Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

xyz

Do mojego wroga: Jeśli uważasz się za czystą, to ja jestem szczęśliwy, mieniąc się łajdakiem.

ciekawy
@xyz

jeden od skarpetek juz byl sikorow znam i nie odpuszczą

były

Ale jaja,iglo polega ponoć mają robić wzrosty a sezon nad morzem już jest TRIADY.Tych kilku staruszków,jeśli się uchowają to nie zrobi im cyfry,a młodych już połykamy w skarpetkach. Nawet kierownicy jak opętani szukają roboty po rynku,mieli plan się sprzedać wraz z ludkami których pewnie dalej by dymali na kasę,ale widać ktoś nie lubi ptaków srających do własnego gniazda he he. Doszło do tego że gdyńscy pracownicy na L4 jadą dorabiać do niemiec sprzątając,kible po emigrantach.Ciekawe jak w poniedziałek i jak szybko zareaguje na to ZUS po zgłoszeniu. ? he he

sandacz
@były

no to nieźle się dzieje,świetlana przyszłość dla iglo,ale tylko dla panów przy laptopach w tabelkach,bo na rynku słabo to wygląda i to tylko dzięki ich działaniach.A za te kible u niemców to ile można wyciągnąć,pewnie ze 3-4 zapomogi z iglo,masz namiary?Też bym spróbował.

Kogos tam zatrudnili ale przy tym nowym RKSie nikt nie wytrzyma człowiek z księżyca ma super pomysły.

Bleble.

Jak jest na PH w Sochaczewie?

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

ciotka

Czytam o tych waszych szefach i musiałam sie dowiedzieć kto to taki i już wiem Z Kisała gość po trupach do celu bez szacunku do całości byle jego dupcia była ciepła Bez wartości nic nie wnoszący a unoszący się dupek .Nie przejmujcie się długo tacy nie pracują .Dodam jeszcze że sukces kogoś przypisuje do siebie ale już porażkę zrzuci na was bezwzględnie nawet jeśli to on zawinił.Do zwolnienia !!!!!!!

FIAT
@ciotka

No to oni wszyscy mają podobnie,jakbym czytał opinię o 3city wypisz wymaluj to ptaki.

Jolka

Będą pierwsze wnioski do sądu o zwrot zabieranych pieniędzy za przeterminowane faktury klientów.Nie zgodne z prawem po konsultacji z PIP poinformujemy o rezultacie.!!!!!!

FIAT
@Jolka

czekamy z niecierpliwością,też się do tego zbieramy.Jakie dowody są potrzebne do złożenia pozwu?

KONIEC PRACY

Nadchodzą czarne chmury Zarządzie Czarek trzymaj się dobrze stołka z Mercikiem Mglejem i Kisała. Madzia Lasota musi zmienić stanowisko na ciągle rekrutująca po urlopie palecm sobie nie trafi do d... Narobiła bałaganu .Czas na sprzątanie.Sezon bedzie mocny ale nie dla Iglotexu.!!!!!GSTRONOMIA zaczyna się buntować niunie z tele nie poradzą .

transportowiec

wie ktoś może co słychać u Nikodema Goduli?Zaszył się w tym swoim wypizdow.e? A może kolejny oddział rozkłada swoim nieróbstwem i niekompetencją

godulowiec
@transportowiec

No jak to co u niego, pnie się po szczeblach kariery, już z tego co słyszałem, awansował na dyrektora całej floty w tej wspaniałej firmie a zastępcą jego jest człowiek od gołębi (wcześniej kontrola wewnętrzna), fachowcy jak ta lala

transportowiec
@godulowiec

poznają się na nim szybko jak czaruś odklei go od cycka i wyciągnie go spod spódnicy

zadowolony

a co w Poznaniu słychać chyba wszystko ok bo tu wcale nie jest poruszany temat tego oddziału

echo
@zadowolony

Poznań cisza i Szczecin też się nie odzywa chyba jest ok. chyba czekaja na nowe fury które miały być koniec lutego a początek marca . Mój szerszeń ledwo zipie lada dzień będę z kapcia wracał.

lolek
@zadowolony

hehe chyba znam tego Maxa czy jego inicjaly to MM :) robił w Krzeszowicach a jest z Katowic ??

...
@lolek

30.109

aha

?.....t,,,,,68. I wszystko jasne dla wszystkich.

...
@aha

A czego (usunięte przez administratora) nie zrozumiałeś? Może zapytasz własną żonę i ona ci wytłumaczy. Mam ci jeszcze może podać jej adres i nr telefonu???!!!

jacie
@aha

Co nie wiesz ? To to samo co 26.140 baranie , wszyscy to wiedza.

alfa
@jacie

Jak widzę osoby zainteresowane wszystko zrozumiały. Udanej codziennej lektury wskazanej pozycji.

