Opinie o OPEUS w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OPEUS. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie OPEUS na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OPEUS w Płock

benek

Tak myślałem,że bedzie na sprzedaż

benek1

benek, kup firmę, będziesz pracował, i nie zostaniesz na lodzie.

benek

Co sie dzieje podobno zamykają ,czy sprzedają tą firme .Czy warto iść tam do pracy??. Nie chciał bym zostac na lodzie za kilka miesiecy

pani

ty, pan ty nie zastanawiaj się, za co Maćkowi płacą, tylko kup sobie słownik ortograficzny,symbale

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie OPEUS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
pan

Maciek to nic nie robi zastanawiam się za co takiemu lizusowi płacą pewnie za podpierdalanie ale zato tez morzna w inny sposób zarobić

ty

Taki ładny wpis jak wyżej to z pewnością dokonał Maciek. Aktualnie to ta firma jest ostro obsr.... bo nie ma kasy! Szuka oszczędności degraduje pracowników, zmniejsza płace i zatrudnia Ukraińców. Zaprasza na rozmowy w swoich pięknych pokojach biurowych i wyżywa się na zwykłych pracownikach. Niech poniosą konsekwencje Ci "zaufani" a nie zwykli pracownicy. Firma ładna z zewnątrz a od środka popsuta!

kronos

to czym głównie zajmuje się firm opeus to : fasady, drzwi stalowe, przeciwpożarowe, drzwi obiektowe, fasady wentylowane. Oczywiście mówimy tutaj o produkcje w Płocku. Także jesli ktoś szuka tutaj pracy to znajdzie taką , ale głównie fizyczną i to gdy rzeczywiście ktoś zrezygnuje i zrobi się jakiś wakat

nieprawda

prawda, ty naucz się pisać , bo jak ty czytać umiesz jak piszesz to niepotrzebne ci opinie

bolek

Maciek te negatywne ,najgorsze opinie usuwa .Życzę wam Świąt w pracy

byly pracownik

to jest (usunięte przez administratora) kierownik stoi i pilnuje ze by caly czas robic i jak najwiecej. w sobote musza przyjsc do pracy ze by nie miec premi zabranej tzn sobota jest gratis dla firmy. zarobki są z premia nie cale 2 chyba ze kierownik zabierze premie za duzo mniej

Robuś

Witam. Chciałbym zapytać czy firma Opeus zatrudniła już kogoś na dłużej kto pracował przez agencje?I czy przyjmują kogokolwiek na normalna umowę czy tylko biorą z agencji?

JO

Witam pracuje w Opeusie przez Agencje pracy, moje zdanie na temat tej firmy jest jednozczacznie wyzyskują ludzi ile się da szczególnie tych zatrudnionych przez agencje. Atmosfera i współpracownicy jest okropna/okropni wszyscy wszystkich podpierdzielaja ile sie da a niektorzy w ogole bez kultury osobistej chamy i wiesniaki dziekuje tyle z mojej strony

lol

Obecnie część ludzi pracuje przez agencję ale to już kwestia czasu.

@lol

przez agencje im sie nie oplaca bo musza wiecej zaplacic a swoim pracownikom zaplaca ile chca i w sobote im musza przychodzic ze by premie miec

spawol

Ile zarabia spawacz na aluminium. Jest szansa robić w opeus na wlasnej działalności a nie przez agencje??

Po prostu nikt nie aktualizuje strony. Z jednej strony 80% komentarzy to narzekania, ale nie wiem czy to ma pokrycie z prawdą, czy jest sporo takich kowalskich, którzy nie mają kwalifikacji a chcieliby zarabiać 10 000.

wojtii

Na stronie Opeus nadal widnieje 6 ofert pracy oraz oferta ogólna, sam juz nie wiem co myslec o tej firmie, cos długo szukaja ludzi.

Bardzo zabawne, naprawdę dzięki za odpowiedź. Opeus ma 6 ofert pracy i jedną ogólną, to często są rotacje? Pracownicy są ok? Czy jak kolega wyżej i wyścig szczurów?

pytajacy

witam ktos mi powie co to za firma jak zarobki?czy oszukuja ludzi na kase przy wyplacie...?itd....dostalem dzis telefon..z wiadomoscia ze bylem u nich o.O ale ja pierwsze slysze....az sie zdziwilem...o.O no ale potwierdzilem ze bede tylko chce jakas normalna opinie o nich...

odpowiadający

A ile udzwigniesz ?

Opeus

Nie gadaj głupot, że zarabia się tu adekwatnie do wyksztalcenia bo ta nie jest. Nie mam wykształcenia wyższego siedzę tu gdzie siedzę i zarabiam dużo tylko dla tego, że duzo pracuje i nie zstawiam po 17 pracy w pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o OPEUS - Płock

• Jak się pracuje w OPEUS?

Zobacz opinie na temat firmy OPEUS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

OPEUS
1.8/5 Na podstawie 82 ocen.
  • Kobiałka 9
    09-411 Płock