Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Totalna porażka solar ma być na 2 zmiany siedziałem tylko dla dziewczyny teraz to pi... ole albo na fdc albo się zwalniam nie będę zapierdalać... ł dla tych cymbalow z góry niech się walą i napewno nie pójdę na 4 brygadowke

takikwiat

Gdyby ITD nie brało w łapę, dawno rozgoniliby przewodników z muzeum techniki.

bon

DZIURA PRZY WJEŹDZIE NA PARKING NADAL NISZCZY OPONY;/

Na szczescie byla juz pracownica

Atmosfera we firmie jest do bani. Odechciewalo sie chodzic do pracy. Praca sama w sobie nie jest zla. Warunki I placa jak placa, coz tu pisac.. kazdy wie. Sa grupy "przyjaciol". Nowy ma ciezko na,starcie. Jest obgadywanie, glupie usmieszki. Ciezko jest sie wpasowac. Chyba, ze jest sie taka osoba jak oni albo dobrym lizusem. Inaczej trudno jest, atmosfera odrzucenia dawala sie odczuc.

Amelia
@Na szczescie byla juz pracownica

Tak masz całkowitą racje .Atmosfera jest okropna .Brak wspolpracy między pracownikami , zawistne dziewczyny .Wszystko opiera się na zasadzie byle więcej i tylko dla siebie .

@Amelia

Coraz więcej sztuk mamy robić tylko jak jak pracy nie ma przy maszynie po co tyle liderów i tych od rządzenia a same musimy szukać zleceń żeby się wyrobić a te od pomagania pomagają tym ktòrych lubią reszta się nie liczy! atmosfera jest fatalna jak piszą zawistne baby!

@Amelia

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
egzaminator

znowu beda sie w grodzisku smiali ze specjalista dosiadl sie do stolu

paulinka

Polecam pracę w PxCW na produkcji. Stawka może i niska, ale wraz z premą i teraz premia frekwencyjną mozna liczyć na 2500-2800zł na rękę. Nie słuchajcie tych powyżej. Jak dla kobiety to bardzo dobra stawka.

Mała
@paulinka

Brednie totalne ..Chyba ze masz kolezaneczki i obcykaną robótke to wtedy byc moze ..

Ronio

Phoenix Contact poszukuje pracowników :-) Ktoś jest zaskoczony buhauahahahaua!!! PRACA OD ZARAZ Jak myslicie dlaczego nie napisano ze stawka podana jest stawka brutto. Z uczciwości k...a czy ze wstydu. Widać kogo oni szukają buahauahuahaua!!! Osobiście wstydze sie za Was. Wstydze sie tego u kogo pracujecie tego co On Wam zawdziecza i tego co za to otrzymujecie. Zapamietajcie !!!!! Za te grosze nie mozna niczego osiagnąć !!!!! Mozesz byc tylko pałą !!!!!! Czy to jest jasne biahauahauauaua!!!

Over

kierowniku ! a jakie ma Andrzej na imię?

Limon

PHOENIX to fajna firma, dobrze mi się tu pracuje.!

defensor

to jeszcze powiedz jak ci leci...

Czeka

Czy będzie dziś wypłata na kącie?

Czeka2
@Czeka

Na kącie nie ale na koncie tak ;)

Do ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH : walczcie o STAŻOWE, walczcie o WYSŁUGĘ LAT PŁATNĄ CO 5 LAT DZIĘKUJĘ.

Związki zawodowe - - - - - do roboty----proszę ????

Polilolo

Związki zawodowe to anachronizm. Przeżytek i relikt zepsutego ustroju. Będą obecne tylko wtedy kiedy nadal będzie podnosić łeb nieudany wał na cały świat.

micho
@Polilolo

Nie wiesz ile t związki da Ciebie zrobiły. Choć może faktycznie trzeba by bardziej nowocześnie: związki zlikwidować i wprowadzić takie nowoczesne umowy o dzieło. Nie masz stałej wypłaty tylko przychodzisz jak jest robota i cię zawołają oczywiście jeśli ci pasuje bo jesteś wtedy wolnym człowiekiem. Bezrobocia nie ma, każda firma czeka, to idź tam gdzie jest ta wielka kasa tylko napisz nam gdzie to jest pójdzie cały zakład.

JA

Widzę Lopez, ze nadal pracujesz w tej firmie a swoje żale wylewasz na forum zmieniając tylko nick. No zwolnij się do cholery i nie wypisuj głupot. Z twoim wykształceniem, inteligencja która pokazujesz tu na forum to szybko znajdziesz prace za grube siano. Totalne dno z ciebie!!!!

Jxg tv

Czy w wakacje bedzie premia frekwencyjna ?

Zajebisty pracownik

Firma jest bardzo nowoczesna i rozwija się cały czas do przodu ! Jest to duży plus :) Jedyny minus jaki posiada ten zakład to taki że nie potrafi szanować pracowników oraz nie płaci dobrego wynagrodzenia za ciagle 3 zmiany , nadgodziny , 4- brygadówki . Jeśli chodzi o płacenie ludzia to najchętniej płaciliby jeszcze mniej i wymagali jeszcze więcej............ brak słów !

Kalkulatorex

Potok brzydkich słów się ciśnie na umiejętności w szacowaniu normy :)

Mati

Tak na firme narzekacie a patrzcie jakie ładne otwarcie... i darmowe zarcie...buhaha na firme narzekacie ale darmowe zarcie wpi.erdalacie hahaha

hwdp

Panie i Panowie w biurach,co wy do jasnej cho ...le ry robicie z nami produkcją? co? Jak mogliście nam zgotować taki los ? Szarpiemy jak woły i jeszcze macie do nas jakieś ale na dodatek oczekujecie od nas zero pomyłek.Do waszej świadomości my produkcja jesteśmy tylko ludźmi a na dodatek podkręciliście nam bata po przez ucięcie czasów i przelicznika więc jak ma być idealna jakość? Jak mogliście i możecie to robić własnym rodakom Polskim. Że sumienie was nie gryzie. Nie dziwię się że ludzie odchodzą i nerwowo się wykańczają. Ciekawe jak wy byście teraz pracowali na produkcji jak by to było. A na dodatek -10 % po całym miesiącu szarpania. Zapraszamy was serdecznie na produkcję.

pracownica

Stawka 13zł + premia. Wychodzi 2500 netto na rękę jak za taką pracę nie można narzekać. Robiąc sztuki za kilka tysięcy zł nie oczekujcie, że dostaniecie za to kokosy. Polecam pracę w PxCW

robol
@pracownica

Hahahaha najpierw trzeba mieć tą premię Np. jak zrobisz 107% a peszek chciał że jest -10% to masz najniższą. A najlepiej jak byś sam sobie zrobił wyrównywanie do wynagrodzenia bo przecież firma musi ci dopłacić bo jesteś bez premi i to na minusie buuuuhahaha. No firma nie może przecież być stratnaa hahahaha

Pracownica
@robol

Kto pracuje ten ma

Pracobiorca

jaki pociąg bo nie jestem w temacie

Jagoda
@Pracobiorca

Prezentacja na naszym dziale co nie byłes? to co na telewizorku teraz puszczają.

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska