Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

O kurcze wychodzą nasze brudy. Ale ja ja ja ja wam od od od odpuszczam wasze grzechy i od od od dzisiaj będę was traktował jak jak jak ludzi i nie nie nie będę was straszył zwolnieniem. A tylko dlatego że mój problem zostanie rozwiązany po 31.01.2016r.

prącisław

tra,la,la iglo w duszy ludzi ma... PROSTE HISTORIE...nie Ty, to kto inny...

mrożonka

Kim ty jesteś człowieku, że takie rzeczy mówisz. Czy ty jesteś dyrektorem, który zarabia ponad 10 tys. albo kierownikiem, który zarabia 4,5 tys. czy jesteś starym PH mającym stałych klientów. A może ty jesteś pasjonatem tak jak ja , która pracuje za 2 tys.!!!!!

mrożonka

I jeszcze jedno człowieku który mnie bardzo wkurzyłes. Moje niektóre koleżanki i koledzy pochowali dyplomy UJ zeby tylko tu znaleść pracę i utrzymać rodzine a taki hanys bez wykształcenia jest kierownikiem???????????taki?????

mrożonka

Taki człowiek z którego wszyscy tutaj się śmieją i doskonale wiedzą ze to osoba nieodpowiednia na to stanowisko a wręcz nieudacznik, co ona tu robi? Ale my wszyscy tutaj wiemy że jego promotorem jest dyrektor Cieśla. Ktoś tutaj na forum o nicku 'Ja' ładnie to wyśmiewa! Ale się podminowałam!

mrożonka

I na koniec człowieku który mnie tak podminowaleś ale nie wiem czy wiesz że od 1 stycznia 2016 r. wysokość minimalnego wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w pełnym miesięcznym wymiarze czasu pracy nie może być niższa od kwoty 1 850 zł (brutto) a ja pisałam ile zarabiam czyli mnie w iglo bardzo doceniono!

rambo

Nie wszyscy sie zwalniaja tylko najwieksze cioty a nieda sie ukryc troche ich pracuje!

@rambo

Taaaaaaaak tooooooooooo pra pra prawda. Masz u u u u mnie pre pre pre premie.

@rambo

Resztę s s s sam wy wy wy wy..dole ale w w w wcześniej muszę wziąć VIAGRĘ.

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

kot

a kto rządzi w Olsztynie?czy dalej przekręt Iza z pacholkami

psik

Szuka bo wszyscy się zwalniają.

OLO

Nie martwcie się o firmę, Mann nas uratuje, hhehe

szykują się kolejne odejścia

Szofer

Kierowcy też odchodzą, za chwilę sami dyrektorzy będą wozic towar-tylko ni wiem czy to dla nich nie zatrudnienia!potrafią tylko siedzieć w necie całymi dniami i zamiatac problemy po dywan! Kiedy w końcu ktoś wywali tych nierobow?!?!

Chłopaki jak się zbiorą i zrobią pozew zbiorowy to dopiero będzie szopka :) aaa będzie ...

ann

to nie praca dla uczciwych.oszukuja na wypłatach.koszmarna firma.

zabawa

Ludzie zarząd ma pracowników w głębokim poważaniu , czy myślicie ,że ktokolwiek się przejmuje ,że ludzie odchodzą ?? odpowiadam Nieee , Chłopcze Bordyniu to ty jesteś odpowiedzialny za plan 2016 pamiętaj żadna władza nie trwa wiecznie Maciej jest otępiony ale się pokuma byleby nie było za późno

Prącisław

Ta firma ,to jakieś nieporozumienie.Rozumie co to praca i jak należy ja wykonywać lecz TU,normalny,uczciwy człowiek nie ma co szukać............ Pion kierowniczy to matrix oderwany od rzeczywistości,tylko spadające cyferki ich kręcą//stosunek do pracownika 0 ,a może porozmawiać z "robolem" On jest bliżej ,może sypnąć ziarna ...SKOMPLIKOWANE CHISTORIE

igloman

a co zieje sie teraz z flipem i flapem z olsztyna, R i G ??

