Opinie o OPEUS w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OPEUS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OPEUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPEUS w Płock

ten

widze ze wkoncu jakies konkrety o tej firmie.JAKIS(usuniete przez administratora) PISAL O TYM ZE TAM JEST (usunięte przez administratora) I CHODZI SIE Z USMICHEM NA TWARZY.ALE TO PEWNIE(usuniete przez administratora) SIE MICHA CIESZY JAK ZEJDZIE DUZO DZRZWI NA ZMANE .ROBILEM TAM 6 LAT I ZERO SZACUNKU DLA PRACOWNIKA!CHYBA ZE BRAT JEST KIEROWNIKIEM TO CO INNEGO TO MOZNA ZAROBIC.

anonim ;]

(usuniete przez administratora)) ludzi niepełno sprytnych powinno traktować się z przymrużeniem oka i mieć dużo cirpliwości i dystansu do nich TAKA PRAWDA :)

GANGSTA.pl

popieram wszystkie wcześniejsze opinie taka prawda!!!.f(usuniete przez administratora)

Słowik

Wszystkie powyższe Negatywne-Komentarze nie są wyssane z palca!!! a te pozytywne jeśli się już pojawiają to ściema napisana przez kierownictwo lub kogoś kto nie ma o niczym pojęcia,a zabiera głos. (usuniete przez administratora)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OPEUS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
listonosz

to tu i ja się z panami zgadzam.nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach.(usuniete przez administratora)

I tentu sie z kolegą jak najbardziej zgadzam stado banarów z jednym wyjątkiem który naprawde przykłada sie do roboty i sie na niej dobrze zna. Mało tego teraz nie daj boże źle coś zrobisz od razu straszą premią, tylko patrzeć jak bedzie po 10h na rano i na popoludnie a stanowisko brygadzista to juz kompletne nieporozumienie jeszcze im bat do reki dac i bedzie rewelacja.

komuś to się chyba zakłady pracy p (usunięte przez administratora)(usuniete przez administratora)jscem pracy?super atmosfera?wczasy pod gruszą? już sobie pojedziesz-(usuniete przez administratora)

byly murzyn

wczasy pod grusza chyba ty chory jestes!gruche to mozesz sobie (usuniete przez administratora)

muciek1234

te opinie to chyba (usuniete przez administratora) pisał ta firma to masakra

na nowej hali są świetne warynki pracy pensje wzrosły pracy jest dużo ale jest super atmosfera ciągle przychodzą nowi pracownicy na stal i alu na święta wielkanocne maja być talony a w maju wczasy pod gruszą po 1400 złotych dla wszystkich.szczerze polecam wszystkim ten najlepszy zakład pracy w płocku!!!!!

opeusik

koc (usunięte przez administratora) prace w tej firmie.zarobki super kierownicy tez super atmosfera jeszcze lepsza.chodze z usmiechem na ustach do pracy w Opeusie! polecam wszystkim szczerze ta super firme!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o OPEUS - Płock

• Jak się pracuje w OPEUS?

Zobacz opinie na temat firmy OPEUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OPEUS
1.8/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Kobiałka 9
    09-411 Płock