Fritar

Tarnów

Opinie o Fritar

Łaciaty pies Dyrektora Zenona 2016-09-08 20:25:37
Dyrektor Zenon (zeno-man) (mongoł) od tego ciągłego kaca spowodowanego piciem niewiadomo czego wcześniej (tanie wino z tesco za 5 zł albo droga whisky za 99 zł) poczuł misję tworzenia reality-show na Fritarze a każdy dzień to kolejny odcinek.Dyrektorze Zenonie jesteś wspaniały, dziekujęmy ci za to że jesteś z nami tu na Fritarze.
Juh 2016-09-08 23:58:07
Tutaj sie nie robi zadnej czosnkowej. Pewnie na innym zakładzie. Wogole żadnych zup a warzywa to od święta. Wyroby ziemniaczane czyli frytki, talarki itd
rufus 2016-09-09 19:45:26
podobno na fritarze mają budować promy kosmiczne amerykanie już chcą odkupić naszą technologię a w szczególności spodobała im się biała taśma klejąca którą można sklejać rozsypujące się maszyny
ola 2016-09-10 00:47:51
Jak chcesz pracować na fritarze to weź CV i przyjdz napisz że znasz wiele języków obcych ,umiesz obsługiwać komputer i smartfon i nie masz nałógów (nie pijesz alkoholu i nie palisz) będziesz idealnym kandydatem a po ostrej selekcji która bedzie dla Ciebie tylko formalnością zostaniesz od razu zatrudniony w biurowcu na fritarze a tam czekać na Ciebie będzie wysoka pencja i wysokie premie oraz luksusowe warunki pracy.
Kadrowa 2016-09-12 19:05:56
Tak są oferty pracy w tym momencie, jest oferta na Szefa (Szefową) Zakładowej Stołówki wreszcie zdecydowali się wymienić obecną Szefową czyli kucharkę Wieśke po wielu kompromitujących ją i kuchnię posiłkach Prezes zdecydował że Wieśka nie będzie już Szefową Kuchni zbyt często dolewała za dużo wody do zupy, zbyt wiele razy serwowała rozgotowane pierogi i zbyt wiele razy przesoliła jedzenie i podawała zimne posiłki. Jak ktoś jest chętny niech startuje na Szefa Zakładowej Stołówki umiejętność gotowania drugich dań będzie atutem czego oczywiście Pani Wieśka nie umiała robić. Prezes skontaktuje się z wybranymi osobami.
Gigi 2016-09-12 21:33:27
Nie przejmuj sie. Jutro będą trufle w śmietanie oraz dzika kaczka w pomarańczach. Do tego wytrawne wino z północnych wzgórz Andaluzji tłoczone tylko przez dziewice wlasnymi piersiami. A na deser lody z bitą śmietaną.
Kaka 2016-09-13 11:04:46
Doskonały byt? Po wypłacie 2 razy zakupy, opłacić rachunki, paliwo i rączki do Boga żeby jakoś dotrwać do następnej wypłaty. I uwierz mi że nie szastam pieniędzmi. A co jest takiego fantastycznego w tych umowach? Umowa jak umowa. Nie ma nic nadzwyczajnego, nic co wyróżniałoby je spośród innych firm. No chyba że nie placenie na czas uważasz za coś normalnego, a że Fritar płaci na czas i to wg Ciebie jest fantastyczne to powodzenia.
Kaka 2016-09-16 08:27:46
A ja nie rozumiem po co włazisz tu pod różnymi imionami i pie.....sz jakieś farmazony o fantastycznych umowach, bardzo dobrym bycie zapewnionym przez firmę, super socjalach albo glupio sie pytasz o zarobki lub czy są jakieś przyjęcia. Trzeba być kompletnym debilem żeby sie nie domyślić. A to czy się zwolnię czy nie g...o cie powinno obchodzić. Ciesz się że ci pijaki którzy pracowali w zeszlym roku nie znalezli pracy bo chyba nie wiem kto by tu przyszedl na sezon.
