Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Bobo

Do św,J(pierdoly) ; pomyliłeś gościu forum! Nie zawracaj innym gitary swoimi beznadziejnymi tekstami.

św.Jan

Tak jak pisałem cała teczka Bolka zostanie opublikowana w dniu o wsch. słońca 6.38 Reszta śmieci, kłamców i ludzi bez honoru i hipokrytów to ludzie którymi nie ma sensu się zajmować

św.Jan

Tak jak wcześniej pisałem a większość na tej stronie myślała że to jakaś mistyfikacja już teraz wie że miałem na myśli ujawnienie prawdy. Teczka Bolka!

Bolek i Lolek

Wypłata Iglotex w lipcu będzie bardziej wyraźna. Prosta historia

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Walaszczyk

Rzeszów tonie Przyjdzie kochanica Mgleja "MIESZKO"to dopiero dowcip robi się elita krętaczy .Ciągnie do miodu Gdzie ten Zarząd nie widzą jakich (usunięte przez administratora) zatrudniają Zarządzie to nie koniec zbliża się koniec miesiąca!!!!!!!!!Nawet nowe zamówione samochody w ubiegłym tygodniu nie pomogą zatrzymać ludzi w tym bagnie.!!!!!!Pani madzia z Hr chyba sobie już nie poradzi nie pomogą łzy wylane nocą to bezradność Pani Madziu lepiej już nie będzie.!!!!

kamiński

Wszystkie materiały mają być opublikowane w poniedziałek.

Pan nikt

Nie ma reakcji ...więc musi się stać

Bolo

Oh teraz IPN ujawni wszystkie dokumenty.

Bolo

Rozpoczęły się ferie. Za sprzedane palety hanys spędzi je na pewno w Zakopanem.

mrożonka

Jest ciepło więc hanys nie musi rozpalać. Ciekawe gdzie upchał te palety skoro nie ma zimy. Chyba cały plac zawalony paletami.

zbija z nich meble

Bolo

Jutro znowu do pracy. Już nie mam ochoty widzieć tego hanysa. Może jak dostanie kilka palet to będzie spokój.

Rzeszow tonie a podobno tego co polozyl Rzeszow wyslali zeby Zakopane ratowal hihihihi, to gorale maja wypas hihhihihi, brawo hanysy!!

obderwator

w Rzeszowie narazie z biura uciekają przez niekompetentnego aroganckiego psełdokierownika

obserwator

Panie i Panowie Rzeszów tonie!!!!!!!!!!

...

W stolicy wszystko ok bo jak sie ma 4500 czy 4700 netto a sprzedarz 100-150 tys (mistrzowie widelca lizusy czarka) Po co robic wiecej niech reszta oddzialow nadrobi za stolice Prawde pisze"stolica"

@...

W stolicy zapłacili ale tym a farutexu bo reszta nedza dostalem 1700 nic ich nie nauczyło ze z detalu odeszlo 4 osoby a 2 nastepne sa juz na wypowiedzeniu

Bolo

Palety to małe piwko. Największy przekręt to dokumenty.

mrożonka

Panowie troche wyrozumiałości może hanys potrzebował na rozpałke?

@mrożonka

nie starczyło mebli z "agaty"?

Duża komora spalania.

@mrożonka

ha ha ha. koleżanka ma super poczucie humoru.

@stolica

gdyby kolega warszawiak częściej wchodził na tę stronę to by wiedział że ja na koniec tygodnia mam zawsze super humor gdyż wtedy kupuję kadarkę w biedronce i pije ją razem z mężem do kolacji. ja również piszę małymi literkami i przypominam że KRAKÓW był pierwszy! z zasady nie lubimy tu warszawiaków ale dziękuję za komentarz. tak się zastanawiam co gorsze- czy wy czy hanysy:-))

@mrożonka

Przepraszam bardzo Panią, ale też się spieszyłem jadąc na zakupu, co prawda nie do tego samego marketu i nie po to samo wino:-))

@stolica

Teraz już wiem dlaczego Warszawa jest stolicą. Pomimo tego proszę o wsparcie w naszej sprawie!

