Opinie o Dortrans Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dortrans Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dortrans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dortrans Sp. z o.o. w Poznań

Jan

rzetelna firma, szanuje pracownikow, mozliwy rozwój oraz awans zawodowy. Doceniają pracowników. super kontakt z Pania Prezes!

Natalia
@Jan

Hej Jan. :) Powiedz mi proszę jakie konkretnie argumenty są za tym, że faktycznie tych pracowników doceniają? Bo rozwój i awans to raczej domyślne cechy każdej pracy, ale jak konkretnie pokazują, że doceniają tych pracowników? Benefity? Miłe słowo?

bardzo polecam, pracuje kilka miesiecy w firmie Dortrans i jestem zachwycona! miła, przyjazna atmosfera, pomocni koledzy i wspierająca pani prezes. wypłata na czas, możliwe nadgodziny ale nie są obowiązkowe

Natalia
@Anna

A wiadomo jakie stawki dla nadgodzin? Jest dowolność w ich braniu tzn., że każdego dnia można się zdecydować czy musi być odpowiedni moment? I czy ich ilość do wzięcia na jednego pracownika jest ograniczona?

Miki01

Jestem bardzo zadowolona z firmy. A szczególnie jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pani Prezes. Zawsze potrafi porozmawiać i znaleźć rozwiązanie , wystarczy po prostu przedstawić problem. Tyle lat na rynku jednak o czymś świadczy. Jedno jest pewne nie lubi malkontenctwa , niebowiązkowości i braku zaangażowania. Jak się starasz potrafi to dostrzec i docenć. W dzisiejszych czasach taki pracodawca który jest stabilny i płaci na czas jest na wagę złota. Ja nigdy nie miałam problemu i zawsze potrafiłam sie dogadać. Jestem bardzo zadowolona.

Lidia
@Miki01

Cześć @Miki01! Długo tam pracujesz? Czy oferują jakieś dodatki świąteczne, może bony dla pracowników? Ogółem, czy praca tam ma jakieś dodatkowe benefity?

Agata
@Miki01

Wspomniałaś, że jak ktoś się stara to można liczyć na docenienie. W jaki więc sposób zaangażowany pracownik jest doceniany? Premia, jakieś dodatki czy jeszcze coś innego? :)

Karol
@Miki01

Dobrze wyrażasz się o pracodawcy i atmosferze w Dortransie. Czy wypłaty są równie satysfakcjonujące? Napisz jakie są widełki finansowe i ewentualne dodatki takie jak premie czy pakiet socjalny. Czekam na informacje.

Lidia

Czy ktoś pracował dla Dortrans na stanowisku Agenta Celnego? Znalazłam ciągle aktywną rekrutację na tą pozycję, chciałam jednak dowiedzieć się czegoś więcej o sytuacji w firmie. Czy dobrze traktują swoich pracowników? Czy stawka za nadgodziny jest wyższa od normalnej? I czy nadgodziny w ogóle są?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dortrans Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Na początku tego roku odbywałam praktyki w firmie Dortrans. Jestem bardzo zadowolona, duża dawka wiedzy, zawsze mogłam liczyć na pomoc przełożonej. Atmosfera świetna. Kompetentni i rzeczowi pracownicy. Świetne miejsce dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

kierowca

Ja pracuje tu od 13 lat i jakoś nie narzekam.Owszem w innych firmach można zarobić więcej ale tu mam pewność ze wypłata będzie zawsze na czas nigdy pod stołem od wszystkiego odprowadza podatki i ubezpieczenie. Atmosfera w porządku.Samochody serwisowane na bieżąco i co jakiś czas wymieniane na nowe.

Mateusz

Witam serdecznie. Postanowiłem w końcu napisać kilka słów, zważając na to ze w postach jest atakowana moja osoba. To co tu koledzy piszą to prawda dotyczącą firmy, sposob w ktory ta firma sie rozstała z moją osobą jest karygodny i bezszczelny. Tydzien przed koncem umowy od Pani Prezes dostałem informację że nie mam sie martwić o umowę bo zostanie mi przedłużona . Na 15 minut przed końcem ostatniego dnia w pracy dyrektor operacyjna podziekowala mi za współpracę i stwierdziła że sobie poradzę bo mam doświadczenie. Niestety wiadomo że przed samymi świętami żadna firma nie przyjmuje pracowników więc zostałem na lodzie dzieki tej parodiującej firmie. Umowę otrzymałem dopiero po miesiącu pracy, na badania Wysłano mnie bardzo podobnie, jedyne co otrzymalem od firmy to spodnie robocze i 3 koszulki. Dlugo zastanawiałem się czy opisać firmę, z zewnątrz słyszałem że dział kadr oraz pani prezes szkalują moja osobe. Opieranie decyzji o przedłużeniu umowy pracownikowi o opinie kierowców to poprostu żenada i brak profesionalizmu. Wracając do tematu 3 magazynierów, widocznie są tu duże problemy z liczeniem, bo z tego co pamiętam było kilku przed moją osobą. Ogólnie brak profesjonalizmu ze strony osoby która piastuje stanowisko dyrektorskie bardzo mocne. Bardzo proszę o zaprzestanie szkalowania mojej osoby i życzę sukcesów w dalszej pracy Pozdrawiam Mateusz P

Maria
@Mateusz

Próbowałeś w jakiś sposób negocjować zwolnienie z pracodawcą czy odpuściłeś? Ciekawa jestem, czy osoby zarządzające firmą przedstawiły Ci swój punkt widzenia, swoje powody, dlaczego rozwiązały sytuację tak, a nie inaczej.

Szymon

Pracowałem tam przez rok na pozycji spedytora. Bardzo mili współpracownicy i dobra atmosfera. Szefowa mimo mojego braku doświadczenia wspierała i dawała kolejne szanse. Polecam.

Zarząd Dortrans
@Szymon

Szanowni Piszący kilka sprostowań : W naszej firmie była zatrudniona osoba o imieniu Szymon. Natomiast nie był zatrudniony nikt o nazwisku: Cieślak ,Kozioł, Wally. Tak-przed budynkiem parkuje samochód porsche ale pani Dyrektor ma w dyspozycji samochodu marki skoda . Obowiązujące w firmie procedury min zakupu polegają na tym, że pracownicy zgłaszają potrzeby i po weryfikacji są one realizowane. W ciągu roku nie było zatrudnionych 5-magazynierów tylko 3. Z powodu złych opinii wydanych przez nasz klientów i kierowców Panom Mateuszowi i Łukaszowi /2-ostatnich magazynierów / nie zostały przedłużone umowy o pracę. Proszę o podpisywanie rzetelnych opinii prawdziwym imieniem i nazwiskiem. Z poważaniem, Dorota Gołebiowska Prezes Zarzadu Dortrans sp.o.o.

Cieślak 123

Bardzo kiepska komunikacja wewnątrz firmy, brak przekazania podstawowych obowiązków. Opieszałość we wszystkim, totalny brak reakcji na przekazywane potrzeby. Pani dyrektor nie chce słyszeć o inwestycjach (nawet drobnych), a tymczasem przed drzwiami parkuje Porsche za 500tys. Firma nie potrafi się rozstać z pracownikiem - nie informuję się pracownika 5min przed końcem pracy, że nie przedłużający umowy. To chyba wystarczy jako reklama tej pożal się Boże firmy.

kadry
@Cieślak 123

Mateuszu ,podstawą Twojej opinii jest rozczarowanie z powodu nieprzedłużenia umowy zawartej na okres próbny. Jesteśmy kolejną firmą w Twoim CV i moja sugestia - popracuj nad swoim stylem pracy i komunikacji. Życzę powodzenia we wszystkich kolejnych firmach.

Cieślak 123
@kadry

Nie jestem żadnym Mateuszem, nawet nie znam nikogo takiego. Jestem osobą z zewnątrz, i opinia jest z tego co zaobserwowałem co się u Was dzieje. Także proponuję Kadrom aby lepiej zadbały o swój wizerunek wśród klientów i kierowców, bo uwierzcie lub nie, jest tragicznie. 5 magazynierów w ciągu roku? Żenada.

Kozioł

Praca jest wporzadku, dopóki dyrektor operacyjna nie wymyśla. System pożegnania się z pracownikiem poniżej wszelkiej krytyki, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu jest aż nadto widoczny. Stawka średnia, szału nie ma powiedzmy sobie szczerze że każdy w Poznaniu proponuję podobne pieniążki a nawet i lepsze. Co do inwestycji zgodzę się z przedmówcą że porsche pod firmą za kilkaset tysięcy złotych ale zainwestować w nowy sprzęt to ciężko. Ogolne wypominanie wszelkich błędów, brak jakiegokolwiek zastępstwa na dane stanowisko. Ekipa wporzadku choć są osoby które za lepszą opinie góry potrafią wejść w tyłek tak że to nieporozumienie. Poprostu firma Bida Edition

Logo

Czyli komunikacja w firmie leży? I nie do końca wiadomo kto ma się czym zająć?

gość

Jak jest teraz w tej firmie? Można zarobić? Jaka atmosfera?

robexx

m-max - 2012-02-20 19:52:53 Firma która nie potrafi rozejśc się z pracownikiem w dobrej atmosferze. Miesiąc na zachodzie w tym 1 (jedna) niedziela w domu a wynagrodzenie za ten okres to 1200zł. To chyba wystarczy jako reklama.Jak juz chcesz dowalić firmie i napisac o niej złą opinię to przynajmniej postaraj sie lepiej kłamać, kierowcy pracują w dortransie z roznej długości stazem niektórzy po wiele lat i znaja sytuację na rynku i zarobki kierowcow, więc za taka kwotę nikt by nie pracował. Pewnie jesteś takim dobrym kierowca jak prawdziwy jest ten wpis.

m-max

Zostaw merytoryczną opinię o Dortrans Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dortrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dortrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dortrans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dortrans Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wichrowa 4
    60-449 Poznań