Opinie o Dortrans Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dortrans Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Dortrans Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dortrans Sp. z o.o. w Poznań

Hania Nowy wpis

Teraz właśnie szukają spedytora i wymagane jest przede wszystkim doświadczenie na podobnym stanowisku. Ile minimum tego doświadczenia trzeba mieć, bo ja pracowałam tylko kilka miesięcy jako spedytor i nie wiem czy to będzie wystarczające. Chcą żeby kandydat znał albo niemiecki albo angielski, ale może ktoś wie na jakim poziomie?

P/L Nowy wpis

Same pozytywne opinie( hmm ciekawe )czy ktoś może napisać jakimi samochodami - busami so 3,5 jeździcie ,jakie zarobki , i jak wygląda praca ile za granicą w tygodniu czy są np. problemy z urlopami.

Bartek

Miałem przyjemność pracować w Firmie Dortrans trochę ponad dwa lata. Bardzo dobry i rozwojowy okres w mojej ścieżce zawodowej. Dużo się nauczyłem, zdobytą wcześniej wiedzą się podzieliłem. Współpracownicy bardzo pozytywnie nastawieni do swoich obowiązków. Bardzo pozytywna atmosfera w pracy. Płaca godna i terminowa. Zakres obowiązków wprost dopasowany do danego stanowiska. Wszyscy w przedsiębiorstwie mają świadomość współpracy, każdy każdego stara się wspierać. Zarząd jak NIE wszędzie ZAWSZE staje na wysokości zadania i jest nastawiony pro pracowniczo. Zespół pełen pozytywnych i doświadczonych specjalistów. Serdecznie polecam zarówno pracę potencjalnym kandydatom jak i współprace potencjalnym nowym klientom.

Doris
@Bartek

Ciekawi mnie teraz jakiego stanowiska pracy dotyczy Twoja opinia. Piszesz, że dużo się nauczyłeś - może dodaj w jaki sposób zdobywałeś wiedzę. Od innych pracowników czy dzięki szkoleniom podnoszącym kompetencje?

Bartek Nowy wpis
@Doris

W przedsiębiorstwie byłem odpowiedzialny za usługi celne. Swoją celną wiedzą mogłem dzielić się z pracownikami zatrudnionymi na stanowiskach spedytorskich oraz dyspozytorskich. Ci sami pracownicy odpowiedzialni za transporty drogowe, morskie i lotnicze z chęcią dzielili się swoją wiedzą przez co stałem się pracownikiem jeszcze bardziej kompetentnym. Zarząd nie żałował pieniędzy na szkolenia organizowane przez zewnętrzne podmioty z zakresu transportu / magazynowania morskiego i drogowego. Naprawdę, jeżeli się chce to można bardzo dużo się tutaj nauczyć. Pozdrawiam!

@Bartek

Na pracownika przypada jakiś budżet szkoleniowy do wykorzystania na dany rok? Próbowałem zorientować się na własną rękę, ale przy ofercie dla spedytora, co wisi na firmowej stronie, nie ma o tym ani słowa. Zamiast tego napisali, o stałym zatrudnienie na umowę o prace i atrakcyjnym systemie wynagrodzeń.

Majka

Hej, jak się pracuje na spedycji? Szukałam kilku informacji na ich stronie, ale bezkutecznie. To może ktoś mi tu podpowie? Jak firma podchodzi do pracy zdalnej, macie taką możliwość choćby w modelu 50/50? Wspomnieli za to o atrakcyjnym wynagrodzeniu, z czego się ono składa? Sama podstawa czy też można zapracować na wysokie premie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dortrans Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Firma nie udziela informacji w jaki sposób rozlicza pracownika, rozliczanie nadgodzin i kilometrów.Na żądanie pracownika o wyjaśnienie w jaki sposób zostało naliczone miesięczne wynagrodzenie jest zbywany. Trasy trzydniowe masz robić dwa dni... Najlepiej nie spać i nie mieć swojego życia... Trzymajcie się od tej firmy z daleka ,przestrzegam. Pozytywne komentarze wystawione przez (usunięte przez administratora) pani prezes...

Wszystkie te informacje powinny w zasadzie być zawarte w umowie, ewentualnie w załącznikach. W ogłoszeniu na stronie firma podkreśla, że kierowcom oferowane są umowy o pracę. Ewentualnie rozumiem, że może chodzić o nadgodziny - ale tu też warto uściślić, jak będą rozliczane, im wcześniej tym lepiej. Skoro nie ma tego w umowie, to może chociaż w wewnętrznym regulaminie firmy, do wglądu przy podpisywaniu umowy?

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Dortrans Sp. z o.o. jako Kierowca b. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Szymon

Od roku pracuję w Dortransie i jestem bardzo zadowolony.

Przemysław

No no, takie pochlebstwa tu padały, że aż nie mogę się doczekać, co za możliwości rozwoju mogą tu na mnie czekać! Jak tu jest obecnie z atmosferą i ile mogę zarobić, jako handlowiec? Nie wiem, jak innych ale dużo pieniędzy na koncie, zawsze poprawia mi humor. Wystawiono teraz to ogłoszenie, to chcę wiedzieć na czym konkretnie stoję. Widzę tam tylko, że umowa do wyboru i trzeba roku doświadczenia.

Marika

Impreza integracyjna na wypasie, spoko atmosfera. Nie mam zamiaru odchodzić! Pozdrawiam kolegów z pracy :D

Agnieszka

najlepsze imprezy integracyjne :D praca mega spoko, dużo możliwości rozwoju!

Natalia
@Agnieszka

No i takie dodatki do pracy to fajna sprawa akurat. ;) Czyli pewnie atmosfera mocno dopisuje, a te imprezy to jakie przykładowe? Są jakieś dalsze wyjazdy może?

Bardzo miła atmosfera, zgrany zespół pełen energii do pracy. Czasami są żarty a jak trzeba to Pani Prezes potrafi przywrócić porządek.

Borsuk

Witam. Jestem klientem Firmy Dortrans i współpracuje z ta Firma jakiś czas. Na początku współpracy byłem wręcz zniechęcany do współpracy przez była pracownice, która chciała mnie zwerbować do innej Firmy. Całe szczęście nie ulegliśmy namowom i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Firma Dortrans.

Mialam praktyki w Dortransie. Dużo nowych i cennych wiadomości. Z godzinami do odrobienia można się dogadac.

Małgosia

Pracuję od lat w firmie Dortrans i polecam z całym sumieniem!

Czegoś tu nie rozumiem, widzę pozytywne komentarze od zadowolonych pracowników, a tutaj ktoś napisał że nie zapłacili za transport :/ Czyli pracownicy nie mają się czego obawiać, im firma płaci normalnie?

ksiegowość
@Marta

Firma Dortrans sp.zoo / NIP 7811732031/ swoje zobowiązania wobec pracowników reguluje terminowo, pozdrawiam

Jarek
@Marta

kasa zawsze na czas a kilka lat już jeżdzę w Dortransie. ogólnie po ilości tras, nie widać by mieli problemy finansowe. Nigdy nie zdarzyły się opóźnienia od ponad 7 lat

Jarek

Jestem kierowcą w Dortransie. Jeśli chodzi o trasy- można się dogadać i idą na rękę, kasa zawsze do 10 go na koncie.

Dawid

Niestety z powodu przeprowadzki, zmuszony zostałem opuścić firmę Dortrans, jednak będę zawsze ją wspominał z łezką w oku. Do dnia dzisiejszego mam kontakt z szefostwem! Polecam!!

Agata

Polecam osobom które pragną uczyć się od najlepszych! Cudowna atmosfera, bardzo dobre wynagrodzenie zawsze na czas i dodatkowy system premii są powodem dla którego do pracy chodzę z uśmiechem na twarzy :)

Jan

Polecam z całego serca pracę w firmie Dortrans. Możliwość rozwoju i dobre zarobki sprawiły, że niespodziewanie dobiłem do emerytury! Polecam z czystym sumieniem!

Grażyna

A jaką kwotę udało Ci się odzyskać?

ksiegowość

Dzien dobry , przeciągu 15-lat pracy w firmie Dortrans sp.zoo /NIP 7811732031/ nie mieliśmy żadnej sprawy w sadzie !!! Skontaktowałam się z numerem 730361496 i Kancelaria potwierdziła ,że nie prowadziła i nie prowadzi żadnej sprawy przeciwko naszej firmie. Więc albo pomylił Pan firmy , albo celowo pomawia firmę. !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Dortrans Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Dortrans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dortrans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dortrans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 12 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dortrans Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wichrowa 4
    60-449 Poznań