podwładny dyrektora 2016-09-17 19:11:23
jak to cie zastanawia jak wygląda rozmowa rekrutacyjna flaszka na stół i po rozmowie rekrutacyjnej nie wiesz jak takie sprawy się załatwia mam cie uczyć albo lepiej weź dwie flaszki jedna to za mało
Gicz 2016-09-18 05:02:16
I znowu ten podstawiony ciołek. Niby szuka pracy, nic nie wie, ale już wie jak mu się będzie przekładać na wynagrodzenie
baryła 2016-09-19 12:44:41
teusz nie możesz zlokalizować takiej oferty bo jej nie ma po prostu tutaj są podstawieni pionki którzy zachęcają by ludzie a raczej frajerzy się przyjmowali na ten zakład za psie pieniądze
Trug 2016-09-19 15:50:16
Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] rpo. Napisałeś już tyle postów, a teraz podstawiony głąbie udajesz że chcesz się tu przyjąć do pracy. Odpowiedz mi ty tępy jełopie gdzie są te oferty takie popularne? Chyba w twojej żałosnej wyobraźni. Ile razy się jeszcze bedziesz pytać o to czy wypłata jest terminowa. Po pierwsze już ci odpowiedziano że tak, a po drugie to jedyny atut tego zakladu że pieniądze sa zawsze w terminie i uczepileś się tego jak rzep psiego ogona. Terminowe ale ch...owe. Umowa jest respektowana....co ty wogole pieprzysz. A widziałeś kiedyś nierespektowaną umowę. Spisują ja dzieci w piaskownicy żeby była nierespektowana?
Rumcajs 2016-09-19 19:32:23
rpo ty skończony matole ile jeszcze razy będziesz pisał jedno i to samo przecież wszyscy wiedzą że jesteś podstawionym pionkiem do pisania pochlebnych opinii na temat tego zakładu skoro jest tak dobrze to dlaczego tu nikt nie chce przychodzić wytłumacz mi to rpo obsrany palancie lepiej dalej obciągaj pały swoim przełożonym a nie wypisuj głupot
kierownik zakładowego kasyna 2016-09-20 00:49:27
rpo ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] podstawiony pionku co ty pierd.......jakie oferty pracy na fritarze są popularne ...ty jełopie ...mielisz i mielisz w kółko to samo... siejesz ferment i propagandę sukcesu dla tego wychodka... nikt tu nie chce przychodzić i rypać za frajerską kasę wypłata jest tylko i wyłącznie dla tego terminowa bo Inspekcja Pracy siedzi na tym i od tego zależy czy ten wychodek będzie mógł się ubiegać o jakieś dotacje bez terminowych wypłat by nic nie dostali i na tym koniec, ale nazwanie tego wypłatami jest nadużyciem to jakieś zasiłki pomostowe ....rpo idź się dymać.
Gigi 2016-09-24 17:30:46
Kasa nie jest dobra podstawiony pionku.
Władimir Władimirowicz 2016-09-24 21:42:56
no nie znowu ten podstawiony pionek co wypisuje jak to jest wspaniale na fritarze że kasa jest dobra że umowy są wspaniałe jacek twoje wpisy nic tu nie zmienią bo każdy wie że jesteś podstawionym pionkiem i bajkopisarzem powinieneś pisać bajki dzieciom one na pewno by uwierzyły w te bzdury co wypisujesz tutaj
jajo21 2016-09-25 18:53:21
Dlatego że robi takie same błędy jak ty i zadaje takie same głupie pytania.
Tajniak 2016-09-25 20:00:55
Nie ma przyjęć na inżyniera.są na mechanika i elektromechanika ale możesz trafić do Lewila lub Fritaru . Wynagrodzenie po ok.probnym ok 2500 brutto plus premia 15%.
Krakers 2016-09-30 23:27:24
I tak by wyszedł wodnisty.
pampers 2016-10-05 13:34:26
poda ipoda nie udawaj że cie to interesuje podstawiony pionku z biurowca
Miki 2016-10-05 16:51:06
Target to inaczej cel. Moim celem jest wyjść jak najszybciej do domu. To jest target do którego dąży wytrwale 99% pracowników.
Abdul Dżabbar 2016-10-05 20:04:21
miki a moim celem jest wychodzenie jak najszybciej z tego szamba i napicie się dobrego browca bo w pracy moja wydajność jest praktycznie zerowa za takie ochłapy to ja rąk sobie brudził nie będę jak i większość pracowników
anonimowy alkoholik xxx 2016-10-05 21:11:31
a moim celem jest napicie się czegokolwiek co ma alkohol byle sponiewierało i to picie przed pracą w pracy na fritarze i po pracy to target anonimowego alkoholika z fritaru zresztą ich tam jest tak wielu że zabrakło by palców u rąk i nóg żeby ich zliczyć.
Cześć 2016-10-08 18:03:40
A denaturat? Tylko z butelki, bo z puszki to niezdrowo.
kARO 2016-10-09 18:47:52
Do rpo. Jest stanowisko na ktorym sie o prace do pracy na prace z pracy koło pracy e pracy.
Kalafior 2016-10-11 17:54:01
Marne zarobki adekwatnie do stanowiska. Po podwyżce zarabiasz praktycznie tyle samo a nawet i mniej bo tu dadzą a tu zabiorą. Jeśli nie chcesz być sfrustrowany po każdej wypłacie to znajdź lepiej coś innego.
anonimowy alkoholik MR.X 2016-10-11 18:33:04
zapowiadają podwyŻki cen alkoholu i to martwi wszystkich anonimowych alkoholików z fritaru bo jak tu pić tyle samo a płacić dwa razy więcej za to ????
