Iglotex S.A. Centrala

Opinie o Iglotex S.A. Centrala

abc

O co tutaj chodzi? Co tutaj się liczy? - bo na pewno nie sprzedaż.

PASJA

Apage satanas

Panowie i Panie jeżeli chodzi o gdynie to kładą najlepszy oddział w Polsce...zatrudniają wielkich przez duże W dyrektorów a powinni zacząć od wymiany średniego szczebla.który sam ma w D..Pie już wszystko.sami strzelają sobie w kolano.więc jak nie wiadomo o co chodzi to idzie o kasę.szkoda tego co budowalismy my przedstawiciele.A ptaki już fruna do konkurencji.Boże Ty to widzisz i nie grzmisz...czas spier..lac!

..sb..

cała kadra niby zarządzająca dobrze wie co robi....konkurencja nas nie niszczy tak jak niby ta "KADRA"...czy chodzi o sprzedaż firmy upadającej czy już sa dogadani z euro i dlatego tak nas wszystkich wypuszczaja bez walki o pracownika....bo zaoszczedzą na odprawach???!!!!!

Przedstawiciel Handlowy

Po wysłaniu cv zadzwoniła pani z hr- zapytała dlaczego chce pracować akurat u nich i kilka ogólnych pytań na mój temat. Umówiłam mnie na spotkanie na trzeci dzień po telefonie. Na spotkaniu był kierownik sprzedaży i jedna osoba z biura, do dziś nie wiem kto to był. Ogólnie rozmowa w bardzo miłej atmosferze. Zacząłem pracę tydzień po rozmowie. W pierwszy dzień odbyło się przekazanie narzędzi pracy (samochód, telefon,tablet) oraz szkolenie bhp .

Opis poprzednich stanowisk pracy Znajomość produktów iglotex Swoje Wady/zalety Doświadczenie w prowadzeniu samochodu

bal

W Olsztynie ostatnio zatrzęsła się ziemia. Plagi nastały Zła rdzawa ziemia niczym proroctwo wieści koniec handlu 3 muszkieterów ten fakt potwierdza. Świerszcze wieść niosą, że BEZROBOTNI będziemy iść Łęgajnowską szosą w kierunku ziemi obiecanej..

Pawian 01

Witam. W ktorym oodziale pracuje niejaki Mercik ? Jesli w Twoim to wam współczuję. Znam go z opowieści z kilku firm. Gdzie on nie byl . Branża biurowa, chemia, miski marki rubbbermaid itd. Wszędzie skad odchodzil ( badz go raczej zwalniano ) wszyscy pili po 2 tyg z radości. smsy i @ po godzinach , mobbing to sa standardy jego pracy. Współczuję waszym RKSom. Ale widocznie nie mają dokad uciec, bo z tym czlowiekiem nie da się pracować. Zarowno nie może znalezc sobie stalego miejsca pracy jak i rodziny. A studia na harwardzie to każdy może mieć , z dobrym angielskim i walizka kasy. Wiec drodzy PH do roboty bo obawiam sie, że cele macie ambitne a on nie odpuści. Ludzie u niego to numery 1, 2 ,3.... A nikt nie zamieni w sklepie produktów Hortexu na waszą markę własną to chyba zrozumiałe. Jedyny plus to taki , że wszedzie max po 2 latach pracodawcy orientowali się i lapali za głowy jak przez zatrudnienie takiej osoby ich biznes zostam max rozp..... Smutna prawda :(. Glowa do gory i zrozumcie biednych RKSow. Oni pod nim tez sa tylko cyframi.....

wojt
@Pawian 01

Wypieprzyli go w ub. tyg.

jeszcze ph

To co się tu dzieje to porażka i do tej sytuacji przyczynił się zarząd i durektorzy nie wymieniając kadry managerów....to ich wina.konsekwencje to zwolnienie ludzi.przykład do roboty idzie z góry.zarząd daje przykład kierownikom, oni pracownikom.dawno dawno temu za siedmioma górami i siedmioma lasami ktoś popełnił błąd i nie zwolnił dyrektora i kierownika i nie utrzymał zespołu i dlatego iglo padł na pysk...i ja tam byłem ale mi po wasach nie kapalo. The end

Bolo

Ja też słyszałem o tych dwóch nowych. Ma być niespodzianka. Chodzą słuchy że tym razem my podebraliśmy ludzi od konkurencji. Mam nadzieję że to prawda i skończy się u nas hanysowo.

mrożonka

Kolega ze stolicy już wcześniej pisał że u nas będą wielkie zmiany.

byly ph

Co się dzieje w firmie to sobie poczytaj jest tu mnóstwo opinii i wszystkie prawdziwe pracowałem to wiem

koko nel

Zimno i nie swojo ale światła jeszcze nie zgasili.

xyz

Jeszcze raz dziekuję- prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie!!!

xyz

Pragnę wszystkim z IGLOTEXU podziękować za wsparcie a zwłaszcza za smsy i maile. Rozumiem że to "powracająca fala" B.Prusa-ja też kiedyś wspierałem jednego z was a teraz doświadczyłem tego samego. Jeszcze raz dziękuję. Do końca życia będę wdzięczny. Nigdy Wam tego nie zapomnę!

Flotowiec

Samochody będą z dopalaczem gazowym,tylko nie wiadomo czy będzie miał kto nimi jeździć??Detal już się posyłał, Gastronomia powoli się zaczyna rozglądać za nowym pracodawcą.ludzie z Makro zaczynają swoje rządy, już jeden w detalu był co go położył, do dzieła moje panie,konkurencja wam podziemne.

xyz

Własnie się dzisiaj dowiedziałem że jestem genetycznie obciążony ale to szczęsie że nie będę się zmuszał żeby zapomnieć

kubica

kiedy będzie nowa flota i czy napewno będzie bo coś mi się wydaję że tylko na gadaniu się skończy zresztą jak zwykle..

warszawa

Ten co za przyjdzie M....ka nie jest lepszy

smok

Co się dzieje w Krzeszowicach???? Nowa dyrektorka z makro zaczęła prace od obcinania wypłat trzeba sie powoli pakowac i uciekac

Janek
@smok

Przyjdzie jeszcze do nas dwóch nowych. Wymieniają całą górę.

gładka

Jutro piątek. Znów polecą głowy.

abc
@gładka

miałaś rację. w gdyni kolejne zwolnienia ph i kierowcy

Co tam słychać u was Krzeszowicach? Palety dalej znikają?

Bolo
@Gdynia

Krążą plotki że palety nie poszły do pieca tylko jakaś weranda czy coś.

agatameble
@Gdynia

maksiu z nich zrobił wypoczynek dla cieśli

Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala - Skórcz

• Jak się pracuje w Iglotex S.A. Centrala?

Zobacz opinie na temat firmy Iglotex S.A. Centrala tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 109.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iglotex S.A. Centrala?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 23 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iglotex S.A. Centrala?

Kandydaci do pracy w Iglotex S.A. Centrala napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iglotex S.A. Centrala