@mrożonka

Może Pani na mnie liczyć. Bon appétit i wszystkiego najlepszego!

@mrożonka

Mam dla Pani bardzo dobrą wiadomość. Już wkrótce w Krzeszowicach będą miały miejsce duże zmiany. Myślę że nowa ekipa zmieni waszą sytuację. Powodzenia.

krzeszo
@stolica

a coz takiego sie stanie?

@stolica

Nareszcie jakaś dobra wiadomość. Przez moment było spokojnie ale tylko przez tydzień. Czy mogę prosić o więcej szczegółów bo nie dowierzam.

@mrożonka

Po pierwsze ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Po drugie doskonale Pani wie ze na tej stronie nie mogę więcej nic powiedzieć, byłbym spalony a nie widzę możliwość żeby nawiązać z Panią bezpośredni kontakt. Mogę tylko dodać że to nie będzie od tak, natychmiast ponieważ są określone terminy wynikające z kodeksu pracy no chyba że zainteresowane osoby zgodzą się na porozumienie stron.

chylonia

A ten za trzy stówy jeszcze jest?

@chylonia

dopóki nie wyjdą na jaw machloje i mobbing wobec pracowników. Ale podobno ktoś ma coś na dyktafonie ...

chylonia
@agatameble

No to działajcie Panowie i wykopcie tych hanysów. Powodzenia i pozdrowienia z Gdyni.

@agatameble

Też o tym słyszałam. Ma to podobno iść do sądu pracy i do PIPu. Mam nadzieję że to początek końca hanysów.

@agatameble

Wszystkie brudy wyjdą na wierzch jak już wkrótce nowa osoba przejmie magazyn.

pogorze
@mrożonka

Istnieją też obszerne nagrania na temat potrąceń za płatności,bo jak się bronią ze to z premii,to jednak nie do końca zgodne z prawem,da się z tym coś zrobić ?

Jasien
@pogorze

No pewnie,tyle lat kroili to teraz czas schylic się po pieniążki które leza i tylko je podniesc

@Bolo

jeżeli to prawda, to dobra rada dla tej nowej osoby : musi zrobić porządną inwentaryzację fizycznie i dokumentacyjnie.Bo jak się wpierdo.i w syf po tym "generale" od mebli i tym drugim z serpolu, to się już z tego nie wygrzebie. No i jeszcze jedno : inwentaryzacja palet EURO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! .....

@agatameble

Tak wiem o tym - lewa kasa.Ten chytry hanys na tym między innymi się przejedzie.

@chylonia

a kto to hanys?

kiszczakowa
@Andrzej

Z teczki TW "hanys" wynika że to żaden hanys.

@kiszczakowa

no właśnie... koleś siedzi w Krzeszow..icach i rżnie głupa, a każdy o nim pisze posrany w gacie

@Andrzej

Czyli to nasz ziomal? To dlaczego nie podzielił się z nami kasą za palety?

mikrus
@mrożonka

I gwoźdzdie sprzedał na złom

ciekawy
@mrożonka

.. ja to może bym się do roboty u was przyjął, tak czytam i czytam i widzę że wcale u was problemów nie ma bo strasznymi duperelami się zajmujecie

nieciekawy
@ciekawy

ty to jesteś pewnie "ciekawy" jak to się zapierda.a w modnych ciuszkach - w temperaturze -18/-23

@ciekawy

To przyjdź do nas i jak pisał nieciekawy zapierd.aalaj w temp. -18 i wykonuj polecenia tego za 3 stówy i jego debila paleciaka.

@ciekawy

Może będziesz miał szczęście i pomożesz ładować na palety hanysowi do domu lody, pierogi i śledzie.

opj

Ja bede pisal do konca Ta firma dlugo nie pozostanie na rynku z nowymi dyrektorami Panie Prezesie Macku za pozno na zmiany

izor

Była nadzieja ze ktos przeprosi za traktowanie jak smiecia , nie dotrzymywanie obietnic i klamstwa jak ostatnio i to głupie kłamstwo. wystarczyczyło przyjść i podac reke,ale nie. jak to mowia dzieci - teraz juz sie nie liczy!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala