Opinie o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI w Warszawa

Prowadząca ośrodek (usunięte przez administratora) osobą stanowczo nierzetelną. Wieczne zaleganie z wypłacaniem wynagrodzeń. Kłamstwa, o tym , że wynagrodzenie zostało właśnie przelane są na porządku dziennym. Po prostu jedno wielkie oszustwo i pasożytowanie zarówno na szkoleniowcach, jak również osobach wynajmujących pomieszczenia.

Polecam serdecznie. Obawiałam się że będę miała za daleko od siebie i nie będę zadowolona z kursu ale niepotrzebnie się bałam. Kurs był naprawdę świetnie zorganizowany i poprowadzony. Super atmosfera! Polecam!

POLECAM POLECAM POLECAM!

Katarzyna
@Karolina

Ja także polecam. Obawiałam się, że ode mnie trochę daleko ale warto było!

?

Belfer - 2013-09-03 09:41:32 Jeśli się nie wykonuje sumiennie swoich obowiązków to nie ma się co dziwić, że się nie otrzymuje wynagrodzenia. To edukacja a nie produkcja worków na śmieci i ważne są umiejętności, doświadczenie i sumienność w wykonywaniu swojego zadania. Współpracuję z Ośrodkiem od kilku lat i nigdy się nie zdarzyło, żeby firma mi nie zapłaciła. Ja z czystym sumieniem polecam Akademię nie tylko szkoleniowcom ale i kursantom.Niestety ja mam inne doświadczenie we współpracy z tą "firmą";

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Belfer

uważaj- zatrudniają i są mili ale z płaceniem krucho- mimo umowy NIE PŁACĄ!!!

Ostrzegam osoby które chciałby podjąć prace w Akademii Umiejętności przy ul. Ligonia w Warszawie Firma BARDZO NIERZETELNA!!!! nie płaci pracownikom -albo przedłuża płatności w "nieskończoność"- czekam już ponad rok na przelew po prostu oszukano mnie - mimo wielu zapewnień że już już "jutro" przelew bedzie przesłany

mmmm

Absolutnie ośrodek jest beznadziejny, panuje tu dezinformacja i zła organizacja zajęć i pracy. Szkoda czasu i pieniędzy a osoby prowadzące nadaja sie na wieś do krów a nie jako psychologowie i osoby rozumiejące i znajace sie na ludziach i ich psychice. śmieszne ale kiedys ktoś utrze im nosa!!!!

S.W.

Ośrodek jest wymagający pod względem umiejętności i kwalifikacji szkoleniowców ale atmosfera pracy jest bardzo dobra i dużo życzliwości ze strony personelu. Z kursantami jest różnie ale zwykle też jest OK. Czas pracy jest uzależniony od harmonogramów szkoleń. Ja pracuję na umowę o dzieło na każde szkolenie i wydaje mi się, że inni szkoleniowcy też.

Gaja

Serdecznie polecam szkolenie na opiekunkę żłobkową. Trwa długo ale naprawdę warto. Świetni wykładowcy, trafiłam na wspaniałe koleżanki-kursantki, praktyka w żłobku - cudowne dzieciaczki. Obsługa ośrodka bardzo miła i pomocna. Serdecznie polecam!

Joanna

Polecam kurs wizażu. Profesjonalna pani szkoleniowiec, miła obsługa, wszystkie kosmetyki na miejscu i nie trzeba nic ze sobą przynosić. Bardzo fajna atmosfera na zajęciach i rzeczywiście można się wiele nauczyć. Napewno tu wrócę i polecam ten kurs paniom w każdym wieku.

Maria

polecam poleca i jeszcze raz polecam kurs na przedłużanie rzęs!

blu

"beznadziejnie ograniczone opiekunki jak pani! Po co pani w ogóle poszła na taki kurs??? I jeszcze jedno - sprawdziłam i ta firma ma akredytację ministerialną więc jeszcze bardziej zwątpiłam w pani opinię o organizatorach - bo to ona pozostawia wiele do życzenia, jak pani..." hahaha akredytacje ministerialną, ciekawe od jakiego ministra ? Uważajcie na tę akredytowaną ministerialnie firmę !!!!!!!!!!

ona - 2012-09-24 22:18:30 Ogólnie twierdzę, że kurs ten i osoby go organizujące pozostawiają wiele do zyczenia. Jest dezinformacja wielu rzeczy samemu trzevba bylo sie domyslac. Poza tym od razu nalezy napisac ze kurs na opiekunke złobkowa to praca ze zmywaniem garow i podłog i zbieranie rzygów, anie opioeka nad dziećmi. 2,500zł za taki kurs na zmywak to chyba idiotyzm no nie? a dyrektorka czepialska wiec niech sama nad soba sie zastanowi i sie nie madrzy.Dotarłam tu przypadkowo poszukując opiekunki dla mojej 5-miesięcznej córeczki. Nigdy nie byłam na żadnym szkoleniu w tym ośrodku. Po przeczytaniu pani wpisu dochodzę do wniosku, że na taką opiekunkę nie chciałabym nigdy trafić! Jak pani sobie wyobraża opiekę nad malutkim dzieckiem bez posprzątania po przewinięciu czy odbiciu mleka? Ja nie chciałabym, żeby opiekunka mojego maleństwa dokonywała czynności pielęgnacyjnych czy porządkowych po posiłku z obrzydzeniem. A że dyrektorka \"czepialska\"? - i bardzo dobrze! Może dzięki temu w świat nie pójdą tak beznadziejnie ograniczone opiekunki jak pani! Po co pani w ogóle poszła na taki kurs??? I jeszcze jedno - sprawdziłam i ta firma ma akredytację ministerialną więc jeszcze bardziej zwątpiłam w pani opinię o organizatorach - bo to ona pozostawia wiele do życzenia, jak pani...

Akia

polecam ten osrodek. nauczyciele przygotowani w kazdym calu, materialy wyczerpujace, mila atmosfera bylo tak jak powinno byc!

ona

Kursantka

Dotarłam tutaj dość długo po zakończeniu swojego kursu. Jestem recepcjonistką medyczną a swoje kwalifikacje nabyłam właśnie w tym ośrodku. Pracuję w jednym z warszawskich szpitali. Chciałabym polecić ten ośrodek, gdyż nie oszczędzano nas na zajęciach a dzięki temu, że przez cały czas nam wpajano, że to trudna i odpowiedzialna praca - byłam przygotowana na to, co tu zastałam (w szpitalu). Czasami jest bardzo ciężko ale na szkoleniu nas nie zagłaskiwano na śmierć tylko przygotowywano właśnie do tego, co czeka recepcjonistkę w rejestracji medycznej. Kiedy mieliśmy warsztaty komunikacji z ludźmi i pracy w stresie zastanawiałam się po co to. Teraz już wiem, że nie wolno za wczasu niczego kwestionować. Wszystkie zajęcia okazały się bardzo potrzebne i dopiero teraz mogę to docenić z pełną świadomością. Dziękuję wszystkim szkoleniowcom za możliwość skorzystania z ich doświadczenia i umiejętności oraz koleżankom - kursantkom, z którymi wspólnie udało nam się zbudować tak przyjazną atmosferę na kursie.

gall anonim

polecam ten ośrodek. super atmosfera, dużo się nauczyłam. godny polecenia!

Artur

Niedawno nawiązałem współpracę Ośrodkiem Akademia Umiejętności na zasadzie business-to-business i chciałbym zdecydowanie polecić Ośrodek jako wiarygodnego i rzetelnego partnera. W naszym pryzpadku realizacja usługi przebiegała bez problemów, przy wspólnym zaangażowaniu i nastawieniu na końcowy sukces przedsięwzięcia z perspektywy obu stron. Bardzo dobry i szybki kontakt, otwartość na współpracę, szeroka możliwość negocjacji warunków, bezwzględne dotrzymywanie ustalonych terminów - to tylko niektóre cechy charakteryzujące Ośrodek i jego Kierownictwo, a wszystko to w miłej i sympatycznej atmosferze. Życzyłbym sobie, aby takich partnerów było jak najwięcej.

Akademia

oszukana - 2012-06-11 13:58:31 Odradzam. Po tych szkoleniach i tak będziecie bez pracy. Obiecujące treści w ofertach i piękne słowa w ośrodku to tylko świetny chwyt reklamowy. Dałam się nabrać i żałuję.Droga kursantko (imienia nie wymienię, choć mogłabym) Na początku kursu wyraźnie przedstawiliśmy zasady możliwości podjęcia zatrudnienia w żłobku po ukończonym kursie: punktualność, frekwencja w zajęciach, czynny udział w ćwiczeniach. Żadnego z tych wymogów pani nie spełniła. Czy jako mama małego dziecka chciałaby pani powierzyć swój skarb osobie, która spóźnia się do pracy a dziecko traktuje instrumentalnie? Samo zapisanie się na kurs nie wystarczy aby być dobrą opiekunką, w naszym ośrodku nauczymy wiele ale miłość do dzieci to wyposażenie, z którym trzeba tu już przyjść. Bardzo dobrze pani wie, jak wielką uwagę przykładamy do tego, aby spod skrzydeł naszego Ośrodka wyszły osoby posiadające odpowiednie umiejętności i gruntowne przygotowanie niezbędne do opieki nad maleńkimi dziećmi. Dbanie o wygląd zewnętrzny także ma tu istotne znaczenie a nawet z tym był u pani problem. Proszę zatem nie wylewać tutaj swoich niesłusznych żali i pretensji o to, że nie poleciliśmy pani do pracy. Miała pani szansę, której pani nie wykorzystała pomimo zachęty z naszej strony. Jeszcze jedno: badania lekarskie wymagane do pracy w żłobku można zrobić w 2 tygodnie, o czym doskonale pani wiedziała gdyż wielokrotnie informowaliśmy o tym podczas 200-godzinnego kursu. Nie zrobiła ich pani, ponieważ nie była pani obecna na wszystkich zajęciach, podczas których poruszaliśmy tą kwestię czy uznała pani, że nie ma takiej potrzeby aby rodzice dzieci mieli pewność, że jest pani zdrowa?

Zostaw merytoryczną opinię o AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI - Warszawa

AKADEMIA UMIEJĘTNOŚCI
2.2/5 Na podstawie 60 ocen.
  • ul. Orlego Lotu 2
    03-982 Warszawa