Opinie o Korel w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Korel. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korel o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korel w Wrocław

Dariusz Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma ma jakieś oferty dla studentów ? Da się pogodzić prace ze studiami?

bel Nowy wpis

nie wiem skąd macie informacje o ofertach, szkoda, że nie zdążyłem tu zajrzeć ten miesiąc czy dwa temu. Zastanawiam się, czy to ja się źle rozglądam, czy firma zaprzestała prowadzenia swojej strony internetowej. Wie ktoś może coś na ten temat? Pozdrawiam :)

marek Nowy wpis

Hej wam wszystkim, niestety nie zauważyłem tu żadnych konkretów, więc może ktoś mnie oświeci czy mówimy tutaj o firmie korel z Wrocławia odpowiedzialnej za "Instalacja elektryczna; Osprzęt elektryczny- montaż lub naprawa; Okablowanie elektryczne- modernizacja" czy o czymś innym? bo nie bardzo mogę się połapać

bera Nowy wpis

napiszcie jeszcze cos na temat rozmowy kwalifikacyjnej (zostałem zaproszony), ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinienem zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają? jaka jest atmosfera w pracy pomiedzy pracownikami dziekuje za odpowiedz

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Korel? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
kacper

witam+też zostałem oszukany przez tego typa i jeszcze 2 moich kolegów prosze uważac na niego gosc nie płaci wogóle szkoda gadac mniej niż zero

wykiwany

Tez zostalem oszukany przez ta firme, czesc naleznych pienedzy udalo mi sie odzyskac. Jezeli ktos szuka oszukanych przez tego "goscia" to jestem do dyspozycji, bo czym wiecej ludzi tym wieksze szanse ze ktos sie w koncu tym zajmie.Mój mail funybany@wp.pl

marta

nie zapominaj jak działa polski system odzyskiwania należności... :] wypowiadam się jako osoba trzecia jednak mi również znane jest powiedzenie Pana [usunięte przez administratora] "jeszcze nie mam". gdyby kasy nie miał to by wstrzymał roboty, nie jeździłby autem i sprzedałby swój domek. ;} reszte każdy zna. Powodzenia w każdym bądź razie

ARES

NIE BYŁO ŹLE ALE NIE WIEM CZY MINIE CZY NIE ALE GOŚĆ NIE WYPŁACA KASY JUŻ 5MIESIĘCY I NIE ODBIERA TELEFONÓW WIĘC NIE JESTEŚMY W STANIE ZAUFAĆ TEMU CZŁOWIEKOWI

TAK OCZYWIŚCIE ZGŁOSIMY TO PONIEWAŻ JUŻ ZA DŁUGO CZEKAMY

OD 5MIESIĘCY

OR

TAK MAMY DUŻO DOWODÓW WAŚNIE JUŻ JEST 15OSÓB RAZEM MOŻE COŚ ZROBIMY JAK KTOŚ CHCE SIE PRZYŁĄCZYĆ TO POD. EMAIL

OSZUKANY

TAK PRACOWAŁEM I TERAZ CZEKAM NA PIENIĄDZE 5MIESIĘCY NIE TYLKO JA JEST DUŻO OSÓB OSZUKANYCH TO SĄ LUDZIE NIEPOWAŻNI JAK MOŻNA KOMUŚ NIE ZAPŁACIĆ SZUKAM LUDZI OSZUKANYCH TRZEBA SIE WZIĄSC ZA NICH

OSZUKANY

PROSZĘ JESZCZE UWAŻAĆ NA FIRMĘ KTÓRA WSPÓŁPRACUJE Z PANEM [usunięte przez administratora] EL-BM MIREK B MA PODOBNY SCHEMAT JAK TA FIRMA SZKODA PCHAĆ SIĘ W BAGNO JEŻELI BY KTOŚ WIEDZIAŁ GDZIE DZIAŁA FIRMA POWYŻEJ TO PROSZĘ DAĆ ZNAĆ

KAZIK

WITAM PROSZĘ DAĆ SOBIE SPOKUJ JA WYSŁAŁEM SETKI SMS JEŚLI MA PAN [usunięte przez administratora] HUMOR TO ODPISZE I ZAWSZE TA SAMA ŚPIEWKA NIE MA JESZCZE NIC JAK COŚ BĘDZIE DAM ZNAĆ I TAK JUŻ ROK NAM 300 PISM TAKICH POPROSTU KOREL FIRMA SZKODA Z TA FIRMĄ WIĄZAĆ NADZIEJ NIE POLECAM WSZYSTKO CO NOI POPRZEDNICY NAPISALI JEST PRAWDA JESZCZE NIKT SIĘ NIE ZAJOŁ TYPEM

łukasz

lukasz - 2012-12-27 19:22:28 ciekawe jest to ze zaden z was nie ma odwagi podpisac sie swoim imieniem i nazwiskiem,zapewne jestescie tymi biednymi skrzywdzonymi paproc (usunięte przez administratora) i którzy potrafią tylko narzekac,nie dając nic w zamian.nie zebym na siłe bronił ale moje doswiadczenia sa zgoła inne,moge równiez przedstawic mase ludzi którzy nie narzekają,a jesli ktos nie zna realiów panujących na budowach typu poslizgi z przelewami itp,niech znajdzie zatrudnienie w jednym z kołchozów.pozdrawiam wszystkich hejterów:)Cofam powyższą opinie trzeba się wziązc za typa przez naiwnosc troche przegapiłem.Mam sporo wiedzy o firmie mógłbym ją wykorzystac zainteresowanych i oszukanych prosze pisac na lukass25i@gmail.com

Witam wszystkich. firma ma sposób działania skopiowany z poprzedniej [usunięte przez administratora] która jest winna dłużnikom spore pieniądze. Znam firmy, które zostały oszukane podobnie jak my, czyli wyłudzono towar z hurtowni. Innych oszukanych proszę o kontakt. Może grupowo łatwiej nam będzie dochodzić swoich praw i wpłynąć na to, żeby już zaprzestali złodziejskiej działalności. biuro@brados.pl

KACPER

PIP DA RADĘ SZUKAM LUDZI RAZEM DAMY RADĘ

lukasz

cogito

a na jakich stanowiskach pracowaliście?

zioo witam ja tez zostalem przez tego czlowieka os

witam ja tez zostalem przez tego czlowieka oszukany podaje emeil vercia 616@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Korel - Wrocław

Korel
1.9/5 Na podstawie 14 ocen.
  • 28 Czerwca 1956 R. 209
    61-485 Wrocław