Opinie o PHOENIX CONTACT Wielkopolska w Nowy Tomyśl

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

JA

Jeżeli komuś praca nie odpowiada, zarobki za małe i wszystko jest zle to proszę się zwolnic- proste. Po co wylewac zale na forum skoro mozna sie zwolnic i poszukac pracy za wieksze pieniadze. Przeciez wszedzie potrzebuja ludzi do pracy wiec na co czekasz taki Herman, Hanna Barbera, Kloptroter i ta cała narzekajaca reszta? Wypad za brame!!!!

Hr
@JA

Firma braun asculap chifa poszukuje kobiety do pracy. Praca w trybie dwuzmianowym. Praca czysta, sterylna w kombinezonach, drogie panie nie pobrudzicie sobie rąk.

hr
@Hr

ej ludzie Volkswagen kupił GROLIN

Hmmmm

Nowo przyjety ile dostanie w koncu na reke? Bo piszecie rozne kwoty... Z czystej ciekawosci przyjmuja kogos na produkcje i jaka wyplata z poczatku jest? Ze oplakana, niegodna to wiem z tego co piszecie. Pytam o konkrety a nie o bzdurne odpowiedzi !

Hmmmm

Pytający

Czy nie można powiedzieć coś dobrego o tej firmie?

Wstępny telefon i zapewnienie, że NA PEWNO będzie kolejny, po czym zero odzewu.

normal

ale nie da się normalnie pracować w tej klasztornej mordędze, z włóczką wtykaną gdzie popadnie

Herman

Nie wolno isc na l4 !!!!!! Odbiora tobie całą premię !!!!! Po to sa te grosze wiecej abys wlasnie chory chodzil do pracy !!!! 38.7 to nie gorączka !!!!! Kaszel to nie gruzlica !!!!! Pzdr Wódz

szem

podwyżka? egzaminy? umowa? słyszysz co mówisz na co dzień?

Małgorzata Herbert (bezrobotna)

Ulgowe coraz cięższe.

Hanna Barbera

żenujące są próby pracy. Psom urządza się tego rodzaju atrakcje. Tylko (usunięte przez administratora) i kanciarze postępują w ten sposób w miejscu zatrudnienia. Żeby mieć pewność kto się wygada albo nie będzie patrzeć na ręce.

JA

Tego nie da się już czytać. Gorzkie żale skończyły się już. Pozwalniajcie się! Idż jedna z druga do prywaciarza to wtedy się oczka otworzą i przestańcie już wypisywać te głupoty bo jest to żałosne i ten durny tekst buhahahaaa. Puste panny i głęby. Zapraszam na rozmowę do Pana prezesa a nie tu na forum pisanie głupot.

Dymek

Na budowie w Niemczech mają 15 euro i kręcą nosem zamiast betoniarką Ukraina za 5 euro obsadzi każde najbardziej podle miejsce i chwali IKEA 20zł brutto od stycznia Indywidualny systen emerytalny oplacany przez pracodawce a Phoenix Contact obiecuje 15 PLN brutto na świętego nigdy Afrykański sierociniec buahaaahahhaaaaaa!!!

Justa

Ten po chemii mówił, że będzie jeszcze podwyżka

obserwator

Ja nie wiem, wy liczycie tylko stawkę godzinową, a do tego tłumoki dochodzą inne premie te wypracowane, dodatki za nocki, mało kto tam ma poniżej 2 tysięcy na wypłątę, większość to tak 2 a 3 tysiaki, idz do Dino, czy innego marketu rób za 1600zł dźwigaj na regały, susz zęby do klientów, bo klient nasz pan, bądź odpowiedzialny za to czy ktoś kradnie. Myslisz jełopie ze ludzie wybierać mogą sobie pracę? wszyscy nie wszyscy mają prawko, nie wszyscy mieszkają w mieście. "Za 15zł możesz być wycieraczką" to chodź zapacę Ci te 15 zł chętnie buty wytrę w twoje cielsko buhahaha.

Plazar

13 PLN brutto to szmaciarstwo. Kto broni tych stawek bo nieszczęśliwie jest pracownikiem PC, pragnę zwrócić uwagę na wciąż aktualny dla robolków za dwa, trzy dolki. Miażdży !!!!!!! Tu macie PAŁY TEKST BUAHAHHAHAHAH :) "Jeansy Panzica twierdzi też, że koszt produkcji odzieży mógłby wzrosnąć jeszcze bardziej, niż w przypadku elektroniki. Bo choć surowce są tanie, większą część pochłaniają koszty pracy. To dlatego znane marki przeniosły produkcję do krajów takich jak Chiny czy Bangladesz. - W Bangladeszu godzina pracy kosztuje 1,80 dol., w Wietnamie 2,50 dol., w USA byłoby to 25-30 dol. - mówi Panzica." A tu zj3by jest źródło: http://businessinsider.com.pl/strategie/handel/ile-kosztowalyby-towary-gdyby-nie-byly-produkowane-w-chinach/qxjelrj Pracujecie na stawkach rodem z Bangladeszu :) Pozdrawiam tych co musza tam pracowac i sie tego wstydzą a tych którzy zachwalają ten stan :) w oko Za 15 brutto mozna byc tylko wycieraczką !!!!! lub przestępcą :)

Telekasjer

Phoenix Contact = 100% COTTON To jest intelektualnie trzeci swiat. Oni maja wpajane ze 13 brutto to klucz do Belwederu. Malo ze to lykaja, to jeszcze rozglaszaja ta propagande gdzie sie da buahahahahhahhha! Phoenix Contact nawet na google maps jest omijane, kto by chciał sie nad takim lajnem pochylac. Kariera? Chyba przy podawaniu tonfy emerytom. Czy wy macie stolec w (usunięte przez administratora) Buahhhahaahahaahahhahahahahaha!!!

Bezdomny

Wychodzi na to, że firma phoenix contact zaczeła zatrudniać ludzi po znajomości, a jak ktos pracuje i ma dobre wyniki to sie awans nie należy !

kurs 9,30

Ostatnio jakiś pensjonariusz z Gostynina sie przebiera w wyjściowy fason

Reserved

Kwalifikacje do pracy na stanowisku młodszego pracownika produkcji są żadne. Wystarczy przynieść na spotkanie rekrutacyjne dowód osobisty i wynotować numer swojego rachunku bankowego. I tak jest wszędzie, w każdej agencji pracy tymczasowej, która zatrudnia do podobnych prostych zajęć przy produkcji lub pomocy magazynowej. Tylko jakiś anonimowy palant wpadł na pomysł, że zbawi świat wymyślając jakieś pseudoformalne braki u wybranych nowo zrekrutowanych.

WilkiWokół

Zwolnijcie się, Ukraina juz zaciera ręce na pracę. Jesteście ludzkimi masami, liczbami, wskaźnikami do produkcji.

Bezdomny
@WilkiWokół

Ukraina robi swoje spokojnie na 60 - 80% resztę firma dopłaci, a później zapierdol u rolnika do ciemnej nocy, a rano znowu do firmy odpocząć. I tak można walczyć o ofektywnosc, jak ten przysłowiowy Don Kichot. A najlepsza jest świadomość kierownika wydziałowego ICC, który w ogóle nie czuję bazy, ICc to nie kabelki. Niestety

oitp
@Bezdomny

kabelki sa w opalenicy hihi

Lila
@WilkiWokół

No nie wiem, czy tak Ukraina ręce zaciera. Może tak na początku było, ale teraz oni też już idą tam gdzie można więcej zarobić. Oni wszyscy się znają i trzymają ze sobą i wiedzą, że w Phoenixie nawet jak na ich wymagania mało płacą. Wszystkie okoliczne firmy znają i sobie przekazują, gdzie się opłaca iść do roboty, a gdzie nie. Nie wiem, czy firma długo na nich pociągnie.

sluszek

Pracujac w Phoenix Końtakt za 2000 zl i placąc 4,6 zl za litr E95 to zostaje na odpustowa fototapete z widoczkiem plaży w Hiszpanii. buhahahahahhaha :) Niemiaszek ma nowe auto najpózniej w szostym miesiacu od podpisania umowy, a ty wylecisz tanimi agencyjnymi liniami autobuswymi po 3 mcach albo po 9 mcach stałej nie starczy na nowy komplet zimowych opon do japońca z początku stulecia buhauqhauahuauaauhahahaaua !!! Twa inteligencja powala !!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o PHOENIX CONTACT Wielkopolska - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Zobacz opinie na temat firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 396.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 301, z czego 24 to opinie pozytywne, 117 to opinie negatywne, a 160 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHOENIX CONTACT Wielkopolska?

PHOENIX CONTACT Wielkopolska