Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Hans

Tadek na kierownika!!!

mebelki

Cieśla zatrudnił sobie dwa pieski i na magazynie robią co chcą , straszą zwolnieniami i upomnieniami ludzi . Dla tych ludzi zwykły człowiek się nie liczy mamy tylko tyrać i się nie odzywać , inaczej kop . Kto teraz na magazynie jest zadowolony z pracy ? No może tylko dziewczyny z biura Ciekawe ilu jeszcze zwolnią ( zależy ilu mają jeszcze kolegów )

@mebelki

przestańcie narzekać, zróbcie z pedałami z hanysowa porządek.Może trzeba pominąć drogę służbową i napisać prosto do skórcza o tym co się tu wyrabia.Powtórzę raz jeszcze: za pensje w porywach do 1800 zł pracę w magazynie znajdziecie wszędzie, w lepszych warunkach i na jedną zmianę.

@agatameble

To jest dobry pomysł- napiszmy petycje do centrali!

@mebelki

Napiszcie w punktach wszystkie zastrzeżenia i uwagi do pracy tego hanysa, a ja to ubiorę w słowa i wyślę do centrali!

lechu
@Bolo

a może warto to ubrać w słowa i fakty,opisać te wałki i przekręty z pracownikami i wysłać do UWAGI W TVN oni lubią takie tematy

jake take

Cezary, lewy gdzie są nasze bony za sezon od farm frites? nasze 20111 tys zł??? Dlaczego nas okradziono z czegoś co było nasze? Wszyscy pracownicy o tym wiedzą, a mimo to zachowujecie jakby nic się nie stało. Mało wam? Żeby jeszcze pracowników okradać? Nestle filtrowane, płacimy za zaginione lodówki pieniędzmi ze zlotego sezonu. Kabaret!!! firma i jej zarząd są gorszym wrogiem dla pracowników niż konkurencja. Zacznijcie zajmować się zbieraniem szyszek w lasach pod skurczem a nie zarządzaniem...

Jasio
@jake take

Ja ci kolego odpowiadam firma była tak wporzadku ze dostałe kase z Farm Fritesa w listopadowej pensji tak mowi pan prezes C.B takze jak teraz zarobiłes 2.300złminus Kasa z Farmy to powinienes dostac jakies 1.500zł pensji na swieta,mało tego ten cały Iglotex zawsze okradał pracowników,okrada i bedzie okradał,cos wam powiem wszyscy co podpisali lojalki podpisali tez nowe umowy na 2.5tys brutto podstawy ale to nicbo firma i tak ma was w tylku i dalej placi wam podstawy 1800zł (sprawdzcie na odcinku od pensji)plus ''premia''takze zbiorowe pismo i wyrownanie za wszystkie zalegle miesiace do kwoty 2.5tys brutto widocznie ktos przeoczył taki mały szczegól.pozdrowienia z goracej Kuby....A bony z Farmy to za rok,ha,ha,ha

Bolo

Masz rację!!! Musimy z tym hanysem coś zrobić bo mamy już tego dosyć!!!

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

KOLO

NAJWIĘKSZY LEŃ Z MAG 120 SKÓRCZ ROBSON SIEDZI W BIURZE I W JAJA MU ZIMNO I PRZEZ 8H PAPIERY DZIELI MRÓZ SUCHE I TO JEST JEGO ROBOTA DAREK REAGUJ

Darek
@KOLO

Żeby reagować to trzeba się znać, a Dareczek chyba z tym na bakier :-)

Janek

Trzeba pogadać żeby zmienic stanowisko z ph na kierowcę....

Janek

Trzeba pogadać żeby zmienic stanowisko z ph na kierowcę....

Nie będą zwalniać. .....wykoncza nas placeniem podstaw szczególnie tym którzy idioci podpisali lojalni.sami się będziemy zwalniać.

gosc

Witam i mam pytanie dlaczego są takie naciski żeby wybierać cały urlop do końca roku jeżeli kodeks pracy mówi wyrażnie że można go wybierać do września następnego roku CZY TO NIE JEST ŁAMANIE KODEKSU PRACY???

drawsko
@gosc

To znaczy,że chcą Was od nowego roku zwolnic i nie płacić Wam za zaległy urlop :D

agatameble

hej ludki, dziś inwentaryzacja w Krzeszowicach. 1/3 magazynu na L4.Ostatnia wypłata 1400 zł.Towar nie rozłożony (usunięte przez administratora) braki ..., a jeszcze dwa lata temu było to nie do pomyślenia. No, ale jak pseudo dyrektor cieśla ciągle kryje nieudolnego i niekompetentnego pseudo kierownika magazynu to nie ma się co dziwić. ... zdziwią się i przejrzą na oczy niektórzy już niebawem

bolo
@agatameble

Jak długo jeszcze ten nieudolny hanys będzie u nas darmozjadem?!!!

@bolo

...tak długo dopóki dajecie sobą pomiatać. Musicie sobie uświadomić, że 1800 zł już się w magazynach nie zarabia - nawet w Biedronce.Tym bardziej w takich szczególnych warunkach jak temperatura ok. -20. Musicie się w końcu postawić. Nie zwolnią Was kilkunastu na raz, a wypierdo.ą tego nieudacznika.Nie pomoże mu nawet jego przyjaciel i mentor śmieszny pseudo-dyrektor, który w Serpolu był tylko kierownikiem magazynu, a i tam się na nim poznali i wyjeba.li.

/idotex/

A po co Jumar ma werbować jak ma swoich??? Po co jumar miałby werbować Was ? PH w jumar w okresie braku towaru nauczyli się sprzedawać to co mają, robili obroty nie mając prawie towaru... Mistrzowie w sugerowaniu produktów. Teraz mają wszystko, a ich doświadczenie którego nabrali w trudnym okresie przekłada się na ich sprzedaż. MAtka Jumar nie przyjmuje synów Iglotexu

ciekawy

I jak moi kochani zadowoleni przy 10tym???Wszyscy zarobieni??czyli jednak jak obiecali tak zrobili!!!!!!cieli ile sie da!!!!ja juz niewiem jak Iglotex chce utrzymac swoich pracownikow i motywowac ich do pracy jak placa takie marne pieniadze!!

Mironix

Jakieś wieści z Raszyna

Farutex

A jak w tym wszystkim ma sie P.P.B?

kropka

zarobki w iglotex hahaha a to dobre kierowca zarabia wiecej niż PH masakra, firma dyrektorów którzy zganiaja z jednego na drugiego i nic nie robia a kakretna kase biora co powini zwykłym pracownikom podzielic to i firma by dobrze funkcjonowała,tabelki ogladaja i podaja dalej,zero wsparcia dla PH, wcale nie dziwie sie ze PH odchodza z tej firmy i to zapewne nie koniec bo jak nie przed sezonem nowym to kiedy :)

JołMAr

Osób zachęcających do pracy w Jumarze to ja już widzę cały sztab się zrobił ale jak wiadomo jest dwóch naczelników co ich pogonili z Iglooo :):) tzw Flip i Flap . Nam jest dobrze i dajcie już spokój!!!Chłopcy...

Hans utylizator
@JołMAr

Stanisław, skrót tyś. to od jakiego słowa? Jakoś nie mogę się zorientować...

Zatorze
@JołMAr

Hahahaha Flip i Flap w sumie pasuje do nich z tym ,że ten jest łysy a drugi zaraz będzie jak mu się Iglo do (usunięte przez administratora) dobierze ...

kolombo

do jumaru werbują,pewnie dużo dają(objecują)

słodka marchewka

wiadomo coś o bonach???

karotka
@słodka marchewka

Bony zapomnij,chyba ze za tą nasza kasę co przygarneli od farmy za sezon a zna mi się nie rozliczyli.

Mani
@karotka

A czemu mu się dobierze do d...?

karotka
@Mani

A wiadomo komu i kto ?

rachuciachu

Domestos chciał powiedzieć ,że tylko do sprzątania kibli się nadaje i dlatego odchodzi

Domestos

Wszyscy stąd spieprzają, na mnie też przyszedł czas. Ile razy można być dymanym...

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala