Opinie o OPEUS w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OPEUS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OPEUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPEUS w Płock

poza

Ale sie usmiałem czytajac wasze wpisy, PO CO PRACUJECIE JAK JEST WAM TAK ZLE !!! ZWOLNIJCIE SIE !!! NIKT WAS NA SILE NIE TRZYMA HEHEHEH trzeba bylo si uczyc iść na studia, i miec ciepla posade hehehe , zenada, ciekawe jakby was wszystkich zwolnili czy bylo by wam tak kolorowo. Myslicie ze wam ktos nawali kasy , ludzie stanowiska ktore zajmujecie sa adekwatne do zarobkow, jakbym mial wlasna firme robil bym tak samo bo firme zaklada sie po to aby zarabiac , a kazdy pracownik zarabia adekwatnie do wykształcenia, a nie od tego ile robi tłuki

qjon

Ucichły wszelkie zwady po ostatnim wydarzeniu co ? Nawet w żadnej gazecie o tym nie wspomnieli a w Płocku o tym głośno.

Pracownik biurowy

Nie masz zielonego pojecia co Ci w biurze robią. Pracuje w tej firme prawie od początku w poprzednim BEMIE zaczynałem od pracownika fizycznego. Przeszedłem dużo i dużo sie nauczyłem bo pomimo młodego wieku potrafiłem słuchac i robic co mi każą. Nie lizałem nikogo tak jak piszecie poprostu wziołem się do roboty i tak już mi zostało od prawie 12 lat. P.S. Jak tam wasze adresy IP komputerów. Czy już was znaleźli. Miejcie troche szacunku do tych z biur bo dzięki nim macie pracę.

Mario

A jak niebiescy pracownicy z Tech-Exportu się sprawują?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OPEUS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
,kl

ALE WY (usunięte przez administratora) Y JESTEŚCIE,KTO BY SIĘ PRZYZNAŁ DO WYPISYWANIA NA FORUM.NA ALU KAŻDY NA KAŻDEGO PLOTY ROBI A NA FORUM SĄ ŚWIĘTE KROWY.PILNUJCIE SAMI SIEBIE I WEŹCIE SIĘ ZA SOLIDNĄ PRACE BEZ UBLIŻANIA LUDZIOM BO NIKT NIE JEST ŚWIĘTY.A KOLEGA ZNALAZŁ LEPSZA PRACE I ODSZEDŁ W HONOREM I W ZGODZIE.POZDRAWIAM WSZYSTKICH WYPISYWACZY I ODWIEDZAJĄCYCH FORUM.MIŁEGO DNAI WAM WSZYSTKIM ŻYCZE.

No to widze ze sie po czesci wyjasnilo kto jest autorem wiekszosci z tym obrazajacych i niesprawiedliwych komentarzy wobec swoich rowiesnikow.(usunięte przez administratora) powinienes sie wstydzic mam nadzieje ze zostana wyciagniete z tego konsekwencje bo to jest kary godne.

kama915

a co tam na stali slychac?

szczery

każdy ma prawo aby się wypowiedzieć na forum.w Polsce panuje wolność słowa więc się nie podniecaj że ktoś tu coś napisze.

ktosinteresujacy

jak jestes taki kozak ze wyrazasz o wszystkich opinie to nie ukrywaj sie pod anonimem i napisz swoje imie i nazwisko :D bo w necie kazdy kozaczy anonimowoscia, podaj swoje dane a chlopaki na pewno sie Toba zainteresuja i Ciebie tez skomentuja. zazdrosc Ci chyba smieszny czlowieczku (usunięte przez administratora) sciska :DD widac masz bardzo ubogie zycie prywatne ze wyladowujesz swoje flustracje w internecie, masz cos do nich to mniej odwage podejsc i powiedziec im w twarz internetowy trolu. Soba sie zainteresuj a nie inni Cie obchodza.

JA CIĘŻKO PRACUJE NA HALI W OPEUSIE I MAM ZA SWOJĄ UCZCIWĄ PRACE GODNE WYNAGRODZENIE ZA NIĄ LESERY BY NIC NIE ROBIŁY TYLKO O PIENIĄDZE SIĘ KŁÓCIŁY!!! TRZEBA SOLIDNIE PRACOWAĆ NA DOBRĄ PENSJE A NIE TYLKO NARZEKAĆ.TAKŻE ZAPRASZAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW NA HALI DO0 UCZCIWEJ RZETELNEJ PRACY A ZOSTANIECIE GODNIE ZA TO WYNAGRODZENI.POZDRAWIAM WSZYSTKICH PSEUDO PRACOWNIKÓW I LESERÓW!!

(usuniete przez administratora)Trochę szacunku dla pracowników, którzy naprawdę ciężko pracują.

ten

(usuniete przez administratora)wkasujesz jeszcze ten swoj czerwony sweterek w spodnie?wygladasz jak typowy (usuniete przez administratora) ktory dopadl sie do koryta!Juz zapomniales jak byles zwyklym robolem a teraz tniesz ludziom kase jak zejda 5 minut wczesniej!nie ma to jak (usuniete przez administratora) jest kierownikiem!

anonim;]

to wszystko to chyba jakieś kpiny! moje nerwy już się kończą .(usuniete przez administratora)

procownik

WITAM.JESTEM BARDZO MILE ZASKOCZONY WYPŁATĄ NA DZIALE ALUMINIUM.TAK JAK OBIECALI TAK ZROBILI ŻE BĘDĄ DUŻE PREMIE NA ŚWIĘTA I DOTRZYMALI SŁOWA.Z PEŁNĄ SATYSKWACJĄ AŻ CHCE SIĘ PRACOWAĆ W TEJ SUPER NOWOCZESNEJ FIRMIE.LUDZIE ZARZADZAJĄCY PRODUKCJĄ SĄ BARDZO WIARYGODNYMI I PEŁNYMI ZAUFANIA PRZEŁOŻONYMI.DZIĘKUJĘ WAM BARDZO I OBIECUJE WAM ŻE DAM Z SIEBIE JESZCZE WIĘCEJ ZAANGAŻOWANIA W WYKONYWANĄ PRACE.ŻYCZE WAM ZDROWYCH RADOSNYCH I SPOKOJNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH!!!DZIĘKUJE I DO ZOBACZENIA!!!

AL CAPONE

I znów muszę zwrócić się do panów (usuniete przez administratora)za wypłaty? to mają być premie?sami obiecaliście większe a co zrobiliście?to dopiero początek waszego KOŃCA!!!!!!!!

anonim - 2012-04-04 16:19:18 witam wszystkich zainteresowanych;) nie będę się rozpisywał bo wszystko już napisali inni lub napiszą.teraz chodzi mi o wypłaty i premię.(usuniete przez administratora)(usuniete przez administratora)nie wiedzialem ze z Pana tak plotuch a okazuje sie ze najwiekszy na hali tylko łazisz i gadasz z jednym na drugiego i w kółko ci sie coś nie podoba.Pamiętaj nie jestes bezkarny i napewno bekniesz za swoje dziecinne podejscie do tego stopnia że sie sam zwolnisz i skończy sie (usuniete przez administratora) ludzi premią za wszystko bo żaden z Ciebie kierownik tylko (usuniete przez administratora)!!! nie potrafiacy ogarnać grupki ludzi.

gangsta pl.

w sumie to zgadzam się ze OPEUS jest jedną z najlepszych firm w PŁOCKU, ma super halę itd ale z kierownictwem to chyba ostra ściema?szczególnie jeśli chodzi o (usuniete przez administratora).Znalazł sobie (usuniete przez administratora) który ma pilnować produkcji a mam wrażenie że jest zakręcony jak słoik na zimę;) CHŁOPAKI POBUDKA (usuniete przez administratora)

wielki brat ;)

(usuniete przez administratora)TY albo WY jesteście świadomi co się wogóle dzieje na tej hali???jakbyś sobie popracował jak normalny pracownik po 8 albo 10 godz plus 2 soboty za niecałe 2000 to ciekawe jak byś śpiewał.oczywiści są tacy którzy mają więcej ale jestem zbyt wrażliwy żeby pisać w jaki sposób zarabiają aż tyle. (usuniete przez administratora)wyluzuj,bo wielki brat też patrzy;) pozdrawiam wytrwałych i nie dawajcie się.Pamietajcie że w kupie siła;)

oni

ALE WY GŁUPOTY WYPISUJECIE.SKĄD WY BIERZECIE TAKIE BZDURY.FIRMA OPEUS JEST JEDNĄ Z LEPSZYCH FIRM W PŁOCKU I OKOLICACH MA NOWOCZESNĄ I NAJLEPSZĄ HALE W WOJ.MAZOWICKIM PONADTO MA WYKFALIKOWANĄ KADRE KIEROWNIKÓW I TECHNOLOGÓW ZNAJĄCYCH SIĘ NA SWOJEJ ROBOCIE.Z PEŁNĄ SATYSKWACJĄ CHODZE TAM DO PRACY BO TAM AŻ CHCE SIĘ PRACOWAĆ I TAK DOBBRZE ZARABIAĆ.KIEROWNICY SĄ PROFESJONALISTAMI W TYM CO ROBIĄ.NA ŚWIĘTA COS BĘDZIE A PÓŹNIEJ WCZASY POD GRUSZĄ NAWET DO 2000 ZŁOTYCH DLA AKTYWNYCH PRACOWNIKÓW.BARDZO SZCZERZE WSZYSTKIM POLECAM TĄ SUPER FIRME Z TRADYCJAMI!!!

Zostaw merytoryczną opinię o OPEUS - Płock

• Jak się pracuje w OPEUS?

Zobacz opinie na temat firmy OPEUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OPEUS
1.8/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Kobiałka 9
    09-411 Płock