BN 2016-10-11 19:58:33
Jak tu pić dyrektorze, jak tu pić...
G. 2016-10-12 08:25:23
Czy może mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tymi podwyzkami? Nowe stawki mialy być ok 100 i wiecej na reke zalezy kto tam jakie ma staniwisko a tu wyplata w sumie prawie nie rozni sie od tej przed podwyzkami. Wie ktos?
maxiu 2016-10-12 20:07:54
Rpo czy jak jej tam pracuje w dziale majacym dbać o wizerunek firmy wiec jesli nie wazne co napiszecie. Czy o slabych zarobkach czy nędznej podwyzce czy co was wkurza. Ona i tak bedzie zachwalac frytki albo bedzie pisać o wspanialej atmosferze czy o super zarobkach i stabilnym zatrudnieniu. Za to jej płacą. Pewnie dwa albo trzy razy wiecej niz Wam wiec sie stara. Zresztą pewnie na oczy tego zakladu nie widziała bo pracuje w innym miescie w jakims biurze iglotexu.
Ty 2016-10-12 20:17:43
Sprawdźcie sobie fora iglotexu w innych miastach. Tam tomek oraz jako Jacek kopiują i wklejaja sobie te same teksty co tutaj. Te brednie o atmosferze i zarobkach.
Mik 2016-10-12 23:13:28
No wlasnie nie są.
PODZIĘKOWANIA DLA NASZEGO CUDOWNEGO WODZA DYREKTOR 2016-10-13 00:49:48
PODZIĘKOWANIA DLA NASZEGO CUDOWNEGO WODZA DYREKTORA ZENONA

Dyrektorze Zenonie nasz cudowny wodzu każdy kto robi na fritarze marzył o pracy w tym zakładzie o przebieraniu frytek czy zamiataniu podłogi i to mu do szczęścia wystarczy więc nie przejmuje się czy dostanie więcej czy mniej na wypłatę bo przecież najważniejsze że pracuje na fritarze który jest częścią grupy kapitałowej iglotex i nawet może zrezygnować z życia prywatnego z rodziny bo najważniejszy jest fritar i jeden z jego generałów czyli tyWSPANIAŁY DYREKTORZE ZENONIE , DYREKTORZE ZENONIE TOBIE CZEŚĆ I CHWAŁA PROSIMY JESZCZE WIĘCEJ WYCISKAJ Z NAS I PŁAĆ JESZCZE MNIEJ A MY ZROBIMY WSZYSTKO ŻEBY BYŁO WIĘCEJ I WIĘCEJ BO NIC SIE NIE LICZY POZA FRITAREM.
kolęda z ministrantem 2016-10-13 09:39:52
Sprawa jest prosta.... Mają osoby skazane i ich będzie coraz więcej bo to jest w sumie za darmo a im ciągle mało, nieroby z biurowca!!!!!, dawniej dawniej jak były rozładunki sciągano ich do pracy fizycznej a dziś??? jedna pachnie dziką różą, kolejna utyka się w szpilkach po tych zółtych liniach i pasach, a następna "wielka księżniczka" tylko się uśmiecha.... Szaleństwo O kierownikach i dyrektorach i tym śmiesznym faceciku udającym prezesa nie będę pisał cały zakład się z nich śmieje !!!!!!!!!!
moczymorda 2016-10-13 11:59:11
GDZIE MOJA PODWYŻKA KURW.. PYTAM SIĘ WSZYSTKICH ZŁODZIEJ TEJ OSRANEJ FIRMIE BANDA ZŁODZIEJ JEBA.. SZAMBO A NIE ZAKŁAD
Lenin 2016-10-13 15:23:22
Lud przemówił.... :)
skrzat 2016-10-13 15:26:03
Jeszcze raz usłyszę o przyjaznej atmosferze i dbaniu o pracowników to przyjadę na fritar na białym jednorożcu i rzygnę tęczą. Wali ściemnioną propagandą na kilometr.
BOB BUDOWNICZY 2016-10-13 19:53:07
A ja po ostatniej niby podwyżce przyjadę pod biurowiec z kumplami czarnym bmw z przyciemnionymi szybami i czarnymi kołpakami kupionymi w biedronce za 30 zł i walne kloca przed wejściem i podziękuję za podwyżkę
ciepły klocek na wynos 2016-10-14 01:26:24
ale po co ci kumple i czarne bmw żeby zrobić klocka przed biurowcem z tego co wiadomo to do zrobienia klocka nie potrzeba pomocy no chyba że kumple z bmw też dorzucą swoje kloski extra
Muchomor i żwir 2016-10-16 15:24:01
Przyjęcia są tylko nikt nie chce tu przyjść na zadne stanowisko. W tym roku juz byla taka lipa ze musieli przyjąć do pracy więźniów z tarnowskiego zakladu karnego. Dbanie o stosunki z pracownikami wyglada tak że dostali teraz podwyzki i jak zobaczyli ile dostali netto to od razu nie jeden lecial do biura wyjaśnić dlaczego jest tak mało w stosunku do tego co bylo obiecane. Rowniez czesto jest tak ze pracownik zwlaszcza z pakowaczek nie chodzi tygodniami na przerwę bo powinno byc dwoch zeby sie zmienili ale ten drugi jest na innej pakowaczce a maszyn sie nie zatrzymuje wiec czasem jest problem zeby wyjsc do lazienki. Od roku obiecuja ze kogos przyjma ale na gadaniu sie konczy. Skoro nadal jestes zainteresowany (a wiemy ze to ściema i nie jestes bo wypisujesz tu rozne komentarze pod roznymi imionami) to przyjdź i sie zatrudnij a nie gadaj tylko to samo po raz kolejny.
maliniak 2016-10-16 15:30:26
boss a jak pogodzisz pracę w biurze i prace na fritarze? Dwa etaty i jeszcze dojazdy z innego miasta? powodzenia
papa smerf 2016-10-18 16:30:17
boss przestań z siebie robić debila i nie udawaj że chcesz się na fritar przyjąć na fritar to tylko więźniów przyjmują bo ludzie już w całym tarnowie wiedzą jaka jest tu kołomyja i za takie grosze nie będą zapieprzać jak frajerzy
Świr 2016-10-21 03:17:15
Mnie zmotywowałaby taka nówka BMW jak w konkursie iglotexu "Auto od prezesa". Mam sprzęgło do wymiany którą przekladam od zeszłego roku. Jak bedzie konkurs "sprzęgło od prezesa" to się zglaszam. Za drugie miejsce klocki hamulcowe. Też nieźle.
zagubiony pies dyrektora 2016-10-21 16:14:47
a mnie zmotywowałaby mnie dobra paleta browaru moja wydajność w pracy byłaby 200 % większa tylko takich nagród nie ma w konkursie iglotexu
zapchlony pies dyrektora zenona 2016-10-22 01:49:08
no a czy zamiast palety browaru czy nawet skrzynki browaru nie zmotywowała by cię miska zupy na zakładowej stołówce + dolewka od Pani Wiesi tak żeby Dyrektor Zenon i jego zapchlony pies byli zadowoleni ?
lubiś 2016-10-23 05:24:52
Przyszedł Grześ i będzie łączył wszystkich za pomocą styków , kolejny umysłowy pracownik :D:D:D już nie będzie dorabiania z niemową. Niemowa będzie musiał poszukać teraz garbatego aby robić dalej pomiary;p
Gtfr 2016-11-02 20:08:19
Grześ jak na razie przynajmniej coś działa.
grucha 2016-11-23 01:12:16
co jest nie ma kto ponarzekać na robotę na fritarze !!!!!!! nałykaliście się węgla na zatwardzenie i nic ie idzie !!!!???? pozdro dla całej masy koniobójców z tego szamba
kompocik 2016-11-23 08:55:06
Zauważyliscie ze znikly wpisy rpo, Jacka, Tomka? czyli najlepszych naganiaczy. Trójca św w postaci jednej osoby.Przełożony pewnie powiedział " Dobra, Mariola to chyba bie ma sensu, weź już nie wkurzaj tych ludzi swoimi wpisami. I tak nikt w to nie wierzy." No i Mariola dała sobie na razie spokój. Wzięła się za robotę papierkową albo nagania na innym forum. Gdy uspi sie wasza czujność znowu zaatakuje.
kebab na wynos 2016-12-10 01:39:45
zauważyliśmy że cała ta banda naganiaczy umysłowych "mariola" czy "kasia" coś zamilkły no bo nie ma kogo naganiać nikt nie chce robić w tym klozecie i trzeba było przyjąć więźniów z ZK bo nie miał kto robić może tym na stronach GK Iglotex pochwalą się ci nieudacznicy , wiadomość dla całego iglotexu mamy was bardzo głęboko w ......upie cymbały to dziękli nam zwykłym ludziom istniejecie a nie my dzięki wam bo wy nic nie umiecie poprzyjmowali was bo mieliście "plecy" i tyle cała szarańcza nieudaczników na kierowniczych stołkach.... bujajcie się klony i ty durny dyrektorze zenonie nieudaczniku pajacu i patafianie
Zostaw swoją opinię o Fritar - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fritar