ładowacz

ale jaja podobno zona hanysa to wielbicielka lodow-podobno az huczy w jej firmie. podobno sa nawet jakies zdjecia lub film na necie!

@ładowacz

od samego początku było widać że to jakaś patologia.

@ładowacz

szeptano dzisiaj własnie w biurze o jakims smiesznym mailu który przyszedł jeszcze w starym roku ale kazano go schowac do szuflady

@mrożonka

To samo ja słyszałem i nie chcieli powiedziec wiecej.

biurwa
@mrożonka

Potwierdzam ze przyszło i było zabawne , pikantne i smieszne zdjecia

Prosty

Reklama jest, a człowiek z "pekaesami " werbuje ludzi z Iglotexu.Panie Cezary dlaczego wcześniej nie pogoniłeś tego gamonia i jego kompanòw z firmy na "R"?? Nic nie wnieśli a teraz jeszcze próbują wyjąć!!!!!! A ma gamoń dalej kontakty że swoimi kolesiam.

kolombo

niech zaczną wywalać przekrętów i nierobów(śmiesznych dyrektorów wsparcia)to i robota będzie lepiej szła.Głąby bez wiedzy psują wszystko co było dobre i chwala się fikcją

murzynek bambo

czemu ludzi na magazynie w krzeszowicach sa traktowani jak zwierzeta w klatce ktre albo wykonaja rozkaz albo zostana zwolnieni a jak juz ktores zwierzatko sie poswieci i posiedzi spolecznie w pracy po 12 godzin przez 2 miesiace nawet (usunięte przez administratora) nie dostanie nawet ladnego usmiechu ze o pieniadzach juz nie wspomne ???

agatameble
@murzynek bambo

sami jesteście sobie winni. Dajecie się szantażować i wykorzystywać dwóm debilom - śmiesznemu "kierownikowi magazynu" i temu byłemu kierownikowi magazynu z serpolu, który śmie się nazywać dyrektorem oddziału. Wparujcie w dwudziestu do pokoju cieśli to zobaczycie jak razem z maksymilianem zesrają się w spodnie.Pokażcie w końcu, że macie jaja.Następnie powiadomcie w Skórczu kogo trzeba co się u Was dzieje - tylko bezpośrednio. Chcecie być szanowani? Najlepszy sposób to taki : postarajcie się, aby przez dwa dni samochody nie wyjechały do klientów, to zobaczycie, że sami PH-owcy zawiadomią Skórcz, że coś w magazynie jest nie tak. Macie gwarantowane, że do końca stycznia wypierdo.ą tych nieudaczników

Bolo
@murzynek bambo

a to dlatego ze trzech hanysów mysli ze wszystko im wolno łącznie z ukrywaniem braków i fałszowaniu dokumentów!

@agatameble

To świetny pomysł z tym strajkiem włoskim!

@murzynek bambo

Przeglądając te wszystkie wpisy doszłam do jednego, że nie jest ważne jak nas tu traktują i ile wpływa na konto. Najważniejsze,że mogę zaufać mojemu mężowi i jestem pewna, że mnie kocha i nie zdradza.

@murzynek bambo

Właśnie piję z moim mężem kadarke z biedronki. Wole życ w biedzie aniżeli w patologi jak hanysy. A moje babicka pochazi z Krzeszowic. Wszystkim z Iglotexu rodzinnego wieczoru.

dj max

Gdynia juz zaraz niebedzie taka Gdynia jaka byla kiedys!!!!!!spadnie obrot na twarz moze ktos sie obudźi i zobaczy ze obroty robia handlowcy a nie kierownicy!szczesliwego Nowego Roku!wysokich zarobkow.

ciekawy

Pytanie. Jestem ciekawy jak podoba się TMS. W Gdyni wszyscy zadowoleni?

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala