem

Niestety ale nawet życzeń nam nie złożono świątecznych . Nie wspominając już o bonach , paczkach itp . . Ta firma to jakaś porażka

Demten

Myślę ż sprawa mobbingu powinna być tu usunięta . Nagonka na cześć pracowników , faworyzowanie innych . Jesteś tylko cyferką .

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń - Toruń

• Jak się pracuje w Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Iglotex Dystrybucja sp. z o.o. filia Toruń