ID

Witam wszystkich z Iglotexu. Już nawet u nas jest głośno o waszych hanysach którzy wcześniej pracowali u nas. Współczuje. Myśmy tutaj odetchnęli z ulgą że J.C i jego lider M.M już u nas nie pracują. Więcej o panu M.M mogłaby opowiedzieć nasza koleżanka Asia.S

ahold
@ID

Dostałem linka na waszą stronę. Już od dawna nie pracuję w tej firmie co nick. Jak przeczytałem co u was się dzieje to powróciły wspomnienia. Sam się zwolniłem z uwagi na hanysów którzy nie tylko mnie gnębili ale straszyli zwolnieniem. Najgorszy był Maksymilian który traktował nas jak niewolników a później sam wyleciał.

gap

tak, siedzę, patrzę, obserwuję i tak się zastanawiam jak jeden nieudacznik, tzw. tajny agent, przyczyni się do kolejnych zwolnień, może to i dobrze, bo kadra kierownicza, to chyba tylko 6 klas podstawówki ma zrobione w 10 lat, żeby być kierownikiem trzeba mieć wiedzę, umiejętności i predyspozycję, a tego brak, no ale cóż jak dochodzi stres, że wypłyną syfy to jak skupić się na pracy...ehh.... pozdrawiam i gratuluję już zdecydowanym ;)

Bolo

Wreszcie luz psychiczny. Niestety już wkrótce ten debil i jąkała hanys wraca z urlopu.

rysio

W Olsztynie się DZIEJE.Większość już u konkurencji a za chwile będa kolejni...Odejście G i R sporo zamieszania zrobiło ale nie w tym problem. Zaczeła się "ERA HIUBIEGO".Może szanowna "Góra" wkoncu otworzy oczy ze nikt z tym Panem pracować nie chce.Hiubi na bezrobocie a porządek ODRAZU bedzie..

ślizgawka

Ale jestem zmęczony.Idę spać. Jutro kolejny mroźny dzień.

REN

Smarujecie już pupki? Nadchodzi RENifer i będzie was pingwiny ruchał od rana do wieczora, od wschodu do zachodu aż śnieżynki będą leciały.

skórcz skacze
@REN

dobre dobre prosta historia

skłodowska currie

u nas w gdyni nawet dziewczyny rozwożą towar, tak tak, są dostawcami, sikoreczki nie mają już kogo przyjmować,ale co trzeba przyznać radzi sobie dziewczyna. Pytanie co dzieje się z kierowcami? proste. Lądują w konkurencji. Prosta historia. a ptaszynki średni i najmłodszy szukają roboty. Dobry adres jest na Kołłątaja w gdyni, spróbujcie tam. tata nie będzie wam całe życie pieluch zmieniał

księgowy
@skłodowska currie

A wątrobie już tęsknota za panem się włączyła. ..chłopaków się pozbył teraz sam dał nogę. Sam by sobie nie poradził i tak .

sara
@skłodowska currie

To co piszecie jest podłe znam sikorkow od lat wartosciowi ludzie ,najmniej najmłodszego ,pracowali od najmłodszych lat ,takie czepianie jest niesmaczne.

Borsuk
@sara

To słabo ich znasz. BARDZO słabo. Chyba, że to któryś z was napisał :-))))))))))))) Generalnie, wszyscy piszą tutaj bzdury poniżej ..... Niech ktoś w końcu napisze jakąś konstruktywną opinię, która zwróci uwagę na prawdziwe problemy w Gdyni i dzięki komu one tam naprawdę są. Wszyscy którzy pracowali w ostatnich kilku tygodniach i pracują nadal wiedzą, że te problemy i tak ,,rozsieją" się na całą firmę. Mimo iż chwilowo ,,wirus" został zatrzymany ;-)

Gracz

tak nieoficjalnie to Ci powiem,że teraz jak zrobią tą ''impreze dla detalu'' i wygłaszczą te kierowniczki ''darami'' to się może okazać,że w sezonie będzie blado. Iglotex ma kapitał. Gała przejmuje sklepy.... Poczekaj ... Sami się wyautują. Potrzeba tylko trochę słońca.

Olsztyn

Olsztyn tonie ..... Rstunku.... Hubi ratuj......... Luk .... Nie dam rady. Ten Ren wszystko. Przejmuje co ja mogeeeee?????? Moze Kozak mi pomoze ??? Nie ??????o ja pier....dole ku....rwa co ten Ren.... I wyprwia wia moze cos na zgage ?? Hiu ty mendo !!#!!!!!!!

gawożym
@Olsztyn

W Olsztynie teraz się dopiero zacznie!!!. Szykują petarde na Oddzial Olsztyn. Sezon lodowy będzie nasz! Ren dopiero zobaczy jak wyglada handel... Sklepy będą nasze...Wam zostaną tylko pss-y i z nerwów pekaesy!!! Ps. O ironio,,może się okazać,że w sezonie bedziecie mieli braki..nie koniecznie w towarze.... Bo Wam ludzie nerwowo nie wyrobia... Odliczamy,,,

OrientFood

koleżanko Lisie, weź w końcu się poddaj i zmień barwy. Zauważyłaś,że Ci to specjalnie robią. ? I tak Cię G wywali bo na Twoje miejsce ma kogoś ... Pomyśl...

ciekawy

Od kilku tygodni, dzień w dzień w necie jest ogłoszenie o pracę dla kierowców( Gdynia). Ciepła atmosfera, szybki rozwój(rozbój?) i inne ble,ble. A chętnych brak :) Już dawno w "eter" info o "atmosferze" poszło i ciężko będzie "jeleni" trafić. Desperacja na całego, a majówka i sezon się zbliżają. Nawet kierowcom z kat.B ponad 3tys brutto obiecują.

no i w czym masz problem
@ciekawy

o co ci chodzi ? 6 nowych kierowców zatrudnionych żal dupsko ściska ?

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala