Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

pamparampam

A co w Olsztynie ? Dzikowski już powołał nowy zespół do swojej nowej struktury ?

Xxx

Co tam się ogólnie w tym iglotexie dzieje? Czemu tak nagle wszyscy albo się zwalniają albo sami składają wypowiedzenia?

joo

Czesc a jak Gdyni,poklejone juz dziury po odejsciach?

gibki

Gorzów i Zielona już dawno zamieciona jedynie ponoć Szczecin się jeszcze trzyma ?

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

olo

Łódż odpłynęła

Demon Demussssss domestos

Nic. Zarządzania szkola Mercika

jojo

a co z regionem Zachód? chodzi mi o oddziały w Gorzowie i Zielonej?

popek

kto takich głupot Tobie naopowiadał ze 2500 brutto?? Twoje źródło informacji jest strasznie zamulone kłamstwem.

masakra

tak czytam co tu niektórzy piszą to zauważam jaki system kraju jest chory. więcej narzekania a mniej myślenia. Weźcie się do roboty to bedzie wam sie dobrze żyło bo robić to trzeba wszędzie a ze Iglotex WYMAGA to wiadomo nie od dziś lesery

oOoooOoo

Jestem ciekaw jak dlugo będziesz marudzić i dalej wypisywać te wszystkie brednie ,to że ciebie nikt nie chciał w Iglotexie to nie znaczy że pozostali są bezwartosciowi. Jest dużo ludzi którzy chcą pracować i maja pracę .wiec daj sobie spokój

Dziść w jednym z oddziałów papiery położyło większość z pH detal

I jak to cos ktos dzis?

A nie mówiłem

A jednak co ? :)

Kilogram

Ostatni dzien miesiąca to poniedziałek a nie dzisiaj. Pozdrawiamy. Ostatni raz

A dzis piatek ostatni dzien miesiaca ciekawe czy jakies wypowiedzenia sie posypia?

ktoś
@ja

....tak czytam te wszystkie wypowiedzi i jestem zdumiony niektórymi wypocinami....prawda jest taka, że Iglotex działa w sposób zupełnie nielogiczny dla działu handlowego. Prawdą jest, że wielu bardzo dobrych ludzi (bez podziału na to kto z jakiej firmy przyszedł)odeszło lub odejdzie z różnych powodów. Oblewanie się oszczerstwami nie ma sensu bo i tak wszystkie karty są już dawno rozdane i jest zaledwie klika osób które wiedzą w jaki sposób. Każdy pracownik martwi się o swój los bo ma rachunki do opłacenia, rodzinę do utrzymania. Ciężko się pracuje ze świadomością, że tak naprawdę nie wiadomo co będzie.....Osoby zarządzające mówią to co muszą mówić....nie zawsze zgodnie z prawdą....Żal jest tylko tych wszystkich osób które przyczyniły się do rozwoju firmy a które zostały zwolnione w sposób uwłaczający godności ludzkiej....zostały zwolnione dlatego bo wiedziały i mówiły to głośno, że jest wiele osób które dbają tylko o swoje interesy i kasę.....nie zaglądam nikomu do portfela bo to nie o to chodzi kto ile zarabia. W każdej firmie jest bałagan tylko inaczej się on nazywa, a praca jak praca powinno się ją wykonywać najlepiej jak się umie niezależnie jak ona się nazywa, różnica polega tylko na docenianiu przez pracodawcę wysiłku jaki pracownik w to wkłada, bez względu na to czy pracuje w dziale sprzedaży czy wsparcia....

Slaby

Jak jesteś z Renu to aplikuj,jest już tam cała banda tych gamoni co mieli zawojowac Podkarpacie i nic nie z działali,ale czas weryfikacji jest blisko.W końcu może skończy się w Iglotex czas lanserow co nic nie robią.Prezesie patrzysz i nie grzmisz????????

spoko

a co tam w olsztynie słychować

igor

Panowie a co tam słychać w Rzeszowie czy warto tam aplikować na ph detal??

Po pierwsze primo ultimo

A co ma robić . Orze jak morze. Jeszcze kilka dni a i on nie da rady poorac . Z handlowym pozdrowieniem

ali ali

Gorzel tylko bierze premię nic więcej nie robi....

Prosty
@ali ali

pieknie as do zrobienia fajna premia tylko ze nikt tego nie zrobi i za podstawe robota bedzie zrobiona numeryka wzrosnie marchewka zostala dana ps premie to tylko zobacza dyrektorzy

Stanisław
@Prosty

Kolego Prosty. Z takim nastawieniem lepiej od razu aplikuj na nocnego stróża w którymś z oddziałów renu. Mała premia - żle, duża - na pewno nie do zrobienia. Osobiście mam zamiar przygarnąć owe 3 tyś jako dodatek do wypłaty za grudzień. Na spokojnie i na całkowitym luziku jestem w stanie zrobić tę numerykę. A ty kolego - dalej siedż, biadol, marudź, narzekaj jaki ten qwa świat ujowy... eech tylko kopać w doopsko za takie nastawienie do zagadnienia.

prosty
@Stanisław

Stasiu mam nadzieje ze doczytales maila warunkiem wyplaty asa 1500zl za warzywa jest zrobienie asa maczne wszystko musi byc w 100 procentach Ty moze to zrobisz ale minimum 90procent ph nieeeeeeee i co dostana 1750 minus odliczenia to taki prezent na swieta

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala